Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomi

czy dac jej szanse

Polecane posty

Gość Tomi

jestem w kropce. moja dziewczyna ciągle robiła mi afery a jakieś głupoty dnia codziennego. Czesto wychodziła do znajomych którzy sprowadzaja ją na zła droge i piła tak że zwłoki zbierałem. Zdarzało sie jej brac narkotyki czego kategorycznie nie akceptuje. Ostatnio zrobiła sie zazdrosna o pewna koleżanke i wkreciła sobie ze ja zdradzam . Wyszła wtedy na cała noc i przyszła dopiero nastepnego dnia na wieczór. Nie wiem co robiła mówiła ze była u kolezanki ale jej nie wierze. Teraz mnie błaga o ostatnia szanse, ale juz jej dawałem wiele szans. Kocham ja bardzo ale nie wiem co zrobic. Czy sobie odpuścić ? Bo ile mozna wybaczać? a moze rzeczywiście sie zmieni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka

Jeśli ją kochasz powinieneś spróbować.

A jesli później bedziesz żałował że tego nie zrobiłeś ?

Osoby z problemami sa ciężkimi partnerami ale jeśli ją kochasz pomóż jej to przezwyciężyć.Ustalcie zasady i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O tak Tomi daj jej jeszcze szansę bo gdzie ty taką drugą znajdziesz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

idzcie do poradni i na odwyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Tomi napisał:

[...] Kocham ja bardzo ale nie wiem co zrobic. Czy sobie odpuścić ? Bo ile mozna wybaczać? a moze rzeczywiście sie zmieni 

Może się zmienić, jeśli będziesz konsekwentnie wymagał od niej zmian. Skoro chce do Ciebie wrócić to znaczy, że jej zależy i Twoje wpływy na nią mogą być znaczne i korzystne dla Was obojga. Bezwzględnie wymagaj od niej abstynencji i rozpoczęcia psychoterapii, by powstrzymać rozwijające się uzależnienie. Wspieraj ją, ale nie wyręczaj i nie pomagaj w usuwaniu skutków jej alkoholizmu i zażywania narkotyków  (czyli m.in. nie 'zbieraj zwłok', potrzebuje wiedzieć, że nikt jej nie będzie niańczył jak dziecka i musi się sama pilnować i wziąć w garść). Relacje z osobami uzależnionymi nie są łatwe, dlatego warto samemu zasięgnąć konsultacji z psychologiem, by uniknąć współuzależnienia. Chroń przede wszystkim siebie i poszerzaj wiedzę nt nałogów i zaburzeń psychicznych nimi wywołanych, by wiedzieć, z czym masz do czynienia i jaką postawę powinieneś przybrać. Ostateczna decyzja, czy dasz jej szansę, należy do Ciebie, podejmij ją świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi

bardzo chiałbym w to wierzyc że sie zmieni ale jak narazie nie wiem co jej powiedziec i trzymam ja w "separacji" . ona cały czas czeka na moja odpowiedz a nie wiem kiedy to nastapi. wiem że teraz cierpi bo mi to mówi , ale ja naprawde nie wiem ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niema co się ładować w takie związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

uzależnienie to ciężka sprawa

sama wiem coś o tym 

powinieneś ja wspierać, skoro chce wrócić to jej zależy tylko jest słaba żeby zerwać z nałogiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ

Miłość ma wielką moc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Dzieci robić a nie chlać na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija
3 minuty temu, Gość Grześ napisał:

Miłość ma wielką moc !

Zgadzam się 🙂 jeśli widzisz cień nadziei to walcz o ty by tego nie robiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×