Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mloda20 plus

Czy umówić się na sex, inaczej się to nie skończy

Polecane posty

Gość Mloda20 plus

Rozumiecie jak to jest żyć i wiedzieć że nikt cię nie chce? Nikt nawet nie pocałował mnie nigdy, nie dotknął z czułością....wiecie co sobie wmawiam. Że ja tam pojadę a on nic mi nie zrobi, że tylko tak mówi. Lub ja go zobaczę, czar pryśnie i wrócę do domu. Wiem że muszę się z nim spotkać, za długo się znamy żeby zerwać to o i już. Nie potepiajcie mnie, pomóżcie. Jestem z tym sama:(

Gość Mloda20 plus

Po prostu  to jedyna opcja spotkania, na inne na kawę czy obiad on się nie zgadza:(. Mówi że odpada i nie ma sensu. Więc teoretycznie ja zgadzam się na to co napisałam licząc że ucieknę, wycofam się lub on tylko tak gada. 

Gość Gość
7 minut temu, Gość Mloda20 plus napisał:

Po prostu  to jedyna opcja spotkania, na inne na kawę czy obiad on się nie zgadza:(. Mówi że odpada i nie ma sensu. Więc teoretycznie ja zgadzam się na to co napisałam licząc że ucieknę, wycofam się lub on tylko tak gada. 

To tylko dowodzi tego, że traktuję Cie jak jednorazową przygodę. Spotkanie, hotel i seks, później buzi buzi i każde jedzie w swoją stronę.

Nie daje Ci szansy na to, byś oswoiła się z jego fizycznością, dojrzała do myśli, że będziecie uprawiać seks na wszystkie możliwe sposoby. Mówię Ci jako starsza koleżanka odpuść go sobie. Z Twoich wpisów trąci desperacją, to nie jest dobra motywacja.

Myślisz, że da Ci uciec? Hm z Twojego wpisu wynika, że Ty przejedziesz set km. z punktu A on zapewne przejedzie set km. z punktu B byście mogli się spotkać w punkcie C. Obiecałaś mu wszystko wcześniej więc nie dopuści do sytuacji w której możesz się wycofać.

To jest moje zdanie. Nie oceniam Cię, to Ty podejmujesz decyzję i bierzesz odpowiedzialność za swoje istnienie.

Jakakolwiek ta decyzja nie będzie, życzę Ci szczęścia.:)

Gość Mloda20 plus

Nie nie opcja jest inna. On mieszka w punkcie A, ja w B i jadę do punktu A. Da mi uciec, to wiem. Wystarczy jedno moje nie.

Gość Do ci
11 minut temu, Gość Mloda20 plus napisał:

Nie nie opcja jest inna. On mieszka w punkcie A, ja w B i jadę do punktu A. Da mi uciec, to wiem. Wystarczy jedno moje nie.

Wiesz jak to brzmi?

On chce cię wyr/uchac na wszystkie możliwe sposoby. Co z tego że piszesz wystarczy twoje nie. Nie chcesz mu powiedzieć nie. Nie dość że będzie miał darmowy seks to jeszcze ty będziesz do niego dopłacać. Lepiej znajdź sobie faceta za kase, któremu zaplacisz, ale potraktuje cię jak księżniczke a nie jak szmate

Gość Gość
9 minut temu, Gość Do ci napisał:

Wiesz jak to brzmi?

On chce cię wyr/uchac na wszystkie możliwe sposoby. Co z tego że piszesz wystarczy twoje nie. Nie chcesz mu powiedzieć nie. Nie dość że będzie miał darmowy seks to jeszcze ty będziesz do niego dopłacać. Lepiej znajdź sobie faceta za kase, któremu zaplacisz, ale potraktuje cię jak księżniczke a nie jak szmate

Ostre, dosadne, ale prawdziwe.

Gość Greg

A skąd wiesz ze jak tam przyjedziesz to nie będzie na ciebie czekać jeszcze pięciu kolegów ? Wystarczy ze powiesz nie? Widać zes dziewica, w którym momencie powiesz nie? Jak będziesz już naga a drzwi będą zamknięte? Czy jak jeden będzie ciebie trzymał a reszta bedzie rozprawiczac ? Weź się ogarnij bo nie jesteś w stanie tego dźwignąć co ci potem zostanie w głowie. Facet nie chce na kawę, pisze z tobą od roku tak jak pewnie równocześnie z pięcioma innymi. Jesteś zdesperowana dlatego nie myślisz racjonalnie. On nie jest twoja ostatnia szansa a nawet gdyby był to lepiej abyś nigdy nie została wydymana niż żeby stalo się to co się stanie. 

Ty jakaś jesteś nie halo- pojedziesz do obego faceta, w obcym mieście który ma ci wsadzie we wszystkie otwory, nasikać na ciebie i ... wie co jeszcze bez gwarancji na bezpieczeństwo. Możesz trafić tez do tureckiego burdelu a tam to muz będziesz miała sex przez cała dobę ze zbokami. 

Zakochalas się w literkach a nie w człowieku, obudź się bo szkoda życia. Serio

Gość Mloda20 plus

Żeby nasikać na mnie to byłoby jeszcze do zniesienia.

Wiecie chyba spr się rozwiązała. Pokłóciliśmy się, nie odzywa się. To koniec. Ja nie będę zabiegać, bo to on dużo stracił (darmowa lalkę) nie ja. Nie będę się prosić. 

Pewnie tak miało być. 

Gość Do ci

Myślałaś kiedyś o trójkącie? Jest dużo par które by cię wzięło 

Gość Mloda20 plus

Wiecie to jest też tak....że on bardzo długo zdobywał moje zaufanie, stopniowo. Nie wyobrażam sobie iść do łóżka z kimś kogo spotykam pierwszy raz mam tu na myśli pierwszy kontakt w ogóle nawet wirtualny. On wie jak wyglądam i mnie akceptuje. Trójkąt nie.....nie wiedziałabym co robić będąc ta trzecia bierna w danym momencie. Skoro jestem zielona w temacie seksu. 

Pomóżcie mi żebym teraz nie skomlała u jego stóp tylko go olala:(

Gość Mloda20 plus

Chociaż i tak myślę że on odezwie się bo taka "okazja" jak ja mu się nie trafi a czemu ma mu przejść koło nosa. 

Takiej ...ki jak ja to że świecą szukać.

Gość Do ci
1 minutę temu, Gość Mloda20 plus napisał:

Wiecie to jest też tak....że on bardzo długo zdobywał moje zaufanie, stopniowo. Nie wyobrażam sobie iść do łóżka z kimś kogo spotykam pierwszy raz mam tu na myśli pierwszy kontakt w ogóle nawet wirtualny. On wie jak wyglądam i mnie akceptuje. Trójkąt nie.....nie wiedziałabym co robić będąc ta trzecia bierna w danym momencie. Skoro jestem zielona w temacie seksu. 

Pomóżcie mi żebym teraz nie skomlała u jego stóp tylko go olala:(

Będąc dziewicą jesteś łakomym kąskiem dla wielu. Wyobraź sobie trójkąt, w którym jesteś najważniejsza. Ona cię przygotowuje... rozluznia, a potem on w ciebie wchodzi. Masz tyle opcji, twoje dziewictwo jest twoja karta przetargową. Możesz robić co zechcesz, a tamtego olej. Zablokuj jego maila a potem skasuj.

Gość Mloda20 plus

Ciekawa jestem co zrobi. Zawsze mogę nie odpisać. Jeśli nie odezwie się to nie wiem o co mu w tym wszystkim chodzi i chodziło. 

Dziewictwo karta....jeszcze fortunę na nim mogę zbić. 

Nie myślę w tych kategoriach że to mój atut,ja się chce go pozbyć i nie być cnotka w towarzystwie. 

Gość Mloda20 plus

To z nim to w najczystszej postaci uzależnienie

Gość Do ci
Przed chwilą, Gość Mloda20 plus napisał:

To z nim to w najczystszej postaci uzależnienie

Jesteś stuknięta

Gość Mloda20 plus

Uzależnienie emocjonalne. Serio. 

Gość Do ci
1 minutę temu, Gość Mloda20 plus napisał:

Uzależnienie emocjonalne. Serio. 

W takim razie napisz do niego że go przepraszasz i że to się więcej nie powtórzy i blagaj żeby cię jeszcze chciał

Gość Do ci

Sam bym cie wziął na kilka spotkań żeby cię rozdziewivzuc i czegoś fajnego nauczyć, ale z psychicznymi się nie zadaje sorry

Gość Mloda20 plus

Nawet już moje posty moderować muszą....

Gość Mloda20 plus

Pisałam nie mnie nikt nie chce i nie chciał, nie mówię do wielkich rzeczy ale nawet rozdziewiczyc. Mimo że każdy facet dziewice chciałby zaliczyc

Gość Mloda20 plus

I jestem z tym sama zupełnie, jakieś forum jedyne miejsce gdzie mogę z tym z kimkolwiek porozmawiać a i tak nikt nie traktuje poważnie. 

Gość Magda bez loginu

Całości nie czytam. Straszna historia 😲👋

Gość xXx

Dziewczyno, a w zasadzie kobieto. Nikt Cie nie chce? Z jakiego powodu? Myślisz złymi kategoriami. Miłości się nie szuka, sama przyjdzie jak odpuścisz. Ale nie wpier**laj się w takie spotkanie i umawianie się bo to chore i rozpieprzysz sobie całkiem psychikę, będziesz miała do końca życia takie wyobrażenie o seksie. I to bedzie tylko seks, a seks bez uczucia nie da Ci szczęścia.

Gość Maniek

Nie możliwe że nikt cię nie chce. Dbaj o siebie wychodź do ludzi bądź pewna siebie a jak już spotkasz faceta to będzie cię nosił na rękach za to że mu oddasz dziewictwo

Gość Mloda20 plus

Dziękuję Wam za mądre rady, które otwierają mi oczy. Milczy. 

Gość Mloda20 plus
1 godzinę temu, Gość Maniek napisał:

Nie możliwe że nikt cię nie chce. Dbaj o siebie wychodź do ludzi bądź pewna siebie a jak już spotkasz faceta to będzie cię nosił na rękach za to że mu oddasz dziewictwo

Możliwe, uwierz mi że możliwe. Nigdy nikt za mną nie latał, nigdy nie miałam propozycji niczego, nie byłam w zw. 

Gość Wróżka stenia

Codziennie przez miesiąc przed mów sobie do lustra te słowa:

Jestem piękna, seksowna i chcę miłości. 5x dziennie.

Jeśli po miesiącu nie zjawi się ukochany to znaczy że ktoś rzucił na ciebie urok. Mogę go z ciebie zdjąć za niewielką opłatą.

Gość Mloda20 plus

Serio to może być urok??? Jej....

Gość Maniek
42 minuty temu, Gość Mloda20 plus napisał:

Serio to może być urok??? Jej....

Słuchaj wróżki Steni dobrze gada

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować