Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Odrzucacie kobiety z dzieckiem?

Polecane posty

Gość Gość

Weszlibyście w związek z kobietą, która ma dziecko? Dlaczego tak/nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ert

Takie to są najlepsze do seksu, szukają chłopa za wszelką cenę i robią w łóżku co się im każe. Ale na stałe bym nigdy nie wziol pasorzyta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Polecane
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Weszlibyście w związek z kobietą, która ma dziecko? Dlaczego tak/nie 

Nie, za wielki burdel z takim związkiem. NIE POLECANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To bardzo dziwna sytuacja.  Z jednej strony nie chciałbym kobiety z dzieckiem, z drugiej bezdzietna kobiety po 30 to porażka

Rozwiązanie, kobieta z dzieckiem 20 letnim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozwiązanie, kobieta z dzieckiem 20 letnim. 

Jak lubisz inwestować w cudzego bachora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielski orszak

Kobieta z dzieckiem to trudne sprawy. Nikt nie weźmie odpowiedzialności za nie swoje dziecko, chyba że  to mężczyzna któremu brakuje rodziny i stabilizacji. Miałam dobrego męża a przy nim wszystko co mogłam sobie wymarzyć , byl przystojny, zabawny ,wykształcony, ale umarł.  Jestem ja i moje dziecko. Opieram się sama na sobie , nie robię żadnych podchodów do nikogo. Zwyczajnie drugiego takiego mieć nie będę, bo takiego nie ma. To ze kobieta zostaje z dzieckiem nie znaczy wcale, że wzięłaby kogokolwiek ,żeby tylko ktoś był. To nie są  akty desperacji ( w większości przypadków ). Przygotowałam się na ile to możliwe , że życie spędzę w samotności. Tak wyszło, nikogo nie obwiniam, ale młodym dziewczynom współczuję , bo to co czytam o braku szacunku , o skrajnym chamstwie i niezorganizowaniu chłopaków to dramat. Współczuję. Spędziłam trochę lat przy tym  kogo kochałam i kto mnie kochał. To jak los na loterii Nam się udało. Na trochę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnv567

Nie każda kobieta z dzieckiem weźmie pierwszego lepszego,pamiętajcie o tym panowie którzy traktujecie takie kobiety jak kogoś gorszej kategorii,kogoś kto szuka tylko frajera do utrzymywania cudzych dzieci..to bardzo krzywdzące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mój znajomy lubi kobiety z dziećmi. Sam ma dzieci i mówi, że są bardziej ogarnięte w tych sprawach, co go interesują, że nie musi się tłumaczyć z pewnych rzeczy. I nie ma nic przeciwko, by się zajmować cudzymi dzieci (swoich nie chce więcej, ale mówi, że lubi dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mój kochany powiedział, że dzieci mam już dorosłe i chętnie się za mnie na poważnie  weźmie:) Tylko ciekawe gdzie będziemy mieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

tylko do seksu. do związku nigdy bo za młody jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

tylko do seksu. do związku nigdy bo za młody jestem.

A którą poważnie myślaca kobieta z dzieckiem chciała by Ciebie? Zastanów się dzieciątko niedomytei alkoholiku.Takie gowno jak Ty i pasożyt to nie chce zostanie pod skrzydłem matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

mój kochany powiedział, że dzieci mam już dorosłe i chętnie się za mnie na poważnie  weźmie:) Tylko ciekawe gdzie będziemy mieszkać?

Jak to gdzie? U twoich dorosłych dzieci - bo on przeciez nie ma gdzie mieszkać...

taki bezdomny, bezrobotny, to i za dzieciatą rozwóde sie weźmie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

za dzieciatą rozwóde sie weźmie😂

Na poważnie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem matką trójki dzieci i to ja wybieram kogo chce i z kim mi będzie dobrze.Żadnego z tych panów którzy tu piszą bym nie wybrała, bo to alkoholicy, pasożyty bez pracy, egoiści i poperdoleni pisarze netowi.Takich nikt nie chce, choć im się wydaje Bóg wie co, że kobiety z dziećmi są zdesperowane.To Wy niedorozwoje i dzieciątka męskie musicie zmienić tok myślenia.Mój facet ma być dla mnie i dla moich dorastających dzieci i jak jeden z Was mi mówi że mam zamieszkać z nim to niech puknie się w glowe.To nie wyjdzie, bo  to facet ma być dla nas a nie my dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"Urosły mi dzieci" i dlatego się za mnie weźmie.O nie nie.Dzieci nie zaakceptują tego kto bawił się ich matką i nie chciał z nimi być wcześniej, a teraz widzi w tym szansą dla siebie.bo zostało niedactwo same i bez kasy na alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Jestem matką trójki dzieci i to ja wybieram kogo chce i z kim mi będzie dobrze.Żadnego z tych panów którzy tu piszą bym nie wybrała, bo to alkoholicy, pasożyty bez pracy, egoiści i poperdoleni pisarze netowi.Takich nikt nie chce, choć im się wydaje Bóg wie co, że kobiety z dziećmi są zdesperowane.To Wy niedorozwoje i dzieciątka męskie musicie zmienić tok myślenia.Mój facet ma być dla mnie i dla moich dorastających dzieci i jak jeden z Was mi mówi że mam zamieszkać z nim to niech puknie się w glowe.To nie wyjdzie, bo  to facet ma być dla nas a nie my dla niego.

na serio, to ja tez nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987

Znam jednego takiego, który wybiera tylko młode mamy po przejściach. Jego partnerki mają zwykle 20 kilka lat i mają jedno lub dwoje dzieci. Większość z nich mieszka na wsi. Ten facet ma 29 lat i w ciągu ostatnich 8-9 lat miał już kilka takich krótkich 1-2 letnich związków z młodymi mamuśkami. Te związki oparte są jednak tylko na seksie. Ten facet dobrą partią nie jest. Ima się tylko prac dorywczych. Lekkoduch kombinator. Ma dziecko , na które nie płaci alimentów. Nie ma szans na stworzenie z nim wartościowego ,długotrwałego związku. Jest przystojny, ale to prosty chłopak. Dziewczyna po studiach nie miałaby o czym z nim rozmawiać. Jednak co sobie za młodu poużywa to jego. Żadna po studiach go nie weźmie, ale jego też takie nie interesują. Dla niego to żadna strata gdyż z łatwością nawiązuje kontakty z młodymi mamuśkami po gimnazjum. Tylko jedna z jego partnerek nie miała dziecka. Dziewczyna po roku od niego odeszła gdyż nie miałaby z nim żadnej przyszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość 1987 napisał:

Znam jednego takiego, który wybiera tylko młode mamy po przejściach. Jego partnerki mają zwykle 20 kilka lat i mają jedno lub dwoje dzieci. Większość z nich mieszka na wsi. Ten facet ma 29 lat i w ciągu ostatnich 8-9 lat miał już kilka takich krótkich 1-2 letnich związków z młodymi mamuśkami. Te związki oparte są jednak tylko na seksie. Ten facet dobrą partią nie jest. Ima się tylko prac dorywczych. Lekkoduch kombinator. Ma dziecko , na które nie płaci alimentów. Nie ma szans na stworzenie z nim wartościowego ,długotrwałego związku. Jest przystojny, ale to prosty chłopak. Dziewczyna po studiach nie miałaby o czym z nim rozmawiać. Jednak co sobie za młodu poużywa to jego. Żadna po studiach go nie weźmie, ale jego też takie nie interesują. Dla niego to żadna strata gdyż z łatwością nawiązuje kontakty z młodymi mamuśkami po gimnazjum. Tylko jedna z jego partnerek nie miała dziecka. Dziewczyna po roku od niego odeszła gdyż nie miałaby z nim żadnej przyszłości. 

I czym się szczycić-poużywaniem, matactwem, cwaniactwem, prostactwem? Tacy  na ogoł kończą zle, zapijaczeni w samotności bądz na śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieciate dla rozwodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dzieciate dla rozwodników.

albo starych kawalerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny

Jestem od 5 lat z kobieta z dzieckiem, od 2 lat corka mowi do mnie tato i jestem z tego dumny. Nie ma regul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procent prawdy
Przed chwilą, Gość dumny napisał:

Jestem od 5 lat z kobieta z dzieckiem, od 2 lat corka mowi do mnie tato i jestem z tego dumny. Nie ma regul.

Napisała zdesperowana, sfrustrowana i bardzo ale to bardzo samotna, młoda, sponiewierana mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988
19 minut temu, Gość gość napisał:

I czym się szczycić-poużywaniem, matactwem, cwaniactwem, prostactwem? Tacy  na ogoł kończą zle, zapijaczeni w samotności bądz na śmietniku.

To niesprawiedliwe. Byle prostak może przebierać w kobietach jak w ulęgałkach i seks ma na zawołanie , a niejeden porządny facet marzy o tej jednej jedynej dziewczynie i znaleźć jej nie może gdyż wszystkie wybrzydzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Dzieciate dla rozwodników.

Prostaki alkoholowe i ...iarze dla kurew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość1988 napisał:

To niesprawiedliwe. Byle prostak może przebierać w kobietach jak w ulęgałkach i seks ma na zawołanie , a niejeden porządny facet marzy o tej jednej jedynej dziewczynie i znaleźć jej nie może gdyż wszystkie wybrzydzają. 

Moja mama jak go poznalam to miała racje mówiąc "to takie gowno szemrane  łajdackie, a porządny człowiek nie ma nic".Przejrzałam na oczy.Nie chce gówna co nie szanuje i śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jestem matką trójki dzieci i to ja wybieram kogo chce i z kim mi będzie dobrze.

I ilu ich już nawybierałaś? Porochali, porochali i ...pojechali😂

30 minut temu, Gość gość napisał:

Znam jednego takiego, który wybiera tylko młode mamy po przejściach.

To że dają sie rochać takiemu tumanowi świadczy WYŁĄCZNIE  o tych młodych mamach. Gdyby pies założył spodnie, to też mógłby je rochać

 

7 minut temu, Gość gość1988 napisał:

porządny facet marzy o tej jednej jedynej dziewczynie i znaleźć jej nie może gdyż wszystkie wybrzydzają. 

weź sie za dzieciate mamuśki. Nie obrobisz sie z rochaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość1988 napisał:

To niesprawiedliwe. Byle prostak może przebierać w kobietach jak w ulęgałkach i seks ma na zawołanie , a niejeden porządny facet marzy o tej jednej jedynej dziewczynie i znaleźć jej nie może gdyż wszystkie wybrzydzają. 

Dziewczyny nie potrafią się szanować i wybierają zakłamane lajzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I ilu ich już nawybierałaś? Porochali, porochali i ...pojechali😂

To że dają sie rochać takiemu tumanowi świadczy WYŁĄCZNIE  o tych młodych mamach. Gdyby pies założył spodnie, to też mógłby je rochać

 

weź sie za dzieciate mamuśki. Nie obrobisz sie z rochaniem.

szczególnie te po pięćdziesiątce, ..same się na facetów rzucają...tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP43
1 minutę temu, Gość gość napisał:

szczególnie te po pięćdziesiątce, ..same się na facetów rzucają...tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Nie przesadzaj. Cipka kobiety 50 letniej niczym się nie różni od cipki kobiety 20 letniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość MP43 napisał:

Nie przesadzaj. Cipka kobiety 50 letniej niczym się nie różni od cipki kobiety 20 letniej. 

Chcesz powiedzieć że kobieta=cipka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×