Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Rozwód, nagrania jako dowod w sadzie

Polecane posty

Gość Marta

Cześć wszystkim. Pytanie do rozwodnikow albo tych co są w trakcie. Czy nagrania moga byc dowodem w sadzie? Maz zneca sie nade mna i dziecmi psychicznie. Wszystko dzieje sie w zaciszu domowym więc nie mam na to żadnych swiadkow (jak typowy kat w towarzystwie udaje idealnego). Mam wiele nagran dowodzacych znęcania, ponizenia, krzykow,  a takze filmy jak agresywnie zachowuje sie pijany (ma ewidentny problem z alkoholem). Czy ktośkto mial podobne doświadczenia wykorzystał takie dowody w sadzie ? Sad to dopuścił i wzial pod uwagęchociazby przy ustaleniu z kim i w jakim zakresie mają byc dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest to dowód, który może być uwzględniony przez Sąd. nagrywaj i dołącz jako załączniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, wszystkie medialne dowody zdrady są jak najbardziej akceptowalne przez sądy (zdjęcia, filmy, nagrania głosowe) co do zdjęć i filmów proszę pamietać że nie może Pani tego rozpowszechniać. Ważne jest też prowadzenie tzw. "dziennika" tzn. opisywanie każdego zrobionego zdjecia , filmu czy nagrania głosowego (data, godzina, miejsce i ogólny opis sytuacji przed jakieś 30min wstecz )

Pozdrawiam

Prywatny detektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Tak, piszesz pozew rozwodowy a nagrania dołączasz na płycie, dobrze aby dzieci na tych nagraniach prosiły aby się uspokoił a ty nie prowokuj coby nie wyszło ze manipulujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyy

tak, najważniejsze jest dobro małoletnich.

 

Sąd może to wziąć pod uwagę. Nie możesz nikogo nagrywać, nie informując go wcześniej, że jest nagrywany! inaczej dostaniesz wyrok karny

 

Tak, zdarza się że sędzia odsłu...e nagrania, wrzaski, wyzwiska. strony składają płyty z nagraniem do spraw. Musisz mieć spisane słowa z tych nagrań, tzw stenogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Br3g

Nic nie musisz spisywać, nagrać tez możesz tylko nikt poza sądem nie może tego słuchać ( oficjalnie) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Oczywiście że nagrania mogą być dowodem w Sądzie. Ja przedstawiłem takie nagrania  jako załączniki do jednego z kolejnych pism procesowych (nie wspominałem o nich przy składaniu pozwu rozwodowego bo chciałem uzyskać rozwód bez orzekania o winie ), pojawiło się tylko pytanie od P. Sędzi czy jeszcze obecna była poinformowana o tym że ją nagrywam. Oczywiście ona nic nie wiedziała. Niemniej jednak Sąd wziął pod uwagę te dowody. Przeważnie jest tak że w zaciszu domu sprawy są załatwiane w białych rękawiczkach a na zewnątrz niby idealne małżeństwo. Skąd ja to znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×