Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 666

Koniec z nami ? czy to gra ?

Polecane posty

Gość 666

Witam moj związek prawdopodobnie się zakończył,byłem z nia 5 lat było i dobrze i żle jak to w związku,ja mam 25 ona 24 lat i był zaplanowy ślub za 2 miesiące.Zerwała ze mna bo nie kupilismy domu jaki ona chciała i nie bedziemy mieli gdzie mieszkac nie bedzie juz czekac.Dawała mi szanse bo juz bylismy ogladac pare chat ,ale nie odpowiadały a do tego ponoć przez moich rodziców bo sie wtracali i nagadali mi i ze sie ich słucham i ze  nie chce żadnej chaty.Pisała i zadzowniła nawet ze to  koniec,ze moze mi pierscionek oddac itp,niby usuneła z fb i instagrama,odmowiła ślub itp ,choc tego nie zrobiła nadal kontakt ,pisała ze mna sms,ale mam sie odczepic,ze jestem mamisynkiem,sznase zmarnowałem.i ułozy sobie zycie z kims innym,zdania nie zmieni.Czy ona Oszalała ? Stres przed ślubem ? Czy poprostu gra ze mną i tak sie zachowuje .Lub ma dosyc i koniec na zawsze.Nie wiem co mam w takiej sytuacji zrobic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888

Według mnie manipuluje Tobą. Robi z tobą co jej się podoba.Jest nie dorosła takim zachowaniem. Zrywa bo coś nie dostała 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piki

A ten dom to kto miał kupić ? Oba za swoje czy ty za swoje ,albo ona za twoje ? Musisz umieć przedstawić rzeczowe argumenty na tak lub nie . Jeśli rzeczowe argumenty nie działają ,to ona jeszcze nie dorosła . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Tak kupno za swoje większości a resztę dokłada, pożycza nam jej ojciec i jemu będziemy splacac, bez żadnego kredytu. Jeśli ja jestem na nie w czym kolwiek ona się buntuje i robi afery wtedy ja też pekam i wychodzi kłótnia. Poprostu nie możemy się dogadać a za 1.5 miesiąca ślub 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

daj se spokój, ciesz się że to teraz wypłyneło jaka jest. Za kilka lat zaczełyby się jazdy o wszystko że nie takie , potem kartę przemocowca założyłaby ci i rozwód z twojej winy a majątek po połowie o ile nie przejełaby więcej plus alimenty. To są cwaniary myslą że wszystko im się uda i wolno. Masz szczęście chłopie, teraz jak by chciała a Ci zależało na związku to pamiętaj pełna intercyza, dwa osobne konta i po równo utrzymujecie finansowo dom. Masz pierwszą lekcję co do pazerności kobiet a to początek nauki twojej, teraz dziewczyny są ,, tego warte" czyli niczego w myśl hasła . Naprawdę w czepku jesteś urodzony że to już wyszło i wiesz jaka to kobieta i jakie ma wartosci oraz co do ciebie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhjjkk

Bezczelna materialistyczna dziewu/cha. Dom ważniejszy niż uczucie do Ciebie. Ta panna to kompletne dno. I niech sobie sama na dom zarobi a nie ciągnie kasę od ojca i narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhjjkk

W ogóle dla mnie to jakiś kosmos wymagać od faceta i ojca żeby kupili jej dom... A jak nie chce facet dac kasy to zrywa zaręczyny... Kurde no ja bym się w ogóle wstydzila wymagać od faceta i ojca kasy na dom. Sama wynajmuje mieszkanie z facetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×