Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Elwira

Tanie domki nam morzem

Polecane posty

Gość Elwira

Hej! planuję w tym roku sie wybrać na urlop nad morze. w związku z tym poszukuję dużego domku letniskowego gdzie się pomieszczę z całą rodziną. miło byłoby widzieć w okolicy plac zabaw i żeby na plaży było w miarę blisko. może ktoś da sprawdzony namiar. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Skontaktuj się z właścicielami domków Poznaniak w Wiciu. Ram masz wszystko czego dusza zapragnie. Płac zabaw o bliskość do płazy to podstawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek
Dnia 20.07.2019 o 20:40, Gość Elwira napisał:

Hej! planuję w tym roku sie wybrać na urlop nad morze. w związku z tym poszukuję dużego domku letniskowego gdzie się pomieszczę z całą rodziną. miło byłoby widzieć w okolicy plac zabaw i żeby na plaży było w miarę blisko. może ktoś da sprawdzony namiar. pozdrawiam.

Sama jedziesz dziewico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.07.2019 o 20:40, Gość Elwira napisał:

Hej! planuję w tym roku sie wybrać na urlop nad morze. w związku z tym poszukuję dużego domku letniskowego gdzie się pomieszczę z całą rodziną. miło byłoby widzieć w okolicy plac zabaw i żeby na plaży było w miarę blisko. może ktoś da sprawdzony namiar. pozdrawiam.

Będziesz się w domku bzykać ze swoim facetem? Jeżeli tak, to potrzebujesz domek z grubymi ścianami, żeby nikt nie słyszał jak będziesz jęczeć z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmxm

Twoje wymogi spełnią domki Poznaniak w Wiciu. Plac zabaw fajny, do plaży blisko. Jak ktos jeszcze kwatery poszukuje, to ja serdecznie mogę Poznaniaka polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek
Dnia 25.08.2019 o 20:30, Gość xmxm napisał:

Twoje wymogi spełnią domki Poznaniak w Wiciu. Plac zabaw fajny, do plaży blisko. Jak ktos jeszcze kwatery poszukuje, to ja serdecznie mogę Poznaniaka polecić.

Będę tam w przyszłym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmxm
Dnia 26.09.2019 o 13:44, Gość Przemek napisał:

Będę tam w przyszłym roku!

To jest bardzo dobry wybór. Jest szansa, że się w Poznaniaku spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Słyszałam, że tam sa wszelkie udogodnienia dla rodziny z małym dzieckiem?

Tam jest super pod tym względem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie warunki jakie wymieniłaś zapewniają domki letniskowe Poznaniak w miejscowości Wicie. Byłem, sprawdziłem, wróciłem wypoczęty więc miłych wakacji życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zna miejsca, gdzie wpuszczą mnie z psem i kotem? 😛 a nawet większą ich ilościa? Prawdę mówiąc marzy mi się pojechać gdzies, a pojęcia nie mam czy wezmą mnie z moją całą zgrają 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×