Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Ile lat i jaki dochód w rodzinie

Polecane posty

Gość gość

"Buahahaha, no patrząc z nizin społecznych to rzeczywiście musi się wydawac, że to Bóg wie jaki poziom życia :D "

TAK WIEMY JUZ jesteś bezpłodna i żal ci d... ściska, ze inni maja dzieci   a ty nie

4 minuty temu, Gość Gosc napisał: Buahahaha, no patrząc z nizin społecznych to rzeczywiście musi się wydawac, że to Bóg wie jaki poziom życia  X moja siostra ma rodzinę 👥 👥 i mają 12000 ale nie w Polsce i masz rację wiele od mojego życia się nie różni przynajmniej ja tak to widzę 

3 minuty temu, Gość gość napisał: TAK WIEMY JUZ jesteś bezpłodna i żal ci d... ściska, ze inni maja dzieci   a ty nie X bardzo możliwe  😔

Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak gardzisz tymi przedmiotami a sam piszesz tylko o tym, o kupowaniu jakiegoś gówna i szajsu z biedronki, które rozleci się po sezonie. Tu nie chodzi o kupowanie Apple ale np o pieniądze na podróże, lepszą edukację, na rozwijanie zainteresowań i pasji dziecka. Co z tego że miałeś jakaś konsole i telewizor, skoro to jest rozrywka dla plebsu wyżerająca mózg. 

Ale on był i jest szczęśliwy, szczery, pogodny, zaradny.Reszta to banda znerwicowanych nieudaczników z depresją i aspiracjami powyżej d/py.Bravo lezaczek.

Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

"Buahahaha, no patrząc z nizin społecznych to rzeczywiście musi się wydawac, że to Bóg wie jaki poziom życia :D "

TAK WIEMY JUZ jesteś bezpłodna i żal ci d... ściska, ze inni maja dzieci   a ty nie

Płodność to największa rzecz jaką w życiu osiągnęłaś, że ci się wydaje że każdy ci tego zazdrości? :D myślisz że cały świat poza tobą  jest bezpłodny? :D A może to tobie z tą płodnością jest źle bo masz pięć gówniaków i nie wiesz co zrobić żeby nie mieć więcej :D 

Gość gość

"Płodność to największa rzecz jaką w życiu osiągnęłaś, że ci się wydaje że każdy ci tego zazdrości? :D myślisz że cały świat poza tobą  jest bezpłodny? "

Cały świta nie ale TY akurat jesteś bezpłodna !!! i swoją  żółć  i jad wylewasz  tutaj obrażając matki i ich  dzieci .  Nie nasza wina ze jesteś BEZPŁODNA . 

3 minuty temu, Gość Gosc napisał: Ale on był i jest szczęśliwy, szczery, pogodny, zaradny.Reszta to banda znerwicowanych nieudaczników z depresją i aspiracjami powyżej d/py.Bravo lezaczek. X 😍😢😊 tak było, najpierw miałem pasję zwierzątka, miałem chomiczki, szczurki, świnki morskie no co wybrałem w zoologiczny to mi mama kupiła nawet po 2szt, później odkryłem lego i w końcu gry video 😱 a potem miałem pieska 😟 do pracy mamy ktoś przyniósł kundelki w kartonie i mama się zgodziła, sam wróciłem z nim do domu 😭 jak ja go trzymalem 😭 😌👌 piękne wspomnienia 😃

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"Płodność to największa rzecz jaką w życiu osiągnęłaś, że ci się wydaje że każdy ci tego zazdrości? :D myślisz że cały świat poza tobą  jest bezpłodny? "

Cały świta nie ale TY akurat jesteś bezpłodna !!! i swoją  żółć  i jad wylewasz  tutaj obrażając matki i ich  dzieci .  Nie nasza wina ze jesteś BEZPŁODNA . 

Więcej wykrzykników poproszę sfrustrowana mamuśko :D i napisz mi jeszcze 100razy że jestem bezpłodna, koniecznie dużymi literami :D 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.