Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam dość

Płonę ze wstydu! To jeden z najgorszych dni w moim życiu!

Polecane posty

Gość Mam dość

Dziś moja 75 letnia sąsiadka wyśmiała mnie, że jestem prawiczkiem. Fakt, nigdy nie miałem dziewczyny i jestem prawiczkiem 35 letnim, ale co jej do tego? Oby ta stara rura nie rozpowiedziała tego po okolicy, bo inaczej ze wstydu będę się musiał do końca życia poruszać kanałami😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Mam dość napisał:

Dziś moja 75 letnia sąsiadka wyśmiała mnie, że jestem prawiczkiem. Fakt, nigdy nie miałem dziewczyny i jestem prawiczkiem 35 letnim, ale co jej do tego? Oby ta stara rura nie rozpowiedziała tego po okolicy, bo inaczej ze wstydu będę się musiał do końca życia poruszać kanałami😢

co się  babą przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

co się  babą przejmujesz?

Bo to największa plotkara i dewota w okolicy. Mieszkam w niedużym miasteczku gdzie wszyscy wszystkich znają. Jeśli się to info rozniesie, będę skończony. Zaraz zrobią ze mnie geja, a wtedy mogiła i to dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Mam dość napisał:

Bo to największa plotkara i dewota w okolicy. Mieszkam w niedużym miasteczku gdzie wszyscy wszystkich znają. Jeśli się to info rozniesie, będę skończony. Zaraz zrobią ze mnie geja, a wtedy mogiła i to dosłownie.

porozmawiaj z nią, niech nic nie gada

albo weź zacznij pokazywać się z jakąś kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dość

Chyba żartujesz! Będę unikał jej jak ognia. Może zapomni, w końcu to starucha.

Nie zacznę się z żadną pokazywać, bo nie mam z kim. Poza tym nawet nie wiedziałbym jak sprawić, żeby jakaś mnie zechciała. Zresztą to nie ma sensu, już dawno dałem sobie spokój z kobietami. Pogodziłem się z samotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dość

Chyba żartujesz! Będę unikał jej jak ognia. Może zapomni, w końcu to sta.rücha.

Nie zacznę się z żadną pokazywać, bo nie mam z kim. Poza tym nawet nie wiedziałbym jak sprawić, żeby jakaś mnie zechciała. Zresztą to nie ma sensu, już dawno dałem sobie spokój z kobietami. Pogodziłem się z samotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

U mnie też taka się zawsze mnie czepia, pytanie skąd ona może wiedzieć że jesteś prawiczkiem? No skąd? 

Wyskoczyła z jego głowy, może dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia

to mozesz pojsc z nia do lozka zeby nie gadala 😉 bedziesz mial z tego dwie korzysci: jak sie jej spodoba, to moze na Ciebie nie nagada i nie bedziesz juz prawiczkiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

TO FORUM TO DNO

ZNUDZONE ZYCIEM PRUKWY PODSZYWAJA SIE POD FACETOW PRZEGRYWOW ZEBY ROBIC WRAZANIE ZE SIEDZA TU SAME PRZEGRYWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć

A kto inny może siedzieć na babskim forum? Normalny facet chyba tu nie zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Leżaczek napisał:

U mnie też taka się zawsze mnie czepia, pytanie skąd ona może wiedzieć że jesteś prawiczkiem? No skąd? 

Po ch/uj jej o tym mówiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wyskoczyła z jego głowy, może dlatego?

Atena i Zeus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może zerżnij kobiecine? na stare lata poczuje smak młodego k0tasa, a ty w koncu przestaniesz byc OFICJALNIE ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest możliwe jak najbardziej. Takiej starej prukwie we łbie może siedzieć dosłownie wszystko. Znam taką jedną starą krowę, starą pannę zresztą, która o swoim psie mówiła że jest prawiczkiem. Rozumiecie? O psie. Normalne to? Strach pomyśleć, co gada o sąsiadach. A Leżaczek ma rację. Te stare hadry są przeważnie yeb.nięte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Arystoteles napisał:

a może zerżnij kobiecine? na stare lata poczuje smak młodego k0tasa, a ty w koncu przestaniesz byc OFICJALNIE ciotą

O, patrzcie! Jest i naczelny śmiéć kafeteryjny😂 Cha.mie, ładnie to tak ubliżać komuś od ciot, samemu będąc jęczącą mega ciottą i pośmiewiskiem babskiego forum? Koński chooy ci w ryj, bo w doope to byłaby dla ciebie przyjemność 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotto poznańska
5 minut temu, Arystoteles napisał:

olewam cię smieciu, zwykły cwel.. z ciebie, zwykle cwel

Z ciebie za to niezwykły cwel😁  Można wręcz powiedzieć, że nadzwyczajny cwel, cwel jedyny w swoim rodzaju😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Arystoteles napisał:

olewam cię smieciu, zwykły cwel.. z ciebie, zwykle cwel

To Wieczorna się rzuca do ciebie. Charakterystyczny styl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja<3

Co się martwisz, niektóre dziewczyny kręci to, że mogą przekabacić geja na heteroseksualizm:D Coś w stylu: rozkochać w sobie księdza. Oj, są takie, znam dwie, a obracałam się w życiu głównie w męskim towarzystwie.

Nawet byłam świadkiem raz na imprezie, jak jeden koleś podrywał koleżankę na to, że jest gejem:D :D I... poderwał XD

Wyluzuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vene
1 godzinę temu, Arystoteles napisał:

a co to za g0wno , ta cala wieczorna? bo nie rzucily mi sie nigdy posty tej blerwy ?

chore babsko, innej kobiecie życzyła gwałtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja<3

Wiele dziewczyn chciałoby mieć na przyjaciela geja:D A przyjaźń to dobry wstęp do miłości ]:->

Mam też koleżanki, które lubią testować  facetów:D :D

Zapowiada się więc dla Ciebie ciekawszy okres w życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dość

Nie jestem gejem! Jestem tylko starym kawalerem prawiczkiem. Strasznie się to niektórym ludziom nie podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdskj jdlfxc

Łatka geja dobrze Ci zrobi, tylko wyluzuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale temat 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znam takiego jednego śmierdziela podstarzalego bez kobiety. Nie wiem czy prawiczek ale obstawiam ze tak bo zachowanie jakiegos niedojrzalego chlopa. Do tego wali od niego przez buty idzie smród. A potem sie taki dziwi że kobiety uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Że co? Że jak podstarzały prawiczek to od razu musi śmierdzieć? Bzdura. Wystarczy być nieśmiałym albo niezbyt przystojnym, wtedy groźba dożywotniego prawictwa jest spora. W 70% za prawictwo facetów odpowiadają nie oni sami a kobiety, bo to one ostatecznie wybierają, choćby się faceci nie wiem jak starali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×