Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

mam już dosyć tego singlowania zostaję feministką żeby to miało sens

Polecane posty

Gość xDD
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Twoje fantazje to tylko fantazje. Przykro mje. 

polski język taka trudna? xD fantazji od faktów nie odróżniasz? zostałaś zaorana konkretnymi argumentami i są na to dowody więc co piêrdolisz o fantazjach retardzie xD jesteś głupia jak but wieczorna xD jak chöjowy charakter taki z ciebie dêbil niestety xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Od mniej więcej dekady po spuście bezjajowca który ciebie spłodził plebejski przypale. Jak nie więcej. 

Nie o to pytałam. Od kiedy bezjajowiec jest w stanie splodzic cokolwiek? I o czym ty w ogóle piszesz córko rubacha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość xDD napisał:

polski język taka trudna? xD fantazji od faktów nie odróżniasz? zostałaś zaorana konkretnymi argumentami i są na to dowody więc co piêrdolisz o fantazjach retardzie xD jesteś głupia jak but wieczorna xD jak chöjowy charakter taki z ciebie dêbil niestety xD 

Bawi mnie twoje teatralne podniecenie po twoim rzekomym zaoraniu dennymi tekstami kogokolwiek. Spuszczasz się gorzej niż bomba na hiroszime a to co pocisz jest gorsze od polskiego greja . Więcej heheszełow iks de. Bebekson. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie o to pytałam. Od kiedy bezjajowiec jest w stanie splodzic cokolwiek? I o czym ty w ogóle piszesz córko rubacha? 

Dostałaś precyzyjną odpowiedz na zadane pytanie. Jeśli nie rozumiesz to miej pretensje do swojego pustego łba. Ewentualnie do starych którzy zafundowali ci FAS albo inny rodzaj upośledzenia umysłowego. 

O rubaszności kogokolwiek nie będzie się wypowiadać pedo/filka i zarazem dziewucha z patologicznej rodziny,  w której stara  opowiada przy obiedzie jaki anegdotę teksty o sr/aniu i seksualizuje małe dziecko 😂

Wiadomo już przynajmniej skąd to twoje skrzywienie analne 😂 Widzisz Locho jak to nic z niczego się nie bierze. Pedo/filskie teksty twojego autorstwa również to dotyczy i dobrze o tym wiesz. 

Bezjajowiec nie spłodzi kogokolwiek ale cokolwiek jak najbardziej. Na przykład śmiecia w twojej postaci 😍 #CudNatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dostałaś precyzyjną odpowiedz na zadane pytanie. Jeśli nie rozumiesz to miej pretensje do swojego pustego łba. Ewentualnie do starych którzy zafundowali ci FAS albo inny rodzaj upośledzenia umysłowego. 

O rubaszności kogokolwiek nie będzie się wypowiadać pedo/filka i zarazem dziewucha z patologicznej rodziny,  w której stara  opowiada przy obiedzie jaki anegdotę teksty o sr/aniu i seksualizuje małe dziecko 😂

Wiadomo już przynajmniej skąd to twoje skrzywienie analne 😂 Widzisz Locho jak to nic z niczego się nie bierze. Pedo/filskie teksty twojego autorstwa również to dotyczy i dobrze o tym wiesz. 

Bezjajowiec nie spłodzi kogokolwiek ale cokolwiek jak najbardziej. Na przykład śmiecia w twojej postaci 😍 #CudNatury

Zapowietrzysz się rubacho. Medytacja ci potrzebna na to nadmierne rozemocjonowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Bawi mnie twoje teatralne podniecenie po twoim rzekomym zaoraniu dennymi tekstami kogokolwiek. Spuszczasz się gorzej niż bomba na hiroszime a to co pocisz jest gorsze od polskiego greja . Więcej heheszełow iks de. Bebekson. 

akurat dzisiaj  nie ja ciebie zaorałem bo szczerze mówiąc szkoda mi się brudzić göwnem xD a to oznacza kontakt z tobą xD ale może się doczekasz xD jak ładnie poprosisz maciorko xD jak długo jeszcze będziesz zaprzeczać oczywistym faktom i temu że przegrywasz na argumenty xD? żałosna jesteś pisząc sobie własna historie xD chôj masz do heheszków ale ciebie tylko teksty o göwnie bawią więc o czym mowa w sumie xDDD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zapowietrzysz się rubacho. Medytacja ci potrzebna na to nadmierne rozemocjonowanie. 

Zapowietrzylaś to się ty przy urodzeniu i może to ten bąbelek powietrza uciska ci mózg. Jak u Karola Kota. Podobnie jak on jesteś opóźniona w rozwoju, niepozorna i psychopatyczna. 

Bawi mnie twoje usilne projektowanie na mnie własnych cech bez żadnych podstaw do tego Rubacho vel Klitusiu. A może Bajdusiu 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu kobieta

A ja mam w nosie feminizm, mniej zarabiałam - trudno. Korzystałam z babskiego socjalu maksymalnie bo mogłam. Wychowałam dzieci, nawet obiady gotowałam choć nie znoszę i żyje. Otworzyłam firmę i zatrudniam mężczyzn i kobiety po okresie rozrodczym. Niesprawiedliwe? Pewnie ale matematyka nie kłamie i dzięki temu wciąż działam. I kwiaty czasami dostanę, drzwi mi są otwierane, gosposia obiad ugotuje. A mąż stopy wymasuje. Pozdrawiam i weźcie się do życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość xDD napisał:

akurat dzisiaj  nie ja ciebie zaorałem bo szczerze mówiąc szkoda mi się brudzić göwnem xD a to oznacza kontakt z tobą xD ale może się doczekasz xD jak ładnie poprosisz maciorko xD jak długo jeszcze będziesz zaprzeczać oczywistym faktom i temu że przegrywasz na argumenty xD? żałosna jesteś pisząc sobie własna historie xD chôj masz do heheszków ale ciebie tylko teksty o göwnie bawią więc o czym mowa w sumie xDDD 

To jest w niej przerażajace właśnie 😂 Mitomanka dorabia sobie do wszystkiego własne teorie i przekręca (chyba nawet w własnej głowie) fakty tak,  by tworzyły korzystną dla jej własnej osoby  i jej fałszywego nadmuchanego wizerunku całość. A potem w to wierzy 😂 No cóż. Choroba psychiczna nie wybiera 😭 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zapowietrzylaś to się ty przy urodzeniu i może to ten bąbelek powietrza uciska ci mózg. Jak u Karola Kota. Podobnie jak on jesteś opóźniona w rozwoju, niepozorna i psychopatyczna. 

Bawi mnie twoje usilne projektowanie na mnie własnych cech bez żadnych podstaw do tego Rubacho vel Klitusiu. A może Bajdusiu 😏

To prawda. Jestem bombelkiem 😘bombelek pomponek 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD

wystarczyło ze raz napisałem ze locha wieczorna jest zaorana w dyskusji i od razu tutaj wróciła i szczeka elaboraty z pół godziny już  xD udawany dystansior poszedł się juz centralnie jëbać xD dla niej od kilku lat to forum to proteza życia społecznego i tutaj spełnia swoje ambicje itd xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To prawda. Jestem bombelkiem 😘bombelek pomponek 🙃

I już się zaczyna pajacowanie w obliczu braku rozsądnego argumentu. Jak zawsze. Jestes najbardziej zaburzoną osobą z jaką mam styczność w całym swoim życiu. Powinnaś być w psychiatryku bo zdrowi ludzie nie używają tak infantylnego języka i nie korzystają z tak prymitywnych mechanizmów obronnych. Idz już lepiej spać psychuszku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

To kto będzie na ciebie robił jak kazdy firmę otworzy?

Coś cienko u ciebie z tą matematyką.

Ale fajnie że wpadłaś się pochwalić wnioskiem o opłacalności niesprawiedliwości społecznej.

Trzymaj tak dalej to niedługo zaczną cię okradać.

Mam nadzieję że jakiś szczególnie tego nie przeżyjesz wzmocniona duchowo prawda o świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość xDD napisał:

wystarczyło ze raz napisałem ze locha wieczorna jest zaorana w dyskusji i od razu tutaj wróciła i szczeka elaboraty z pół godziny już  xD udawany dystansior poszedł się juz centralnie jëbać xD dla niej od kilku lat to forum to proteza życia społecznego i tutaj spełnia swoje ambicje itd xD 

Żeby mnie zaorac musiałabyś widły od gnoju wziąć bo twardy ze mnie ugor. No już oddychaj heheszko bo ci się picza zapowietrzy i zacznie pierdziec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żeby mnie zaorac musiałabyś widły od gnoju wziąć bo twardy ze mnie ugor. No już oddychaj heheszko bo ci się picza zapowietrzy i zacznie pierdziec. 

o kôrwa rzygam xD jaka ty jesteś obleśna xD wiedzieliśmy Wieczorna nie od dziś że jesteś obleśna i masz ogromne cipsko ale jeszcze nim pierdzisz? xD rzyg xD ciebie nawet perwers meliniarz nie zechce bo kto by rôchał śmierdziela co pierdzi nawet pèzdą xD po babce obleśna jesteś i zboczona xD cipsko masz rozlazłe i pierdzace z tego co piszesz wiec bycie twardym gdziekolwiek to twoja kolejna fantazja raczej Wieczorna Pierdziocho xDD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość xDD napisał:

o kôrwa rzygam xD jaka ty jesteś obleśna xD wiedzieliśmy Wieczorna nie od dziś że jesteś obleśna i masz ogromne cipsko ale jeszcze nim pierdzisz? xD rzyg xD ciebie nawet perwers meliniarz nie zechce bo kto by rôchał śmierdziela co pierdzi nawet pèzdą xD po babce obleśna jesteś i zboczona xD cipsko masz rozlazłe i pierdzace z tego co piszesz wiec bycie twardym gdziekolwiek to twoja kolejna fantazja raczej Wieczorna Pierdziocho xDD 

Wieczorna Pierdziocha to kolejna niezła ksywa dla niej ale nie wiem czy nie będziemy jej robić dobrze używając jej w stosunku do niej...😏 Z jej upodobaniami... 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Chociaż to jakby nie jest jakieś epokowe odkrycie że niesprawiedliwość się opłaca.

Wie to lis wiedza to mrówki nawet ja to wiem.

Chociaż skoro już jesteśmy przy biznesie to trafniej byloby rzec że w danym okresie rozliczeniowym wyszłaś na plus.

Dej ci boze bo idę mnie nie dostaniesz

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD

jak jej wylatuje tak powietrze z pêzdy żeby aż pierdziec to musi mieć serio wielgachę xD normalna by nie pomieściła tyle xD fuj xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Kórvá po co ja z tobą gadam?

Zamiast tego powinienem właśnie cię okradać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

I gdzie to dno o którym ciągle pieprzycie? Jedyną osobą pukajaca w dno jesteś ty brokuło. Inni nie narzekają. Powtarzasz frazesy. 

Zamknij ry(ja pisówo. Nie narzekają śmiecie pokroju twojego i twojej rodzinki wyciągające łapska po socjal i nie mające żadnej poważnej działalności gospodarczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

🤣

🦶🏻🦶🏻🦶🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×