Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Też madka

Co daje kobiecie uciekaanie od pracy latami ?

Polecane posty

Gość gość

 

Przed chwilą, Rescator555 napisał:

A co ty głupia cipo wiesz o mojej żonie? Tyle co weźmiesz z brudnej d.....?

Tyle ile piszesz czyli 24/7. Ależ ona musi być tępa skoro z takim ...em jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też madka
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A co ty głupia cipo wiesz o mojej żonie? Tyle co weźmiesz z brudnej d.....?

Ludzie błagam ignorujcie tego chorego człowieka. On jest chory psychicznie  i ta dyskusja doprowadzi   do rozwalenia wątku i zamknięcia.

SZKODA WASZEGO CZASU 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Przed chwilą, Gość gość napisał:

 

Tyle ile piszesz czyli 24/7. Ależ ona musi być tępa skoro z takim ...em jest.

A Ty myślisz że ona naprawdę istnieje🤣?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Ggg napisał:

A Ty myślisz że ona naprawdę istnieje🤣?

Nie, nie istnieje 😜.Co jeszcze wyssiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Też madka napisał:

Ludzie błagam ignorujcie tego chorego człowieka. On jest chory psychicznie  i ta dyskusja doprowadzi   do rozwalenia wątku i zamknięcia.

SZKODA WASZEGO CZASU 

Zgłoszone do administracji z powodu obraźliwej treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Ggg napisał:

A Ty myślisz że ona naprawdę istnieje🤣?

Myślę że nie 😁 chyba nie ma aż tak głupich bab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Też madka napisał:

Błagam nie wchodz w dyskusję z tym psycholem bo on zaśmiecil całe forum takimi wpisami i tylko czeka na Twoją reakcję. To chory człowiek i może jak będziemy go ignorować to wróci do realnego życia 

Zgłoszone do administracji z powodu obraźliwej treści i wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Myślę że nie 😁 chyba nie ma aż tak głupich bab...

Udajesz, że potrafisz myslec 😜.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W domach zostają leniwe i nie zaradne.  W dzisiejszych czasach nie móc znaleźć pracy to śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

W domach zostają leniwe i nie zaradne.  W dzisiejszych czasach nie móc znaleźć pracy to śmiech na sali.

A po co ma szukać pracy ktoś, kto tego nie potrzebuje? Bo ma dosyć forsy zarobionej przez męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Koleżanka nie pracowała całe życie. Wcisnęła się do teściowej i zajęli z mężem górę. Ona siedzi przed tv a teściowa bawi jej dzieci. Oczywiście chwali się jak to nie może znaleźć pracy, która by jej odpowiadała, a ona przecież ma takie wysokie wymagania. Cały czas nie może zrozumieć jak można pracować i ogarniać dom, dzieci bo ona ma codziennie tyle roboty przy sprzątaniu, że nie wie kiedy dałaby radę. Zaniedbana jest strasznie no ale jak się siedzi cały dzień w domu to można wyglądać jak straszydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też madka
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A po co ma szukać pracy ktoś, kto tego nie potrzebuje? Bo ma dosyć forsy zarobionej przez męża?

IGNORUJCIE TEGO CZLOWIEKA 

NIECH SIE LECZY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Koleżanka nie pracowała całe życie. Wcisnęła się do teściowej i zajęli z mężem górę. Ona siedzi przed tv a teściowa bawi jej dzieci. Oczywiście chwali się jak to nie może znaleźć pracy, która by jej odpowiadała, a ona przecież ma takie wysokie wymagania. Cały czas nie może zrozumieć jak można pracować i ogarniać dom, dzieci bo ona ma codziennie tyle roboty przy sprzątaniu, że nie wie kiedy dałaby radę. Zaniedbana jest strasznie no ale jak się siedzi cały dzień w domu to można wyglądać jak straszydło.

Ps. żadnych kokosów nie mają. Ot szare życie, wakacje spędzają w ogródku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Też madka napisał:

IGNORUJCIE TEGO CZLOWIEKA 

NIECH SIE LECZY 

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Też madka napisał:

IGNORUJCIE TEGO CZLOWIEKA 

NIECH SIE LECZY 

Zgłoszone do administracji z powodu obraźliwej treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak tak tylko te zostają w domu co mają bogatych mężów. Chyba raczej takich co walą nadgodziny od 6 do 21 żeby zarobić na kaprysy leniwej żony i zapewnić jako taki byt dzieciom. Najczęściej są oszukiwani jak to nie można znaleźć pracy albo, że bombelki po pójściu do żłobka zaczną mieć problemy z psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Każdy inteligentny człowiek dąży do 4 godzinnego tygodnia pracy. Zyskujemy czas, choćby to 8 godzin dziennie. Życie jest za krótkie żeby je przepracowac. 

A powiedz czy od czterech godzin nie są lepsze dwie godziny? Albo w ogóle cały czas dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uciekanie od pracy daje jej to, że taka jest jej natura i ona dobrze się czuje w domu. Niech każdy żyje jak chce. To problem męża czy chce utrzymywać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A powiedz czy od czterech godzin nie są lepsze dwie godziny? Albo w ogóle cały czas dla siebie?

Ja myślę że najlepiej siedzieć w domu a pieniądze powinny wpływać na konto. A tak serio to dla jednych krzywda 4 godziny w pracy inni z niej nie chcą wychodzić. Każdy decyduje o sobie i żyje jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Tak tak tylko te zostają w domu co mają bogatych mężów. Chyba raczej takich co walą nadgodziny od 6 do 21 żeby zarobić na kaprysy leniwej żony i zapewnić jako taki byt dzieciom. Najczęściej są oszukiwani jak to nie można znaleźć pracy albo, że bombelki po pójściu do żłobka zaczną mieć problemy z psychiką.

No świetny pomysł: odesłać dziecko do przechowalni bo mamusia musi się realizować 😣. I musi być niezależna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

6 minut temu, Rescator555 napisał: A po co ma szukać pracy ktoś, kto tego nie potrzebuje? Bo ma dosyć forsy zarobionej przez męża? X połowa społeczeństwa została wychowana w przeświadczeniu że tylko ciężka praca popłaca i podobne rzeczy, od znajomego ktory miał 1800 netto usłyszałem że gdyby wygrał w lotto te 2-40 mln i tak by pracował gdzie pracuje... 😵 

No widzisz też tak usłyszałam od koleżanki, która jest wychowawcą w domu dziecka. Duże obciążenie psychiczne, praca na nocki i odpowiedzialność a kasa to 1700 zl. Dla niej to praca w której się spełnia i czuje, że robi coś dobrego. Fajne że są tacy ludzie ą nie tylko ci co za 5000 z łóżka nie wstają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odwilż
2 godziny temu, Gość Też madka napisał:

Sama jestem w ciąży z 2 dzieckiem i tak się zastanawiam jak to jest rozmawiając z innymi ciezarnymi 

widzę taka zależność że te które przesiedzialy latami w domu i  w zasadzie nigdy nie miały sensownej pracy i nie zrobiły NIC żeby podnieść kwalifikacje  nigdy już nie będą w życiu samodzielne. Na tyle żeby żyć na godnym poziomie.

zarabiający mąż też zazwyczaj nie ma nic do rzeczy, bo wiele z tych kobiet żyje ma średnim lub nawet niskim poziomie. Często kombinują jeszcze co by tu zrobić żeby na jedzeniu oszczędzić.

Kult macierzyństwa jest przereklamowany. Nic temu dziecku nie przyjdzie z matki która ma 24h na dobę do wieku kiedy jest już często nastolatkiem albo często na zawsze 🙂 wrewręcz mam wrażenie że te dzieci są mało samodzielne jako już młode osoby , mniej zaradne, odważne bo wiedzą że obok stoi matka która pomoże i obroni 

 

A co cię to obchodzi? Po co żalisz się na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

No świetny pomysł: odesłać dziecko do przechowalni bo mamusia musi się realizować 😣. I musi być niezależna.

No wiem lepiej siedzieć w domu całe życie a potem płakać do kamery że emeryturki za niskie i na leki nie ma a lat pracy 5 albo 10 i oczekują kokosów. Dość już dopłacania do nieróbstwa starych i młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSP
6 minut temu, Leżaczek napisał:

A połowa społeczeństwa została wychowana w przeświadczeniu że tylko ciężka praca popłaca.

nic podobnego, większość ludzi przyjmuje zasadę że to "nie sztuka narobić się i zarobić ,sztuką jest nie narobić się a zarobić!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No świetny pomysł: odesłać dziecko do przechowalni bo mamusia musi się realizować 😣. I musi być niezależna.

Tak bo kobieta powinna być niezależna.Kazdy niech żyje jednak jak chce, bo w sumie nic mi do tego.Smiesza mnie tylko posty jak to trzeba się dla dziecka 20 lat poświęcać i siedzieć w domu, albo praca w korpo to żadna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No widzisz też tak usłyszałam od koleżanki, która jest wychowawcą w domu dziecka. Duże obciążenie psychiczne, praca na nocki i odpowiedzialność a kasa to 1700 zl. Dla niej to praca w której się spełnia i czuje, że robi coś dobrego. Fajne że są tacy ludzie ą nie tylko ci co za 5000 z łóżka nie wstają. 

Może i fajnie, tylko co z takiej "spelniajacej się" ma jej rodzina. Jej własne dzieci, nie mówiąc już o mężu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość OSP napisał:

nic podobnego, większość ludzi przyjmuje zasadę że to "nie sztuka narobić się i zarobić ,sztuką jest nie narobić się a zarobić!"

Tutaj każdemu praca kojarzy się z kasą w Biedrze więc nie przyjmują do wiadomości że może być inaczej. Śmieszne jak siedzące na garnuszku męża wyśmiewają że można zarabiać 3000 4000 tysiące a w życiu nie zarabiały na siebie i nic nie osiągnęły na polu zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Ggg napisał:

Tak bo kobieta powinna być niezależna.Kazdy niech żyje jednak jak chce, bo w sumie nic mi do tego.Smiesza mnie tylko posty jak to trzeba się dla dziecka 20 lat poświęcać i siedzieć w domu, albo praca w korpo to żadna praca.

Jak chce być niezależna to niech nie wychodzi za mąż. Bo wchodząc związek rezygnujemy że swojej niezależności dla dobra rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tutaj każdemu praca kojarzy się z kasą w Biedrze więc nie przyjmują do wiadomości że może być inaczej. Śmieszne jak siedzące na garnuszku męża wyśmiewają że można zarabiać 3000 4000 tysiące a w życiu nie zarabiały na siebie i nic nie osiągnęły na polu zawodowym.

A po co mają coś osiągać na tym polu zawodowym? Jeśli mają forsę bez tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Jak chce być niezależna to niech nie wychodzi za mąż. Bo wchodząc związek rezygnujemy że swojej niezależności dla dobra rodziny.

😂Ja mam męża i pracuje.Moje kolezanki też.No ale nasi mężowie są normalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×