Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momo

jak ja przekonac do anala?

Polecane posty

Gość momo

Nie wiem jak zaproponowac partnerce seks analny? Jak mam jej to zaproponowac. Chcialbym sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman

wsadz jej z nienadzka i bedzie dobre 🙂 ale powaznie nie kazda chce tego sprobowac, ja proponowalbym wynajac prostytutke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Trzeba czasu, musisz podszkolić się i w trakcie minety stymuluj okolice odbytu i zobacz jak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komo

Może pokaż jej na swoim przykładzie? Niech ona ci najpierw wsadzi dildo w tyłek i zobaczy jak to jej się widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo
3 minuty temu, Gość Komo napisał:

Może pokaż jej na swoim przykładzie? Niech ona ci najpierw wsadzi dildo w tyłek i zobaczy jak to jej się widzi:)

No ale ja nie musze, chodzi o to ze slyszalem ze kobietom to sprawia wielka przyjemnosc wiec chcialbym bardziej zadowolic swoja kobiete. ale wiesz ona moze pomysli ze jestem homo, ale ja nie  jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
7 minut temu, Gość momo napisał:

No ale ja nie musze, chodzi o to ze slyszalem ze kobietom to sprawia wielka przyjemnosc wiec chcialbym bardziej zadowolic swoja kobiete. ale wiesz ona moze pomysli ze jestem homo, ale ja nie  jestem.

Mężczyznom często to sprawia wielką przyjemność, kobiety nie mają prostaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
24 minuty temu, Gość roman napisał:

wsadz jej z nienadzka i bedzie dobre 🙂 ale powaznie nie kazda chce tego sprobowac, ja proponowalbym wynajac prostytutke.

świetny ku.wa pomysł, tylko mężczyzna mógł wpaść na cos tak ...nego:) facet chce dowiedzieć się jak ma zaproponować to swojej kobiecie, a nie pannie która za kasę pozwoli ci się zesrać jej na klatę. Myślę, że najlepszym wyjściem jest po prostu o to podpytać, zapytaj czy ma jakieś fantazje które mógłbyś spełnić w łóżku, zapewne ona będzie chciała znać Twoje, więc śmiało możesz powiedzieć czego chciałbyś spróbować, i albo definitywnie się nie zgodzi albo będzie chciała probować małymi krokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo
2 minuty temu, Gość Natalia napisał:

świetny ku.wa pomysł, tylko mężczyzna mógł wpaść na cos tak ...nego:) facet chce dowiedzieć się jak ma zaproponować to swojej kobiecie, a nie pannie która za kasę pozwoli ci się zesrać jej na klatę. Myślę, że najlepszym wyjściem jest po prostu o to podpytać, zapytaj czy ma jakieś fantazje które mógłbyś spełnić w łóżku, zapewne ona będzie chciała znać Twoje, więc śmiało możesz powiedzieć czego chciałbyś spróbować, i albo definitywnie się nie zgodzi albo będzie chciała probować małymi krokami:)

dzieki ! takie rozmowy po prostu mnie krepuja, normalny seks idzie nam dobrze ale to jest juz jakby nastepny poziom wiec  troche nie wiem jak sie za to zabrac, wlasciwie to malo rozmawiamy na tematy swoich fantazji. trudne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjjvcc

Jesteś kryptogej!! A tak wogule to zapytaj wprost „ wjechać Ci w od.byta”?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawdziwy seks analny jest dobry tylko w filmach dla dorosłych. Świetnie udają jak im dobrze. Chyba, że kobieta jest bardzo otyła i ,,szeroka,, to chętniej angażuje drugą dziurkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nasmaruj wacka oliwa i nadziej się jej na dupe, ot cała filozofia. Serio ale trzeba być nienormalnym żeby ...a w ... ładować. Nie wystarczy Ci 1 dziura? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Swoją drogą jak faceci się w dupieee pchają to jest bleee ale jak pannie w dupieee wkładają to ok? Haha to coś w stylu laska w bikini na plaży a w bieliźnie boi się pokazać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niko

Dużo alko i weź ją na spiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
16 minut temu, Gość momo napisał:

dzieki ! takie rozmowy po prostu mnie krepuja, normalny seks idzie nam dobrze ale to jest juz jakby nastepny poziom wiec  troche nie wiem jak sie za to zabrac, wlasciwie to malo rozmawiamy na tematy swoich fantazji. trudne to.

Czytając dalsze "podpowiedzi" nie widzę szans żeby ktoś doradził coś sensownego...Mogę jedynie powiedzieć, że są różne kobiety i mają różne potrzeby. Mój mąż jeszcze przed ślubem, kiedy byliśmy w narzeczeństwie zapytał mnie czy chciałabym kiedyś spróbować, od razu odpowiedziałam że nie, bo nie sądzę, żeby to sprawiło mi jakąkolwiek przyjemność. I oczywiście nie myślę, że kobieta która się no zgodzi jest gorsza czy coś, po prostu ma inne potrzeby. Jeśli jesteście razem już jakiś dłuższy czas, to rozmowa na temat seksu i swoich fantazji czy potrzeb seksualnych nie powinna was krępować, trzeba się odważyć i wstyd schować w buty , przecież tworzycie związek i musicie się dogadywać nie tylko w codziennych sprawach, ale i w sprawach seksu🙂  ty też powinieneś wiedzieć czego partnerka oczekuje w łożku, może okazać się ze jest otwarta na takie "szaleństwa" 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Raz spróbowałem zaproponować swojej tylko dildo.... od tego traumatycznego przeżycia nic nie proponuję. Gdyby usłyszała o analu to pewnie mógłbym organoleptycznie sprawdzić czy rzeczywiście Apollo 11 wylądował na księżycu :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×