Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość Gość

Pamieta ktos jeszcze jak mowila ze sprzedaja samochod bo wie ze jej zejdzie zanim zrobi prawko a jej szkoda zeby stal. Mowila wtedy ze jej sie gotowka bardziej przyda

Gość Gość

Fatalny styl ubierania ma wiesniaczka karolina. Czasami jak ubierze cos sportowego wyglada jak czlowiek tak to to porazka. Tyle jej sie udalo.ze schudla to wiadomo ze lepiej wyglada sylwetka.

Gość gosc

W ktorym filmie mogal mowic o tym,że sprzedali ten samochod? Co ona za bajki opowiada,że raz Tede jezdzi tym raz tym 

Gość Gosc
16 godzin temu, Gość gość napisał:

Karolina chce POKAZAĆ Włochy i Hiszpanie swoim dzieciom. Haha jaka globtroterka

Pamietam jak kiedys opowiadala, w jakich krajach byla. Wymienila Czechy, Niemcy, Wlochy i Szkocje, a wczoraj w q and a mowi: „ja juz w wielu krajach bylam, wiele widzialam“ :D to samo z samochodem. Doskonale pamietam, jak mowila ze sprzedali, bo szkoda zeby stal, a wczoraj nagle Tede nim jezdzi :D ale to nie wszystko! Ostatnio twierdzila, ze dogadali sie z Tede, zeby w niedziele szybciej zamykac sklep, bo „czas dla rodziny“, a wczoraj mowi, ze on caly tydzien w sklepie od 7 do 19. 😂 Karolina zacznij sobie robic notatki, bo sie gubisz kobito!

Gość Gość

Wiadomym jest ,że Karolina ma bujną wyobraźnię i często lubi fantazjować  na różne tematy czy zakrzywiać rzeczywistość. Dodatkowo przysłu...ąc się jej wypowiedziom i patrząc na jej zapał do różnych rzeczy szczerze wątpię w to, że skończyła jakiekolwiek studia 🙆  Przykład z niedawna, urodziny Ignacego tak opowiadała ,że tyle się narobiła a na stole babeczki i własnej roboty pizza, reszta to jakieś przekąski paczkowane i napoje, dodatkowo mówiła że będzie dużo dzieci a był kuzyn i chyba dwóch kolegów z przedszkola. Także mamy przykład ułańskiej fantazji Karyny.

Gość Gość

Sprzed dwoch lat jakos po filmie jak pokazala ze dostala. Szukaj ja nie mam czasu. Pamietam ze sie widzki pytaly gdzie jest samochod a ona powiedziala ze na razie stoi u jej rodzicow bo u nich sie kurzyl i chyba go sprzedadza bo zanim ona zrobi prawko cos takiego na 100 % to mowila. A teraz gada ze tede nim jezdzi czasami. Tak samo ze studiami. Nigdy nie mowila a raczej nie chwalila sie wyksztalceniem nigdy. Cos tam skonczyla jakies zarzadzanie zaoczne ale na sile pewnie zeby wstydu nie bylo. Nie ma dziewucha glowy do nauki i tyle. Tylko ruchånko jej w glowie i fantazjowac to ona potrafi .

Gość Gość

W ktorym filmie mowila ze beda remontowac garderobe pamieta ktoras ? Teraz mowi ze pralnie ale robi w jajo widzow

Gość gosc

Żeby klamac trzeba miec naprawde dobra pamiec 

Gość Gość

Jak ona wygląda w tej niewyprasowanej bluzce. Żal patrzeć..... 

Gość Gość

Z ta garderoba to mozemy udowodnic bo to jakos niedawno mowila . Pamietacie ktory to filmik byl?

Gość Gość

Żeby kobieta w tym wieku tak kłamała.  Mi by było wstyd tym bardziej, że potem te kłamstwa wychodzą i robi się to śmieszne, żenujące. Co te youtuberki maja w głowie, że tak notorycznie kłamią? Potem wszyscy się z nich śmieją i obgaduja bo znają prawdę. 

Gość Goś

Boze jaka klamczucha ! Zobaczcie na insta 15 lipca wstawila zdjecie wtedy po tej niby dlugiej przerwie co miala wysypke w bluzce ktore rzekomo kupila w hurtowni po tych calych chorobach. Za dwa dni po tym zdjeciu opowiada na instastory ze dopiero maja zamiar jechach do hurtowni kupowac a bluzke ma juz na sobie wczesniej ! Ale niezla manipulantka nie sluchajcie jej ale klamczucha perfidna! Cwiczy na pokaz pewnie potem zre po cichu po katach slodycze ! Najgorsze jest to ze ona twoerdzi ze jest zawsze szczera we wszystkim 

Gość Gość

Dla mnie to nie jest najgorsze, że twierdzi że jest szczera bo inteligentny człowiek odrazu wylapie fałsz, oblude, klasmtwo. Tylko dla mnie było by wstyd tak publicznie kłamać. Każdy może sobie przeciez wrócić do starych filmów i porównać co kiedys mowila i kłamstwa wychodzą. 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dla mnie to nie jest najgorsze, że twierdzi że jest szczera bo inteligentny człowiek odrazu wylapie fałsz, oblude, klasmtwo. Tylko dla mnie było by wstyd tak publicznie kłamać. Każdy może sobie przeciez wrócić do starych filmów i porównać co kiedys mowila i kłamstwa wychodzą. 

Kurcze nie mie znalezc tego filmu jak mowi ze sprzedaja samochod. Pamietam ze wtedy siedziala w tym niebieskim pokoju przy oknie chyba sie malowala i to byl czas ze pracowala w him.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kurcze nie mie znalezc tego filmu jak mowi ze sprzedaja samochod. Pamietam ze wtedy siedziala w tym niebieskim pokoju przy oknie chyba sie malowala i to byl czas ze pracowala w him.

Wiesz co jak ktoś tu napisze, który to był film to istnieje ryzyko, że zaraz go usunie. 

Gość Gość

U niej wszystko jest FANTASTYCZNE: ćwiczenia, samopoczucie po ćwiczeniach, rodzina, relacje z biskimi, kosmetyki, "chińsko_włoska" odzież z jej sklepu, wicki. Sory ja tego nie kupuję.

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

U niej wszystko jest FANTASTYCZNE: ćwiczenia, samopoczucie po ćwiczeniach, rodzina, relacje z biskimi, kosmetyki, "chińsko_włoska" odzież z jej sklepu, wicki. Sory ja tego nie kupuję.

Ja tez nie. Kiedys non stop opowiadala co sie u nich dzialo miala troche problemow teraz wszystko jest super cacy. Jaka akcje zrobila z ta wysypka 

Gość Gość

Karyna już nie robi prania o 13. 00 kiedy tańsza taryfa tylko teraz twierdzi, że na wieczor żeby rano rozwiesic. Ja już nie nadążam za tym co ona mówi. 

Gość gosc

Pierze wieczorem i zostawia na noc w pralce i rano rozwiesza? Ooo to zapach prania musi być świeżutki jak poranny pierd 

Gość Hhkk

Na nk tez nie ma wpisanej ze chodziła do szkoły wyższej 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Hhkk napisał:

Bo pewnie nie ma. Nikt po szkole wyższej nie popełnia tak razacych błędów językowych. 

Gość Gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Pierze wieczorem i zostawia na noc w pralce i rano rozwiesza? Ooo to zapach prania musi być świeżutki jak poranny pierd 

Fu to to pranie zatęchłe później jest jak się kisi wilgotne w pralce 👌 A ile to rozwiesić , chwila moment, tym bardziej teraz można wywiesić wieczorem na balkonie, tarasie czy ogródku. Dziwna jest.

Gość Gość
6 minut temu, Gość Hhkk napisał:

Wierzysz, że w ogóle studiowała?

Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Wierzysz, że w ogóle studiowała?

Widac ze nie ! To prosta dziolcha przeciez widac to jest poziom miszki i malinowej ten sam target cenowy.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja tez nie. Kiedys non stop opowiadala co sie u nich dzialo miala troche problemow teraz wszystko jest super cacy. 

Nawet się dowiedziałam, że babcia, którą się opiekowała nosiła pampersy. Ona tak o wszystkim opowiada? 

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nawet się dowiedziałam, że babcia, którą się opiekowała nosiła pampersy. Ona tak o wszystkim opowiada? 

Przeciez chwalila sie ze jej pierwszej ciazy parcie trwalo 15 minut 😅 a jak lusie plodzila wszystko wiemy kiedy zaciazyla kiedy kwas foliowy kupowala. Przeciez ostatnio sie chwalila kiedy ma miesiaczke juz zarqz bedzie miala  😅 u ignacego po pol roku dostala

Dajcie jej trochę czasu i będzie się chwalić kiedy się gździ z swoim mężem.juz wszystko opowiada o swoim życiu to i o sexie za chwilę będzie.

Gość gość

Ędward ... najpierw trzeba ten sex uprawiać. On styrany po robocie, ona po całym dniu ..... jakoś nie widzę tych ich figli w łóżku.

Gość Gość

Karyna mowi na insta o tym ze podala kafe na policje. I bardzo dobrze. Odechce aie wam hejtowania.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.