Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rypsyma

żal po śmierci 5 letniego Dawida

Polecane posty

Juz wiem o tej strasznej tragedii w Polsce , to wilka tragedia wyrazy wspłczucia dla bliskich. A was prosze o modlitwe . Wybadcie ale nic wincej nie jestem w stanie powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogromne brawa i gratulacje dla pana Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa, gazeta FAKT podaje:

Wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski w swojej wizji także miał zobaczyć zbiornik wodny. Wskazał, że ciało Dawida Żukowskiego jest jednym z dwóch, które znajdują się w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Jak dowiedział się Onet jasnowidza poproszono o przyjazd do Warszawy, ale nim zjawił się w stolicy, policja znalazła zwłoki Dawida Żukowskiego.

Podczas konferencji prasowej poinformowano, że policja jest niemal pewna, że ciało, które znaleziono należy do chłopca. Czy zginął z rąk Pawła Ż.? A może doszło do nieszczęśliwego wypadku? Na te pytania odpowie śledztwo prokuratury.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, amBrożyk napisał:

ogromne brawa i gratulacje dla pana Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa, gazeta FAKT podaje:

Wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski w swojej wizji także miał zobaczyć zbiornik wodny. Wskazał, że ciało Dawida Żukowskiego jest jednym z dwóch, które znajdują się w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Jak dowiedział się Onet jasnowidza poproszono o przyjazd do Warszawy, ale nim zjawił się w stolicy, policja znalazła zwłoki Dawida Żukowskiego.

Podczas konferencji prasowej poinformowano, że policja jest niemal pewna, że ciało, które znaleziono należy do chłopca. Czy zginął z rąk Pawła Ż.? A może doszło do nieszczęśliwego wypadku? Na te pytania odpowie śledztwo prokuratury.

 

sczerzr mówić nie wierze w astrologie i to jestwedług mnie zwyczjne kłamstwo , była to straszn atragedja nawet dzis nie moge sie po tym pozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniuch

Jakiego Dawida ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć Rypsyma 🙋🏻‍♂️

od początku pisałem, że dzieciak nie żyje i jest dobrze ukryty i że policja wkońcu odnajdzie ciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pęd Sosny napisał:

cześć Rypsyma 🙋🏻‍♂️

od początku pisałem, że dzieciak nie żyje i jest dobrze ukryty i że policja wkońcu odnajdzie ciało. 

a wiadomo ju jak zginą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęd sosny
13 minut temu, Rypsyma napisał:

a wiadomo ju jak zginą

no tak wiadomo, miał rany kłute serca 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

A ja nie rozumiem czemu obcy ludzie tak lamentują z powodu śmierci obcego dziecka. Typowe zachowanie pod publiczkę. Lepiej byłoby tę energię przekierować na to by zainteresowac sie czy w otoczeniu nie dzieje się komuś krzywda, ale łatwiej głupoty w necie wypisywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęd sosny

Bom scyzirbom, scyzirbom, scyzirbom

Pod mostem w kartonie jest mój dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek
Dnia 20.07.2019 o 17:41, Rypsyma napisał:

Juz wiem o tej strasznej tragedii w Polsce , to wilka tragedia wyrazy wspłczucia dla bliskich. A was prosze o modlitwe . Wybadcie ale nic wincej nie jestem w stanie powiedziec

Cześć ślicznotko. Dawno nie byłaś na kafeterii. Nadal masz ogromne potrzeby seksualne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Bartek napisał:

Cześć ślicznotko. Dawno nie byłaś na kafeterii. Nadal masz ogromne potrzeby seksualne ?

Ona tylko o śmierciach lubi pisać więc wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kato
20 minut temu, Rypsyma napisał:

Pewne wpisy sa nieodpowiednie

nie zwracaj uwagi na te wpisy Rypsyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość kato napisał:

nie zwracaj uwagi na te wpisy Rypsyma

masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×