Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość Gość

Ja myśle, że tu sama Karolina siedzi i nam odpisuje. Przecież jej fanki nie wchodzą na kafeterie.

Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja myśle, że tu sama Karolina siedzi i nam odpisuje. Przecież jej fanki nie wchodzą na kafeterie.

Mozliwe.  Ja ja lubie i ogladam dosc reguralnie, ale idola mam innego, niestety już niezyjacego. A fanki mozliwe ze tu sie nie udzielaja.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Spokojna twoja głowa. Ja akurat lubię oglądać jak ludzie robią z siebie idio tow. Można się wtedy pośmiać. Poza tym można pooglądać jak żyją ludzie na wsi, jakie maja rozrywki. Dzięki niej wiem, że nigdy bym sie na wieś nie wyprowadzila bo wieje totalna nuda. Wcześniej wydawało mi się, że mając domek na wsi mozna robić wiele fajnych rzeczy, można mieć swoje warzywa, dzieci mają więcej rozrywek niż w mieście. Dzięki niej otworzyły mi się oczy. Już wiem, że w takim miejscu dzieci nie tylko nudzą się ale też oderwani są od świata, mają gorszy start w życiu, nie mają gdzie rozwijać swoich pasji, zainteresowań. Sama Karyna przyznała, że nie ma tam dzieci w wieku jej syna. Dla mnie to jest tragedia bo widzę jak córka codziennie w wakacje bawi się z koleżankami pod blokiem na placu zabaw. Niedaleko mamy basen kryty jak i kąpielisko gdzie idziemy kiedy tylko mamy ochotę razem ze znajomymi i ich dziećmi. To dzięki niej doceniam to co mam. 

Na wsi jest fajnie, uwierz! :) To ze Karyna jest nierozgarnieta, nie ma prawka i nic tym dzieciom nie potrafi zapewnic to jest tylko jej i Tedego wina. 

Gość Televisa

Myśliwcowa to tylko te swoje Celiko dzieciom zapewni i nic więcej i osrane pampersy z których gołąbki na obiad robi . Sama się przyznała ! Fuj syfiara 

Gość gosc
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Na wsi jest fajnie, uwierz! 🙂 To ze Karyna jest nierozgarnieta, nie ma prawka i nic tym dzieciom nie potrafi zapewnic to jest tylko jej i Tedego wina. 

Nieprawda, na wsi jest nudno i już!

Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Na wsi jest fajnie, uwierz! 🙂 To ze Karyna jest nierozgarnieta, nie ma prawka i nic tym dzieciom nie potrafi zapewnic to jest tylko jej i Tedego wina. 

Ja patrząc po tym jak ona żyje naprawdę boję się życia na wsi. Co prawda mam prawo jazdy ale już sama nie wiem. Boję się takiej izolacji od cywilizacji. Zawsze wydawało mi się, że właśnie mieszkając w takim miejscu w domu z ogrodem jest większa możliwość spotkań ze znajomymi czy rodzina na wspólnym biesiadowaniu, grilowaniu podczas gdy dzieci bawią się na podwórku ale jak się okaże, że mam chodzić na samotne spacery to chyba wolę miasto. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja patrząc po tym jak ona żyje naprawdę boję się życia na wsi. Co prawda mam prawo jazdy ale już sama nie wiem. Boję się takiej izolacji od cywilizacji. Zawsze wydawało mi się, że właśnie mieszkając w takim miejscu w domu z ogrodem jest większa możliwość spotkań ze znajomymi czy rodzina na wspólnym biesiadowaniu, grilowaniu podczas gdy dzieci bawią się na podwórku ale jak się okaże, że mam chodzić na samotne spacery to chyba wolę miasto. 

Tym bardzie, że mamy wszystko blisko łącznie z przystankiem autobusowym czy dworcem jak dzieci pójdą na studia. Może jak już zostaniemy sami bo póki co ważniejsze dla mnie jest wykształcenie moich dzieci a nie chce im tego utrudniać. 

Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Takie życie trzeba po prostu lubić. Moja siostra mieszka na wsi, ma wielki, piękny dom pod samym lasem, generalnie cisza, spokój, natura, relaks. Tylko że ja po 5 dniach tam dostaję regularnego pier.dolca i muszę wracać do miasta. Ona natomiast ma to samo, kiedy przyjeżdża do mnie - mimo że mój dom jest w bardzo cichej, zielonej dzielnicy i mamy spory ogród. Ja bym nie mogła mieszkać na wsi, oszalałabym. Zwłaszcza jesienią czy zimą, kiedy pogoda słaba, dzień krótki i jedyne co można robić, to siedzieć w domu. 

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mieszkałam na wsi, teraz mieszkam w mieście. Szczerze - jeśli posiada się na wsi rodzinę i to w bezpośrednim sąsiedztwie, to może być całkiem fajnie i wcale nie nudno, natomiast tak jak mieszkałam ja, rodzina daleko, reszta zajęta swoimi sprawami, pracą itp. to można faktycznie oszaleć. Mieszkam od bardzo dawna w mieście średniej wielkości, przy głównej ulicy, gdzie wszystko mam na wyciągnięcie ręki, to nie wróciłabym za żadne skarby na wieś. Nie jestem stara, mam 37 lat i wolę żyć tam gdzie tętni życie, a wieś i tamtejszą ciszę wybieram jak chcę wypocząć na urlopie, ale tydzień mi wystarcza i już mam dość.

Ale każdy jest inny i każdego cieszy co innego!!!

Gość Gość

Jak któraś z was zauważyła, jej przyjaźń z Ada Gada podupadła - w ogóle sie nie odwiedzają; wydaje mi się też, że Ada to do tej pory nie widziała Luśki.

Gość Gość

Z Wrocławia, gdzie mieszka Ada do Radomierzyc są 2 godziny samochodem - przecież to nie jest jakaś zawrotna odległość.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z Wrocławia, gdzie mieszka Ada do Radomierzyc są 2 godziny samochodem - przecież to nie jest jakaś zawrotna odległość.

Ada do innych koleżanek w odwiedziny jeździ a Karoliny ani razu nie odwiedzila. Coś jest na rzeczy albo nie dostała zaproszenia. 

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Takie życie trzeba po prostu lubić. Moja siostra mieszka na wsi, ma wielki, piękny dom pod samym lasem, generalnie cisza, spokój, natura, relaks. Tylko że ja po 5 dniach tam dostaję regularnego pier.dolca i muszę wracać do miasta. Ona natomiast ma to samo, kiedy przyjeżdża do mnie - mimo że mój dom jest w bardzo cichej, zielonej dzielnicy i mamy spory ogród. Ja bym nie mogła mieszkać na wsi, oszalałabym. Zwłaszcza jesienią czy zimą, kiedy pogoda słaba, dzień krótki i jedyne co można robić, to siedzieć w domu. 

Pamiętam jak Karolina mówiła, że kiedy się z miasta przeprowadzała do Tedego to płakała. Długo nie czuła się tam dobrze. Takie miejsce nie jest dobrym rozwiązaniem dla młodych ludzi z dziećmi. 

Gość Gość

Jak mozna sie taka karyna zachwycac ? Wy naprawde nic soba nie reprezentujecie

Gość GOŚĆ
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ada do innych koleżanek w odwiedziny jeździ a Karoliny ani razu nie odwiedzila. Coś jest na rzeczy albo nie dostała zaproszenia. 

Tak znajomości często umierają śmiercią naturalną. Karolina nie jest zbyt gościnna. Myślę, że ma kompleks przed Adą i najzwyczajniej w świecie wstydzi się do swojego domu zaprosić koleżankę z internetu. 

Gość GOŚĆ

Ada na żywo widziałaby pomieszczenia i normalne życie Karoliny. Karolina w internecie może czegoś nie pokazać, a taka wizyta wszystko pokaże.

Gość Gość

Ale Karynka ma bajer 🤣 tylko pola i pola a u niej tyle sie dzieje 🤣 wczoraj nadawala nie z kuchni a z pol

Gość Gosc
8 minut temu, Gość GOŚĆ napisał:

Tak znajomości często umierają śmiercią naturalną. Karolina nie jest zbyt gościnna. Myślę, że ma kompleks przed Adą i najzwyczajniej w świecie wstydzi się do swojego domu zaprosić koleżankę z internetu. 

No chwalic sie nie ma czym tak naprawde. Jedyne ladne pomieszczenie w tym domu to lazienka i na tym koniec. Stara chata, odrapana, podworko zaniedbane. Ona widzi jak inne dziewczyny mieszkaja i dlatego nikogo do siebie nie wpuszcza. Poza tym Ada zobaczylaby brud u Karoliny, ktora ciagle podkresla, ze tyle sprzata.

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

No chwalic sie nie ma czym tak naprawde. Jedyne ladne pomieszczenie w tym domu to lazienka i na tym koniec. Stara chata, odrapana, podworko zaniedbane. Ona widzi jak inne dziewczyny mieszkaja i dlatego nikogo do siebie nie wpuszcza. Poza tym Ada zobaczylaby brud u Karoliny, ktora ciagle podkresla, ze tyle sprzata.

I ten korytarz na pietrze o którym mówiła, że to sam beton. Co innego zobaczec wybrane pomieszczenia przez kamere a co innego na żywo. 

Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

I ten korytarz na pietrze o którym mówiła, że to sam beton. Co innego zobaczec wybrane pomieszczenia przez kamere a co innego na żywo. 

Byłaś tam, ze wiesz ze na żywo jest strasznie? Pani koloryzujaca od rana widze w formie.

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Byłaś tam, ze wiesz ze na żywo jest strasznie? Pani koloryzujaca od rana widze w formie.

Pani adwokat tez ;-)

Gość Zoa

Przecież nie muszą zrobić spotkania w Radomierzycach. Spokojnie Karynka mogłaby pojechać z rodzinką do Wrocławia. Spotkać się z przyjaciółką. Pójść z do zoo(Wrocławskie jest bardzo fajne, a Ignacy raczej w nim nie był). Sama nigdzie nie jeździ, a dodatkowo te dzieci również mało inny świat widzą. Słabe to w dzisiejszych czasach, kiedy jest tyle atrakcji i możliwości. 

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sama przeciez o tym mowila, że dlatego nigdy nam tego pomieszczenia nie pokazywala bo to sam beton. Gdzie tu koloryzuje? Napisałam jeden komentarz a ty juz sikasz. Słuchaj uważnie to będziesz wiedziała, że piszemy prawdę. Idz sobie stąd bo to nie miejsce dla ciebie. Ostatni raz odpisuje na twoje durne teksty. A sio. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość GOŚĆ napisał:

Roczek Luski w restauracji też wynika z braku gościnności u niej  a nie z tego, że wkoncu też chce być gościem. Bo ona ciągle się gości u rodziców, nigdy na odwrót. Oglądam ja już tyle czasu i nigdy jej matka czy ojciec u niej nie byli. Zawsze tylko ona do nich chodzi. Ma duży dom a nigdy rodziców do siebie nie zaprosiła. Zawsze wydawało mi się, ze ludzie mieszkający na wsi są bardziej gościnni. Nie mieszkają w bloku na dwóch pokojach do tego mają ogród a nikogo do siebie nie zaprasza. 

Gość wtf

czy wy tez widzicie jak ona ma w tej sypialni niechlujnie pomalowane sciany??? 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość wtf napisał:

czy wy tez widzicie jak ona ma w tej sypialni niechlujnie pomalowane sciany??? 

Już dawno było o tym tu pisane. Poza tym zobacz jak te ściany są chropowate. Tam trzeba najpierw wyrównać ściany a dopiero później pomalować. No ale położenie gładzi kosztuje. Przypatrz się również jak ma odrapane biurko, które służy jej jako toaletka. 

Gość gosc
3 godziny temu, Gość GOŚĆ napisał:

Ada też musi się wstydzić swojego mieszkania, skoro nigdy Karoliny tam nie przyjęła.

Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Ada też musi się wstydzić swojego mieszkania, skoro nigdy Karoliny tam nie przyjęła.

Ada pracuje jej maz tez dziecko chodzi do przedszkola . Ostatnio nie nagrywa jak myslisz dlaczego? Bo nie ma czasu. Wroclaw to duze wymagajace miasto. A co karyna ma do robienia na codzien ? Nic .

Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Ada pracuje jej maz tez dziecko chodzi do przedszkola . Ostatnio nie nagrywa jak myslisz dlaczego? Bo nie ma czasu. Wroclaw to duze wymagajace miasto. A co karyna ma do robienia na codzien ? Nic .

Karyna wstaje rano treninguje potem gotuje dzieci musi po polach wywozic i o 17.00 idzie spac 🤣 i bardzo zajeta jest bo nie ma czasu do swoich karyn z kuchni pogadac 🤣 bo w polach jest. Kurcze ja tez mam kolo siebie pola moze pojde a potem o 17.00 lullu 🤣

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.