Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość Ja ...
55 minut temu, Gość Gość napisał:

O czym dziś Karolina mówi na insta story, że musi dojść do siebie, do rutyny dlatego jej dziś nie będzie? Ona po wyjeździe parodniowym potrzebuje czasu żeby się ogarnąć. Wczoraj wrócili a ona nie potrafi się z niczym wyrobić. Krotki wyjazd ja wybija z rutyny i organizacji, że potrzebuję potem kilku dni do powrotu do siebie. Ona nie jest wogole zorganizowana, każde odstępstwo od dnia codziennego powoduje u niej haos w życiu. 

Chyba chaos. 

Gość Gosc

Serio opowiadala, ze kazdy w wiosce zyje z zasilkow? Nie popieram takiego zycia na zasilkach, ale po co ona rozpowiada o tym w internetach? Chyba nikt jej tam nie lubi xd

Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Karolina wrocila z wyjazdu kilkudniowego i już padła, że się nie odzywa. Te ćwiczenia z chodakiem to musi robić na pół gwizdka skoro nie ma kondycji. Zresztą na zdjęciu w spodniach widać jak ma dalej potężne nogi. Dziewczyny w krótszym czasie potrafią więcej schudnąć i mieć fajna figurę. Na moje oko to ona wazy 65-66 więc niewiele schudla. 

To samo pomyslalam jak zobaczyłam to zdjęcie.Jakie udziska tłuste!!! Ja w ogole nie ćwiczę a mam nogi smuklejsze. 

Gość Gość

Przy tak intensywnych ćwiczeniach i diecie ważyłabym góra 57 kg. Może ma wolniejsze spalanie kalorii? Miałam identyczną figurę jak ona (tylko łydki szczuplejsze) przy wadze 67 kg. 

Gość Gość

Górę ma drobną, ale te nogi jak dwa kloce. Jeszcze je wiecznie do zdjęcia wykrzywia żeby wydawały się chudsze. Masakra 😬 Ponad 8 miesięcy ćwiczy i zero kondycji. Ja nie ćwiczę na codzień tak intensywnie jak Karolina i  po takim wypadzie w góry nie stękam jak ona,że taka zmęczona i zakwasy. 🤯 

Gość Gość

Górę ma drobną, ale te nogi jak dwa kloce. Jeszcze je wiecznie do zdjęcia wykrzywia żeby wydawały się chudsze. Masakra 😬 Ponad 8 miesięcy ćwiczy i zero kondycji. Ja nie ćwiczę na codzień tak intensywnie jak Karolina i  po takim wypadzie w góry nie stękam jak ona,że taka zmęczona i zakwasy. 🤯 

Gość Gość

Gość Gość

Gość mmmm

Co ona pierd Oli że ma świetna kondycję i że zadyszki nie miała na wakacjach 😄

Gość Gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

trochę paradoks być zmęczoną PO URLOPIE...

I że musi teraz dojść do siebie hehe, faktycznie kondycja u niej na medal🤣🤣🤣

Gość Gość

Dla niej bycie ambasadorka Ewy nic nie znaczy bo siedzi na zadupiu, nie ma kontaktu z ludźmi i ciągle tyje, do tego brak efektów w postaci ladnej figury. Ja od samego początku to wiedziałam, a tak się jarala jak została wybrana. Może myślała, że kasę będzie z tego mieć???? A tak jest jedną z wielu bo nie tylko ona została wybrana. 

Gość Gość

2 kg chce schudnąć w 2 tyg???? Cos długo to u niej trwa. Ona nieźle wpierdziela, że za każdym razem jak gdzieś jedzie to przywozi dodatkowe kg. Ja nigdy tak nie miałam. Tyle podobno łazila na tych "wczasach" a mimo to przytyla. Ona to jest jednak ciekawy przypadek. Zresztą śmiać mi się chce, że za każdym razem jak wraca z wyjazdu to jest grubsza. 

Gość Gosc

Moim zdaniem ona sobie spartaczyla metabolizm na amen tymi codziennymi treningami. Na migawkach, kiedy pokazuje jak trenuje, wyglada jakmy miala zaraz wyzionac ducha, taka radosc jej to sprawia. 

Moj organizm tez zaczal sie buntowac, kiedy wpadlam w wir cwiczen i chec bycia cit, ale kiedy sobie odpuscilam i po prostu zdrowo jadlam, czasem pozwalajac sobie na fast food, udalo mi sie bez problemu zrzucic i utrzymac wage.

Ona jest przekonana, ze kazdego dnia musi sie zażynać ćwiczeniami, rowerm i tysiacami wykonanych kroków i jeszcze z tego wszystkiego spowiada sie jak glupia na instastory. Moglaby sobie odpuscic, bo mozna sfiksowac.

U niej im wiecej tego wszystkiego, tum bardziej organizm sie buntuje i odklada sobie tkanke tluszczowa, bo wie, ze Karolina zaraz mu ja zabierze i bedzie ja spalac.

Gość Gość

Ja nie wierzę, że ona wczoraj cwiczyla bo by to pokazała na insta story. 

Gość gosc
Dnia 14.09.2019 o 09:11, Gość Gość napisał:

Karolina wrocila z wyjazdu kilkudniowego i już padła, że się nie odzywa. Te ćwiczenia z chodakiem to musi robić na pół gwizdka skoro nie ma kondycji. Zresztą na zdjęciu w spodniach widać jak ma dalej potężne nogi. Dziewczyny w krótszym czasie potrafią więcej schudnąć i mieć fajna figurę. Na moje oko to ona wazy 65-66 więc niewiele schudla. 

Nie, ja mam 168cm wzrostu, ważę 67 i jestem mega rozlazła naprzeciw Karoli, dla mnie zawsze dziwnym było, jak mówiła że waży np. 62, ja ważyłam wtedy 58 i byłam o wiele grubsza niż ona.

Gość Gosc1

Nie mam pytań, znowu sie tu naczytala i już pier... że ma kondycję perfecto. Co to jest za prosta i pusta Karyna. I znowu to obeśne "uwaga łyk kawy" 

Gość Gość

Nikt nie pokazuje jak pije kawę i to jeszcze z brudnego kubka. Idz babo napij sie razem z mężem jak go masz w domu a nie nagrywasz takie momenty. Po kij takie coś pokazywać? Jesteś tak glu pia, że aż razi to w oczy. 

Gość Gosc

No nie zgodzę się,że nikt nie pokazuje jak pije kawę. Szusza i jej makijaże do kawy były równie jeśli nie bardziej obrzydliwe jak "łyki"Karyny.

Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Moim zdaniem ona sobie spartaczyla metabolizm na amen tymi codziennymi treningami. Na migawkach, kiedy pokazuje jak trenuje, wyglada jakmy miala zaraz wyzionac ducha, taka radosc jej to sprawia. 

Moj organizm tez zaczal sie buntowac, kiedy wpadlam w wir cwiczen i chec bycia cit, ale kiedy sobie odpuscilam i po prostu zdrowo jadlam, czasem pozwalajac sobie na fast food, udalo mi sie bez problemu zrzucic i utrzymac wage.

Ona jest przekonana, ze kazdego dnia musi sie zażynać ćwiczeniami, rowerm i tysiacami wykonanych kroków i jeszcze z tego wszystkiego spowiada sie jak glupia na instastory. Moglaby sobie odpuscic, bo mozna sfiksowac.

U niej im wiecej tego wszystkiego, tum bardziej organizm sie buntuje i odklada sobie tkanke tluszczowa, bo wie, ze Karolina zaraz mu ja zabierze i bedzie ja spalac.

Jej organizm przyzwyczail sie do cwiczen, cwiczyla za czesto i zbyt monotonnie.Stalo sie to tak naturalne jak dla kogos innego przejscie  do przystanku autobusowego w drodze do pracy. Jezeli teraz przestaje cwiczyc, musialaby ogroniczyc dziennie zuzycie kalorii o trening. Dletego tak wazne jest przy cwiczeniach w domu (najczesciej cardio), zeby robic przerwy, zeby dzien treningu byl bodzcem dla organizmu do wiekszego spalania. Sa osoby, ktore cwicza kazdego dnia, sa zawodowcami, albo maja ulozone specjalne bloki przez specjalistow, gdzie cardio miesza sie z treningami silowymi. Ona jednak wie lepiej, sfiksowala na punkcie podrygiwania w rytm Chody i obsesyjnie liczy salate. Tylko , kurcze, ze jej nie daje do myslenia, ze cos jednak jest nie tak.Kazdy specjalista powie, ze to co ona robi jest nieskuteczne, na poczatku funkcjonowalo, bo bylo to cos innego dla organizmu, teraz to rutyna.

Gość Gość

Karyna jest w trzeciej ciazy. Nie pytajcie skad wiem.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Karyna jest w trzeciej ciazy. Nie pytajcie skad wiem.

i co, forsuje się żeby poronić? bez sensu ta plota.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

i co, forsuje się żeby poronić? bez sensu ta plota.

A skad wiesz ze sie forsuje ? Bo tak mowi 🤣 nie widzisz ze jest w...iona na luske a tu trzecie w drodze 🤣

Gość dnliurhli3u

Nie jest w ciąży, bo karmi a poza tym organizm ma tak wycieńczony ćwiczeniami i dietą, że raczej nie zaszłaby w ciążę 😕

Gość Sksw
27 minut temu, Gość dnliurhli3u napisał:

Nie jest w ciąży, bo karmi a poza tym organizm ma tak wycieńczony ćwiczeniami i dietą, że raczej nie zaszłaby w ciążę 😕

Kolejna wierzy, ze karmienie piersią to antykoncepcja. Ciemnogród 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość dnliurhli3u napisał:

Już niejedna ja yt nagrywala co karmila a w ciążę zaszła. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.