Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy Wam też pampersy smierdzialy?

Polecane posty

Gość Gosc

Kupujemy teraz rozmiar 4 premium care i wydaje mi się, że od tej zmiany niemiłosiernie śmierdzą jak pieluszka jest świeża po zetknięciu ze świeżym moczem. Potem jak trochę wywietrzeje jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Nie pamiętam czy śmierdziały 6 lat temu, kiedy je kupowałam. Pamiętam jednak że ze wszystkich przetestowanych pieluch (a było tego mnóstwo, chyba 80% dostępnych firm) wyłącznie Pampers pozostawał naprawdę suchy po zasikaniu. Czy to jest nadal aktualne? Bo niedługo znowu czekają mnie poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uzywamy Dady, syn w nocy mocno sika i kupilam orginalne pampersy, by orownac chlonnosc - smierdzialy mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba wiem o co ci chodzi. Ja też miałam śmierdzące pieluchy, ale nie pamiętam co to była za firma. Nawet świeże dziwnie pachniały, a po zetknięciu z moczem szybko roznosił się charakterystyczny smrodek. Teraz używam pieluch z tesco, żółte fred&flo czy coś takiego i te na pewno nie śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sprobuj sie przestawic na Fred&Flo z Tesco. To chyba najlepsze pieluchy w tej chwili na rynku z tego co kojarze i duzo tansze od Pampersow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Kupujemy teraz rozmiar 4 premium care i wydaje mi się, że od tej zmiany niemiłosiernie śmierdzą jak pieluszka jest świeża po zetknięciu ze świeżym moczem. Potem jak trochę wywietrzeje jest ok. 

Wiesz ze dzieciak sie zlał i zostawiasz mu zaszczaną pieluchę zeby "wywietrzało"? :D i jeszcze dziwisz sie ze śmierdzi? No hit :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz ze dzieciak sie zlał i zostawiasz mu zaszczaną pieluchę zeby "wywietrzało"? :D i jeszcze dziwisz sie ze śmierdzi? No hit :D 

Dokładnie, ja tam używam pampersow i jeśli dużo nasiusia to czuć, to prawda. Ale wtedy przebieramy. Używamy też 4 - pampersy z niebieskiego opakowania.cos tam w nazwie z nocą. Moim zdaniem to najlepsze pieluszki, chłonne, nie przeciekaja, wygodnie się zakłada. Inne albo są sztywniejsze. Albo mają słaby rzep itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×