Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Radek

Olała mnie,bo nie pomoglem w remoncie.

Polecane posty

Gość Radek

Zawodowo zajmuje sie budowlanka-wykonczeniowka.Jakis czas temu poznalem dziewczyne,zaczelismy sie spotykac.Nie wiedziala,czym sie zajmuje.Pilnie opuszczala wynajmowane mieszkanie I potrzebowala remontu.Nie zaproponowalem pomocy,bo jednak czas,materialy,ciezka praca.Wiem,ze wydala jakies 3 tysiace.Spotykalismy sie nadal.Jakis czas temu dowiedziala sie od znajomego,ze remontowalem mu dom.Powiedziala mi,ze jestem chamem itp I przestala sie do mnie odzywac.Czy ja naprawde zrobilem cos zlego,ze nie chcialem za darmo lub po kosztach wyremontowac pannie 50m mieszkania? Wiem,ze zapozyczyla sie na ten remont,ale przeciez ja tez mam zlecenia itp. Nie odbiera tel,zablokowala mnie na fejsie,w sobote mielismy isc na wesele,ale chyba nie pojdziemy,bo nie ma z nia kontaktu. Prosze o obiektywna ocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Daj sobie z nia spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

No,nie zachowałeś sie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdjdhd

Na jej miejscu to bym też nie odbierała.Mogłeś pomóc,ale wygodiek było udawać głupka.Ona sie nie odezwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik

Interesowny babsztyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak ona pracuje w ksiegowosci to spytaj czy nie poprowadzilaby Ci firmy z miesiac za darmo, drukarke niech Ci kupi. Ona nawet narzeczona nie byla, wstyd i od takich z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też bym się obraziła. Trzeba było powiedzieć jej to, co napisałeś na początku komentarza. Może by zrozumiała. Po czymś takim pewnie sądzi, że była tylko jedną z wielu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

Tak trudno było Ci jej chociaż pomoc?doradzić coś? Myślałeś o niej poważnie? Czy tylko na zasadzie zapytaj dziura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Też bym się obraziła. Trzeba było powiedzieć jej to, co napisałeś na początku komentarza. Może by zrozumiała. Po czymś takim pewnie sądzi, że była tylko jedną z wielu. 

Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakbyś wyjaśnił sytuacje wcześniej to nie byłoby problemu, a tak wyszedłeś na buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
5 minut temu, Gość gość napisał:

Jakbyś wyjaśnił sytuacje wcześniej to nie byłoby problemu, a tak wyszedłeś na buraka.

Strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona ma rację. Mogłeś choć troszkę pomóc. Słabo wyszło i dupek jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosci napisał:

Tak trudno było Ci jej chociaż pomoc?doradzić coś? Myślałeś o niej poważnie? Czy tylko na zasadzie zapytaj dziura?

Dokładnie, polecić jakąś ekipę, chociaż zobaczyć i wykalkulować koszty żeby dziewczyna wiedziała na czym stoi i żeby nikt jej nie oszukał, zarekomendować sklep wykończeniowy...no cokolwiek, zamiast udawania głupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Z jakiej racji ma pomagać kobiecie której nie zna Ile było randek czy był między wami seks widać że jest ona interesowna i w dodatku bezczelna bo musiałbyś zaniedbać swoją pracę na to żeby charytatywnie wyremontować ją mieszkanie a może za jakiś czas byście się rozstali kobiety są dziwne Myślę że jak facet rozstaję się z kobietą to powinien dać jej dom ale jak kobieta rozstaję się z facetem to jakoś nie wychodzi z takim gestem nawet jak byłby regularny seks to do niczego cię to nie zobowiązuje co innego Gdybyś był jej mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saudade
57 minut temu, Gość Radek napisał:

Nie odbiera tel,zablokowala mnie na fejsie,w sobote mielismy isc na wesele,ale chyba nie pojdziemy,bo nie ma z nia kontaktu.

To i tak mniej boli, niż kiedy miałaby się tak zachować po remoncie, który jej zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Dla mnie dobrze dziewczyna robi bo nie spotykala sie z toba bys jej mieszkanie wyremontowal tylko ze cie widac lubi. a ty zachowales sie jak ostatni cham i przeliczyles zwyczajnie ze masz ja gdzies i moze ci sie nie kalkuluje jej pomagac. Widac ona zrobila to samo wiec o co zal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel

A co to Ty jesteś jej parobek?

Mężczyźni jak poznają kobietę z która chcą być tracą rozum.

Masz problem z głowy i według mnie bardzo dobrze, nie wracaj do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Daj sobie z nią spokój. Co ty jesteś dla niej jakaś rodzina czy narzeczony żeby jej mieszkanie za darmo remontować czy nawet po kosztach. Twój czas i zdrowie jest nic niewarte? Ciekawe czy ona chciała by u ciebie za frajer pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Prawdziwych mezczyzn juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jakiś żart? Remont za 3 tys.? Za tyle to pomalowala sciany.Wielki mi remont 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Malowanie,szpachlowanie,gladz.No odswiezenie mieszkania po kilkuleynim wynajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja tego ciecia nie rozumiem czasu nie mial by jej choc troche pomoc w remoncie za to ma czas by sie z nia spotykac 😄 smieszny jestes koles. I sie dziwi ze dziewczyna go uwaza za buraka. Nikt nie mowi ze  miales materialy okupowac i caly remont sam zorganizowac ale jak chcesz z kims byc to raczej wypada choc troche sie zaanagazowac i pare godzin pomoc. Dla mnie to jestes cham i dusigrosz. I bardzo dobrze dziewczyna zrobila ze ci dala kopa w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Radek napisał:

Malowanie,szpachlowanie,gladz.No odswiezenie mieszkania po kilkuleynim wynajmie

Nie pitol.Polozenie gładzi na sciany w 3 pokojowym mieszkanu to duzo większy wydatek.Zaszpachlownie dziur i malowanie za te kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piki

Jako budowlaniec wiesz dobrze co można efektownie a niepracochłonnie zrobić by załapać plusy . Ot choć pomoc sprzątać po reminciku lub machnąć pokój czy coś . Nawet od biedy wystarczyło powiedzieć przed tym że jesteś budowlańcem ,ale nie wyrabiasz z terminami ( ale musi to być prawda ,bo okaże się ,że o 16 jesteś w domu i piwko spijasz ) . Chcesz plusy to o nie walcz . Teraz zapomnij ,wyszedłeś na samoluba i tyle . Nikt nie kazał robić remontu ,ale coś tam się zainteresować już tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

No moja matka z siostra tez mowia,ze nieladnie,ale przeciez ja tez musze odppczywac zwlaszcza w sezonie remontowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goo

Nie musiałeś jej robić remontu za darmo, po prostu pomóc kupić materiały, być może zrobić jakieś proste sprawy. Widać, ze byłeś z nią tylko dla ...ka. Słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
14 godzin temu, Gość Ola napisał:

Prawdziwych mezczyzn juz nie ma

Są, ale szukają prawdziwych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam kobietę,  której każdy kolejny facet remontował jakaś część mieszkania,  korzystała z okazji, wydawał kasę i robił,  po czasie, jak znalazla lepszego tego wykopywała, bo pił a pijanego brała przecież, wiedziała o nalogu i nastepny brał się do roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O remont w mieszkaniu mozna prosić stałego,  długoterminowego partnera, który stał się częścią rodziny a nie chłopaka,  bo to pachnie wykorzystaniem, chyba że mieszka razem i przyczynił się do zużycia  mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×