Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Werr

Sandały męskie, które są dobre?

Polecane posty

Gość Werr

Czy wypada chodzić facetowi w sandałach po mieście? Co sądzicie o tym kobiety?

 

Czy takie są fajne? www. eobuwie .com.pl/sandaly-lasocki-for-men-mb-cascais-24-black.html

czy takie- www. eobuwie .com.pl/sandaly-lasocki-for-men-mb-cascais-26-brown.html?snrai_source=&snrai_content=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werr
2 godziny temu, OlkaF napisał:

Sandały są ok tylko nie noś do nich skarpet.

A klapki po mieście, np; Calvin Klein, hugo boss? Wstyd trochę, czy lepiej nie, dziewczyny jakoś i tak chodzą i nie ma z tym żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że klapki to raczej obuwie na plaże albo pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, OlkaF napisał:

wydaje mi się że klapki to raczej obuwie na plaże albo pod prysznic.

A mnie się wydawało, że kobiety to takie podludzie do rodzenia dzieci, plewienia grządek i dojenia krów. Tak było ze 150 lat temu. Ale świat się zmienia, cywilizacja rozwija, i klapki to teraz obuwie również do wyjścia na miasto.  No nie takie za 19.99 zł z Biedronki w promocji zrobione z gumy i gąbki, ale jakieś bardziej przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werr
26 minut temu, Gość gość napisał:

A mnie się wydawało, że kobiety to takie podludzie do rodzenia dzieci, plewienia grządek i dojenia krów. Tak było ze 150 lat temu. Ale świat się zmienia, cywilizacja rozwija, i klapki to teraz obuwie również do wyjścia na miasto.  No nie takie za 19.99 zł z Biedronki w promocji zrobione z gumy i gąbki, ale jakieś bardziej przyzwoite.

Takie markowe za 150zł czy 100 to pewnie byłyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werr
2 godziny temu, OlkaF napisał:

wydaje mi się że klapki to raczej obuwie na plaże albo pod prysznic.

Ile masz lat, myslisz, ze markowe klapki nie pasują? Dziewczyny jakos w takich chodzą. Dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm dlaczego denerwujesz się na OlkaF? dziewczyna stwierdziła że jej się to nie podoba i tyle. Skoro Tobie się podobają to noś co chcesz czy takie z biedy czy takie od projektantów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werr
1 godzinę temu, RozanaRosa napisał:

hmm dlaczego denerwujesz się na OlkaF? dziewczyna stwierdziła że jej się to nie podoba i tyle. Skoro Tobie się podobają to noś co chcesz czy takie z biedy czy takie od projektantów. 

Dobra. Który kolor ci bardziej odpowiada, jaki wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×