Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość Gość

Wy jestescie nienormalne tak wyzywacie ze tematy leca.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I to coraz szybciej.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I to coraz szybciej.

Bo ktos zglasza. Po co pisac o skarbowkach i jej dzieciach. Nie mozecie pisac o tym co kreci?

Gość gosc

Teraz kasowane są tematy gdzie są groźby, zastraszania, itp. Wiadomo że nikt tego tak nie pozostawi. Jak pisać, to o tym co ona pokazuje, a nie takie rzeczy, kurcze, opanujcie się, bo łatwo pisze się z domu, gorzej jest potem.

Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

I to coraz szybciej.

Bo teraz temat jest czytany na bieżąco, gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości...

Gość nbjnvnv
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Teraz kasowane są tematy gdzie są groźby, zastraszania, itp. Wiadomo że nikt tego tak nie pozostawi. Jak pisać, to o tym co ona pokazuje, a nie takie rzeczy, kurcze, opanujcie się, bo łatwo pisze się z domu, gorzej jest potem.

Nie wiem czy taka Karolina czyta kafe watpie. Ale te grozby sa ponizej pasa tak samo pisanie o dzieciach. Co mnie obchodza jej dzieci albo na czym zarabia. Komentuje to co wystawia na yt i tyle.

Gość nbjnvnv
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Bo teraz temat jest czytany na bieżąco, gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości...

No i ?

Gość gosc
4 minuty temu, Gość nbjnvnv napisał:

No i ?

No i dlatego jest kasowany, bo tu jeszcze niektórzy się dziwią.

Gość Gość

Dajcie spokoj tym dzieciom ! Mowila ze dzis wstawi q and e. Zobaczymy jak odpowie na pytania widzow. Pewnie znowu bedzie burza bo sytuacje kontrowersyjne wiara zarobki wyglad

Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nikt nikogo nie wyzywa. To główna bohaterka się wystraszyla. 

Gość gość

Koszula włoska .... leżę i kwiczę. 59zł. za taką szmatę :? 😮

Gość gość
14 minut temu, Gość nbjnvnv napisał:

Nie wiem czy taka Karolina czyta kafe watpie. Ale te grozby sa ponizej pasa tak samo pisanie o dzieciach. Co mnie obchodza jej dzieci albo na czym zarabia. Komentuje to co wystawia na yt i tyle.

Jakie groźby ?? Pisanie do decathlon czy US ? Kochana żabko .... to mój obywatelski obowiązek.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Koszula włoska .... leżę i kwiczę. 59zł. za taką szmatę :? 😮

No wlasnie tez nie rozumiem skad te kosmiczne ceny. Pewnie na kazej bluzce musi zarobic ze 20 zl to placi za nie 40 plus koszt wysylki 13 zl 75 zl za taki badziew ?

Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jakie groźby ?? Pisanie do decathlon czy US ? Kochana żabko .... to mój obywatelski obowiązek.

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu

Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Subtelna różnica jest w formie, w jakiej jest to czynione.

Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Subtelna różnica jest w formie, w jakiej jest to czynione.

Ona z grubej rury oskarżyła decathlon, tak naprawdę bezpodstawnie. Psiocha jej nie puchnie, jak mąż zakłada lateksowe prezerwatywy ??

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ona z grubej rury oskarżyła decathlon, tak naprawdę bezpodstawnie. Psiocha jej nie puchnie, jak mąż zakłada lateksowe prezerwatywy ??

...ko ty chyba specjalnie to piszesz zeby watki lecialy. Macie tak nudne zycie ze atakujecie innych. Jest taka mozliwosc ze to od tej maty kumasz a jakby byla w ciazy i tez by dostala takiej wysypki ?

Gość gość
2 minuty temu, Gość Pała życiowa napisał:

Się spytaj się😅

W jakim to języku 😂

Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

...ko ty chyba specjalnie to piszesz zeby watki lecialy. Macie tak nudne zycie ze atakujecie innych. Jest taka mozliwosc ze to od tej maty kumasz a jakby byla w ciazy i tez by dostala takiej wysypki ?

i co, że od maty ?? Czy to znaczy, że produkt jest wadliwy ? Chyba tak, w koncu układ immunologiczny wiejskiej księżniczki tak zareagował, więc wszystkie maty - out ze sklepu 

Gość gosc
21 minut temu, Gość gość napisał:

Wystosowała oficjalne oskarżenie? No to trzeba poczekać czy wygra w sądzie. Póki sprawa jest w toku, nie wiadomo czy jest to bezpodstawne oskarżenie, więc ponownie lepiej nie szarżuj.

Gość gość

Wystosowała oficjalne oskarżenie? No to trzeba poczekać czy wygra w sądzie. Póki sprawa jest w toku, nie wiadomo czy jest to bezpodstawne oskarżenie, więc ponownie lepiej nie szarżuj.

Mówiła o tym publicznie na yt oraz ig, nie posiadając żadnych badań. Alergia dawała o sobie znać już wcześniej, o czym też nawijała 

Gość gosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

i co, że od maty ?? Czy to znaczy, że produkt jest wadliwy ? Chyba tak, w koncu układ immunologiczny wiejskiej księżniczki tak zareagował, więc wszystkie maty - out ze sklepu 

Kazała wycofać wszystkie maty ze sklepu? Bo ja zrozumiałam, że zastanawiając sie, co mogło ją uczulić, metodą dedukcji i podpowiedzi osób z internetu doszła do tego, że może być to mata i przestrzegała innych przed tym, że również mogą dostać takiego uczulenia.

Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Mówiła o tym publicznie na yt oraz ig, nie posiadając żadnych badań. Alergia dawała o sobie znać już wcześniej, o czym też nawijała 

Zgadza się i bardzo słusznie, być może inni dzięki temu albo unikną podobnego uczulenia, albo będą przynajmniej wiedzieć, skąd ono się wzięło. To dobrze że dzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Gość gość

Kazała wycofać wszystkie maty ze sklepu? Bo ja zrozumiałam, że zastanawiając sie, co mogło ją uczulić, metodą dedukcji i podpowiedzi osób z internetu doszła do tego, że może być to mata i przestrzegała innych przed tym, że również mogą dostać takiego uczulenia.

bezpodstawnie. Wspominała, że oskarżyła matę na podstawie opowiesci jednej z 'wicek', której mąż mial podobny problem po obciążnikach.

Gość nbjnvnv
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Idiötko napisala do sklepu ze ja ta mata uczulila kumasz ! Bo cos ja musialo tak uczulic. Takie maty sa w chūj chemiczne spocila sie ocierala o gume i gotowe

Gość Luśka

Następnym razem niech se kupi matę za 15tys A nie jakieś göwno za 100zl:classic_laugh: 

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Tutaj natomiast (pomijam typowo hejterskie wpisy, ktorych nie ma zbyt duzo) metoda dedukcji i podpowiedzi innych osob z internetu obnaza sie niespojne zachowania Karoliny i przestrzega innych, zeby slepo nie wierzyc zapewnieniom bohaterki watku.

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

bezpodstawnie. Wspominała, że oskarżyła matę na podstawie opowiesci jednej z 'wicek', której mąż mial podobny problem po obciążnikach.

No to teraz mata dostanie od niej solidne odszkodowanie 😂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.