Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie wiem

Dlaczego nie mogę nikogo spotkać?

Polecane posty

Gość feltz
Dnia 21.07.2019 o 09:08, Gość nie wiem napisał:

A co tacy mężczyźni chcieliby w tej ofercie? I co dadzą w zamian?

Wiesz jaki jest twój problem? Podchodzisz do związku jak do biznesu, na zasadzie zysków i strat. Niestety związki ( udane ) to nie biznes i totak niedziała. Twoje wyrachowanie i podliczanie co, kto i ile to twoja zguba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddie
Dnia 21.07.2019 o 10:36, Gość nie wiem napisał:

Nie wyczerpały niestety. Raczej zaskoczyły twierdzeniem, że mężczyźni nie chcą kobiet pracujących, ambitnych, spełnionych 😉

i dziękuję ! 😉

Faceci NIE chcą kobiet które z nimi konkurują, a wiele współczesnych kobiet to robi, często nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markwiel
Dnia 21.07.2019 o 20:27, Gość Xxxx napisał:

Autorko witaj w klubie. Nie ma juz facetow z wartosciami. Ja dla swojego faceta bylam kochajaca, czula, wierna, lojalna, tolerancyjna... zboczona, seks mial na zawolanie, wspieralam I pomagalam.. nie mial nic, oprocz pracy I auta, nieprzeszkadzalo mi to, najwazniejszy byl ON, to ze jest obok..... odplacil sie klamstwami I rolowaniem, potem porzucil jak rzecz, bez pozegnania, mimo, ze kilka tyg wczesniej mowil, ze kocha... Najlepsze jest to, ze tak pieknie gral I bawil sie moimi uczuciami. Nie wierze juz w facetow. Zero zasad moralnych.  Musze oswoic sie z ta mysla, ze bede juz sama do konca zycia...

1 ( słownie: JEDEN ) facet cie zrobił w hooja a ty skreślasz wszystkich naokoło? Może to twoja wina że go wybrałaś a nie innego który by był przy tobie na dobre i złe. Widocznie błędny wybór bo rezultat to niewypał i pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aksjomaty
27 minut temu, Gość Eddie napisał:

Faceci NIE chcą kobiet które z nimi konkurują, a wiele współczesnych kobiet to robi, często nieświadomie.

Faceci jako tako radzili sobie tylko wtedy gdy nie mieli konkurencji ze strony kobiet. Trochę jak wyścig samych Opli. A jak do wyścigu dołączyły Seaty i tempo wyścigu wzrosło, jest dramat.

 

niestety faceci będą musieli włożyć więcej wysiłku w udział w tym wyścigu, bo czasy, w których kobiety nie pracowały i nie stanowiły „zagrożenia” pod względem ambicji finansowo zawodowych jjuż nie wrócą. 

Albo faceci się przestawia na tryb skuteczniejszej rywalizacji z kobietami (tak, by być w tej rywalizacji minimalnie lepszymi- bo i oni sami, i kobiety lubią, jak facet imponuje), albo kobiety będą korzystać z banku spermy i sztucznych plemników 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomcio
Dnia 22.07.2019 o 05:53, Gość nie wiem napisał:

Ale skąd wiesz jakie ja mam wymagania, czy są z kosmosu? SKĄD Wy ludzie bierzecie takie informacje? 

I nie, nie siadła mi psychika. Martwię się trochę o Twoją 🙂

Ewidentnie masz takie wymogi że przez tyle lat NIKT ich nie potrafił spełnić. To świadczy tylko o jednym, wymagania z kosmosu. Nie ważne JAKIE masz wymagania, isotne jednak brak osobników spełniających co by to nie było. Psychika siada po tylu latach bez uczuć i bez kogoś z kim można dzielić życie. To przykra tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko
Dnia 22.07.2019 o 05:55, Gość nie wiem napisał:

Wy czyli kto? Bo ja pewnego siebie alfy nigdy nie chciałam, więc nie wiem o kim mówisz. 

 

 

Czytając tu większość komentarzy, dochodzę do wnioskuję, że chyba rzeczywiście trzeba to olać i być samą. 😉

Sama już jesteś, nic nie musisz robić aby osiągnąć ten stan rzeczy. Sztuka być z kimś nie być samym. 

Nie szukasz alfy mówisz. No niech będzie..... w takim razie zagadujesz sama facetów na mieście? Bo faceci beta raczej do ciebie nie zagadają pierwsi. Więc jaki plan?

I taka dziwi się że faceta nie może "znaleźć", komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgia guide stones
8 minut temu, Gość Aksjomaty napisał:

Faceci jako tako radzili sobie tylko wtedy gdy nie mieli konkurencji ze strony kobiet. Trochę jak wyścig samych Opli. A jak do wyścigu dołączyły Seaty i tempo wyścigu wzrosło, jest dramat.

 

niestety faceci będą musieli włożyć więcej wysiłku w udział w tym wyścigu, bo czasy, w których kobiety nie pracowały i nie stanowiły „zagrożenia” pod względem ambicji finansowo zawodowych jjuż nie wrócą. 

Albo faceci się przestawia na tryb skuteczniejszej rywalizacji z kobietami (tak, by być w tej rywalizacji minimalnie lepszymi- bo i oni sami, i kobiety lubią, jak facet imponuje), albo kobiety będą korzystać z banku spermy i sztucznych plemników 😂

Problem taki że system obecnie preferuje kobiety gdy np. są 2 osoby z równymi kwalifikacjami. Facet musi być 2X lepszy aby wogóle się załapał, co jest w sumie dyskryminacją. Kobiety same walczą o to aby być same a system tylko to popiera bo wyludnia kraj. Cel NWO to poniżej 800mln ludności, co szybko stanie się realiami. Polecam poczytać o Georgia Guide Stones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aksjomaty

No to faceci musza się nauczyć równouprawnienia. Kobiety nie będą dłużej sabotować samych siebie udając głupsze niż są w istocie, stercząc tylko przy garach i przewijając dzieci 😂 Ja po 9 mcach takiego życia wręcz pobiegłam z powrotem do pracy- wiecie jakie nudne jest ograniczanie się do pieluch, kup, kołek, drzemek? 

No ale ja mam normalnego męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Związki to przeszłość. 

Każdy będzie żył sobie sam.  Różnica jest tylko taka że facet swoje potrzeby (sex) zaspokoi sobie w kednonocnych relacjach.  Kobiety tego czego potrzebują nie dosw8adcza w jedna noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo spamu (sory tak tak brzmi wiekszość wypowiedzi).

nie dziwi mnie to dziś poznać kogos to wyzwanie czasami ponad siły i mozliwości,

Ludzie zabiegani ,praca małe stałe grona znajomych gdzie wszyscy zajeci. wyjscia gdzieś (pab, spacery czy inne nic nie wniosą )po prostu  zostaje przypadek i ślepy los .

Ale mam propozycje sam z niej się śmiałem ale moze zda egzamin

BLUEMEETING

www.bluemeeting.pl/

przeczytałem tu o tym na kaffe od tak z nudów poszłem w 1sobote nic zgłosiłem swoje miasto w nastepną sobotę były nowe 2 osoby .pani ok 40 (nie w moim typie )i facet

porozmawialiśmy i poszli do pabu na piwko było miło i wesoło.

do czego zmierzam umówiliśmy się na nastepną sobotę i kazdy w miare możliwości powie siglom znajomym o spotkaniu  co pozwoli poszerzyć możliwosci.

Zawsze to jakaś forma poznania nowych ludzi to może wydawac sie dziwna forma poznania kogoś ale zawsze coś by zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie a z czasem kto wie .wśród moich znajomych single  są zainteresowani .

Pozdrawiam i życzę szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripoli

Kobietom w obecnych czasach palma odwaliła, dawniej nie było takich problemów. Wszystko wina bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahah
52 minuty temu, Gość tripoli napisał:

Kobietom w obecnych czasach palma odwaliła, dawniej nie było takich problemów. Wszystko wina bab.

Nie posmarkaj się przychlascie tylko zbierz w sobie i działaj tak by kobietom dorównać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Będzie tylko gorzej drogie panie, tylko gorzej. Wraz z udoskonalaniem sex - androidów wasza rola i pozycja na rynku matrymonialnym  drastycznie spadnie. Facet mając do wyboru: seks+ święty spokój oraz seks+ zabieganie(jak to ujmują ładnie kobiety)+gderanie+fochy+cała góra rzeczywistych i wyimaginowanych problemów oraz niedorzecznych wymagań( według was całkiem normalnych). Wybierze tą pierwszą opcję. Obawiam się że za 50 lat to wybędziecie musiały być aktywne i zachęcać mężczyzn żeby ci chcieli z wami randkować , mieć z wami seks itd. To może być ciekawe socjologiczne zjawisko. Odwrócenie dotychczasowych ról. To kobieta zdobywa, zagaduje, inicjuje, przełamuje strach, obawy, kompleksy, zalicza kolejne kosze. Po to aby mieć seks i czułość ze strony mężczyzny. Ha czaicie. Dopiero wtedy przekonają się jak to jest i że to wcale nie jest fajne i nie hartuje tylko dołuje i zniechęca do dalszych prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripoli
5 godzin temu, Gość Ahahah napisał:

Nie posmarkaj się przychlascie tylko zbierz w sobie i działaj tak by kobietom dorównać. 

o tak? tylko po co dorównywać babom chorym psychicznie? Wole patrzeć jak gniją w frustracji, że niby same ochy i achy a faceta nawet nie potrafią znaleźć, bo wymagań z kosmosu 1500 i wszyscy odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jeleń
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Będzie tylko gorzej drogie panie, tylko gorzej. Wraz z udoskonalaniem sex - androidów wasza rola i pozycja na rynku matrymonialnym  drastycznie spadnie. Facet mając do wyboru: seks+ święty spokój oraz seks+ zabieganie(jak to ujmują ładnie kobiety)+gderanie+fochy+cała góra rzeczywistych i wyimaginowanych problemów oraz niedorzecznych wymagań( według was całkiem normalnych). Wybierze tą pierwszą opcję. Obawiam się że za 50 lat to wybędziecie musiały być aktywne i zachęcać mężczyzn żeby ci chcieli z wami randkować , mieć z wami seks itd. To może być ciekawe socjologiczne zjawisko. Odwrócenie dotychczasowych ról. To kobieta zdobywa, zagaduje, inicjuje, przełamuje strach, obawy, kompleksy, zalicza kolejne kosze. Po to aby mieć seks i czułość ze strony mężczyzny. Ha czaicie. Dopiero wtedy przekonają się jak to jest i że to wcale nie jest fajne i nie hartuje tylko dołuje i zniechęca do dalszych prób.

Faceci wymyślą seks roboty androidy, roboty do sprzątania, jedzenie już dziś jest dostępne gotowe..... po hooj baba z wiecznie niezadowolonym z życia ryjem i wiecznymi pretensjami że jej mało? Po hooj komu taka kotwicau nogi, nawet gdy pracuje i na siebie zarabia. Kto chce się użerać z babskimi humorkami i fochami? A gdy zarooha taką kłode i zrobi bachora to potem bulić dla tępej pipy hajs. Przecież nikt z rozumem nie potrzebuje takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2019 nie 1819

Baby dziś są durne, myślą że zrobią profil na portalu albo się wystroją i pójdą machać doopą na miasto i książe się znajdzie. To już nie te czasy, to wszystko za mało, teraz trzeba aktywnie szukać faceta a nie być bierną lalką. Chciałyście równouprawnienie to macie, musicie teraz i wy zagadywać i się starać i dostawać kosza. Takie obecne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 godziny temu, Antaress napisał:

Instytut danych z doopy. Średnio przypada od 102-105mężczyzn /100 kobiet

Jeszcze nie tak dawno temu, było odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2019 o 12:15, Gość nie wiem napisał:

Czy naprawdę nie ma już wolnych, NORMALNYCH facetów?

Są, tylko wy ich nie chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
39 minut temu, AntyBazyl napisał:

Bzdury. Jakoś mi nie dają szansy, bo jestem przeciętna. Za to o te fizycznie atrakcyjne to się bić potrafią. 

Wasze pragnienia uzupełniają się😄 Hmm... Coś jest na rzeczy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Bzdury. Jakoś mi nie dają szansy, bo jestem przeciętna. Za to o te fizycznie atrakcyjne to się bić potrafią. 

Ta, to ciekawe jakim cudem jeszcze niedawno miałaś partnera i to przystojnego...

Dają, dają, tylko nie ci, którymi jesteś zainteresowana.

6 godzin temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Bzdura. 

Fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Tobie też sa szansę taka zagubiona myszka ważącą powyżej 80 kg, więc nie jest tak ze zadna szansy ci nie da. 

Co wy z tą nadwagą? Może być też w drugą stronę. Może być niedowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Tobie też sa szansę taka zagubiona myszka ważącą powyżej 80 kg, więc nie jest tak ze zadna szansy ci nie da. 

Nie, ona też mi nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AntyBazyl napisał:

No to facetom przeszkadza nadwaga u kobiety. Niedowaga jakiś niebardzo. Dla nich im chudsza tym lepsza. 

Tak jakby wam nie przeszkadzała.

Poza tym to wy podobno jesteście ta "płeć piękna" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Tak jakby wam nie przeszkadzała.

Poza tym to wy podobno jesteście ta "płeć piękna" 😉

Skończ już hipokryto pozujący na ofiarę losu bo się rzygac chce od twoich bzdur. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, AntyBazyl napisał:

No i co z tego? Co ma metabolizm do płci? Kobieta endomorficzna zawsze będzie ważyć więcej niz facet ektomorfik. Sugerujesz, ze kobieta ma być piękna a facet może być oblesny? 

No to niech waży więcej, byle była zadbana (czyli nie otyła).

Nie, ale między przystojniakiem a obleśnym facetem jest całe mnóstwo mężczyzn, na których nie zwracacie uwagi.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Skończ już hipokryto pozujący na ofiarę losu bo się rzygac chce od twoich bzdur. 

Ja nie jestem hipokrytą. Nigdy nie twierdziłem, że wygląd w ogóle nie ma znaczenia, tylko że jest drugorzędny, a dla kobiet jest najważniejszy, mimo że temu zaprzeczacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×