Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marmas

Zachód wcale nie taki kolorowy ludzie wracajcie do Polski

Polecane posty

Gość Marmas

Wróciłem z zachodu 2 tyg temu po prawie rocznym pobycie najpierw Holandia potem Niemcy. Mogę powiedzieć jedno pracować tam trzeba tak samo jak w Polsce, ludzie są wredni i mili są po prostu różni tak samo jak w Polsce, życie wcale nie jest takie tanie, byle jakie zakupy w Holandii to wydatek około 30 euro więc sporo. Na plus tańsze paliwo , kosmetyki oraz ubrania. Jesli chodzi o urodę tych krajów czyli czy jest ładnie powiem tak, ładnie może i bywa ale brakuje tym miejscom klimatu tego specyficznego klimatu który jest u nas. Kolejna sprawa to zarobki, jeśli nie masz konkretnego zawodu dadzą ci 1400 euro i to jest maks. Jeśli w firmie jest Turek Murzyn i Polak to Polak zawsze zapierdala najwięcej a ma najmniej do powiedzenia. Wszyscy są i będą obcy. Twój dom twoja rodzina jest tutaj w Polsce warto wrócić jak się ma jakiś pomysł na siebie te 3200 zł zarobisz dzisiaj nie jest źle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Marmas napisał:

Wróciłem z zachodu 2 tyg temu po prawie rocznym pobycie najpierw Holandia potem Niemcy. Mogę powiedzieć jedno pracować tam trzeba tak samo jak w Polsce, ludzie są wredni i mili są po prostu różni tak samo jak w Polsce, życie wcale nie jest takie tanie, byle jakie zakupy w Holandii to wydatek około 30 euro więc sporo. Na plus tańsze paliwo , kosmetyki oraz ubrania. Jesli chodzi o urodę tych krajów czyli czy jest ładnie powiem tak, ładnie może i bywa ale brakuje tym miejscom klimatu tego specyficznego klimatu który jest u nas. Kolejna sprawa to zarobki, jeśli nie masz konkretnego zawodu dadzą ci 1400 euro i to jest maks. Jeśli w firmie jest Turek Murzyn i Polak to Polak zawsze zapierdala najwięcej a ma najmniej do powiedzenia. Wszyscy są i będą obcy. Twój dom twoja rodzina jest tutaj w Polsce warto wrócić jak się ma jakiś pomysł na siebie te 3200 zł zarobisz dzisiaj nie jest źle 

1400 ero to 7 tyś a pewnie kwaterunek za darmola a 3200 plus wynajem mieszkania za ponad 1000 to co se lepsze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

zachód to brud, smród i wykolejeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Zuza napisał:

zachód to brud, smród i wykolejeństwo

a ja uważam, ze na odwrót poska to wykolejona ciemnota i bieda z bródem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a ja uważam, ze na odwrót poska to wykolejona ciemnota i bieda z bródem.

ale ty jesteś ojkofobem i w jakimkolwiek kraju byś mieszkał, to zawsze uważałbyś że to akurat on jest najgorszy na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Zuza napisał:

ale ty jesteś ojkofobem i w jakimkolwiek kraju byś mieszkał, to zawsze uważałbyś że to akurat on jest najgorszy na świecie

nie, po prostu uważam, że polska jest lata świetlne za każdym krajem stąd na zachód  w eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

nie, po prostu uważam, że polska jest lata świetlne za każdym krajem stąd na zachód  w eu.

przecież to jest oczywiste wojny rozpbiory i kato-prawicowa ciemnota teraz, nie trzeba nikomu nieczego udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
3 minuty temu, Gość gość napisał:

nie, po prostu uważam, że polska jest lata świetlne za każdym krajem stąd na zachód  w eu.

to ciesz się że nie żyjesz w portugalii bo nie miałbyś już nic na zachodzie do zachwycania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Zuza napisał:

to ciesz się że nie żyjesz w portugalii bo nie miałbyś już nic na zachodzie do zachwycania się

A ja mieszkam w Holandii już 2 lwta i sobie chwalę i nie zamiarzam wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byk

Pracodawcy potrzebują rąk do pracy za bezdurno. Wracajcie! Czekamy na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Holendrzy nie lubią imigrantów. Polakow Marokancow i innych. Tylko tego nie pokazują. W Polsce jak w domu zawsze bedziesz u siebie a tam jestes i bedziesz zawsze gościem. Btw holendrzy sa bardzo falszywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

a znasz trzy przykazania boskie emigranta 1.nie przyznawaj sie żeś polak, 2. mów tak żeby inni cie nie zrozumieli 3. Nigdy nie ufaj bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W życiu nie wrócę do tego dziadostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Polska wyprzedzi niejeden zachodni kraj byleby ktoś mądry w końcu do władzy doszedł... Ale takich u nas nie ma wśród polityków więc to szybko nie będzie. A ja i tak uważam że lepiej pracować u nas niż harować na takich Holendrów, którzy ewidentnie i bez skrupułów nas wykorzystują. Nie mówiąc o Niemcach. Czy kasa jest najważniejsza...? Ja wolę się nie upokarzać i żyć skromniej w swoim kraju:) I gdzie Polska zacofana? Polecam wyjechać ze wsi do większego miasta to się zrozumie, że żadne zacofanie. Ja się przeprowadziłam ze wsi i dopiero przejrzałam na oczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Aga napisał:

Polska wyprzedzi niejeden zachodni kraj byleby ktoś mądry w końcu do władzy doszedł... Ale takich u nas nie ma wśród polityków więc to szybko nie będzie. A ja i tak uważam że lepiej pracować u nas niż harować na takich Holendrów, którzy ewidentnie i bez skrupułów nas wykorzystują. Nie mówiąc o Niemcach. Czy kasa jest najważniejsza...? Ja wolę się nie upokarzać i żyć skromniej w swoim kraju:) I gdzie Polska zacofana? Polecam wyjechać ze wsi do większego miasta to się zrozumie, że żadne zacofanie. Ja się przeprowadziłam ze wsi i dopiero przejrzałam na oczy. 

Polska jest zacofana nie mam zamiaru harować za byle co w polsce w Holandii wiem za co pracuje i nie wykorzystują jak w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Polsce pracujesz na cudze dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zomo

Ech polaczki.....powinni wam odebrać te paszporty żebyście przestali włóczyć się po świecie nie wiadomo gdzie i po co. Za komuny to było fajnie. Szlaban na wyjazd, szlaban na wizy i za/pier/da/lać w kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Zomo napisał:

Ech polaczki.....powinni wam odebrać te paszporty żebyście przestali włóczyć się po świecie nie wiadomo gdzie i po co. Za komuny to było fajnie. Szlaban na wyjazd, szlaban na wizy i za/pier/da/lać w kraju!

To sobie siedź tam i się nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, jou300 napisał:

Desperat wyjeżdża z Polski.

Nie prawda ludzie wyjeżdżają z stamtąd świadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy
16 minut temu, Gość Zomo napisał:

Ech polaczki.....powinni wam odebrać te paszporty żebyście przestali włóczyć się po świecie nie wiadomo gdzie i po co. Za komuny to było fajnie. Szlaban na wyjazd, szlaban na wizy i za/pier/da/lać w kraju!

Mam nadzieję, że jeszcze wrócą stare, dobre czasy i skończą się te wyjazdy. Budować PL za polskie pensje a nie bogacić się cudzym kosztem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeśli w danym kraju znasz język na poziomie zaawansowanym to nie bedziesz robić jak robol. doskonal język i będą cie traktować jak swojego. w polsce robota za bezdurno wymagania z kosmosu dla pieniądze fajne tylko dla ukrainców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Zomo napisał:

Ech polaczki.....powinni wam odebrać te paszporty żebyście przestali włóczyć się po świecie nie wiadomo gdzie i po co. Za komuny to było fajnie. Szlaban na wyjazd, szlaban na wizy i za/pier/da/lać w kraju!

marzenie PISS. ale ... jak tak bedzie to po prostu inne kraje będą dawac azyl i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Jerzy napisał:

Mam nadzieję, że jeszcze wrócą stare, dobre czasy i skończą się te wyjazdy. Budować PL za polskie pensje a nie bogacić się cudzym kosztem!

Nie wrócą już i dobrze normalni niech uciekają z tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×