Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość nbjnvnv napisał:

Idiötko napisala do sklepu ze ja ta mata uczulila kumasz ! Bo cos ja musialo tak uczulic. Takie maty sa w chūj chemiczne spocila sie ocierala o gume i gotowe

To bardzo dobrze zrobiła że napisała do miejsca w którym kupiła matę, a gdzie miała napisać, do baru z kebabami?

Gość gosc
50 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

Ona już dobrze wie co ją uczuliło, skoro wyleczyła wysypkę ale się za nic nie przyzna do tego, taka natura.

Wyleczyła wysypkę i nie korzysta z maty, więc nic jej już nie dolega.

Gość Gość
2 godziny temu, Gość nbjnvnv napisał:

Nie wiem czy taka Karolina czyta kafe watpie. Ale te grozby sa ponizej pasa tak samo pisanie o dzieciach. Co mnie obchodza jej dzieci albo na czym zarabia. Komentuje to co wystawia na yt i tyle.

Wczoraj czytałam, ale gróźb nie widziałam.

Gość gosc
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Wczoraj czytałam, ale gróźb nie widziałam.

Nie ma znaczenia co ty widziałaś, tu każdy hejter nie widzi niczego złego w tym co pisze.

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

To bardzo dobrze zrobiła że napisała do miejsca w którym kupiła matę, a gdzie miała napisać, do baru z kebabami?

😂👏

Gość gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie ma znaczenia co ty widziałaś, tu każdy hejter nie widzi niczego złego w tym co pisze.

Przytocz prosze przyklady grozb jakie padaly pod adresem Karoliny. Tak , zeby "strasznym hejterkom " pokazac, udowodnic.Moze ktos nie rozumie dobrze definicji tego slowa. Ty widze, doskonale poinformowana jestes w prawie, wiec wytlumacz. Niech to bedzie kolejny etap Twojej misji, jaka jest walka z hejtem i straszenie wszystkich sadami.

Gość Adam
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

A jakby Cie uczulily orzechy kupione w Lidlu, to tez bys do nich pisala skargi I zazalenia?? 

1 minutę temu, Gość Adam napisał:

A jakby Cie uczulily orzechy kupione w Lidlu, to tez bys do nich pisala skargi I zazalenia?? 

To samo pomyślałam, że każdy myślący człowiek zwraca się do PRODUCENTA, a nie do dystrybutora, zwłaszcza, że nie każdego dany składnik uczula. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nigdy nie napisałam złego słowa.

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Przytocz prosze przyklady grozb jakie padaly pod adresem Karoliny. Tak , zeby "strasznym hejterkom " pokazac, udowodnic.Moze ktos nie rozumie dobrze definicji tego slowa. Ty widze, doskonale poinformowana jestes w prawie, wiec wytlumacz. Niech to bedzie kolejny etap Twojej misji, jaka jest walka z hejtem i straszenie wszystkich sadami.

Przeciez już było o tym pisane. Przestan przezywac, nic nie zrobiłaś, to śpij spokojnie.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Adam napisał:

Nie, poniewaz o orzechach wiedza jest powszechnie znana, choc ubolewam ze nie tak samo jak w UK, gdzie w kazdej pracy i szkole sa na scianach tabliczki w zoltych ramkach informujacych o mozliwym uczuleniu.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie napisałam złego słowa.

To super, możemy podac sobie ręce i cieszyc sie spokojnym życiem 🙂

Gość gosc
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przeciez już było o tym pisane. Przestan przezywac, nic nie zrobiłaś, to śpij spokojnie.

Jestem tak daleka od przezywania czekogolwiek z tego forum jak Ty do rozsadnego myslenia. Byl to moj pierwszy wpis tutaj, bo bardzo bawia mnie te wszystkie proby wmowienia komukolwiek, ze za wpisy na tym forum zakuja go w kajdany , by potem przewiezc do kamienilomow, gdzie bedzie odpokutowywal wine za to, ze napisal pare zdan o youtuberce. A ze snem u mnie bardzo dobrze, ale dziekuje 😉

Gość gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie, poniewaz o orzechach wiedza jest powszechnie znana, choc ubolewam ze nie tak samo jak w UK, gdzie w kazdej pracy i szkole sa na scianach tabliczki w zoltych ramkach informujacych o mozliwym uczuleniu.

Dostałam uczulenia od serum do twarzy.Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby iść na skargę do drogerii.

Gość Gość

Kupiłam kiedyś krem pod oczy ze znanej firmy. Tak mnie uczulił, że na drugi dzień nie poszłam do pracy. Byłam bardzo opuchnięta na buzi, łzawiły i piekły mnie oczy. Zareklamowałam go i otrzymałam zwrot pieniędzy.

Karolina raczej nie miała złych zamiarów, tylko trzeba było tę sprawę załatwić jako reklamację. Ja odebrałam to jako przestrogę. Jeśli ma się na coś tak silne uczulenie, to nie jest to tylko wina maty, a przede wszystkim naszego układu immunologicznego. Np. innych 2.000 osób, które na niej ćwiczą nie mają żadnych problemów. W przeciwnym razie nikt nie ryzykowałby ludzkiego życia i wycofaliby ją ze sprzedaży. Zobaczymy, może sprawa się wyjaśni.

Gość nbjnvnv
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Kupiłam kiedyś krem pod oczy ze znanej firmy. Tak mnie uczulił, że na drugi dzień nie poszłam do pracy. Byłam bardzo opuchnięta na buzi, łzawiły i piekły mnie oczy. Zareklamowałam go i otrzymałam zwrot pieniędzy.

Karolina raczej nie miała złych zamiarów, tylko trzeba było tę sprawę załatwić jako reklamację. Ja odebrałam to jako przestrogę. Jeśli ma się na coś tak silne uczulenie, to nie jest to tylko wina maty, a przede wszystkim naszego układu immunologicznego. Np. innych 2.000 osób, które na niej ćwiczą nie mają żadnych problemów. W przeciwnym razie nikt nie ryzykowałby ludzkiego życia i wycofaliby ją ze sprzedaży. Zobaczymy, może sprawa się wyjaśni.

A jak sie ma kūrwo wyjasnic? Chcialabys zeby klopoty miala.co nie ! Juz.sie szmäto wyjasnilo mata ja uczylila a sklep powinien sie do tego odniesc dēbilko szukajaca afer

Gość Gość
10 minut temu, Gość nbjnvnv napisał:

A jak sie ma kūrwo wyjasnic? Chcialabys zeby klopoty miala.co nie ! Juz.sie szmäto wyjasnilo mata ja uczylila a sklep powinien sie do tego odniesc dēbilko szukajaca afer

Zgłupiałaś do reszty? Nigdy i nigdzie nie obraziłam Karoliny.

Gość Ty kūrwo
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zgłupiałaś do reszty? Nigdy i nigdzie nie obraziłam Karoliny.

Wypiērdalaj kūrwo siac zamet gdzie indziej 

Gość Gość
10 minut temu, Gość Ty kūrwo napisał:

Wypiērdalaj kūrwo siac zamet gdzie indziej 

Masz schizofrenię?

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Masz schizofrenię?

Jaką schizofrenię? Zwykłego pier.dolca. 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość nbjnvnv napisał:

No i prosze ... Poziom "wicek" ogladajacych Karoline :) Nic dodac nic ujac ;)

Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jestem tak daleka od przezywania czekogolwiek z tego forum jak Ty do rozsadnego myslenia. Byl to moj pierwszy wpis tutaj, bo bardzo bawia mnie te wszystkie proby wmowienia komukolwiek, ze za wpisy na tym forum zakuja go w kajdany , by potem przewiezc do kamienilomow, gdzie bedzie odpokutowywal wine za to, ze napisal pare zdan o youtuberce. A ze snem u mnie bardzo dobrze, ale dziekuje 😉

Gdzie tu mowa o kajdanach? Pelen luz od dawna. Każdy może pisac co chce, coś Ci wyobraznia plata figle.

Gość Gość

Ona ma albo jakaś chorobę skóry albo tiki nerwowe. Ciągle się drapie po rękach. To nie jest normalne. 

Gość gosc

Zastanawiajace sie to jej szczypanie sie po rekach albo mizianie. Czego to moze byc objaw? Ja mysle,że to jest na tle nerwowym ,nie jest pewna tego co mowi i dodaje sobie odwagi przez to dotykanie siebie . Jeszcze nigdy nie zauwazylam u zadnej osoby czegos takiego 

Gość gosc

W jakim celu ona sprawdza tym krokomierzem ilosc tych krokow? Do czego jest jej ta informacja potrzebna?  Po co to w ogole robic? 

Gość Gość

No i się wydało, że jej mąż dalej siedzi w robocie od pon do niedzieli od 7.00 do 19.00 tak jak podejrzewałam a spiewki że teraz kończy wcześniej to niech sobie zostawi dla mniej inteligentnych. Poprostu czasem w niedzielę wczesniej zamknie czyli ze 3 razy. Na początku jak tu było pisane to 2 razy no i wczoraj a tak poza tym to dalej tyle tam siedzi. 

Gość Gosc
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Zastanawiajace sie to jej szczypanie sie po rekach albo mizianie. Czego to moze byc objaw? Ja mysle,że to jest na tle nerwowym ,nie jest pewna tego co mowi i dodaje sobie odwagi przez to dotykanie siebie . Jeszcze nigdy nie zauwazylam u zadnej osoby czegos takiego 

Przyjrzyj sie ludziom. Jeśli często przebywasz miedzy nimi, to zauwazysz ze sporo ludzi ma jakiś tik. Może nawet sama masz, tylko o tym nie wiesz. Co do you tuberek, to można zauważyć u nich często nagminne poprawianie wlosow, czy trzeba czy nie ręka ląduje we wlosach.

Gość Gość

A co do remontu to miała przecież robić garderobę a nie pralnie. I ta metamorfoza miała kosztować więcej niż 900 zł. Co za sciemniara.

Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No i prosze ... Poziom "wicek" ogladajacych Karoline 🙂 Nic dodac nic ujac 😉

Przeciez to jasne ze wulgarne komentarze pisze hejterka Karoliny, po to żeby ktos odpisal wlasnie to co ty napisałaś. 

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co do remontu to miała przecież robić garderobę a nie pralnie. I ta metamorfoza miała kosztować więcej niż 900 zł. Co za sciemniara.

I co ty teraz biedna poczniesz, gdy zmienila swoje plany...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.