Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość gość

Karolina chce POKAZAĆ Włochy i Hiszpanie swoim dzieciom. Haha jaka globtroterka

Gość Gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myślisz, że okłamywałaby widzów? Skoro studiowała, to musi mieć maturę.

Ty tak serio? To nie wiesz, że wszystkie youtuberki oklamuja w większym bądź mniejszym stopniu swoich widzów? Myślisz, że we wszystkim są szczere?  Ile ty masz dziecko lat? 

Akurat z maturą i studiami tylko głupek by kłamał, mieszkając w niewielkiej miejscowości, przedstawiając się na YT z imienia i nazwiska anonimowa nie jest, zaraz by się znalazła życzliwa koleżanka ze szkoły lub sąsiadka i by doniosła.

Gość gosc
22 minuty temu, Niezapominajka1987 napisał:

Akurat z maturą i studiami tylko głupek by kłamał, mieszkając w niewielkiej miejscowości, przedstawiając się na YT z imienia i nazwiska anonimowa nie jest, zaraz by się znalazła życzliwa koleżanka ze szkoły lub sąsiadka i by doniosła.

Mnie sie wydaje, ze ona studiowala, ale czy te studia skonczyla, nie bylabym juz taka pewna. Jakos tez mi ciezko uwierzyc , ze dziewczyna z wyzszym wyksztalceniem jako jedyna alternatywe mialaby prace w HM. Tak wiem, ze zdarza sie i nie ma w tym nic zlego, ale mysle, ze Karolina majac tytul magistra nie poszlaby na taki uklad. Moze sie jednak myle.

Gość Gość
57 minut temu, Gość gosc napisał:

Mnie sie wydaje, ze ona studiowala, ale czy te studia skonczyla, nie bylabym juz taka pewna. Jakos tez mi ciezko uwierzyc , ze dziewczyna z wyzszym wyksztalceniem jako jedyna alternatywe mialaby prace w HM. Tak wiem, ze zdarza sie i nie ma w tym nic zlego, ale mysle, ze Karolina majac tytul magistra nie poszlaby na taki uklad. Moze sie jednak myle.

Ona nie ma studiow chyba ze cos zaocznie licencjata se zrobila. Jaki ona ma zawod ? Zaden 

Gość Gość
51 minut temu, Gość gosc napisał:

Może skończyła jakieś studium. Do tego nawet matura niepotrzebna. 

Gość Gość

Widac ze Karolci z edukacja nie po drodze 😅 ani studiow nie ma ani niemieckiego nie umie ani prawka nie ma hehe ma zamilowanie do bycia kura domowa jedyne co jej sie udalo to schudniecie i cwiczenia 32 lata super osiagniecia 😅

Gość Gość

Rozumiecie ze ona klamie nie ma studiow! Z wysypka tez klamala mata ja nie uczulila juz zamknela temat jakby go nie bylo! Potem powie jaki email od decatlonu jak sprawa jest zamknieta. Pamietam jak mowila ze beda remontowac garderobe teraz nagle pralnie? Ktos sobie wmowil ze mowila o garderobie. KLAMIE KLAMIE KLAMIE

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Rozumiecie ze ona klamie nie ma studiow! Z wysypka tez klamala mata ja nie uczulila juz zamknela temat jakby go nie bylo! Potem powie jaki email od decatlonu jak sprawa jest zamknieta. Pamietam jak mowila ze beda remontowac garderobe teraz nagle pralnie? Ktos sobie wmowil ze mowila o garderobie. KLAMIE KLAMIE KLAMIE

No nieładnie, gdyby kłamała z tym wykształceniem. Nie mam konta, bo zapytałabym jaki kierunek skończyła. Najlepiej pytać u źródła.

Gość gość

A ja myślę, że pewnie ma licencjat zrobiony na jakichś badziewnych zaocznych studiach, oczywiście w Zgorzelcu. Nie wyobrażam jej sobie studiującej dziennie w dużym mieście. 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

A ja myślę, że pewnie ma licencjat zrobiony na jakichś badziewnych zaocznych studiach, oczywiście w Zgorzelcu. Nie wyobrażam jej sobie studiującej dziennie w dużym mieście. 

No oczywiscie ze nie!

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

No nieładnie, gdyby kłamała z tym wykształceniem. Nie mam konta, bo zapytałabym jaki kierunek skończyła. Najlepiej pytać u źródła.

Ale nie skonczyla! Jak schudla i ladnie wyglada to piszecie ze brzydko wyglada! Nie widzisz ze to kura domowa

Gość Gość

A co wy tak przezywacie ze ma studia czy nie ? Pamietam jak mowila o tym samochodzie ze sprzedali zeby nie stal teraz mowi ze jej maz nim jezdzi czasem paranoja

Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale nie skonczyla! Jak schudla i ladnie wyglada to piszecie ze brzydko wyglada! Nie widzisz ze to kura domowa

To w jakim celu mówi o studiach, skoro wiesz, że nie skończyła? Mnie jej figura się podoba. Włosy też bardzo ładne. Buzia nie mój gust. 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co wy tak przezywacie ze ma studia czy nie ? Pamietam jak mowila o tym samochodzie ze sprzedali zeby nie stal teraz mowi ze jej maz nim jezdzi czasem paranoja

Trudno za nią nadążyć. Drugi raz w ciąży też ,,nie chciała,,. Jak zaszła, to chyba mówiła, że się starali.

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To w jakim celu mówi o studiach, skoro wiesz, że nie skończyła? Mnie jej figura się podoba. Włosy też bardzo ładne. Buzia nie mój gust. 

A w jakim celu wy ja oczernialyscie ze ja mata nie uczulila jak mowila ze uczulila ? Nawet pisalyscie na nia donosy do decatlonu! Ciekawe ze teraz piszesz ze jej figura sie wam i tobie podoba jak sie tu uczytalam kilka stron jakie to sflaczale ma cialo i krotkie nogi! Wlosy tez ma popalone na koncach wedlug was ! 😅 nie ma szkol bo nigdy sie tym nie chwalila proste. Chwali sie tym czym warto! Nie zauwazylas. Ona ma jakiegos zaocznego licencjata ale to nie sa studia zadne jak dla mnie 😅

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Trudno za nią nadążyć. Drugi raz w ciąży też ,,nie chciała,,. Jak zaszła, to chyba mówiła, że się starali.

Pamietam.ten mowila.ze.wiecej dzieci nie chce potem.bylo ze planowane. Dzisiaj mowi ze nie chce pracy etatowej za rok bedzie na etacie. Nie widzicie ze ona klapie jak krowa jezorem.

Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A w jakim celu wy ja oczernialyscie ze ja mata nie uczulila jak mowila ze uczulila ? Nawet pisalyscie na nia donosy do decatlonu! Ciekawe ze teraz piszesz ze jej figura sie wam i tobie podoba jak sie tu uczytalam kilka stron jakie to sflaczale ma cialo i krotkie nogi! Wlosy tez ma popalone na koncach wedlug was ! 😅 nie ma szkol bo nigdy sie tym nie chwalila proste. Chwali sie tym czym warto! Nie zauwazylas. Ona ma jakiegos zaocznego licencjata ale to nie sa studia zadne jak dla mnie 😅

A skąd wiadomo, że to mata ją uczulił? 

Gość Gość

Obejrzalam teraz jej 50 faktow o mnie sprzed 2 lat nie zapomniala wspomniec o tym ze podczas porodu parla tylko kilka minut wiec sie dziewczyna bardzo uzewnetrznila w tym filmiku. O wyksztalceniu jest tylko tyle ze skonczyla technikum hotelarskie. O studiach ani mowy. Nie ma studiow na 100 %

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Zycia nie znasz. Teraz ludzi po studiach jak psów! Dziś liczy się przede wszystkim doświadczenie w danym kierunku, nie sam papier. Helloł!!! Obudź sie, witam w 2019 roku. 

Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Bo tak powiedziala.

Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Póki co doszła do tego metodą dedukcji.

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Macie racje z Karyna ja tez bylam nia przez chwile zafascynowana. Wzielam od niej tyle ze chce schudnac i mam motywacje zeby cwiczyc. I tyle od niej mozna sciagnac.

Czyli bardzo duzo! Powodzenia.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czyli bardzo duzo! Powodzenia.

Dzieki bede cwiczyc chce schudnac skoro taka Karolina ze wsi schudla to ja tez moge.

Gość Gość

Na moje oko to ona nic nie skończyła jeśli chodzi o studia. Może i zaczęła,ale jestem pewna że nie skończyła bo z jej zapałem do wszystkiego to wielce wątpliwe. Niby mówiła,że zarządzanie skończyła- szczerze wątpię.

Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo tak powiedziala.

Aha, rozumiem. Czyli tak naprawdę mogło uczulić ją absolutnie wszystko. 

Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dobrze, że piszesz w liczbie mnogiej, bo mnie to nie dotyczy. 

Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Na moje oko to ona nic nie skończyła jeśli chodzi o studia. Może i zaczęła,ale jestem pewna że nie skończyła bo z jej zapałem do wszystkiego to wielce wątpliwe. Niby mówiła,że zarządzanie skończyła- szczerze wątpię.

Tez watpie widac ze to prostak ludzie po studiach inaczej sie wyslawiaja

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żartujesz??!!!! Masakra jaka kłamczucha. Szkoda, że nikt tych pseudo gwiazd nie rozlicza z tych wszystkich klamstw. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tez watpie widac ze to prostak ludzie po studiach inaczej sie wyslawiaja

Słuchając jej wypowiedzi to wątpię czy ona ma maturę. Nie wyobrażam sobie jej wypracowania z języka polskiego z błędami typu "CHCEM, KUPYWAC itd.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.