Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula

Skąd to zjawisko hejtu młodych bezdzietnych na matki? To nie jest pierwszy raz kiedy spotkałam się z uszczypliwością od tzw. siksy

Polecane posty

Gość Paula

Skąd to się wzięło? Jakies takie niezrozumienie, hejt. Od razu napiszę prawdę, że nie jestem z "maDek", ja jestem normalną mamą, która nie pcha się pierwsza w kolejce, nie pcha się w drzwiach, nie blokuje przydługo drzwi (choć jak się jest z wózkiem czy rowerkiem dziecięcym to umówmy się, ma się do tego prawo bo nikt nie jest cudotwórcą i w ułamek sekundy nie musi koniecznie dać radę przejśc z dzieckiem, rowerkiem, torbą itd.). Tymczasem niepierwszy raz spotykam się z fukaniem, fuczeniem, jakimś takim wzrokiem zabójcy jak chcę przejść w drzwiach autobusu z dzieckiem (wcale nie pcham się by być pierwsza), a dzisiaj jakaś dziewczyna na oko 20 lat chciała wyjść z bramy, a ja wejść w tę bramę. Wiadomo że najpierw się wychodzi, a potem wchodzi, ale mój synek nie zawsze ogarnia bo ma niecałe 3 lata i trochę wjechał w tę bramę, kazałam mu się cofnąć ale ona już z fukaniem, przewracaniem oczami, prychaniem, a ja nienawidzę takiego zachowania, bo widzi durna że nie robię tego specjalnie więc zapytałam ją dlaczego jest taka niecierpliwa, a ona wypaliła takim tonem wrednym: "blokuje pani przejscie!".

Skąd bierze się to niezrozumienie, hejt, jakoś od starszych kobiet tego nie doświadczam... może jeden raz się kobieta wryła w kolejkę centralnie przede mną choć to ja byłam bliżej kasy już, ale to raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie dlatego że jesteś madką :D bo tobie się wydaje że nic nie robisz i twoje bąbelki są takie wychowane a wszystko co robią źle to przypadek bo to tylko bąbelek trzyletni, on normalnie tak nie robi tylko raz jedyny :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wydaje mi sie,ze to nie hejt na matki, a zwyczajny brak kultury. Pchanie sie w drzwiach to standard, ja ostatnio drzwiami oberwałam, bo jakis młody facet wchodzil przede mna do sklepu, myslałam ,ze mi przytrzyma te drzwi,bo byłam tuz za nim.Gdzież, piznął nimi nawet sie nie odwrocił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dlatego, ze nastąpił ostatnio wysyp maDek i 500+ i każda matka jest podejrzana o bycie takową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo bezdzietne z wyboru to często  wredne zołzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Dlatego, ze nastąpił ostatnio wysyp maDek i 500+ i każda matka jest podejrzana o bycie takową.

no i w sumie komu przeszkadza te 500 plus? maja dzieci to biorą. Skad ten hejt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Bo bezdzietne z wyboru to często  wredne zołzy .

Bezdzietna wyboru 20-latka :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo w Polsce ogólnie jest straszna nagonka na matki z małymi dziećmi . Ostatnio  policja dala mandat matce za to ,ze  wysikała  w krzakach  2 letnie dziecko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

no i w sumie komu przeszkadza te 500 plus? maja dzieci to biorą. Skad ten hejt?

Chodzi o tzw pięćsetplusy czyli roszczeniową postawę typu "dej". Jestem madką, mam bąbelka to mi się wszystko należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Bo w Polsce ogólnie jest straszna nagonka na matki z małymi dziećmi . Ostatnio  policja dala mandat matce za to ,ze  wysikała  w krzakach  2 letnie dziecko . 

Serio? A jakie było uzasadnienie mandatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Takie czasy. Ludzie sa zwyczajnie wredni w stosunku do siebie. Tu nie chodzi o to, ze jestes matka z dzieckiem tylko o ogolne chamstwo, wszechobecne w spoleczenstwie. Te siksy tak samo by boczyly sie na osobe niepelnosprawna czy starsza. Kwestia charakteru. Na szczescie na kazda osobe niemila przypada mila i zyczliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie dlatego że jesteś madką :D bo tobie się wydaje że nic nie robisz i twoje bąbelki są takie wychowane a wszystko co robią źle to przypadek bo to tylko bąbelek trzyletni, on normalnie tak nie robi tylko raz jedyny :D 

widzę że nie przetłumaczę ci, dziecko, że powiedziałam synowi żeby się COFNĄŁ i nie wjeżdżał, nie uważasz, betonie, że to wystarczy? To jest dziecko, nie zawsze wszystko ogarnie, a ty jak miałaś trzy lata to pewnie nawet mówić nie umiałaś, bo teraz jesteś ćwierćinteligentna to co było wtedy, strach pomyśleć. Jestes własnie jedną z tych chamskich, niewychowanych gó/w/niarek

P.S. hejtu z powodu 500plus nie zauważyłam. Jak komuś żal to zawsze może zrobić dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pokolenie bezstresowo wychowane, któremu wszystko się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko  na zle forum trafiłaś . Tutaj siedzi bardzo duzo kobiet bezdzietnych z wyboru które  zaraz zjada cie od maciory która ma gówniaki , bachory itd . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Autorko  na zle forum trafiłaś . Tutaj siedzi bardzo duzo kobiet bezdzietnych z wyboru które  zaraz zjada cie od maciory która ma gówniaki , bachory itd . 

90% tych bezdzietnych z wyboru nie może zajść w ciąży. Stąd ten jad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wasze dzieci będą takie same. Albo jeszcze gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Hela napisał:

90% tych bezdzietnych z wyboru nie może zajść w ciąży. Stąd ten jad. 

jak chcą a nie mogą to nie są bezdzietnymi z wyboru 

 

taka głupia jesteś czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Hela napisał:

90% tych bezdzietnych z wyboru nie może zajść w ciąży. Stąd ten jad. 

Taaaak, młode siksy są takie wredne dla matek, bo same nie mogą zajść w ciążę. Ta 20-latka opisana przez autorkę zapewne latami próbowała zajść, przeszła parę prób in vitro i się nie udało. Nikłe szanse na bOMbelka. Teraz sączy jad w stosunku do matek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

500 + pełno durnowatych ...ek robi dzieci przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przywrócić legalnie aborcję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, ......y napisał:

na ziemii panuje przeludnienie

rozmnażanie sie jest nieodpowiedzialne

świat za 30 lat przestanie być zdatny do uzytku

rodzac dziecko skazujesz je na cierpienie i smierc z glodu

wszystkie matki do gazu

Dokładnie przez takie krowy rozplodowe chorujemy na raka a jedzenie jest drogie i zatrute wszędzie syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Wynika to trochę tego że wśród kobiet mających dzieci fatycznie zachodzi pewna nadreprezentacja kobiet zwyczajnie tępych, roszczeniowych i uważających się za sól tej ziemi. Kompleksy starych panien które jednak trochę tym młodym matkom zazdroszczą ochoczo pomagają wyławiać im wszelkie madkowe wybryki. Potem przekłada się to na szeroki w społeczeństwie hejt takich właśnie postaw tejże grupy, a często co gorsza kpinę z samego zjawiska planowania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezus był alkoholikiem

jezus chrystus był alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Andrzej napisał:

Wynika to trochę tego że wśród kobiet mających dzieci fatycznie zachodzi pewna nadreprezentacja kobiet zwyczajnie tępych, roszczeniowych i uważających się za sól tej ziemi. Kompleksy starych panien które jednak trochę tym młodym matkom zazdroszczą ochoczo pomagają wyławiać im wszelkie madkowe wybryki. Potem przekłada się to na szeroki w społeczeństwie hejt takich właśnie postaw tejże grupy, a często co gorsza kpinę z samego zjawiska planowania dziecka.

hehehehhe, przyczyną hejtu na matki są kompleksy starych panien :-D :-D :-D

Coraz lepsze teksty na kefe.

Napisz jeszcze, że kompleksy starych panien około 20-tki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Paula napisał:

widzę że nie przetłumaczę ci, dziecko, że powiedziałam synowi żeby się COFNĄŁ i nie wjeżdżał, nie uważasz, betonie, że to wystarczy? To jest dziecko, nie zawsze wszystko ogarnie, a ty jak miałaś trzy lata to pewnie nawet mówić nie umiałaś, bo teraz jesteś ćwierćinteligentna to co było wtedy, strach pomyśleć. Jestes własnie jedną z tych chamskich, niewychowanych gó/w/niarek

P.S. hejtu z powodu 500plus nie zauważyłam. Jak komuś żal to zawsze może zrobić dziecko

No i właśnie pokazałaś że jednak jesteś madką. Brawo, potem nic dziwnego, że każdą matkę na tym forum tak oceniają. Czasem jak się czyta to aż wstyd, że samemu jest się matką bo inni myślą że wszystkie takie jesteśmy :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zwyczajny brak kultury i empatii, a nie żaden hejt. Natomiast ja jestem matką dwójki małych dzieci i nie spotkałam się z żadnym chamstwem z tego powodu, ani nawet z uszczypliwością. Moje dzieci nie są aniołami, nie wszystko robią dobrze, ale staram się, tłumaczę, reaguję. Raczej każdy podchodzi do dzieci życzliwie, uśmiecha się. Chamstwo widzę tylko w internecie, ale niestety zaczęłam się do tego przyzwyczajać, co jest przerażające. Początkowo obraźliwe wpisy i posty pełne jadu mnie szokowały, a teraz mnie nie ruszają. Tak się rodzi znieczulica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

To zwyczajny brak kultury i empatii, a nie żaden hejt. Natomiast ja jestem matką dwójki małych dzieci i nie spotkałam się z żadnym chamstwem z tego powodu, ani nawet z uszczypliwością. Moje dzieci nie są aniołami, nie wszystko robią dobrze, ale staram się, tłumaczę, reaguję. Raczej każdy podchodzi do dzieci życzliwie, uśmiecha się. Chamstwo widzę tylko w internecie, ale niestety zaczęłam się do tego przyzwyczajać, co jest przerażające. Początkowo obraźliwe wpisy i posty pełne jadu mnie szokowały, a teraz mnie nie ruszają. Tak się rodzi znieczulica.

Nie spotkałaś się z chamstwem, bo prawdopodobnie sama nie jesteś chamska w stosunku do innych. Jesteś życzliwa dla innych to inni są życzliwi dla ciebie. Ja na ulicy widzę matki, które obserwuje się z przyjemnością ale są też takie, że nóż w kieszeni się otwiera. Nawet jak to dziecko zachowuje się źle a matka reaguje, to chce się to pochwalić ale niestety jest też wiele przypadków, w których matka widzi co dziecko robi, bo patrzy na to dziecko ale nic z tym nie robi. Przykład z dzisiaj: mamusia z dzieciaczkiem,dzieciaczek stoi buciorami na siedzeniu w metrze, obciera tymi buciorami dziewczynę obok, a mamusia rozmawia z tym dzieckiem i nie zwróci uwagi że tak nie wolno. Bo przecież to że ktoś tam później usiądzie nie jest ważne, przecież on jest taki malutki i ma czyste buciki bo do metra mają tylko 200m, to gdzie bąbelek mógł je ubrudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość gość napisał:

Autorko  na zle forum trafiłaś . Tutaj siedzi bardzo duzo kobiet bezdzietnych z wyboru które  zaraz zjada cie od maciory która ma gówniaki , bachory itd . 

Może masz i rację, ale wątki są raczej o nielubianych youtuberkach. Musi być jakaś przyczyna, że tyle się o nich pisze. Jest mnóstwo innych, o których jest cisza.

Ja nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, by ktoś źle potraktował matkę z dzieckiem. Choćby wczoraj, w tramwaju - pani wysiadając z wózkiem od razu otrzymała pomoc bez proszenia. W sklepie nikt przed nosem nie zamknął mi nigdy drzwi. Jak ktoś wychodził, to wielokrotnie słyszałam, żebym weszła pierwsza. Z ustąpieniem miejsca też nie miałam problemu. Z tej perspektywy postrzegam ludzi bardzo pozytywnie.

Co do 500 plus - uważam, że to jak płacenie alimentów przez obce osoby. Tak nie powinno być. Najwięcej skorzystała patologia. Teraz mnóstwo zrezygnowało z pracy, bo się po prostu nie opłaca. Wspomagani powinni być tylko ci, którzy naprawdę nie mogą podjąć żadnej pracy. Najbogatszym też należy się 500 zł. Ciekawe, ilu nie skorzystało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Serio? A jakie było uzasadnienie mandatu?

Może takie, że nie załatwia się potrzeb fizjologicznych w krzakach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
8 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Może takie, że nie załatwia się potrzeb fizjologicznych w krzakach? 

Powiedz to 2latkowi ,  który możliwe dopiero co przestał chodzić w pampersie. Dzieci nie potrafią jak powstrzymywać potrzeb  fizjologicznych;) brawo za błyskotliwa odpowiedź. I pamiętaj, myślenie nie boli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×