Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kursantka

po każdej jeździe z instruktorem jestem jak na haju

Polecane posty

Gość kursantka

tak mi dobrze... smiejemy sie, droczymy, patrzymy... to przez to ze duzo sie smiejemy taki mam stan czy sie zakochalam, nie wiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Oj zauroczylas, mialbym podobnie kilka chwil przy kolezance i juz smutki znikaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantka
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Oj zauroczylas, mialbym podobnie kilka chwil przy kolezance i juz smutki znikaja.

jak cholera. nie wiem co z tym zrobic... jestesmy zajeci, a ciagnie nas do siebie od pierwszej jazdy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantka
Przed chwilą, Markus 5 napisał:

jeebana dziiwka

spadaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
5 minut temu, Gość kursantka napisał:

jak cholera. nie wiem co z tym zrobic... jestesmy zajeci, a ciagnie nas do siebie od pierwszej jazdy.....

Ja mam przerabane bardziej bo wolny, ona zajeta, ale jest git gdyz nie mam juz jej w zasiegu bliskim.

Nie bierz serio go, widzialem na kursie bylem jezdzily tez panie, jak je rozbawial, cale auto rozesmiane bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumak

Zrób mu laskę na parkingu i baw się jego jajami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niko

Ale świnia z przedmówcy.... 

Koleżanko niech cię zrąbia analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumak

Daj mu dupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dziwota że z bab chújowe kierowczynie jak się zajmują instruktorem a nie tym co na drodze. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantka

tesknie.................  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość kursantka napisał:

tesknie.................  

Normalnie zaczarowana , ja z resztą tez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie dziwota że z bab chújowe kierowczynie jak się zajmują instruktorem a nie tym co na drodze. Masakra.

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantka
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Normalnie zaczarowana , ja z resztą tez. 

tak bardzo zaczarowana... na ostatniej jezdzie dotknelam jego szyi udajac, ze chce go udusic (droczyl sie ze mna).... do tej pory pamietam moment zetkniecia sie mojej skory z jego... niby takie zwykle. a takie magiczne.... widzialam, ze mu sie spodobalo.....   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
2 minuty temu, Gość kursantka napisał:

tak bardzo zaczarowana... na ostatniej jezdzie dotknelam jego szyi udajac, ze chce go udusic (droczyl sie ze mna).... do tej pory pamietam moment zetkniecia sie mojej skory z jego... niby takie zwykle. a takie magiczne.... widzialam, ze mu sie spodobalo.....   

To ja, pamietam jak zrobilem tak. Mialem 3 dni ciszy z kolezanka kiedys, podobno sie czula skrzyczana, no to przeprosilem co tam. Podalem jej reke na zgode, to bylo niesamowite, pigodzic sie podajac reke. Nie wiem jak ja sie na to odwazylem. Zalezalo mi na normalnisci, robilem to ze lzami w oczach.

Ale Ciebie to widze diabel kusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
5 minut temu, Gość kursantka napisał:

tak bardzo zaczarowana... na ostatniej jezdzie dotknelam jego szyi udajac, ze chce go udusic (droczyl sie ze mna).... do tej pory pamietam moment zetkniecia sie mojej skory z jego... niby takie zwykle. a takie magiczne.... widzialam, ze mu sie spodobalo.....   

Ale Ty jestes tam sama w aucie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor

Następnym razem dotknij Jego magicznego penisa😄 Zawsze możesz powiedzieć że chciałaś pojechać na ręcznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantka
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

To ja, pamietam jak zrobilem tak. Mialem 3 dni ciszy z kolezanka kiedys, podobno sie czula skrzyczana, no to przeprosilem co tam. Podalem jej reke na zgode, to bylo niesamowite, pigodzic sie podajac reke. Nie wiem jak ja sie na to odwazylem. Zalezalo mi na normalnisci, robilem to ze lzami w oczach.

Ale Ciebie to widze diabel kusi 😉

no i jak tu się zatrzymać? oboje jesteśmy coraz śmielsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantka
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Ale Ty jestes tam sama w aucie z nim?

no jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja uwielbiam cos podaeac, odbierac jakis drobny przedmiot od kobiety, wtedy prawie zawsze zetkna sie nasze palce. A czasem bylo tak, ze przeskok iskry byl, wiesz o co chodzi, zajefajne, elektryzujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
3 minuty temu, Gość kursantka napisał:

no i jak tu się zatrzymać? oboje jesteśmy coraz śmielsi

Pamietaj ze z kazda tak robi, to babiarze ci instruktorzy. Kto wie, czy nie czasem masazysci sa tez, skoro kobiety o nich opowiadaja, to musza czuc jakies emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnna
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Ja uwielbiam cos podaeac, odbierac jakis drobny przedmiot od kobiety, wtedy prawie zawsze zetkna sie nasze palce. A czasem bylo tak, ze przeskok iskry byl, wiesz o co chodzi, zajefajne, elektryzujace.

on cały jest elektryzujacy....... ciary mnie przechodza na mysl o nim. chcialabym dotknac tej jego lysej glowy, ale nie wiem pod jakim pretekstem... jak on mnie kreci......... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość onnna napisał:

on cały jest elektryzujacy....... ciary mnie przechodza na mysl o nim. chcialabym dotknac tej jego lysej glowy, ale nie wiem pod jakim pretekstem... jak on mnie kreci......... 

Hihi, kimar Panu chodzi, mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnna
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Hihi, kimar Panu chodzi, mucha

o to jest pomysl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Jesienia to ze ma liscia na glowie ale nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnna

och on jest taki uroczy....... i taka fajna d u p a z niego... jest taki zabawny, zartujemy non stop, smiejemy sie do rozpuku, jezdzimy juz dlugo.... przede mna egzaminy... obiecal, ze zaprosi mnie gdzies, jak juz zdam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×