Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość Gość

Mówiłam ,że to syfiara. Trzymać od świat ciasto i w wakacje piec z tego ciastka 🤯

Gość Gość
49 minut temu, Gość gość napisał:

moim zdaniem jak opowiada o tych rzekomych odwiedzinach znajomego jej meza kłamie jak z nut ,przeciez to sensu nie ma odwiedzil go w budzie i ona leciala zaniesc im ciasto?? co to za odwiedziny w budzie zamiast w domu? poza tym ona kiszac ogóra na chacie skad niby wiedziala ze ktos jest w budzie u tedego? 

Pisałam ostatnio, że nawet w ciągu dnia męża nie odwiedzi w pracy więc dziś we vlogu gada jak to latala między domem a buda Tedego i że wielce gość u niego był. Hahaha jaka to jest kłamczucha. I nagle miala ciasto francuskie w domu? Kobieta, która waży każdy liść sałaty trzyma w lodówce ciasto francuskie? 

Gość Gość

Ciekawe z tym ciastem francuskim. Ściema ściema ściema. Przecież ona tam nikomu nic nie piecze tylko sobie fit ciasta. 

Gość Gość

Porzygalabym sie na widok ciasta sprzed 8!! miesiecy. Przeciez to sie mozna zatruc. 

Gość Gość

Ja juz dzisiaj wiem o czym bedzie jej jutrzejsze instastory :) trening, gadanie co ma na ustach, dzis taki domowy dzionek ( tak jakby ona miala nie domowe dni) ,zarcie z grilla i lezenie z teodorem przed tv 

Gość gość

Ciasto na pierniczki robi się szybko. Nie rozumiem po co w ogóle je mrozić. Chleb wcześniej zamrożony, mrozi ponownie. Jednym słowem - ohyda.

Gość Gosc

Mycie podlogi bez wczesniejszego odkurzenia, mopy prane z ubraniami i poszewkami,usrany pampers na podlodze i ciasto ze Swiat odmrazane koncem sierpnia. Rozenek, nadchodzi konkurencja! 😱

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Mycie podlogi bez wczesniejszego odkurzenia, mopy prane z ubraniami i poszewkami,usrany pampers na podlodze i ciasto ze Swiat odmrazane koncem sierpnia. Rozenek, nadchodzi konkurencja! 😱

Jak mówiłam,że to brudas to niektóre naskakiwały na mnie że więcej luzu itp. Czekam na kolejne "smaczki" z radomierzyckiej rezydencji 🥂💃

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.