Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Też madka

Co daje kobiecie uciekaanie od pracy latami ?

Polecane posty

Gość Gość
13 minut temu, Gość Ggg napisał:

A co cię to  obchodzi jak spędza ktoś czas, kiedy rodzi i gdzie pracuje?Tak jest to atak.

Absolutnie mnie nie obchodzi życie innych osób i nikogo nie atakuję. Każdy niech robi to na co może sobie pozwolić. Jestem na Kafe bardzo rzadko, pomimo iż chwilowo zajmuję się dzieckiem i domem, to szkoda mi tracić czas na siedzenie tutaj i wzajemne " opluwanie" się z tego co zdążyłam zauważyć w przeciągu kilku miesięcy to właśnie te panie pracujące spędzają tutaj bardzo dużo czasu dlatego pozwoliłam sobie coś napisać. Ale źle zostało to przez ciebie zrozumiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Absolutnie mnie nie obchodzi życie innych osób i nikogo nie atakuję. Każdy niech robi to na co może sobie pozwolić. Jestem na Kafe bardzo rzadko, pomimo iż chwilowo zajmuję się dzieckiem i domem, to szkoda mi tracić czas na siedzenie tutaj i wzajemne " opluwanie" się z tego co zdążyłam zauważyć w przeciągu kilku miesięcy to właśnie te panie pracujące spędzają tutaj bardzo dużo czasu dlatego pozwoliłam sobie coś napisać. Ale źle zostało to przez ciebie zrozumiane.

Nie udław się swoją zaje/bistoscia jak każda inna tutaj z mezem milionerem.Nie obchodzi Cię ale komentujesz złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ciekawy

Polecam rytuały na związek, miłość, prace i finanse. Korzystałam i bardzo zadowolona.  Wróżki Mila jest skuteczna, a do tego ciepła i miła, można ją znaleźć na wpisując w wyszukiwarkę Google Wróżka Mila. Polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ggg napisał:

Nie udław się swoją zaje/bistoscia jak każda inna tutaj z mezem milionerem.Nie obchodzi Cię ale komentujesz złośliwie.

Kultura osobista u Ciebie na wysokim poziomie! Nic nie pisałam o swoim mężu i jak to ty mówisz o swojej"zajebistości".Jestem daleka też od złośliwości. Życzę Ci miłego wieczoru, mniej złości 😡a więcej uśmiechu🙂 i zadowolenia z życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnr

Praca w PL mi się zwyczajnie nie opłaca. Jestem przyzwyczajona do pracy za granicą gdzie minimalnie zarabia się 5 tys, pakowałam sobie ciuchy do paczuszek przez 8h. Wypłatka była co piątek, w weekend można było sobie zaszaleć. W Polsce ledwo 2 tys, dziecku żłobek itp, nie kalkuluje się. Wolę siedzieć na d...sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Nnr napisał:

Praca w PL mi się zwyczajnie nie opłaca. Jestem przyzwyczajona do pracy za granicą gdzie minimalnie zarabia się 5 tys, pakowałam sobie ciuchy do paczuszek przez 8h. Wypłatka była co piątek, w weekend można było sobie zaszaleć. W Polsce ledwo 2 tys, dziecku żłobek itp, nie kalkuluje się. Wolę siedzieć na d...sorry

Uważaj co piszesz bo zaraz możesz zostać wyzwana od " leni", " utrzymanek", albo zostanie Ci zarzucony brak wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Uważaj co piszesz bo zaraz możesz zostać wyzwana od " leni", " utrzymanek", albo zostanie Ci zarzucony brak wykształcenia.

Tak moż być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co daje kobiecie uciekaani
Dnia 23.07.2019 o 07:47, Gość gość napisał:

Kury domowe nie chodzą do dobrych restauracji. Lepiej wciskać kit, że wszędzie tłuste i złe jedzenie, a tak naprawdę nie ma kasy żeby gdzieś wyjść. Ciagle trzeba ciułać żeby dalej można było płaszczyć doope na kanapie przed tv. Najśmieszniejsze jest to, że takiej się zawsze wydaje, że jest naj. Zadbana, najlepsza gospodyni, oczywiście mnóstwo pasji i praca za 20000 w zasięgu ręki gdyby tylko chciały 😂😂😂

a restauracji super zarcie sama pracuje w takiej i nigdy nie zjem polskie knajpy zawsze podaja najgorsze miesa

i bardzo ladnie podane a nigdy bys takiego nie kupila nawet za darmo naiwna i len 

przyznaj sie nie umiesz gotowac i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Co daje kobiecie uciekaani napisał:

a restauracji super zarcie sama pracuje w takiej i nigdy nie zjem polskie knajpy zawsze podaja najgorsze miesa

i bardzo ladnie podane a nigdy bys takiego nie kupila nawet za darmo naiwna i len 

przyznaj sie nie umiesz gotowac i tyle 

Ona pewnie nic nie potrafi robić w domu, dlatego biegać musi do pracy bo żaden rozgarnięty facet takiej kuli u nogi nie chciał. I myśli, że jest super a wszystkie siedzące w domu kobiety to jakieś " lenie" i tylko trzymają tyłek na kanapie albo fotelu i oglądają seriale.Nic na taki tok myślenia się nie poradzi jak ktoś jest inteligentny inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona pewnie nic nie potrafi robić w domu, dlatego biegać musi do pracy bo żaden rozgarnięty facet takiej kuli u nogi nie chciał. I myśli, że jest super a wszystkie siedzące w domu kobiety to jakieś " lenie" i tylko trzymają tyłek na kanapie albo fotelu i oglądają seriale.Nic na taki tok myślenia się nie poradzi jak ktoś jest inteligentny inaczej:)

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona pewnie nic nie potrafi robić w domu, dlatego biegać musi do pracy bo żaden rozgarnięty facet takiej kuli u nogi nie chciał. I myśli, że jest super a wszystkie siedzące w domu kobiety to jakieś " lenie" i tylko trzymają tyłek na kanapie albo fotelu i oglądają seriale.Nic na taki tok myślenia się nie poradzi jak ktoś jest inteligentny inaczej:)

wiesz ciężko w dzisiejszych czasach nie umieć gotować jak w Internecie są tak dokładne przepisy nawet na herbatę....

widzę też że dużo facetów samych lubi chodzić do knajp bo można tam zjeść coś innego, szybko i fsjnej atmosferze soedzic czas. Mój mąż sam mi mówi w weekend że albo gotuje coś mega szybkiego albo idziemy do knajpy bo on nie pozwoli żebym stała przy garach za długo:)

tak więc  nie każdy fscet chce albo kobieta stała przy garach pół życia. Prawda jest taka że w razie W  każdy ... może wziąć do ręki garnek i coś ugotować ale mało która gospodyni domowa iść do pracy żeby zarobić więcej niż najniższą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

wiesz ciężko w dzisiejszych czasach nie umieć gotować jak w Internecie są tak dokładne przepisy nawet na herbatę....

Prawda jest taka że w razie W  każdy ... może wziąć do ręki garnek i coś ugotować ale mało która gospodyni domowa iść do pracy żeby zarobić więcej niż najniższą:)

"Cos " ugotowane przez meza z netowego przepisu w razie W jest tyle samo warte co najnizsza wypracowana przez gospodynie domowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

wiesz ciężko w dzisiejszych czasach nie umieć gotować jak w Internecie są tak dokładne przepisy nawet na herbatę....

widzę też że dużo facetów samych lubi chodzić do knajp bo można tam zjeść coś innego, szybko i fsjnej atmosferze soedzic czas. Mój mąż sam mi mówi w weekend że albo gotuje coś mega szybkiego albo idziemy do knajpy bo on nie pozwoli żebym stała przy garach za długo:)

tak więc  nie każdy fscet chce albo kobieta stała przy garach pół życia. Prawda jest taka że w razie W  każdy ... może wziąć do ręki garnek i coś ugotować ale mało która gospodyni domowa iść do pracy żeby zarobić więcej niż najniższą:)

Któraś kiedyś z pań pracujących napisała dlaczego kobiety siedzące na forum uważają, że  pracujące  zarabiają najniższą krajową. A ja teraz pytam dlaczego  kobiety czynne zawodowo twierdzą, że  mało która" gospodyni domowa " może zarobić więcej niż  najniższa krajowa? Chore jest to, że tak walczycie ze sobą na słowa. Ja pracuję i wcale nie uważam, że panie siedzące w domu to kobiety leniwe i bez wykształcenia dlatego zostały w domu bo nie opłaca się im pracować za tak małe pieniądze. Akurat mieszkam w dzielnicy domków jednorodzinnych i mam kilka sąsiadek które po mimo skończonych studiów postanowiły zostać w domu. Mężowie ich dobrze zarabiają, wiąże się to przynajmniej u niektórych z częstymi nieobecnościami w domu, dlatego jest dla nich wygodniej aby ktoś był dyspozycyjny przez cały dzień i mógł zająć się dziećmi i domem. Każdy ma swoje życie i niech robi tak aby on i jego rodzina była zadowolona i nikt nikogo z tego powodu nie powinien obrażać czy poniżać. A ja odnoszę wrażenie, że na Kafe są specjalnie zakładane tematy poruszające problematykę  kobiet siedzących w domu czy pracujących aby wzajemnie się poniżać i przekonywać do swoich racji, kobiety to co  sobie  robicie jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorko naprawdę nie wiesz co daje uciekanie kobiecie od pracy? Świetny wygląd! Jeżeli masz możliwość to porównaj kobiety 60-letnie te które pracowały z tymi które zajmowały się domem. Zobaczysz ogromną różnicę.Kobiety które nie pracowały są na twarzy gładkie,wypoczęte,wyglądają o wiele młodziej niż ich rówieśniczki które pracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2019 o 21:16, Gość gość napisał:

Wiadomo to tylko tyle, że szanujący się facet szuka kobiety z ambicją, która ma jakiś cel w życiu i pasje, a nie jest dzieckiem które trzeba utrzymywać, a jej jedyną ambicją jest mycie podłogi.

Moja żona po urodzeniu pierwszego dziecka tj.4lata nie przyniosła do domu złotówki.. niedawno zapisaliśmy też drugie dziecko do żłobka.. myślałem że skoro dzieci w domu były dla nie uciążliwe to gdy pójdą do przedszkola i żłobka żona podejmie pracę wyjdzie do ludzi i od żyje..nic z tego. Do dziś sam utrzymuje rodzinę wszystko opłacam z mojej pensji. Żona potrafi nieraz mi wytknąć że ona wszystko musi robić sama🤨 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×