Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laila

Powiedzieć mu że go kocham?

Polecane posty

Gość gość
Dnia 18.07.2019 o 20:16, Gość Basior napisał:

 Pulchne wielu facetów lubi, ja też  😘 Gorzej z tłustymi 😞

Pulchne to lubi może z 5 procent facetów a nie "wielu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Jak będzie delikatny, to powie ci "zostańmy przyjaciółmi". Sorry, ale grubaski są aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

 większość mężczyzn ze swoim Intelektem też jest aseksualnych  oszczędzę sobie wypowiedz  o wielu innych cechach odpychających...  ale np ich uroda też w większości nie jest jakaś nachalna delikatnie mówiąc , więc ta opinia to jest dość irytująca dla mnie nie dlatego że jestem gruba ale nie dość że też nie macie w sobie nic to jeszcze wymagania a grube często są ładne osobiście za brzydką się nie uważam ale są różne gusta i ja tez swój mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Laila napisał:

 większość mężczyzn ze swoim Intelektem też jest aseksualnych  oszczędzę sobie wypowiedz  o wielu innych cechach odpychających...  ale np ich uroda też w większości nie jest jakaś nachalna delikatnie mówiąc , więc ta opinia to jest dość irytująca dla mnie nie dlatego że jestem gruba ale nie dość że też nie macie w sobie nic to jeszcze wymagania a grube często są ładne osobiście za brzydką się nie uważam ale są różne gusta i ja tez swój mam .

Gruba nie może być ładna. I masz co się pocieszać, jacy to niby według ciebie są faceci, tylko schudnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona

Ja wolę takie filigranowe, ale jakby tą moja wymarzona, ukochana się zrobiła pulchna to bym wtedy wolał pulchne...

Kiedyś mi się podobały wysokie ale poznałem moją wymarzoną, ukochaną, malutką i terawolę niskie  🙂

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

podoba się to co się kocha, grube, chude, małe, duże.  Jo jest łatwy do zmanipulowania,  za innych się nie wypowiem, godom za siebie, ale może trzeba spróbować panienki czy ceper tyz bywa miekki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nic mu nie mów bo się tylko wyglupisz.Daj sobie spokój 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×