Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

mam już dosyć tego singlowania zostaję feministką żeby to miało sens

Polecane posty

Gość Monika
10 minut temu, Leżaczek napisał:

to mi na lekcji religii takie rzeczy mówiła że jakiś bogacz nie dał nic a babka co miała grosz dała grosz nie przekonało mnie to,

No a ja Ci mowie, ze tak jest i nie z przypowiesci tylko z doswiadczenia zyciowego :)

Po prostu syty glodnego nie zrozumie, czyli...

Musisz sam przezyc cos (nie uslyszec, albo obejrzec) zeby to pojac.

Najelpiej rozumiemy sie z ludzmi o podobnych przezyciach ( badz gdy dotknely one kogos nam bliskiego, albo waznego dla nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Bogacz pjerdolony.  X raz pożyczyłem koledze 150 oddał mi 2zł i mówi po co Ci pieniądze jak masz lokaty, wziąłem go prawie za fraki do bankomatu i oddał 😓

Chciałabym to widzieć 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Bogacz pjerdolony.  X raz pożyczyłem koledze 150 oddał mi 2zł i mówi po co Ci pieniądze jak masz lokaty, wziąłem go prawie za fraki do bankomatu i oddał 😓

hahah

jak o pieniadze chodzi to sie z Lezaczka strachliwego robi bandyta ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby za matkę hajs dawali to i ja by sprzedał ma allegro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdyby za matkę hajs dawali to i ja by sprzedał ma allegro. 

Oj chyba nie.

Kocha mame i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

8 minut temu, Gość Monika napisał: No a ja Ci mowie, ze tak jest i nie z przypowiesci tylko z doswiadczenia zyciowego Po prostu syty glodnego nie zrozumie, czyli... Musisz sam przezyc cos (nie uslyszec, albo obejrzec) zeby to pojac. Najelpiej rozumiemy sie z ludzmi o podobnych przezyciach ( badz gdy dotknely one kogos nam bliskiego, albo waznego dla nas) X ja byłem w dużej biedzie i nawet bez pieniędzy w skrajnych sytucjach, przeżyłem swoje, doskonale rozumiem i tym bardziej nikomu bym nie dał 😌👌

Gorzej jak ci pieniądze pójdę się jębac a ty na chleb nie będziesz miał. Wtedy grubą łapę do mopsu wyciągniesz chytrusie cholerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Leżaczek napisał:

ja byłem w dużej biedzie i nawet bez pieniędzy w skrajnych sytucjach, przeżyłem swoje, doskonale rozumiem i tym bardziej nikomu bym nie dał 😌👌

ok

masz prawo do tego

moze jestes wyjatkiem od reguly po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

🤨🤔Nie ma bata na ciebie. Bez 🥚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

🤨🤔Nie ma bata na ciebie. Bez 🥚

A musi byc? :)

Niech jest jaki jest.

Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Weź leki. Nic ci nie grozi z ich strony. Męża nie będzie. Chyba że leżaczkeł. 

Odezwała się najbardziej wyrywana wśród wszystkich kobiet w tym kraju „gwiazda” Wieczorna 😂

Zejdź na ziemię kobieto. Od lat gnijesz na forach internetowych olewana zarówno w sieci jak i w realu przez każdego normalnego samca i jeszcze masz czelność pisać takie teksty.

To jest autentycznie przykre że śmierdzisz tutaj o każdej porze dnia i nocy. Nawet w tej dyskusji kłapanie mor/dą od rana.  Żal mi ciebie. Pozujesz na nie wiadomo kogo a osiągnęłaś taką postawą jedynie to, że nawet w internetach każdemu kojarzysz się z wiadrem między nogami i jesteś synonimem braku atrakcyjności fizycznej i matrymonialnej. Żałosna jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Odezwała się najbardziej wyrywana wśród wszystkich kobiet w tym kraju „gwiazda” Wieczorna 😂

Zejdź na ziemię kobieto. Od lat gnijesz na forach internetowych olewana zarówno w sieci jak i w realu przez każdego normalnego samca i jeszcze masz czelność pisać takie teksty.

To jest autentycznie przykre że śmierdzisz tutaj o każdej porze dnia i nocy. Nawet w tej dyskusji kłapanie mor/dą od rana.  Żal mi ciebie. Pozujesz na nie wiadomo kogo a osiągnęłaś taką postawą jedynie to, że nawet w internetach każdemu kojarzysz się z wiadrem między nogami i jesteś synonimem braku atrakcyjności fizycznej i matrymonialnej. Żałosna jesteś. 

W punkt 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Monika napisał:

A musi byc? 🙂

Niech jest jaki jest.

Dobranoc 🙂

Tej żałosnej frustratce Wieczornej nie pasuje nikt poza jej własną marną osobą. Co za paradoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tej żałosnej frustratce Wieczornej nie pasuje nikt poza jej własną marną osobą. Co za paradoks.

Brakowało mi tego 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

W punkt 👍

A żebyś wiedziała że w punkt. Pienisz się i rzucasz emocjonalnie i werbalnie do ludzi  w tej dyskusji od jakichś dziesięciu godzin, więc udawany dystans może sobie jednak daruj,  bo nie wypadasz zbyt wiarygodnie  😈😈😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Brakowało mi tego 👍

To akurat oczywiste. Jedna z niewielu podniet jaka ci została odpadzie. Dobre zaoranie śmiecia jakim jesteś. Sporo z masochistki w tobie Locho. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To akurat oczywiste. Jedna z niewielu podniet jaka ci została odpadzie. Dobre zaoranie śmiecia jakim jesteś. Sporo z masochistki w tobie Locho. 

Jesteś jedyną osobą na planecie której nie byłoby mi żal gdy miała zniknąć z jej powierzchni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie każdy łobuz jest taki dopóki nie dobierze się do brokuły sràki. 

Oto poziom wieczornej lochy z patoli. Aż się rzygac chce. Już nawet nie bawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To akurat oczywiste. Jedna z niewielu podniet jaka ci została odpadzie. Dobre zaoranie śmiecia jakim jesteś. Sporo z masochistki w tobie Locho. 

Jedynym osobnikiem który się pieni i podnieca moimi pierdami jesteś ty. Nawet Tryn na to sra a ty się jarasz. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jesteś jedyną osobą na planecie której nie byłoby mi żal gdy miała zniknąć z jej powierzchni. 

I co? Już się fałszywy dystansik skończył ... 🤔😂😈 

Tyle właśnie jesteś warta odpadzie. Ta wypowiedz doskonale to obrazuje.

Wystarczy uderzyć w twój absurdalny w stosunku do tego co sobą reprezentujesz narcyzm i już wychodzi z ciebie żałosny podczłowiek z gigantycznymi kompleksami i nienawistną naturą. Aż się robi ciebie żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I co? Już się fałszywy dystansik skończył ... 🤔😂😈 

Tyle właśnie jesteś warta odpadzie. Ta wypowiedz doskonale to obrazuje.

Wystarczy uderzyć w twój absurdalny w stosunku do tego co sobą reprezentujesz narcyzm i już wychodzi z ciebie żałosny podczłowiek z gigantycznymi kompleksami i nienawistną naturą. Aż się robi ciebie żal. 

Mój dystans jest jedyną rzeczą dłuższą od twojej szczęketty . Alba wymieka. Wrócę gdy pójdziesz mucho z mego gunwa. 🐷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jedynym osobnikiem który się pieni i podnieca moimi pierdami jesteś ty. Nawet Tryn na to sra a ty się jarasz. Żałosne.

Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz psycholko 😂

Tak się składa że to nie ja siedzę w tym temacie od dziesięciu godzin  (i ogólnie dzień w dzień od lat na tych wszystkich forach) tylko ty.

To nie ja piszę komuś ze bardziej byłoby mi żal Trynkiewicza niż człowieka który twoją osobę podsumował. 

Rowniez nie ja mam na koncie życie ludźmi z neta, stalking i ped/ofilskie teksty. Tego nie cofniesz Rubacho. 

A Lezak nie od dziś ma ciebie już centralnie w du/pie (podobnie jak wszyscy realni ludzie wokół ciebie) i nie ma w tym nic nowego więc czego przezywasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😴🤤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój dystans jest jedyną rzeczą dłuższą od twojej szczęketty . Alba wymieka. Wrócę gdy pójdziesz mucho z mego gunwa. 🐷

Ten urojony to na pewno  😂 W marzeniach to ty wszystko masz cacy ... a jest jak jest 😂  

To że brak ci prawdziwego dystansu już udowodniłaś wyżej nasz Rubaszny Klitusiu. I będziesz robić to dalej i rzucać się tak jak teraz ku mojej nieznacznej satysfakcji 😏

Szczęki twojej idolki to akurat nikt nie przebije. Albo nie. Ty to robisz nalańcu z prostą mor/dą 😂 Wszyscy wiemy że choroba psychiczna i niskie IQ to niejedyne przeszkody w twoim życiu. Szpetny ryj im niestety nieodmiennie towarzyszy 😿 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

😴🤤

Już doszlaś Lochorna od atencji? Nie śliń się tak,  bo twoje niechciane przez nikogo wary wyglądają jeszcze bardziej nieatrakcyjnie gdy są zroszone cuchnącą zgniłym żarciem i niemyciem śliną 🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Już doszlaś Lochorna od atencji? Nie śliń się tak,  bo twoje niechciane przez nikogo wary wyglądają jeszcze bardziej nieatrakcyjnie gdy są zroszone cuchnącą zgniłym żarciem i niemyciem śliną 🤮🤮🤮

Przeczytaj raz jeszcze co napisałaś spójrz w lustro i zapytaj retorycznie sama siebie czy z twoją psychiką wszystko jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD

szacun dla gościa który wlatuje w temat i w pół godziny ora rutynowo wieczorną körwę xDDD inni jej dają wchodzić sobie na łeb przez cały dzień a ten jak kozak wpada i stare forumowe piździsko wypiërdala w podskokach po ataku nerwowym xD piękne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Przeczytaj raz jeszcze co napisałaś spójrz w lustro i zapytaj retorycznie sama siebie czy z twoją psychiką wszystko jest okej.

Ty się siebie o to zapytałaś po życzeniu Broken gwałtu albo pedo/filskich tekstach w stosunku do Nimfe? Nie wspominając o życzeniu każdemu kto ci wygarnie parę słów prawdy  śmierci czy twoich chorych rozprawach na temat defekacji? 

No nie sądzę.Znowu podwójna moralność 😉 Lepiej zastosuj to ćwiczenie na sobie. Tylko może bez patrzenia w lustro bo jednak tak gwałtowne pozbycie się wszelkich iluzji może zabić. A nie jestem tobą zeby życzyć komukolwiek śmierci i to nawet takiemu odpadowi jak ty 😌

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ty się siebie o to zapytałaś po życzeniu Broken gwałtu albo pedo/filskich tekstach w stosunku do Nimfe? Nie wspominając o życzeniu każdemu kto ci wygarnie parę słów prawdy  śmierci czy twoich chorych rozprawach na temat defekacji? 

No nie sądzę.Znowu podwójna moralność 😉 Lepiej zastosuj to ćwiczenie na sobie. Tylko może bez patrzenia w lustro bo jednak tak gwałtowne pozbycie się wszelkich iluzji może zabić. A nie jestem tobą zeby życzyć komukolwiek śmierci i to nawet takiemu odpadowi jak ty 😌

 

Od kiedy jełopo? Ziefff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość xDD napisał:

szacun dla gościa który wlatuje w temat i w pół godziny ora rutynowo wieczorną körwę xDDD inni jej dają wchodzić sobie na łeb przez cały dzień a ten jak kozak wpada i stare forumowe piździsko wypiërdala w podskokach po ataku nerwowym xD piękne 

Twoje fantazje to tylko fantazje. Przykro mje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Od kiedy jełopo? Ziefff

Od mniej więcej dekady po spuście bezjajowca który ciebie spłodził plebejski przypale. Jak nie więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×