Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

I co ty teraz biedna poczniesz, gdy zmienila swoje plany...

No nie wiem, ale ty sie pewnie pochlastasz.

Gość Gość
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Zastanawiajace sie to jej szczypanie sie po rekach albo mizianie. Czego to moze byc objaw? Ja mysle,że to jest na tle nerwowym ,nie jest pewna tego co mowi i dodaje sobie odwagi przez to dotykanie siebie . Jeszcze nigdy nie zauwazylam u zadnej osoby czegos takiego 

Do tego pozycja w jakiej siedzi wiele zdradza. Zawsze nogi ścisnięte i ręce oplecione wokół tali. 

Gość Gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

I co ty teraz biedna poczniesz, gdy zmienila swoje plany...

To nie zmiana planów tylko zwykle kłamstwo haha. Chyba masz mniejszy iloraz inteligencji niż mysz skoro nie umiesz tego wyłapać. Gdzie ona powiedziała, że zmienili plany? W ktorym vlogu albo na insta? Dlaczego dopowiadasz rzeczy o których nawet sama Karyna nie mowila? Widzę, że masz większą wyobraznie od niej. 

Gość Gosc

Karyna idzie na cmentarz i mowi: „szkoda ze ODESZLES“.

😂😂😂

Gość Gość
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakie to przykre co ona mówi. Te spacery zaczęły się odkąd kupiła krokomierz i tylko dlatego spaceruje o czym dziś to potwierdziła. Jutro musi iść na dłuższy spacer bo podczas ćwiczeń mniej zrobi kroków niż dzisiaj. To co jeśli dzieci będą chcialy wyjść dziś na spacer to matka im powie że nie bo ONA  dziś swój limit zrobiła? A co jeśli jutro ONA musi iść bo podczas ćwiczeń tylko kroków nie zrobi a dzieci nie będą mieć ochoty albo będą chciały na plac zabaw? To nie bo matka musi kroki wykonać? Dobrze, że moja mama nie była tak skupiona na sobie i nie musiałam nic pod nią robić. 

Gość gosc

Jak ona to wyliczyla ile krokow dziennie powinna zrobic? I po co jej ta wiedza? 

Gość Won

Ona nie czyta  kafe??zakłamana menda!to tutaj dziewczyny pisały że dzieci nie wychodzą nigdzie na spacery tylko w domu się kiszą!i dziwne nagle zaczęła na spacery chodzić?pieprzona hipokrytka!

Gość gosc
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie to przykre co ona mówi. Te spacery zaczęły się odkąd kupiła krokomierz i tylko dlatego spaceruje o czym dziś to potwierdziła. Jutro musi iść na dłuższy spacer bo podczas ćwiczeń mniej zrobi kroków niż dzisiaj. To co jeśli dzieci będą chcialy wyjść dziś na spacer to matka im powie że nie bo ONA  dziś swój limit zrobiła? A co jeśli jutro ONA musi iść bo podczas ćwiczeń tylko kroków nie zrobi a dzieci nie będą mieć ochoty albo będą chciały na plac zabaw? To nie bo matka musi kroki wykonać? Dobrze, że moja mama nie była tak skupiona na sobie i nie musiałam nic pod nią robić. 

Normalnie można by rzec, że to połączenie przyjemnego z pożytecznym, ale każdy niestety wie, że ona wcześniej nie mając krokomierza, siedziała ciągle w domu, a teraz jaka zmiana. Dziwnie się na to patrzy gdy człowiek wie z czego to wynika.

Gość gosc

Teraz na insta ciągle spacerki. I teksty że wykończeni. Lusia śpi, mały na kanapie, mąż na podłodze i wszyscy dochodzą do siebie po spacerach. Widać że wcześniej nigdzie nie chodzili, tak ich teraz męczy zwykłe chodzenie, masakra.

Gość gosc
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

😂😂😂

taak?🤣

Gość gosc
47 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie zmiana planów tylko zwykle kłamstwo haha. Chyba masz mniejszy iloraz inteligencji niż mysz skoro nie umiesz tego wyłapać. Gdzie ona powiedziała, że zmienili plany? W ktorym vlogu albo na insta? Dlaczego dopowiadasz rzeczy o których nawet sama Karyna nie mowila? Widzę, że masz większą wyobraznie od niej. 

Przeciez nie o wszystkim musi mówić, bo ty na to czekasz. Wyluzuj.

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Karolina mowila na swoim kanale o wszystkim. O Konflikcie z babcia meza, o zerwaniu, o miesiaczkach, o porodach, o problemach swoich dzieci, o slubie, o „Staraniu sie“ o dziecko, o wysypce. Wiec to jest osoba ktora mowi o wszystkim i wszystko pokazuje, takze to ty wyluzuj...

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ja jestem wyluzowana a ty nie dopowiadaj rzeczy, których nie ma. Wspominała o remoncie garderoby, teraz się okazuje że to tylko pralnia i co nie wspomniałaby o tym, że zmienili zdanie i co innego remontuja? Przecież to dziwnie brzmi słuchajcie robimy remont garderoby a teraz nagle, że oni pralnie zrobili. Nie czujesz w tym kłamstwa? Aż tak mało inteligentna jestes, że tego nie widzisz? 

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

😂😂😂

Na początu filmiku słyszałam nowe słowo ,,zaokranglam,,. Jakie ona skończyła studia? To nie jest hejt, tylko po obejrzeniu kilku vlogów nasunęło mi się to pytanie.

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przeciez to jasne ze wulgarne komentarze pisze hejterka Karoliny, po to żeby ktos odpisal wlasnie to co ty napisałaś. 

No nie! Teraz to pojechalas po calosci! Wszystko co zle to hejterki. Czyli hejterki bluzgaja hejterki na kafe ...? Logika i poziom intelektualny "wicek" Karoliny jest naprawde nie do przebicia ;)

Gość gosc
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem wyluzowana a ty nie dopowiadaj rzeczy, których nie ma. Wspominała o remoncie garderoby, teraz się okazuje że to tylko pralnia i co nie wspomniałaby o tym, że zmienili zdanie i co innego remontuja? Przecież to dziwnie brzmi słuchajcie robimy remont garderoby a teraz nagle, że oni pralnie zrobili. Nie czujesz w tym kłamstwa? Aż tak mało inteligentna jestes, że tego nie widzisz? 

Może garderobę nadal robią, a pralnię już skończyli?

Gość gosc
30 minut temu, Gość gosc napisał:

3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Od powstania swiata mozna bylo manipulowac czlowiekiem. Najczesciej jednak przywodcy, ktorzy poruszali czyms tlumy charakteryzowali sie pewnego rodzaju charyzma (niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu, niestety). Mnie zastanawia jak ktos taki jak Karolina , zupelnie normalna, niczym nie wyrozniajaca sie osoba, bez wybitnej inteligencji, z ograniczonym slownictwem moze tak zmanipulowac swoje fanki, ze spijaja jej slowa z dziubka, wylaczajac zupelnie myslenie. Przykldy takze tutaj, na plotkarskim forum, gdzie wszystkie niescislosci, potkniecia i wpadki (i jest zupelnie ludzkie) Karoliny, tlumaczone sa na wszystkie sposoby. Nie wiem tylko po co ? Autorka chce "nawrocic hejterki"- prozny trud, czy upewnic sie, jaka jej guru jest cudowna. W tym drugim przypadku wystarczy pogadac do lustra i ....wyluzowac. 

Gość Gość
45 minut temu, Gość gosc napisał:

Może może może.... Czy ty skończyłas chociaż podstawowe? Umiesz wyciągać wnioski między wierszami i analizować to co od kogoś usłyszysz? 

Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Mnie zastanawia jak ktos taki jak Karolina , zupelnie normalna, niczym nie wyrozniajaca sie osoba, bez wybitnej inteligencji, z ograniczonym slownictwem moze tak zmanipulowac swoje fanki, ze spijaja jej slowa z dziubka, wylaczajac zupelnie myslenie. 

Może pomogły jej studia. Candy skończyła podobno aż dwa kierunki.

Gość nbjnvnv
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Może pomogły jej studia. Candy skończyła podobno aż dwa kierunki.

Ona nie ma studiow. Jakis jakub polak napisal jej komentarz pod filmem Ja bym cie... co ma na mysli ?

Gość Gość

Macie racje z Karyna ja tez bylam nia przez chwile zafascynowana. Wzielam od niej tyle ze chce schudnac i mam motywacje zeby cwiczyc. I tyle od niej mozna sciagnac.

Gość Gość

Ona mnie demotywuje. Pusta gadanina baby która w większości przedpołudnie i popołudnie siedzi na instastory. Pani psycholog z......

Gość Gość
22 minuty temu, Gość nbjnvnv napisał:

Ona nie ma studiow. Jakis jakub polak napisal jej komentarz pod filmem Ja bym cie... co ma na mysli ?

Przecież na dzisiejszym filmie w jednej z odpowiedzi wyraźnie dała do zrozumienia, że skończyła. Na jakimś innym też słyszałam, że ona jest po studuach.

Ten Jacob, to chyba jakiś napalony. Może innym też pisze podobne komentarze.

Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe czy ma chociaż  maturę?

Myślisz, że okłamywałaby widzów? Skoro studiowała, to musi mieć maturę.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.