Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr

Dlaczego mlode kobiety mniej gotuja?

Polecane posty

Gość xyz

Na żonę tylko Azjatka albo Ukrainka czy Białorusinka. A nie leniwa i roszczeniowa Polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Arabia Saudyjska - jedyny kraj na ziemi gdzie zostal zachowany naturalny porzadek. 

OWSZEM, KRAJ W KTÓRYM 14 lutego CZYLI W WALENTYNKI za założenie czerwonych majtek można pójść do więzienia.  sERIO, ZAKAZ SWIETOWANIA I NIE POMYL SIE WTEDY CO MASZ NA D...

Zakaz wyprowadzania psów na spacer od 2008 r- zakaz ograniczy zapędy mężczyzn wyprowadzających zwierzęta tylko po to, by przyciągnąć uwagę kobiet, to wcale nie żart, a oficjalne stanowisko policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

pośmiałem się z ciebie jeszcze raz, a obiad sam sobie ugotuję, bo w przeciwieństwie do leniwych kobiet nie sprawia mi to problemu lala

mi też nie, ale nie lubię jak byle smętny fajfus mówi do mnie, czy innej kobiety lala, wiesz to zawsze traci chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden

Od zalania świata mężczyzna polował, kobieta zajmowała się domem.

Męskość z faceta robicie grochòwkę z bigosem, wychodzą mameje.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dodatkowo w ogóle małżeństwo to dziś większy problem, ze względu na obowiązki i koszty.  Samo wesele jest tak kosztowne, że Saudyjczycy później się żenią, często dopiero koło “czterdziestki”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
2 minuty temu, Gość taki jeden napisał:

Od zalania świata mężczyzna polował, kobieta zajmowała się domem.

Męskość z faceta robicie grochòwkę z bigosem, wychodzą mameje.

 

 

Dobrze, że ludzie (w przeciwieństwie do Ciebie) myślą i chcą zmieniać świat bo w przeciwnym wypadku nie mielibyśmy samochodów, komputerów, samolotów. Mało tego, nawet koła byśmy nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dodatkowo w ogóle małżeństwo to dziś większy problem, ze względu na obowiązki i koszty.  Samo wesele jest tak kosztowne, że Saudyjczycy później się żenią, często dopiero koło “czterdziestki”.

Wesele jak wesele, żonie też trzeba sypnąć złotem żeby małżeństwo się odbyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc tu jest

Nie rozumiem w czym problem ? Kazdy w zwiazku powinien pomagac jak moze. Jest to naturalne ze kobieta potrafi lepiej gotowac wiec ma to wiecej sensu zeby ona to robila ale niestety jak autor napisal coraz mniej to potrafi. Nie jest to sprawiedliwe bo facet to ma pralke wniesc, meble poskrecac, sciany pomalowac, zamki wymienic, trafe i zywoplot skosic a kobietka to teraz tylko paznokcie maluje, seriale glupowa oglada ale ziemniczkow i mizeri to nie chce sie utrzec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wesele jak wesele, żonie też trzeba sypnąć złotem żeby małżeństwo się odbyło.

srebrnikami gardzi....nie ma zlota, nie ma wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden
Przed chwilą, Gość taka prawda napisał:

Dobrze, że ludzie (w przeciwieństwie do Ciebie) myślą i chcą zmieniać świat bo w przeciwnym wypadku nie mielibyśmy samochodów, komputerów, samolotów. Mało tego, nawet koła byśmy nie mieli.

Mniejszość chce życ większością. 

Kobieta chce czuć bezpieczeństwo  stabilność, zdrowe potomstwo. 

Nikt tego nie zmieni. 

Nie pasuje załòż ...enkę, obcasy na paradę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc gosc tu jest napisał:

Nie rozumiem w czym problem ? Kazdy w zwiazku powinien pomagac jak moze. Jest to naturalne ze kobieta potrafi lepiej gotowac wiec ma to wiecej sensu zeby ona to robila ale niestety jak autor napisal coraz mniej to potrafi. Nie jest to sprawiedliwe bo facet to ma pralke wniesc, meble poskrecac, sciany pomalowac, zamki wymienic, trafe i zywoplot skosic a kobietka to teraz tylko paznokcie maluje, seriale glupowa oglada ale ziemniczkow i mizeri to nie chce sie utrzec. 

Jak naturalnie skoro najlepszymi kucharzami świata są mężczyźni? Mężczyźni mają też więcej kubków smakowych niż kobita.

PS. Ile razy w ciągu tygodnia wnosisz pralkę, skręcasz meble, malujesz ściany itd. a ile razy gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
3 minuty temu, Gość taki jeden napisał:

Mniejszość chce życ większością. 

Kobieta chce czuć bezpieczeństwo  stabilność, zdrowe potomstwo. 

Nikt tego nie zmieni. 

Nie pasuje załòż ...enkę, obcasy na paradę. 

CO nie znaczy, że musi gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak naturalnie skoro najlepszymi kucharzami świata są mężczyźni? Mężczyźni mają też więcej kubków smakowych niż kobita.

PS. Ile razy w ciągu tygodnia wnosisz pralkę, skręcasz meble, malujesz ściany itd. a ile razy gotujesz?

1:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

To fakt, że mamy mniej czasu na wszystko, zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nie ukrywajmy jednak także i tego, że dzisiejsze kobiety są zwyczajnie w świecie bardziej leniwe i niezaradne. Im się zwyczajnie nie chce ugotować coś na przykład w weekend. Dwie lewe ręce, lenistwo. Lepsze seriale i malowanie paznokci. Ale wymogów wobec faceta królewny mają że ho ho. 

To fakt, że mamy mniej czasu na wszystko, zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nie ukrywajmy jednak także i tego, że dzisiejsi mężczyźni są zwyczajnie w świecie bardziej leniwi i niezaradni. Im się zwyczajnie nie chce podzielić obowiązków: ugotować czegoś na przykład w weekend wspólnie z kobietą, albo na przemian z nią. A już naprawić cokolwiek... Taki leszcz ani uszczelki nie wymieni, ani zamka nie naprawi, a do pomalowania zwykłego garażu od razu woła fachowca. Śmiech na sali. Dwie lewe ręce, lenistwo. Lepsze gry na kompie i pierdzenie w kanapę z piwskiem w ręku, opartym na mięśniu piwnym.

Ale wymogi wobec kobiety królewicze mają, że ho ho. Począwszy od wyglądu 8/10 - kiedy sami reprezentują 3-5, więc z czym do ludzi - po gotowanie, pranie, sprzątanie itp. A do roboty, lenie patentowane, bozia rączki dała, to ich używaj, nierobie, az nie darmowej służącej o wyglądzie lalki Barbie szukasz. Możesz, owszem, ale tylko wtedy, kiedy sam wyglądasz jak Ken 😛  i dysponujesz grubym portfelem, z którego jej wynagrodzisz niewdzięczną pracę fizyczną. Jeśli nie, to jazda do roboty w co drugi dzień, ona też chodzi do pracy tak samo, jak ty i też wraca zmęczona. Więc następne siaty ty przynosisz i paszcza w kubeł i bulgocze. Zachciało się parobkowi własnej pokojówki 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc gosc tu jest napisał:

. Jest to naturalne ze kobieta potrafi lepiej gotowac wiec ma to wiecej sensu zeby ona to robila ale niestety jak autor napisal coraz mniej to potrafi.

ile razy dziennie nosisz pralkę? a żreć chcesz 3 razy co najmniej. Mebli też nie skręcasz co 4 godziny. Ile razy dziennie malujesz albo zamek wymieniasz? Jak mi przyjdziesz wymalować mieszkanie to też ci mogę przez tych 3-5 dni coś ugotowac. No i to naturalne  przypisanie gotowania, przecież wszystkim wiadomo ze meżczyźni sa lepszymi kucharzami- ilu jest sławnych kucharzy a ile znasz sławnych kucharek? to trzyj te kartofle z mizeria  jak nie malujesz chałupy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
6 minut temu, Gość gosc gosc tu jest napisał:

Nie rozumiem w czym problem ? Kazdy w zwiazku powinien pomagac jak moze. Jest to naturalne ze kobieta potrafi lepiej gotowac wiec ma to wiecej sensu zeby ona to robila ale niestety jak autor napisal coraz mniej to potrafi. Nie jest to sprawiedliwe bo facet to ma pralke wniesc, meble poskrecac, sciany pomalowac, zamki wymienic, trafe i zywoplot skosic a kobietka to teraz tylko paznokcie maluje, seriale glupowa oglada ale ziemniczkow i mizeri to nie chce sie utrzec. 

Nie, to nie jest naturalne. Wybacz, że zburzę Twoje mrzonki, ale umiejętności gotowania nie wysysamy z mlekiem matki.
Wolę pralkę wnieść raz na 10 lat niż codziennie gotować (też mi pomoc). Zresztą pralkę zamawia się Z DOWOZEM, a ja mam WINDĘ. Ściany umiem sama pomalować i też wolę to raz na 5 lat zrobić niż gotować. 
Maluj mieszkanie codziennie, to pogadamy.
 

BTW tylko Ty masz prawo po pracy pograć w gry? A kobieta serialu obejrzeć nie może? I nie narzekaj na te paznokcie, w końcu to Wy wymagacie zadbanych kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak naturalnie skoro najlepszymi kucharzami świata są mężczyźni? Mężczyźni mają też więcej kubków smakowych niż kobita.

PS. Ile razy w ciągu tygodnia wnosisz pralkę, skręcasz meble, malujesz ściany itd. a ile razy gotujesz?

tylko ze jak cie zbiry na miescie zaatakuja albo przygadaja to mezczyzna bedzie morde nadstawial i z piesciami na nich lecial. Za bezpieczenstwo trzeba jakos sie odplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Piotr napisał:

Moze kobiety po prostu zrobily sie bardziej leniwe. Kiedys ludzie nie mieli samochodow i tez pracowali a zawsze obiadek byl przygotowany. Pamietam ze mamusia zawsze mi i siostrze przygotowywala obiadek i w lodowce zostawiala jak miala 2 zmiane. Teraz kobietom sie nie chce.

Może mężczyźni po prostu zrobili się koszmarnie leniwi. Kiedyś ludzie nie mieli samochodów i tez pracowali a zawsze obiadek był przygotowany. Pamietam, że kiedy mama szła na dyżur, ojciec zawsze mnie i siostrze przygotowywał ciepły obiad, nic w lodowce nie zostawiał, żebyśmy sobie odgrzewali, tylko wszystko ciepłe i świeże podawał, pycha. Teraz mężczyznom się po prostu nie chce, stali się gnuśni i rozbestwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja jestem młoda kobieta i uwielbiam gotować i zajmować się domem.  Sprawia mi to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Nie, to nie jest naturalne. Wybacz, że zburzę Twoje mrzonki, ale umiejętności gotowania nie wysysamy z mlekiem matki.
Wolę pralkę wnieść raz na 10 lat niż codziennie gotować (też mi pomoc). Zresztą pralkę zamawia się Z DOWOZEM, a ja mam WINDĘ. Ściany umiem sama pomalować i też wolę to raz na 5 lat zrobić niż gotować. 
Maluj mieszkanie codziennie, to pogadamy.
 

BTW tylko Ty masz prawo po pracy pograć w gry? A kobieta serialu obejrzeć nie może? I nie narzekaj na te paznokcie, w końcu to Wy wymagacie zadbanych kobietek.

To troll i bredzi, żeby jątrzyć. Szkoda czasu i atłasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

tylko ze jak cie zbiry na miescie zaatakuja albo przygadaja to mezczyzna bedzie morde nadstawial i z piesciami na nich lecial. Za bezpieczenstwo trzeba jakos sie odplacic.

taaa, a ilu nie zostawi kobiety i nie zwieje? to już nei te czasy chłopcze, ze facet chciał sie bic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To troll i bredzi, żeby jątrzyć. Szkoda czasu i atłasu.

Chyba, że piwniczak/ incel z jakiejś zapadłej podlaskiej wsi, gdzie niedobitki, którym nie udało się uciec do cywilizacji tak żyją, korzystając ze sławojki za stodołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden

Wiekszość mężczyzn nawet gwoździa nie umie wbić, nie wspominając innych umiejetnościach. Kobiety  mają mało kandydatòw. 

Mężczyżni zgubili męskość. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

taaa, a ilu nie zostawi kobiety i nie zwieje? to już nei te czasy chłopcze, ze facet chciał sie bic

Już dwa razy w moim niezbyt długim życiu to JA odsuwałam faceta na bok i SAMA stawałam do utarczki z karkami 😉 Ale jestem mediatorem i znam się na rzeczy 🙂 Wolałam, żeby mu nie wybili zębów, bo taki by mi się nie podobał 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość taki jeden napisał:

Wiekszość mężczyzn nawet gwoździa nie umie wbić, nie wspominając innych umiejetnościach. Kobiety  mają mało kandydatòw. 

Mężczyżni zgubili męskość. 

 

 

Czyli mezczyzni twoim zdaniem zgubili meskosc a kobiety moim zdaniem zgubily kobiecosc. 

Swiat sie szybko skonczy bo ludzie powariowali i zarowono kobietom i facetom sie w glowach poprzestawialo. Kobiety sa chciwe, mezczyzni leniwi. Jest coraz wiecej homo. Faceci chca byc kobietami, kobiety facetami. Co sie z wami dzieje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość gość napisał:

mi też nie, ale nie lubię jak byle smętny fajfus mówi do mnie, czy innej kobiety lala, wiesz to zawsze traci chamem

W odróżnieniu do zwracania się do innych per "fajfus", co nie? Jesteś chamką, to się zwraca do ciebie po chamsku, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Już dwa razy w moim niezbyt długim życiu to JA odsuwałam faceta na bok i SAMA stawałam do utarczki z karkami 😉 Ale jestem mediatorem i znam się na rzeczy 🙂 Wolałam, żeby mu nie wybili zębów, bo taki by mi się nie podobał 😛 

no a ja miałam faceta który 20 lat trenował MMA i brał udział w zawodach. to był jeden jedyny, który w takiej sytuacji  zachowywał sie jak facet, reszta to przeprasza ze zyje i za babę sie chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

To fakt, że mamy mniej czasu na wszystko, zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nie ukrywajmy jednak także i tego, że dzisiejsi mężczyźni są zwyczajnie w świecie bardziej leniwi i niezaradni. Im się zwyczajnie nie chce podzielić obowiązków: ugotować czegoś na przykład w weekend wspólnie z kobietą, albo na przemian z nią. A już naprawić cokolwiek... Taki leszcz ani uszczelki nie wymieni, ani zamka nie naprawi, a do pomalowania zwykłego garażu od razu woła fachowca. Śmiech na sali. Dwie lewe ręce, lenistwo. Lepsze gry na kompie i pierdzenie w kanapę z piwskiem w ręku, opartym na mięśniu piwnym.

Ale wymogi wobec kobiety królewicze mają, że ho ho. Począwszy od wyglądu 8/10 - kiedy sami reprezentują 3-5, więc z czym do ludzi - po gotowanie, pranie, sprzątanie itp. A do roboty, lenie patentowane, bozia rączki dała, to ich używaj, nierobie, az nie darmowej służącej o wyglądzie lalki Barbie szukasz. Możesz, owszem, ale tylko wtedy, kiedy sam wyglądasz jak Ken 😛  i dysponujesz grubym portfelem, z którego jej wynagrodzisz niewdzięczną pracę fizyczną. Jeśli nie, to jazda do roboty w co drugi dzień, ona też chodzi do pracy tak samo, jak ty i też wraca zmęczona. Więc następne siaty ty przynosisz i paszcza w kubeł i bulgocze. Zachciało się parobkowi własnej pokojówki 😄 

Frustracja ci się uszami aż wylewa kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

W odróżnieniu do zwracania się do innych per "fajfus", co nie? Jesteś chamką, to się zwraca do ciebie po chamsku, proste.

nie fajfusie, pierwszy zacząłeś używać słowa lala do dziewczyny, której post komentowałeś i chciałeś ją w ten sposób ośmieszyć. Reszta jest tylko odpowiedzią na twoją agresję więc tu teraz nie płacz, ze ktoś ciebie tak traktuje, jak ty próbujesz innych. Więc w pełni się zgodzę z tym w co wierzysz: Jesteś chamem, to się zwraca do ciebie po chamsku, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja jestem młoda kobieta i uwielbiam gotować i zajmować się domem.  Sprawia mi to przyjemność.

Może nie jesteś z Polski? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×