Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Go艣膰

Karolina M.

Polecane posty

Go艣膰 Go艣膰

Co za parszywe babska tu siedza! Wszystko bulwy wiecie najlepiej kazdego znacie podsumujecie a co macie na swoj temat do powiedzenia? Same idealy tu siedza. 馃槄

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Co za parszywe babska tu siedza! Wszystko bulwy wiecie najlepiej kazdego znacie podsumujecie a co macie na swoj temat do powiedzenia? Same idealy tu siedza. 馃槄

Cze艣膰 Aniu! Znowu tu przesiadujesz?聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Go艣膰
5 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Cze艣膰 Aniu! Znowu tu przesiadujesz?聽

Ja mysle ze ty sama to piszesz a potem sobie odpowiadasz. Choroba dwubiegunowa afektywna sie rozwija.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Buahaha

Hahah boicie sie pisac o Karoli ? I bardzo dobrze o to chodzilo. Kazdy w necie jest madry buaahhahhah

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc
25 minut temu, Go艣膰 Buahaha napisa艂:

Hahah boicie sie pisac o Karoli ? I bardzo dobrze o to chodzilo. Kazdy w necie jest madry buaahhahhah

Ja sie nie boje :)

Karolina to moim zdaniem klamczuch, syfiara, brudaska, falszywiec i chora psychicznie kobita. Takie jest moje zdanie i mam do niego prawo.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Go艣膰
9 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Ja sie nie boje 馃檪

Karolina to moim zdaniem klamczuch, syfiara, brudaska, falszywiec i chora psychicznie kobita. Takie jest moje zdanie i mam do niego prawo.

馃槄

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Aga
19 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Mysle idwntycznie :) Do tego totalne bezguscie, problemy z wyslawianiem sie i brak wiedzy na jakikolwiek powazniejszy temat! Ot zwykla kura domowa, ktora chcialaby byc labedziem, ale z jej kolkowatymi nogami wyglada co najwyzej jaj kaczka ;) I absolutnie nie boje sie tego pisac bo wlasnie takie mam zdanie na jej temat! I Wolnosc slowa! :)

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Aga
55 minut temu, Go艣膰 Buahaha napisa艂:

Nie zesraj sie!!! ;) Nikt sie niczego nie boi, ty glupia owco!

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 gosc
41 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:
52 minuty temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Ja sie nie boje 馃檪

Przecie偶 ona si臋 nie obra偶a o takie bzdety, zupe艂nie nie w tym widzia艂a problem, ale ty dalej swoje, 偶e syfiara, brudne pranie, itd. oj dziewczyno, nudna jeste艣 w tym swoim powtarzaniu si臋.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Buahaha napisa艂:

O Karoli pisano tu ju偶 enty z kolei w膮tek i ona zla艂a to, wystarczy zg艂osi膰 i w膮tku nie ma. Jak jej si臋 chcia艂o, to zg艂asza艂a, jak nie, to nie. Sprawa natomiast by艂a innej wagi i nie dotyczy艂a jej. I to si臋 ukr贸ci艂o. Nied艂ugo ju偶 nikt nie wejdzie na temat jej dzieci. 馃憤

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 go艣膰
10 minut temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

O Karoli pisano tu ju偶 enty z kolei w膮tek i ona zla艂a to, wystarczy zg艂osi膰 i w膮tku nie ma. Jak jej si臋 chcia艂o, to zg艂asza艂a, jak nie, to nie. Sprawa natomiast by艂a innej wagi i nie dotyczy艂a jej. I to si臋 ukr贸ci艂o. Nied艂ugo ju偶 nikt nie wejdzie na temat jej dzieci. 馃憤

Ty jeste艣 jeszcze bardziej pier.dolni臋ta ni偶 sama Karyna. Jarasz si臋 wszystkim co jej dotyczy, bardziej ni偶 ona sama. Na jej miejscu bardziej ni偶 hejterek pisz膮cych o braku urody jej dzieci ba艂abym si臋 takich psychofa艅skich 艣wir贸w jak ty. Bo to co wyprawiasz, zdrowe na pewno nie jest.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Go艣膰
16 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Ty jeste艣 jeszcze bardziej pier.dolni臋ta ni偶 sama Karyna. Jarasz si臋 wszystkim co jej dotyczy, bardziej ni偶 ona sama. Na jej miejscu bardziej ni偶 hejterek pisz膮cych o braku urody jej dzieci ba艂abym si臋 takich psychofa艅skich 艣wir贸w jak ty. Bo to co wyprawiasz, zdrowe na pewno nie jest.聽

馃槄

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc
44 minuty temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

O brudnym praniu ja nie napisalam ani slowa, napisalam, ze jest brudaska i syfiara i moge to sto razy nawet powtorzyc, a o brudnym praniu ty juz wspominasz trzeci raz :) chociaz fakt, nie znam nikogo, kto by robil pranie wieczorem, a rano je wywieszal, jak robi to Karyna, perfekcyjna pani domu. Serio, mam 39 lat, mam dziecko i piore dzien w dzien, ale takie cos mi sie nie zdarzylo. Jak wiem, ze mi sie czegos nie chce, to sie za to nie zabieram. A takie pranie mokre jak sobie polezy w starej, zatechnietej i zawilgoconej pralni przez 10-12 godzin, mmmm! Alez musi cudnie je.bac!

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Pa艂a

:classic_blink:ja prawie codziennie tak robie i mi pranie rano nie je.bie馃檰鈥嶁檧锔

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 gosc

Karolina mowila o tym, ze nie lubi grzebac sie聽w ziemi, dlatego nie ma ogrodka. Jej przeciwienstwem jest podobna siostra, dlatego ona KUPUJE od niej warzywa. W zamian 聽oferuje 聽owoce i orzechy. Czyli idac radomierzyckim tokiem myslenia-sprzedaje. Moze to ja jestem dziwna, ale dla mnie to troche nienormalne. Bardzo czesto jest tak, ze nie tylko rodzina, ale rowniez znajomi obdarowuja sie bez nawet jednej mysli, ze ktos mialby za to zaplacic. Ja rozumiem, ze to czyjas praca, jednak to nie jest kurcze nic wielkiego. Gdzie w tym wszystkim czysta przyjemnosc z tego, ze moge tak po prostu bezinteresowanie komus pomoc, czy wywolac usmiech (tym bardziej w tak bardzo kochajacej sie rodzinie). Moze Tede tez jej musi za obiady placic 馃槈

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Go艣膰

Napisano 9 minut temu

ja prawie codziennie tak robie i mi pranie rano nie je.bie聽 <--- tak Karynka wiemy ju偶, 偶e tak robisz聽 mo偶e tobie nie wali bo si臋 do tego smrodu przyzwyczai艂a艣 ;)

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Go艣膰

Co jest z艂ego w stwierdzeniu, 偶e dziecko nie jest zbyt urodziwe? To forum plotkarskie wi臋c wiadomo, 偶e dziewczyny peplaj膮 o wielu kwestiach w tym聽 o wygl膮dzie dzieci ( kt贸re maj膮聽 od pocz臋cia, poprzez wypchni臋cie na 艣wiat, a p贸藕niej dalsze lata 偶ycia聽 show na yt i ig, gdzie matki juciuberki m贸wi膮 o problemach rozwojowych, gastrycznych dzieciak贸w czy innych). Dla mnie to Karolina powinna dawno przesta膰 pokazywa膰 dzieci, wystawia je na po艣miewisko.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Go艣膰

Mnie juz nudzi Karyna. O czym tu pisac ? Wstaje rano lata kolo dzieciorow i tedego schudla wiejsko sie ubiera idzie d9 piaskownicy i spac i tak codziennie. Oszalec mozna. Czym ona moze aspirowac mlode ambitne kobiety ?

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc
18 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Co jest z艂ego w stwierdzeniu, 偶e dziecko nie jest zbyt urodziwe? To forum plotkarskie wi臋c wiadomo, 偶e dziewczyny peplaj膮 o wielu kwestiach w tym聽 o wygl膮dzie dzieci ( kt贸re maj膮聽 od pocz臋cia, poprzez wypchni臋cie na 艣wiat, a p贸藕niej dalsze lata 偶ycia聽 show na yt i ig, gdzie matki juciuberki m贸wi膮 o problemach rozwojowych, gastrycznych dzieciak贸w czy innych). Dla mnie to Karolina powinna dawno przesta膰 pokazywa膰 dzieci, wystawia je na po艣miewisko.

Dokladnie :) Na sile chce chyba udowodnic, ze sa takie piekne i madre ;) Haha, bo nikt tutaj oczu nie ma ...

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Miss
3 godziny temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Czym ona moze aspirowac mlode ambitne kobiety ?

Mysle ze ty jestes juz wystarczajaco聽zaspirowana mloda ambitna kobieta.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc
11 godzin temu, Go艣膰 Pa艂a napisa艂:

:classic_blink:ja prawie codziennie tak robie i mi pranie rano nie je.bie馃檰鈥嶁檧锔

No to niezla syfiara z ciebie. Robisz tak codziennie, jestes wiec juz przyzwyczajona do tego smrodu i dlatego myslisz, ze to jest okej, ale uswiadomie cie - NIE JEST. Pranie sie konczy, wylaczasz pralke, otwierasz i rozwieszasz pranie. Suszarka, sznurki czy co tam masz. Takie pranie, ktore lezy mokre, wilgotne, zmietolone w kupie po kilku godzinach smierdzi i tam gdzie jest wilgoc jest raj dla bakterii i grzybow.

boze, zeby w 21 wieku tlumaczyc takie rzeczy...

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 gosc

Ja nie wierze w to,偶e ktos zostawia pranie w pralce na cala noc i rano uwaza je za swieze. Nie wierze , ktos nas wkreca聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc
15 godzin temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Nazywasz ja chora psychicznie to ju偶 nie jest opinia tylko pom贸wienie, powinna ci臋 zg艂osi膰, ja bym tak zrobi艂a.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc
6 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Nazywasz ja chora psychicznie to ju偶 nie jest opinia tylko pom贸wienie, powinna ci臋 zg艂osi膰, ja bym tak zrobi艂a.

Ja te偶 bym zg艂osi艂a. Ludzie nie maj膮 ju偶 hamulcow, pisza co im tam w chorej g艂owie zaswita. I takie cos jak najbardziej jest pomowieniem.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Go艣膰
52 minuty temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Ja te偶 bym zg艂osi艂a. Ludzie nie maj膮 ju偶 hamulcow, pisza co im tam w chorej g艂owie zaswita. I takie cos jak najbardziej jest pomowieniem.

I wlasnie mnie takie psycholki w realu od wariatek wyzywaly. Az ciarki mnie przechodza kto mnie otacza.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc
53 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

I wlasnie mnie takie psycholki w realu od wariatek wyzywaly. Az ciarki mnie przechodza kto mnie otacza.

A ty tez je obrazasz nazywajac psycholkami ... tez powinny cie pozwac hahaha!!! Macie problemy ja pitole ;)

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

To zglaszaj! Trzeba pomagac biednej Karynie! Zglos tez mnie bo mi sie Karyna kojarzy z wiejskim prostakiem! To juz pomowienie czy pod jaki paragraf to podchodzi?

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Widocznie jestes wariatka! Bez powodu nikt nikogo nie tyka ...

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 go艣膰

Podoba艂o mi si臋 wytykanie k艂amstw Karolinie, ale teraz zrobi艂o si臋 to nudne. M艂oda kobieta, kt贸ra prowadzi 偶ycie emerytki. Nie ma ju偶 nawet czego komentowa膰,stale jedno paskudztwo. Jaki problem ma kura domowa w wypiciu ciep艂ej kawy przy prawie rocznym dziecku ??聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gosc

Ostanie dwa wpisy - kontent Karoliny. Wyzwiska, agresja, patologia i brak argumentow - no istna Karolcia.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰
Komentujesz jako go艣膰. Je艣li posiadasz konto, zaloguj si臋.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr贸膰 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.