Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co się dzieje z dzisiejszymi facetami?

Polecane posty

Gość Gosc

Albo kobiecarze albo maminsynki,nie potrafiący zarobić na rodzinę i upodlajacy  kobiety. Do tego fatalni ojcowie. Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni dżentelmeni .Chyba tylko w starym pokoleniu jeszcze pozostali tj rocznik 1950 i niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Albo kobiecarze albo maminsynki,nie potrafiący zarobić na rodzinę i upodlajacy  kobiety. Do tego fatalni ojcowie. Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni dżentelmeni .Chyba tylko w starym pokoleniu jeszcze pozostali tj rocznik 1950 i niżej.

Mój mąż rocznik 77, zarabia tyle że ja pracuję bo chcę. Jest cudownym ojcem i w domu robi więcej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Wszyscy gdzieś pędzą i za czymś nie potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. Trzeba usiąść i zastanowić się co w moim życiu jest najważniejsze bo często o tym zapominamy, a później jest płacz. Pół biedy jeśli schrzanimy swoje życie gorzej jak życie swoim dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Są ale jest ich garstka i najlepsze jest to ze oni tez wiecznie zmęczeni 🥴 praca za biurkiem, w domu byle co zrobi i taki potrzebuje urlopu🙄

a kobieta ciagle coś robi, pracuje, zajmuje się domem, ogródkiem itp itd i nie ma prawa narzekać albo zrobić sobie wolnego od wszystkiego🤨

faceci to egoiści 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Iga napisał:

Wszyscy gdzieś pędzą i za czymś nie potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. Trzeba usiąść i zastanowić się co w moim życiu jest najważniejsze bo często o tym zapominamy, a później jest płacz. Pół biedy jeśli schrzanimy swoje życie gorzej jak życie swoim dzieciom

Racja.Trzeba dobrze wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autorko taticórcio, pogódz sie ze nie cale zycie kobieta dostaje prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×