Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

CHCIAŁBYM POMAGAĆ BLIŹNIM ALE MNIE NA TO NIE STAĆ

Polecane posty

Gość gosc

Nawet mnie nie stać na to aby oddawać dziesięcine a już nie mówię o czymkolwiek więcej. 

Jednak dobrze mówią że chrześcijanin powinien być bogaty, wtedy przynajmniej ma z czego pomagać, a biedak mimo że chce to nie ma z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djejsjs

Mam to w piździe ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djejsjs

Mam to w piz1zie kur1wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djejsjs

Mam to w ...zie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Markus 6 napisał:

TO NIECH SZWAGRY CI DADZĄ PRZECIEŻ MAJĄ HAJS 

MI MÓGŁBYŚ POMÓC I PODAROWAĆ SWOJEGO LAPTOPA CO CI KUPILI BO MÓJ SIE PSUJE

no właśnie Tobie Przemek chciałbym pomóc najbardziej, marzy mi się dzień gdy będziesz normalnie żył, chodził do pracy, miał dziewczynę, mieszkanie, samochód i będziesz sobie fajnie żył, ale póki co, jedyne co mogę dla ciebie zrobić to namawiać cię na zmiany - terapia i nawrócenie do Pana Boga, ale ty niestety nie chcesz z tego skorzystać :( a finansowo przecież wiesz że mnie nie stać by wesprzeć cię chociaż na starcie i dać ci dzięki kasiorce troche gruntu pod nogami, stabilizacji, pewności siebie itp bo wiem sam po sobie że takie coś by bardzo pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

smakosz to typowe DDA bardziej skacze wokol innych niz wokol samego siebie, ale tacy ludzie tak maja ze ostatni lyk wody predzej oddadza innym niz sami sie napija, dlatego np pielegniarki z DDA są bardzo dobrymi pielegniarkami bardzo opiekuncze i z sercem na dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

no właśnie Tobie Przemek chciałbym pomóc najbardziej, marzy mi się dzień gdy będziesz normalnie żył, chodził do pracy, miał dziewczynę, mieszkanie, samochód i będziesz sobie fajnie żył, ale póki co, jedyne co mogę dla ciebie zrobić to namawiać cię na zmiany - terapia i nawrócenie do Pana Boga, ale ty niestety nie chcesz z tego skorzystać 😞 a finansowo przecież wiesz że mnie nie stać by wesprzeć cię chociaż na starcie i dać ci dzięki kasiorce troche gruntu pod nogami, stabilizacji, pewności siebie itp bo wiem sam po sobie że takie coś by bardzo pomogło

Czy tobie terapia i nawrócenie na pan boga pomogły? Bo jakoś nie widać... Oddawaj laptopa Przemkowi i skończ pier/dolić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Czy tobie terapia i nawrócenie na pan boga pomogły? Bo jakoś nie widać... Oddawaj laptopa Przemkowi i skończ pier/dolić!

laptop nie jest mój, ja go tylko użytkuje, swojego nie mam nic, gdybym miał to bym się dzielił, ale nie mam czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Markus 6 napisał:

To powiedz twoim szwagrom żeby mi pomogli finansowo 

co ty, oni skąpi są, to ja tutaj dziaduje za 150zł miesięcznie a ty myślisz ze obcemu pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus 7
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

co ty, oni skąpi są, to ja tutaj dziaduje za 150zł miesięcznie a ty myślisz ze obcemu pomogą?

TY A ILE HAJSÓW MA SZWAGIER W SEJFIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedyne słowo prawika to chciałbym, an zawsze chciałby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedyne słowo przema to chciałbym on zawsze tylko chciałby i chciałby i na chcemy się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Markus 6 napisał:

Co ty pierrdolisz ta skąpi jak kiedyś pieerdoliłeś że ci kupują wszystko

 

kiedyś kłamałem bo chciałem ci zrobić na złość i byś mi zazdrościł, ale to było kiedyś jeszcze przed moim nawróceniem

wybacz mi Przemku, prosze Cię z całego serca o wybaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mozesz mi zrobic gałe na pogodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Markus 6 napisał:

ty ciągle kłamiesz 

zdychaj 

nie ciągle, kiedyś kilka razy, ale nawróciłem się i naprawiam swoje błędy i proszę o wybaczenie

przyznałem się przecież ze byłem pijakiem24 lata, to był początek wychodzenia z ciemności kłamstwa ku jasności prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
47 minut temu, Gość gosc napisał:

smakosz to typowe DDA bardziej skacze wokol innych niz wokol samego siebie, ale tacy ludzie tak maja ze ostatni lyk wody predzej oddadza innym niz sami sie napija, dlatego np pielegniarki z DDA są bardzo dobrymi pielegniarkami bardzo opiekuncze i z sercem na dloni

Serio? wiec alkoholicy zbawieni będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przemek ty kłamiesz dzień w dzień ale ja cie jakoś za to nie piętnuje, owszem kiedyś piętnowałem i wypominałem ci twoje liczne kłamstwa, ale już tego nie robie, a ty za kilka moich kłamstw, których jest niewspółmiernie mniej niż twoich, mnie od razu osądzasz, skreślasz i wyzywasz i karzesz zdychać... zamień zło swego serca na dobro, a nienawiść na miłość, a zobaczysz ze twoje życie sie zmieni, poczujesz pokój w sercu i w końcu sam z sobą bedziesz czuć się dobrze, bo dzisiaj boisz się pewnie samego siebie, swoich emocji, swoich reakcji na pewne sprawy i sytuacje itd do tego ciągle się porównujesz do innych czym wpędzasz się w kompleksy i depresje, tłamsisz w sobie frustracje i nienawiść, to całe zło niszczy cię od środka, uwolnij się od tego w końcu, odrzuć zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Serio? wiec alkoholicy zbawieni będą :)

nie alkoholicy tylko DDA, alkoholicy to gnoje, DDA to dorosłe dzieci alkoholików, którzy często wcale nie piją i są 100% abstynentami bo mają obrzydzenie do alkoholu, bo przez alkohol i picie rodziców mieli zniszczone dzieciństwo i psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nawet mnie nie stać na to aby oddawać dziesięcine a już nie mówię o czymkolwiek więcej. 

Jednak dobrze mówią że chrześcijanin powinien być bogaty, wtedy przynajmniej ma z czego pomagać, a biedak mimo że chce to nie ma z czego

SKORO NIE POTRAFISZ POMÓC BLIŹNIEGO BĘDZIESZ PRZEZ WIECZNOŚĆ PŁONĄŁ W PIEKLE SŁABEUSZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Markus 6 napisał:

Ja jestem dzieckiem alkoholika i lubię alkohol

Widocznie jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Markus 6 napisał:

Ja jestem dzieckiem alkoholika i lubię alkohol

WIDAĆ ZE JESTEŚ DDA KALEKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Markus 6 napisał:

ale to już po pobycie w psychiatryku kłamałeś że ci szwagry mieszkanie kupią

No tak ale z psychiatryka wyszedłem prawie 2 i pół roku temu a nawróciłem się gdzieś od początku tego roku dopiero

Dobra idę podlać ogródek a potem pójdę sobie poczytać trochę pisma Świętego, tobie też Przemek polecam zainstaluj sobie aplikację z pismem świętym na telefonie Albo ściągnij sobie w PDF i "Biblię w przekładzie towarzystwa Świętego Pawla z komentarzem" i zainstaluj sobie jakiś czytnik ebooków

Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

No tak ale z psychiatryka wyszedłem prawie 2 i pół roku temu a nawróciłem się gdzieś od początku tego roku dopiero

Dobra idę podlać ogródek a potem pójdę sobie poczytać trochę pisma Świętego, tobie też Przemek polecam zainstaluj sobie aplikację z pismem świętym na telefonie Albo ściągnij sobie w PDF i "Biblię w przekładzie towarzystwa Świętego Pawla z komentarzem" i zainstaluj sobie jakiś czytnik ebooków

Trzymaj sie

On nie umie czytać dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhj
7 minut temu, Gość gosc napisał:

No tak ale z psychiatryka wyszedłem prawie 2 i pół roku temu a nawróciłem się gdzieś od początku tego roku dopiero

Dobra idę podlać ogródek a potem pójdę sobie poczytać trochę pisma Świętego, tobie też Przemek polecam zainstaluj sobie aplikację z pismem świętym na telefonie Albo ściągnij sobie w PDF i "Biblię w przekładzie towarzystwa Świętego Pawla z komentarzem" i zainstaluj sobie jakiś czytnik ebooków

Trzymaj sie

Pdfy na telefonie męczyć lol

Mobi, epub, mówi ci to coś??? A apka z biblią to już 2 ogóle xd Gdybym nie miał pomysłu na dystrybucję szkodliwego oprogramowania to dołączyłbym do niego Biblię xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Hhhj napisał:

Pdfy na telefonie męczyć lol

Mobi, epub, mówi ci to coś??? A apka z biblią to już 2 ogóle xd Gdybym nie miał pomysłu na dystrybucję szkodliwego oprogramowania to dołączyłbym do niego Biblię xd

Tyle że ani epub ani Mobi tego wydania Biblii nigdzie nie ma, a pdf jest dostępny, dlatego PDF, ale w sumie bardzo dobrze się go czyta tak samo jak Mobi czy epub jak się ma dobrą aplikacje do odczytywania

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×