Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Basiasia

Duże wargi Sromowe male

Polecane posty

Gość Basiasia

Cześć dziewczyny, nie wiem co mam zrobic i co myśleć. Mam metalik w głowie. Może zacznę od początku.. Moje wargi Sromowe nie są małe ale do największych nie należą, miałam z tego powodu kompleksy ale mój były facet uwolnił mnie od nich aż do momentu kiedy poszłam do łóżka z nowym partnerem. Spotykamy się od ponad roku, a tylko raz robił mi minetke, mimo że wcześniej pisał że to lubi itp. Jakiś czas po tej minetcepo pijaku powiedział mi że go to zniesmaczylo i od tamtego czasu minetki nie było mimo że jesteśmy parą dość często uprawiająca sex. Już o tym przestałam myślęc dopóki ostatnio podczas sexu nie powiedział na głos ' ale Ci to wisi masakra'. Minęło kilka dni od tej sytuacji a mi siedzi to w głowie i mnie doluje. Co mam robić? Jak z nim porozmawiać, co mu powiedzieć? Jak mu dać do zrozumienia że mi przykro z tego powodu że daje mi odczuć że nie akceptuje mnie tam na dole? Proszę pomóżcie 

Gość Basiasia

Aż przez to tracę ochotę na seks, a normalnie mogłabym codziennie.. Jak z nim o tym porozmawiać bo przez to ja się do niego zniechęcam mimo że się kochamy, bo następnym razem jak mi tak powie to się chyba rozplacze a jak myślę o seksie, albo już do niego dochodzi to mam te jego słowa w głowie i lipa bo zero przyjemności juz

Gość Jaca

Masz Wary obciagary. Poklaskaj nimi. A faceta olej. Jak by mu zależało na tobie to by mu nie przeszkadzały twoje Wary. Widać  cie nie kocha. Niema ludzi idealnych. Jedna kobieta ma mniejsze droga większe Wary. Tak samo facet jeden ma małego puloka drogi duzego. Daj SE spokój  z nim

Gość Basiasia

Nie chce rezygnować, chciałabym zanim podejmę taka decyzję z nim o tym porozmawiać ale nie mam pojęcia jak 

Powiedz żeby zamiast seksu zaczął uprawiać gimnastykę nadgarstków bo wkrótce tylko to mu pozostanie.

Gość Basiasia
6 minut temu, acordeon napisał:

Powiedz żeby zamiast seksu zaczął uprawiać gimnastykę nadgarstków bo wkrótce tylko to mu pozostanie.

Zapamiętam to zdanie, nieźle powiedziane. 

Gość Basiasia

Myślicie żeby go wprost zapytać czy go to obrzydza? 

Gość 123

Jak się kogoś kocha to powinno się go akceptować.

A jak cię mocno zdenerwuje to mu powiedz że liczyłaś na to że ma większego niż ma

Gość Basiasia

Z tym że ja nie potrafię tak rozmawiać na ten temat i to jest najgorsze.. 

Gość Basiasia

Akceptować akceptuje, twierdzi że nie to jest najwazniejszd ale jednak daje mi odczuć że to mu się nie podoba, nawet bardzo, bo weź walnij takim tekstem dziewczynie podczas seksu.. Tym bardziej że brakuje mi dobrego 69 i minetki.. 

Gość Gość

Beznadziejny facet. A on ma idealnego? Powiedz, że nie będziesz mu robiła loda, bo ma krzywego/małego/za dużego/za cienkiego/za grubego/żylastego/torba mu za bardzo wisi albo ma zbyt bujne kudły i Cię to obrzydza 😄 może zmieni podejście. A duże wary są śliczne 🙂

Gość Basiasia
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Beznadziejny facet. A on ma idealnego? Powiedz, że nie będziesz mu robiła loda, bo ma krzywego/małego/za dużego/za cienkiego/za grubego/żylastego/torba mu za bardzo wisi albo ma zbyt bujne kudły i Cię to obrzydza 😄 może zmieni podejście. A duże wary są śliczne 🙂

Miło to czytać, że śliczne 🙂 nie ma ludzi idealnych i ile ludzi tyle opinii będzie. Z tym że ja nie chcę go zmuszać by robił mi minetke bo to przyjemności mi nie sprawi jak wiem że robi to na siłę. Co za ironia, chciałabym bo już mi się marzy dobre 69, ale z tą myślą to niemożliwe by było dobre... 

Gość Basiasia
34 minuty temu, Gość Rumak napisał:

Twoja ulubiona pozycja?:)

Na motyka. Wargi trzepocza jak skrzydła. I podduszanie wargami. Aż dojdzie

Gość Rumak

Jak chcesz popisać to napisz na email T.wysocki052@onet.pl:)

Gość Basiasia

Rumak, za małego masz pindolka kociaku

Gość Wawa31

Dziwny ten mężczyzna. 

Ja to lubie minetki robić. 

Najbardziej lubie jak Kobietadzieci siada mi na twarz a ja ja ssam i dociskam 🙂 

najlepiej jak jeszcze rusza bioderkami 😉

A jak dochodzi to łapie za uda i przetrzymuje Ją 🙂

Gość gościu
17 godzin temu, Gość Basiasia napisał:

Miło to czytać, że śliczne 🙂 nie ma ludzi idealnych i ile ludzi tyle opinii będzie. Z tym że ja nie chcę go zmuszać by robił mi minetke bo to przyjemności mi nie sprawi jak wiem że robi to na siłę. Co za ironia, chciałabym bo już mi się marzy dobre 69, ale z tą myślą to niemożliwe by było dobre... 

tak jak wyżej napisane dosraj mu coś by mu w pięty weszło i daj sobie z nim spokój bo to zwykły cham i prostak nie wyobrażam sobie jak można tak powiedzieć przecież wszystkie cipki są piękne

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować