Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pinkcat

Matki, które rodzą pierwsze dziecko po 40.

Polecane posty

Gość Pinkcat

Znacie takie? Z jakich powodów zdecydowały się na poźne macierzyństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja szeagierka.  Teraz 39 i w ciąży.  Zawsze zmęczona życiem i pracą urzędniczka.  Wiecznie narzekająca.  Bez partnera.  W końcu poznała faceta,  który bardzo chciałby mieć dziecko i chyba uległa namowom, bo po 6mies starań jest w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkcat

Ostatnio sporo się o takich mamach słyszy, oczywiście sławnych: Kożuchowska, Skrzynecka, Warnke, Krupa.

Moja babcia urodziła mame w wieku 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja jestem mama po 40 stce. Wiele lat starałam się o dziecko, mnóstwo badań, leków, zabiegów, ogromne koszty i tak niestety zleciało. Z powodu choroby tak wyszło. Oczywiście chciałam być młodsza mama ale nie było to możliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zaraz pewnie zacznie się jechanie po starszych matkach, ale w większości przypadków to nie jest tak, że taka kobieta chce mieć tak późno, tylko po prostu życie się tak układa. Moja siostra od wielu lat się stara, ale dopiero od niedawna się leczą. Ma prawie 35 lat i bardzo prawdopodobne, że minie nawet kilka lat zanim uda się jej się doprowadzić organizm do porządku lub będzie trzeba skorzystać z in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkcat

A może są tu mamy które są jeszcze w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweloka

Pamiętam jak zapisywałam się rok temu na cesarkę mając 41 lat i pani zapytała mnie czy to moja pierwsza ciąża?Powiedziałam że nie, że mam już dzieci w wieku 12 i 10 lat, a ona mówi "a myślałam że pierwsza,bo widzę że pani jest ten sam rocznik co moja siostra i ona jest w pierwszej ciąży."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam kobiety, które rodziły po 40, ale dla żadnej z nich nie było to pierwsze dziecko. Zdarzyło się nawet tak, że moja koleżanka urodziła dziecko w październiku, a jej mama w lutym kolejnego roku. Koleżanka miała 19 lat (wpadka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkcat
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Znam kobiety, które rodziły po 40, ale dla żadnej z nich nie było to pierwsze dziecko. Zdarzyło się nawet tak, że moja koleżanka urodziła dziecko w październiku, a jej mama w lutym kolejnego roku. Koleżanka miała 19 lat (wpadka).

Dzięki, ale to nie na temat. O pierwsze dziecko pytam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritks

24 lata - wzięłam ślub, później do 28 roku życia leczenie bezpłodności. 29 lat zachorowałam na raka. Potem leczenie onko a następnie kolejne hormonalne by wszystko uregulować . Teraz ciąża bliżej 40 niż 30 tki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Pinkcat napisał:

Dzięki, ale to nie na temat. O pierwsze dziecko pytam 😛

Pytasz "znacie takie?". To odpowiadam Ci, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znam dwie. Jedna długo nie mogła zajść w ciaze a druga długo nie miała z kim. I tak zleciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat

Znam kilka nawet. Super kobiet. Jedna nigdy nie chciała mieć dzieci ale znalazła faceta i ma. Urodziła w swoje 40 urodziny. Ekstra mama z niej. Moja była szefowa rodziła w wieku 41 lat. Piękna córka. Ja mam 33 nie mam dzieci i nie chcaialm ich mieć. Ale coraz częściej mam myśl że może jednak ze może fajnie by było... Jeśli się zdecydujemy to będzie to ciąża blisko 40 ale czy się odważe czas pokaże 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkcat
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytasz "znacie takie?". To odpowiadam Ci, że nie.

Liczyłam na to, że co inteligentniejsze jednostki się domyślą, że nie ma sensu pisać odpowiedzi, która nic nie wnosi 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziecko przekreca zycie o 180 stopni juz bezpowrotnie, jesli ktos nie czuje ze juz wszystkiego "przed dzieckiem" doswiadczyl, to tylko przesuwa na pozniej te zmiane.Jesli ktos w mlodym wieku juz sie napodrozowal naimprezowal spedzil czas na hobby i ma przesyt, to jest gotowy.Niekoniecznie pozne macierzynstwo wiaze sie z poznym poznaniem partnera, sa babki co zyly w biedzie i jak sie nieco dorobily to dopiero okolo 30 wyjezdzaja za granice, robia prawko, kupuja samochod, poprawiaja defekty urody-a inne mialy to jako nastolatki za free i uwazaja za oczywistosc.Jedna kuzynka miala powazny problem natury estetycznej odrzucajacy kazdego faceta, udalo sie skorygowac i zalozyla rodzine kolo 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Pinkcat napisał:

Liczyłam na to, że co inteligentniejsze jednostki się domyślą, że nie ma sensu pisać odpowiedzi, która nic nie wnosi 😛

 

Hahaha, no tak, nie spodziewałam się innej odpowiedzi :D

Poza tym według mnie wnosi, wiesz, że nie wszystkie kobiety mają w swoim otoczeniu czterdziestki, które dopiero rodzą pierwsze dziecko, zatem nie jest to wcale tak popularne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulepszona

Znam.Moja sąsiadka urodziła pierwsze dziecko w wieku 43 lat,obecnie mały ma 15 miesięcy.Wcześniaka,miała bardzo ciężki poród, z zawodu jest pielęgniarką i rodziła w szpitalu w którym pracuje.Wyszła zamsz gdy syn miał roczek . A ile masz lat autorko, jesteś w pierwszej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopara

Znam. Znajoma mojej mamy urodziła pierwsze dziecko w wieku 47lat. Obecnie córka ma 1,5roku. Kobieta wygląda na dużo starszą niż jest, zaniedbana i w ogóle dlatego dla wszystkich to był mega szok. Jej mąż jest po 50tce tak samo zaniedbany i wyglądający na starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udo

Mojej teściowej znajoma urodziła dziecko w wieku 48 lat, ale to było jej szóste dziecko.Teraz ma 70 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazzzz

48? powaznie!? wow

a ja panikuje , ze juz za pozno a mam 33 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

Moja teściowa też urodziła, ale 4 dziecko mając 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Pinkcat napisał:

Liczyłam na to, że co inteligentniejsze jednostki się domyślą, że nie ma sensu pisać odpowiedzi, która nic nie wnosi 😛

 

Ty jesteś taka głupia, czy tylko udajesz? Twoje pytanie brzmi: Matki, które rodzą pierwsze dziecko po 40stce, znacie takie? Więc odpowiedziała ci na twoje pytanie. Nie, nie znam. Pytasz, to ci kobita odpowiedziała.

Moja odpowiedź na pytanie: nie, takich co mają pierwsze dziecko nie znam, ale takie co mają kolejne po 40stce tak. I co? Moja odpowiedź też nic nie wnosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość nazzzz napisał:

48? powaznie!? wow

a ja panikuje , ze juz za pozno a mam 33 🙂

No bo juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umowa
30 minut temu, Gość nazzzz napisał:

48? powaznie!? wow

a ja panikuje , ze juz za pozno a mam 33 🙂

33 to wsam raz na pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

No bo juz za pozno

Dla ciebie z takim lotnym umylem nigdy nie było odpowiednio i pytałaś kogoś o pozwolenie? Gdyby durnie się nie rozmnazali, zyloby się wszystkim zdecydowanie lepiej, ale niestety mózgu do tej czynności nie trzeba co widać dookoła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkcat
2 godziny temu, Gość Ulepszona napisał:

Znam.Moja sąsiadka urodziła pierwsze dziecko w wieku 43 lat,obecnie mały ma 15 miesięcy.Wcześniaka,miała bardzo ciężki poród, z zawodu jest pielęgniarką i rodziła w szpitalu w którym pracuje.Wyszła zamsz gdy syn miał roczek . A ile masz lat autorko, jesteś w pierwszej ciąży?

40, ale ta Pani, która urodziła pierwsze przed 50 rozwaliła system 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Pinkcat napisał:

40, ale ta Pani, która urodziła pierwsze przed 50 rozwaliła system 🙂

I zycie dziecku :) ktore bedzie mialo mame okolo 30 lat, ale 40stki nie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla ciebie z takim lotnym umylem nigdy nie było odpowiednio i pytałaś kogoś o pozwolenie? Gdyby durnie się nie rozmnazali, zyloby się wszystkim zdecydowanie lepiej, ale niestety mózgu do tej czynności nie trzeba co widać dookoła. 

Lepiej sie durnie rozmnazac niz jako stara raszpla

Podstarzala du#^^@pka zapiekla jak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Wytłumaczcie mi co to za różnica urodzić po 40 pierwsze czy kolejne.po 40 to 40.I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Lol napisał:

Wytłumaczcie mi co to za różnica urodzić po 40 pierwsze czy kolejne.po 40 to 40.I tyle

Taka ze 40stka z kolejnym dzieckiem juz moze wreszcie sie ogarnie ze nie pora na kolejne dziecko, a taka co urodzi pierwsze moze bedzie chciala kolejny prezent na 50 urodziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×