Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karOo

Brak seksu, rutyna, smutek

Polecane posty

Gość karOo

Hej, bez zbednego pisania, chcialabym sie was poradzic, co mam zrobic w tej sytuacji z moim chlopakiem.. ( on 27, ja 22 ) 

jestesmy ze soba 1,5 roku, od okolo pol roku mamy problem z seksem.. tzn on ma.. ( widzimy sie tylko raz na tydzien ze wzgledu na to ze mieszkamy od siebie troche daleko on pracuje i studiuje ja tak samo..  ) nie ma ochoty, zawsze staram sie jakos urozmaicac wszystko, fajna bielizna, zazwyczaj ja robie „pierwszy krok“ ale on nigdy nie chce.. Jezeli chodzi o mnie to nie czuje sie nieatrakcyjna.. chodze na silownie, dbam o siebie. Raz mielismy taka sytuacje, ze nie kochalismy sie miesiac czasu.. Na ten moment nie kochalismy sie od 3 tygodni, znowu.. Nie dotyka mnie, nie czuje, ze mnie chce pod tym wzgledem.. Klocilismy sie nie raz z tego powodu, ale on sie usprawiedliwial praca, stresem i ze jest zmeczony.. Nie wiem juz co mam robic, probowalam skonczyc to i dac sobie spokoj ale nie moge.. Od dluzszego czasu wszystko sie psuje w naszym zwiazku :( Ostatnio zasmucil mnie fakt, ze leci ze znajomymi na urlob do Hiszpanii ( sami koledzy wiekszosc ma dziewczyne, zareczeni ) a my nigdy nigdzie nie wyjechalismy nawet na jeden dzien, a co dopiero na tydzien lub dwa, mimo ze obiecuje mi to przez kolejne wakacje. Nigdzie praktycznie nie wychodzimy, ewentualnie raz na jakis czas do jakiejs restaruacji.

nie wiem co mam robic, staram sie, zawsze gdy przyjezdza do mnie to cos ugotuje, upiekę, z rana sniadanie, a nawet glupiego dziekuje nie uslysze..:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Rany, nie uklada sie az tak a ty to dalej ciagniesz..ratuje to sie malzenstwo, gdy sa dzieci i trzeba zawalczyc..ale o 1.5 roczny zwiazek? Jesli teraz jest zle, to potem bedzie tylko gorzej. Zostawic, zyczyc szczescia, jak ci ciezko skonczyc to powiedz ze to tylko dwumiesieczna przerwa. Przemysl to sama ze soba a on niech odpoczywa w Hiszpani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar_CIN

Jak nie zarabiasz to one odchodzą, chcą mieć fundament bezpieczeństwa, tak jest skonstruowane życie, :(( i to nie jest problem... inaczej nie da się grać w tą grę. Zapamiętaj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 godziny temu, Gość Lola114 napisał:

Rany, nie uklada sie az tak a ty to dalej ciagniesz..ratuje to sie malzenstwo, gdy sa dzieci i trzeba zawalczyc..ale o 1.5 roczny zwiazek? Jesli teraz jest zle, to potem bedzie tylko gorzej. Zostawic, zyczyc szczescia, jak ci ciezko skonczyc to powiedz ze to tylko dwumiesieczna przerwa. Przemysl to sama ze soba a on niech odpoczywa w Hiszpani

Popieram 100%! brak seksu i czułości w 1,5letnim związku? wolne żarty... po 15 latach małżeństwa to ja rozumiem, że walczymy, ale w Twojej sytuacji? ech... powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość js1984

Autorko, twojej relacji z tym chłopakiem nie można nazwać związkiem. Nie wiem jak to nazwsć. A tak w ogóle to ten twój chłopak to jakaś pierdoła. Dziwię się, że z nim jeszcze nie zerwałaś. Na co ty czekasz dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marya

Gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość xyz napisał:

Popieram 100%! brak seksu i czułości w 1,5letnim związku? wolne żarty... po 15 latach małżeństwa to ja rozumiem, że walczymy, ale w Twojej sytuacji? ech... powodzenia! :)

Rady tego, który zadaje się z baba będąca w związku,  do tego taka, której żaden mbnel nawet miejski nie chciał,  trafił się przyjezdny,  to go wzięła a teraz gonzdoradza z z innym, dającym rady tutaj o miłości i związkach.😂

Wróci z wczasów,  partner wyjedzie i znowu będziesz  miał seks.😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sex jest fajny na początku. Po roku jest już .ujowy - jak dmuchanie starego materaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×