Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddddwws

500+ dostałam dzisiaj ale tylko na drugie dziecko

Polecane posty

Gość ddddwws

jak u Was dostałyscie na pierwsze też ?  otrzymałam odp z mopsu o przyznaniu  na pierwsze dziecko , ale dzisiaj nie wpłacili .  W sumie to lepiej , że wyplacą np we wrzesniu za 3 mce . a jak u Was ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A to nie jest tak ze na 2 masz nadal decyzja z zeszłego roku? Aż do września? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak skladalas  przez internet to dostaniesz jeszcze w tym miesiącu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddsw

poprzednio nie miałam na 1 dziecko . Dopiero w lipcu br  skladałam wniosek na 1 , ale wiem ze juz w niektórych miejscach wyplacali . Skladałam przez internet przez bank . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic dziwnego, decyzję o przyznaniu 500+ masz z tamtego roku więc wypłacają normalnie jak co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddsw
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nic dziwnego, decyzję o przyznaniu 500+ masz z tamtego roku więc wypłacają normalnie jak co miesiąc.

nosz WIEM ! pytam o nowe wnioski ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A w odpowiedzi nie dostałaś informacji, ze mają czas na wypłatę do końca października z wyrównaniem od lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość dddsw napisał:

nosz WIEM ! pytam o nowe wnioski ! 

To też wiesz a pytasz!Czas mają do września czy tam października!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddsw

OMG   skąd ta wasza tępota ??? wiem  wiem wiem ... wiem , ze maja czas do pazdziernika czy wrzesnia ... ale  jak pisałm wyżej wiem , że niektóre osoby dostały już na 1 dziecko które złozyły wniosek w lipcu br . Dlatego pytam czy któras też juz dostała ? z miski na talerz .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja otrzymała taka infor

decyzja z dzisiaj :

Świadczenie  wychowawcze na dzieci, które są obecnie objęte programem „ Rodzina 500+” świadczenie zostało przyznane na okres od dnia

1 października 2019 r. do dnia 31 maja 2021 r., nie dłużej  jednak niż do ukończenia przez dziecko 18 roku życia

 

Zgodnie z art. 20 ust.1 ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci ( Dz.U. z 2018 r. poz. 2134

ze zm.) – „ W przypadku wystąpienia zmian mających wpływ na prawo do świadczenia wychowawczego osoba otrzymująca świadczenie wychowawcze jest obowiązana  do niezwłocznego powiadomienia o tym organu właściwego wypłacającego to świadczenie.”

 

W przypadku gdy osoba ubiegająca się oświadczenie wychowawcze  złoży wniosek wraz

z wymaganymi dokumentami od dnia 1 lipca 2019 r.  do dnia 31 sierpnia 2019 ., ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata przysługującego świadczenia wychowawczego następuje do dnia 31 października 2019r.

 

Świadczenia wychowawcze  od listopada 2019 r. przekazywane  będzie   na konto osobiste wnioskodawcy w dniu 20 każdego miesiąca. Jeżeli wskazany dzień będzie dniem wolnym od pracy, wypłata nastąpi w ostatnim dniu roboczym przed dniem, w którym upływa termin wypłaty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja otrzymała taka infor

przyznane od pazdziernika ? ale spłata jest aktualna od lipca czy nie ? jaka w koncu zapadła decyzja rządu ? wiecie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Wielkopolska. Wczoraj weszly pieniadze na dzieci, zarowno na pierwsze jak i drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja otrzymała taka infor

Ja też wlkp i dzisiaj dostałam tylko na drugie dziecko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Ags napisał:

Wielkopolska. Wczoraj weszly pieniadze na dzieci, zarowno na pierwsze jak i drugie dziecko.

a kiedy składałaś wiosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Maz zlozyl przez internet na samym poczatku jak mozna bylo. Dodam, ze chodzi o Poznan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja otrzymała taka infor

chyba 2 lub 3 lipca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja otrzymała taka infor
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

a kiedy składałaś wiosek?

chyba 2 czy 3 lipca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Moj maz tez w okolicy 3 czy 4 lipca. Chyba dzien czy dwa przed przelewem dostal decyzje przyznajaca 500+ na pierwsze dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja otrzymała taka infor
Przed chwilą, Gość Ags napisał:

Moj maz tez w okolicy 3 czy 4 lipca. Chyba dzien czy dwa przed przelewem dostal decyzje przyznajaca 500+ na pierwsze dziecko. 

pewnie zależy od mopsu 🙂  aż sprawdziłam przed chwilą czy wpisałam dwoje dzieci we wniosku  he he ale jest ok . Z rozpędu mogałam wpisac tylko drugie heh . miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja
1 godzinę temu, Gość dddsw napisał:

OMG   skąd ta wasza tępota ??? wiem  wiem wiem ... wiem , ze maja czas do pazdziernika czy wrzesnia ... ale  jak pisałm wyżej wiem , że niektóre osoby dostały już na 1 dziecko które złozyły wniosek w lipcu br . Dlatego pytam czy któras też juz dostała ? z miski na talerz .... 

Co za tempaczki wiem o co ci chodzi  ja też dostałam tylko na 1  a składałam w lipcu jestem z Rudy Śląskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość jajaja napisał:

Co za tempaczki wiem o co ci chodzi  ja też dostałam tylko na 1  a składałam w lipcu jestem z Rudy Śląskiej

I co tragedia się jakaś stanie jak dostaniesz później na pierwsze dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendjx

O jeny jakie żebraczki. Przecież ku,..rwo Ci przyznali wiec czekaj!! Co to bedzie jak zniknie 500+, zdechniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja składałam na pierwsze dziecko 1 lipca po południu, przelew dostałam 6 lipca. Na drugie dziecko dostanę napewno 25ego tak jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

A ja myślałam, że będą nadpłacać w październiku (bo wybory), więc nawet nie patrzyłam czy coś przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja otrzymała ta
1 godzinę temu, Gość Jendjx napisał:

O jeny jakie żebraczki. Przecież ku,..rwo Ci przyznali wiec czekaj!! Co to bedzie jak zniknie 500+, zdechniecie.

Kup sobie persen i smecte. Uspokoisz się i nie osrasz 🙂 zazdrość?????? Pytać nie można??!!! W oczka kole???!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja składałam  wniosek 1 lipca i tez nie mam . Wielkopolska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhdkd

Ja dostałam dzisiaj. OtrYmywalam 20 tego każdego mca na 2 dziecko. Dzisiaj dostałam przelew o 9 rano 500 i po 11 Godz kolejne 500. Czyli już są przelewy na 2 dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkmn

Przepraszam bardzo, ale dostałyście decyzję o przyznanym 500 + na pierwsze dziecko?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhdkd

tak dostałam decyzje mailowo . Wniosek skladałam przez bank  7-10 dni pozniej dostałam decyzje mailowo . Dzisiaj dostałam przelew o 9 w kwocie 500 zł i myslalam ze wyplacaja tylko na drugie a potem po 11 był drugi przelew 500 zł . Czyli wypłacaja na pierwsze dzieco od lipca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×