Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ferta

Chodzący do kościoła, dlaczego popieracie krzywdzenie dzieci?

Polecane posty

Gość Ferta

Chodząc tam, wspieracie instytucję, która od lat wspiera i chroni pedofilów. Nie wydaje ich, tylko przenosi i ukrywa. Chodząc do kościoła wspieracie krzywdzenie dzieci, jesteście tacy samo jak oni. Dlaczego? Przecież jeśli jesteście naprawdę wierzący, to wiecie, że Bóg jest wszędzie, a nie w kościele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj nazwę wyświetlaną

Ja nie chodzę od 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość Ferta napisał:

Chodząc tam, wspieracie instytucję, która od lat wspiera i chroni pedofilów. Nie wydaje ich, tylko przenosi i ukrywa. Chodząc do kościoła wspieracie krzywdzenie dzieci, jesteście tacy samo jak oni. Dlaczego? Przecież jeśli jesteście naprawdę wierzący, to wiecie, że Bóg jest wszędzie, a nie w kościele.  

kościół to teraz polityka i kasa a wielka szkoda bo keidys pomagali ludziom a teraz jest jak jest. DLATEGO NIE CHODZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie chodze bo ksieza zamiast mówic kazania, to pitolą o polityce, jakbym chciałą polityke to sobie wlacze tvp info albo tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Owszem Pan Bóg jest wszędzie ale eucharystia i tabernakulum jest tylko w kościele. Mi to zwisa co robią księża, ja dla nich nie chodzę do kościoła tylko dla Pana Boga, I to Pan Bóg ich osądzi. 

Kościół jest święty Ale tworzą go ludzie grzeszni... Pan Jezus też dobrał sobie grzeszników, apostoł Mateusz był skorumpowanym celnikiem łasym na pieniądze, apostoł Piotr 3 razy zaparł się Pana Jezusa chroniąc własną dupę, Judasz zdradził Pana Jezusa za parę groszy... Ale czy to oznacza że ja mam się przez Jak odwrócić od Pana Jezusa? Nie... Tak samo przez grzechy księży nie odwrócę się od Pana Boga.

Za duchownych trzeba się po prostu modlić aby pan Bóg odnowił ich powołania, aby stali na straży wiary wartości i świętości. Aby nie błądzili i  nie grzeszyli, chociaż oni też są tylko grzesznymi ludźmi, to nie są jakieś roboty, to nie są jacyś nadludzie, to zwykli grzesznicy tak jak i my, dlatego modlimy się za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro  duchowni są tacy grzeszni to po co oni nam są potrzebni, pogodzić darmozjadów do pracy to o molestowanie dzieci zapomną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wazne co robia  po za msza  wazne ze odprawiaja msze  i spowiadaja 

to tak samo gdyby  lekaz gwałcił  ale  tylko on byłby w stanie ciebie uratowac  twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale nie wszyscy puszczają dzieci do kościoła więc takie dzieci są bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jop

masz slepote, po pierwsze dzieci nie umieją chodzić, a jak już chodzą, to wiedzą po co chodzą na plebanie, gdyby dla nich seks był zbrodnią w życiu by tam nie poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja chodzę do kościoła natomiast dzieci nie puszczam do księdza pedofila, będą mogły iść dopiero po 18 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, merkaba napisał:

nie wazne co robia  po za msza  wazne ze odprawiaja msze  i spowiadaja 

to tak samo gdyby  lekaz gwałcił  ale  tylko on byłby w stanie ciebie uratowac  twoje zycie

Jak masz informację o lekarzu który gwałci dzieci to niezwłocznie musisz zgłoś ten fakt na policję bo w innym przypadku ty również możesz wylądować w więzieniu ale wiadomo że jest to twoje oszczerstwo, a opowiadać to ja może każdy ja również, mszę odprawić każdy może się nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

.......a spowiadać może każdy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×