Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość Gość
28 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie jest to możliwe, to skopiowane są tylko te screeny którą obrażają tylko ją.

Musi być zniesławienie (pomówienie) lub zniewaga. Jeśli ktoś pisał na jej temat nieprawdę lub wyzywał ją, czy dzieci, to wówczas może mieć problem.

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Musi być zniesławienie (pomówienie) lub zniewaga. Jeśli ktoś pisał na jej temat nieprawdę lub wyzywał ją, czy dzieci, to wówczas może mieć problem.

pomówienie,zniewaga .... a nie pojedyńcze hasła ; opóźniony,kłamczucha,sflaczałe ciało etc

Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

pomówienie,zniewaga .... a nie pojedyńcze hasła ; opóźniony,kłamczucha,sflaczałe ciało etc

Dlatego skończcie pier*** bez sensu.

Gość Gość
42 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ile ty masz lat dziecko. Nieważne że piszesz tu jako "gość"? Otóż bardzo ważne, bo w świetle prawa nie można obrazić anonima.

W tytule wątku nawet nie ma nazwiska, więc to też anonim? 

Gość Gość
48 minut temu, Gość gosc napisał:

Dokładnie tak. Jeśli któreś z IP powiela się, to naturalne że złoży jeden akt oskarżenia wobec właśnie tej osoby.

Współczuję, bo rozprawa odbywa się w miejscu zamieszkania, gdzie doszło do popełnienia ewentualnego przestępstwa. 

Gość Gosc

Kto podtrzymuje ten sztuczny watek z policją? Nie macie innych tematow do rozmow ?

Gość gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Proponuję obejrzeć ostatni film Oleśki. Znakomicie pokazuje, jak sprawnie działa system nawet w przypadku fizycznego ataku i gróźb pozbawienia kogoś życia. A potem możesz wrócić do tego bezsensownego straszenia. 

Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Współczuję, bo rozprawa odbywa się w miejscu zamieszkania, gdzie doszło do popełnienia ewentualnego przestępstwa. 

To prawda. Ja musiałam raz przemierzyć pół Polski. Dla chcącego nic trudnego 🙂 Opłaciło się.

Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Proponuję obejrzeć ostatni film Oleśki. Znakomicie pokazuje, jak sprawnie działa system nawet w przypadku fizycznego ataku i gróźb pozbawienia kogoś życia. A potem możesz wrócić do tego bezsensownego straszenia. 

Proponuję się douczyć. Oleśka działa przez Prokuraturę, tu zaś sprawa jest innej/lżejszej wagi i załatwia się ją w postępowaniu prywatnoskargowym. Zupełnie dwie inne rzeczy, które odbywają się na zupełnie innych zasadach. Ja proponuję Ci poczytać orzecznictwo w tych sprawach o których tu mowa, od razu zobaczysz, że to co ci się wydaje niemożliwe, po prostu ma swoje miejsce.

Gość gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślicie że Karola poda miejsce zamieszkania tej osoby? Może nakręci filmik o tej osobie po spotkaniu jej w sądzie. Miałaby sporo wyświetleń.

Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Myślicie że Karola poda miejsce zamieszkania tej osoby? Może nakręci filmik o tej osobie po spotkaniu jej w sądzie. Miałaby sporo wyświetleń.

hahahaha .. jakim prawem. Oskarżona może sobie nie życzyć ani upublicznienia danych ani wizerunku 😉

Gość gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Proponuję się douczyć. Oleśka działa przez Prokuraturę, tu zaś sprawa jest innej/lżejszej wagi i załatwia się ją w postępowaniu prywatnoskargowym. Zupełnie dwie inne rzeczy, które odbywają się na zupełnie innych zasadach. Ja proponuję Ci poczytać orzecznictwo w tych sprawach o których tu mowa, od razu zobaczysz, że to co ci się wydaje niemożliwe, po prostu ma swoje miejsce.

Tak, policja właściwie olała zawiadomienie o napaści i groźbach karalnych, a będzie się uganiać za użytkowniczkami jakiegoś forum, bo napisały jakieś głupoty o jutuberce. Jasne... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Gość Gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

Absolutnie nikogo nie straszę. Właśnie pisałam, że muszą występować znamiona przestępstwa. Sama byłam ,,nękana,, w necie kilka lat. Policja nawet nie przyjęła zgłoszenia.

Gość Gosc
57 minut temu, Gość Gość napisał:

W tytule wątku nawet nie ma nazwiska, więc to też anonim? 

Nie jest. Leszku kto sie tu udziela, wie o kim jest temat. Natomiast nikt  z was nie wie kim jestem ja, a ja nie wiem kim wy jestescie.

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie jest. Leszku kto sie tu udziela, wie o kim jest temat. Natomiast nikt  z was nie wie kim jestem ja, a ja nie wiem kim wy jestescie.

Kazdy* kto...

Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Absolutnie nikogo nie straszę. Właśnie pisałam, że muszą występować znamiona przestępstwa. Sama byłam ,,nękana,, w necie kilka lat. Policja nawet nie przyjęła zgłoszenia.

Moja przyjaciółka dostawała regularnie pogróżki, typ wystawał pod jej domem, nachodził  w pracy... Jak poszła na policję, to ją wyśmiali i powiedzieli, że się za dużo filmów amerykańskich naoglądała i że dopóki nie zaatakuje jej fizycznie, to oni nic nie mogą. I to jest naprawdę przerażające. 

Gość gosc
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak, policja właściwie olała zawiadomienie o napaści i groźbach karalnych, a będzie się uganiać za użytkowniczkami jakiegoś forum, bo napisały jakieś głupoty o jutuberce. Jasne... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Nie rozróżniasz pewnych rzeczy. Spraw które toczą się z urzędu, to są te o których piszesz, a spraw, które mają nazwijmy to mniejszy kaliber i Prokuratura tu (najczęściej) nie ma nic do rzeczy. I to są właśnie sprawy np. o zniesławienie czy zniewagę. Tu Policja nie musi brać w niczym udziału. Oczywiście jej rolą najczęściej jest przyjęcie skargi i zabezpieczenie dowodów a potem przesłanie tak zgromadzonego materiału do sądu, ale równie dobrze pokrzywdzony może sam zgromadzić materiał dowodowy, a potem zwyczajnie wnieść do sądu prywatny akt oskarżenia. Myślę że i tak tego nie ogarniasz, więc poprzestanę na tym.

Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

Moja przyjaciółka dostawała regularnie pogróżki, typ wystawał pod jej domem, nachodził  w pracy... Jak poszła na policję, to ją wyśmiali i powiedzieli, że się za dużo filmów amerykańskich naoglądała i że dopóki nie zaatakuje jej fizycznie, to oni nic nie mogą. I to jest naprawdę przerażające. 

Widocznie słabo jej na tym zależało.

Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Oleśce również...?

Gość gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie rozróżniasz pewnych rzeczy. Spraw które toczą się z urzędu, to są te o których piszesz, a spraw, które mają nazwijmy to mniejszy kaliber i Prokuratura tu (najczęściej) nie ma nic do rzeczy. I to są właśnie sprawy np. o zniesławienie czy zniewagę. Tu Policja nie musi brać w niczym udziału. Oczywiście jej rolą najczęściej jest przyjęcie skargi i zabezpieczenie dowodów a potem przesłanie tak zgromadzonego materiału do sądu, ale równie dobrze pokrzywdzony może sam zgromadzić materiał dowodowy, a potem zwyczajnie wnieść do sądu prywatny akt oskarżenia. Myślę że i tak tego nie ogarniasz, więc poprzestanę na tym.

Tylko że tutaj chodzi wyłącznie o to, że podobno Karolina była na policji zgłosić obrażanie na kafe. Rozumiesz w końcu? 

Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Oleśce również...?

A nie została przydzielona kuratela jej stalkerowi? Jeśli tak, to znaczy że zależało jej i sprawa nie została olana.

Gość gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Z pewnością. Powinna tych policjantów pobić, szczególnie po tym, jak jej doradzili, żeby kupiła sobie gaz i żeby nigdzie nie chodziła sama. Bzdury piszesz, tyle ci powiem. 

Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Tylko że tutaj chodzi wyłącznie o to, że podobno Karolina była na policji zgłosić obrażanie na kafe. Rozumiesz w końcu? 

Dobrze zrobiła jeśli była, ale wcale nie musiała, można sprawę samemu wnieść do sądu w takim przypadku.

Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A nie została przydzielona kuratela jej stalkerowi? Jeśli tak, to znaczy że zależało jej i sprawa nie została olana.

Ale dopiero po tym, jak szczęśliwie dla niej facet dał się złapać pod jej mieszkaniem. 

Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Z pewnością. Powinna tych policjantów pobić, szczególnie po tym, jak jej doradzili, żeby kupiła sobie gaz i żeby nigdzie nie chodziła sama. Bzdury piszesz, tyle ci powiem. 

Mogła zasięgnąć porady od Oleśki, co ja ci na to poradzę że wyszło tak w jej przypadku.

Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale dopiero po tym, jak szczęśliwie dla niej facet dał się złapać pod jej mieszkaniem. 

Przecież Policja sobie go nie wyczaruje. Przestępców z zasady łapie się poprzez przekazywane informacje o miejscu jego pobytu.

Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Przecież Policja sobie go nie wyczaruje. Przestępców z zasady łapie się poprzez przekazywane informacje o miejscu jego pobytu.

A ty jak zwykle wszystko wiesz najlepiej. Alfa i omega kafeteryjna. 

Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A ty jak zwykle wszystko wiesz najlepiej. Alfa i omega kafeteryjna. 

To jest tak oczywiste, jak to, że po 1 mamy 2. Ale dziękuję za uznanie i docenienie 😉

Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Dobrze zrobiła jeśli była, ale wcale nie musiała, można sprawę samemu wnieść do sądu w takim przypadku.

Nie wniesie sama, bo nie zna piszących ewentualne pomówienia, czy zniewagi. Bez danych sąd wzywa w ciągu 7 dni do ich podania. Bez tego odsyła pozew. Policja jeśli stwierdzi, że nastąpiło dane przestępstwo dopiero wówczas zwraca się o IP i dane na kogo jest zarejestrowane.

Gość Gość

Haha hejtery zeszly juz z Karoliny i jej rodziny i zajely sie wymiarem sprawiedliwosci. Heheh 😅😅😅😅😅

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.