Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To jak pokazuje to beda komentowac! Witamy w realnym swiecie! Pokazuje robi to na wlasna odpowiedzialnosc . Tylko ona jest temu winna ze obgaduja jej dzieci co w sumie prawde pisza ze zbyt urodziwe to nie sa.

Nie przetłumaczysz. Ta osoba uważa, że Karolinę i jej dzieci można wyłącznie wychwalać, jakie są piękne, cudne i mądre, nawet jeśli to nie jest prawdą, to jest to super, natomiast jeśli ktoś napisze prawdę ale negatywną to wtedy  zaraz straszy policją.

Ja od początku pisałam, że krytyka dzieci jest tylko i wyłącznie z winy Karoliny, bo ona żeby zarobić pokazuje dosłownie WSZYSTKO związane z dziećmi, nikt by zdjęć nie komentował ale filmy, które ukazują stopień rozwoju oraz różne zachowania dzieci w różnych sytuacjach są zbędne i same nakręcają krytykę ( nie mylić z hejtem, bo mowy nienawiści tu nie było w stosunku do dzieci nigdy )

Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

To jak pokazuje to beda komentowac! Witamy w realnym swiecie! Pokazuje robi to na wlasna odpowiedzialnosc . Tylko ona jest temu winna ze obgaduja jej dzieci co w sumie prawde pisza ze zbyt urodziwe to nie sa.

A widzisz! I o to chodzi, dla ciebie nie są urodziwe i nie możesz się nawet powstrzymać by o tym napisać. A po co? Co ci to daje? Dla mnie to dzieci jak dzieci, nie przyszłoby mi na myśl, żeby napisać że są brzydkie. PO CO?

Gość gość
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja bym raczej powiedziała, że poniosło tych, którzy wypisywali tu na tej dzieci. I nie wiem czy pokazuje je UPARCIE, po prostu je pokazuje bo po prostu je ma i kocha. Ale rozumiem że każdy może inaczej odbierać jej działalność w internecie. Tylko reasumując - ona akurat nic złego nie robi.

Pokazuje uparcie, bo skoro wie, co ludzie wypisują na temat jej dzieci i nie pomyśli, żeby ograniczyć ludziom dostęp do swoich dzieci, to jest zwyczajnie głupia i świadomie naraża je na przykre komentarze.

Super, ma i je kocha. Jak mówię, wstawienie fotki z dziećmi raz na jakiś czas na insta nie jest niczym złym, ale opowiadanie i pokazywanie na filmach dzieci to przesada. Dzieci nie mają prawa do prywatności? Jak chce to niech opowiada o swoim okresie i porodzie, bo to jej sprawa, ale po co wciągać w to dzieci? Łucja to żyje w tym youtube show od momentu urodzenia, a nawet jeszcze zanim się urodziła. Naprawdę nie widzisz różnicy między przeciętną Kowalską, która wstawi parę fotek dzieci na insta i znajomi jej polajkują, a youtuberką, która papla do kamery o szczegółach życia swoich dzieci? Nawet ich wakacje to musi być show dla widzów. Ale nie, nic złego nie robi.

Gość gość

Nie wyobrażam sobie, żeby moja mama opowiadała w internecie o moich problemach rozwojowych tudzież zachwycała się publicznie tym, co znalazła w mojej kupie. 

Gość gosc
1 godzinę temu, Niezapominajka1987 napisał:

Nie przetłumaczysz. Ta osoba uważa, że Karolinę i jej dzieci można wyłącznie wychwalać, jakie są piękne, cudne i mądre, nawet jeśli to nie jest prawdą, to jest to super, natomiast jeśli ktoś napisze prawdę ale negatywną to wtedy  zaraz straszy policją.

Ja od początku pisałam, że krytyka dzieci jest tylko i wyłącznie z winy Karoliny, bo ona żeby zarobić pokazuje dosłownie WSZYSTKO związane z dziećmi, nikt by zdjęć nie komentował ale filmy, które ukazują stopień rozwoju oraz różne zachowania dzieci w różnych sytuacjach są zbędne i same nakręcają krytykę ( nie mylić z hejtem, bo mowy nienawiści tu nie było w stosunku do dzieci nigdy )

Pozwól wypowiedzieć mi się za siebie. Ja rozumiem że logika nie jest dobrą stroną większości populacji, ale to że o kimś nie ma się dobrego zdania, nie oznacza że trzeba wypowiadać o nim złe zdanie. Istnieje coś takiego jak powstrzymanie się od obraźliwych komentarzy.

Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Pozwól wypowiedzieć mi się za siebie. Ja rozumiem że logika nie jest dobrą stroną większości populacji, ale to że o kimś nie ma się dobrego zdania, nie oznacza że trzeba wypowiadać o nim złe zdanie. Istnieje coś takiego jak powstrzymanie się od obraźliwych komentarzy.

Przykład: Oglądasz na FB zdjęcie które wrzuciła Twoja koleżanka. Jeśli uważasz że jej córeczka jest ładna, to napiszesz odpowiedni komentarz, jeśli stwierdzisz że jej córka "nie grzeszy urodą", to... niech zgadnę! Napiszesz jej: ale masz brzydką córkę 😄 Prawda że tego nie zrobisz? To jasne że wówczas nie napiszesz nic. Zatem nie musisz robić wyjątków w stronę Karoliny. Chyba że masz chorą przyjemność z tego, że obrażasz dziecko.

Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przykład: Oglądasz na FB zdjęcie które wrzuciła Twoja koleżanka. Jeśli uważasz że jej córeczka jest ładna, to napiszesz odpowiedni komentarz, jeśli stwierdzisz że jej córka "nie grzeszy urodą", to... niech zgadnę! Napiszesz jej: ale masz brzydką córkę 😄 Prawda że tego nie zrobisz? To jasne że wówczas nie napiszesz nic. Zatem nie musisz robić wyjątków w stronę Karoliny. Chyba że masz chorą przyjemność z tego, że obrażasz dziecko.

Ale jak spotkam inną koleżankę i temat zejdzie na tamtą, to też powiem, że XYZ ma wyjątkowo brzydkie dziecko. Pojmujesz analogię? Karynie też nikt nie pisze pod zdjęciem Luśki, co naprawdę myśli o jej urodzie. Tutaj natomiast jest forum PLOTKOWE, więc plotkujemy. Czy to chwalebne zajęcie? Nie. Ale ludzie zawsze plotkowali, plotkują i plotkować będą. Ty z pewnością też, choć pozujesz na taką cudowną i szlachetną. I żeby była jasność - wyzwisk, obrażania absolutnie nie popieram i zawsze zgłaszam. Niezależnie od tego czy dotyczą dorosłych czy dzieci. Ale stwierdzenie, że ktoś jest brzydki, to jeszcze nie jest obrażanie. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie zgadlas. Napisalabym masz brzydkie dziecko. Pewnie zostalabym.zablokowana. Ludzie nauczyli mnie zeby im mowic prawde w oczy. Nie raz bylam wyzywana od wariatek bez powodu ! I nie mam kolezanek tylko dalekich znajomycb.

Gość Ola

Powodzenia w ściąganiu IP;)

Sama byłam w podobnej sytuacji...tylko, że ja znałam osobę,  która mnie dreczyla!

Wiecie jak się skończyło?

Internet jest zarejestrowany na jednego domownika... A w domu mieszka kilka osób,  do tego Internet nie jest zabezpieczonych hasłem więc równie dobrze może z niego korzystać sąsiad albo znajomi odwiedzający dany dom....

No i policja rozkłada ręce,  jak mają dojść kto pisał?

Jasne że w wypadku np. morderstwa itp. Mają duże środki żeby do tego dojść... Ale w wypadku głupich uwag na forum...sorry nikt czasu nie ma... nie mówiąc o środkach.

Gość Aga
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Przeciez nikt Ci sie nie kaze bac, chcesz to hejtuj dalej jak musisz. Nam to tym bardziej zwisa.

A dla ciebie hejtem jest to, ze pisze sie o kims to co sie widzi ...? To, ze je z podlogi, to ze pierze szmaty od podlogi z posciela, to ze klamie i przekreca fakty, to ze wyglada o 6 rano jakby miala zaraz wyjsc na wybieg (do tego jej akurat bardzo daleko) a nie isc do garow i ogarniac dom, to ze kisi dzieci w domu , to ze nie poprawnie sie wyslawia, to ze wypowiada sie na tematy o ktorych zielonego pojecia nie ma, to ze propaguje nie zdrowy sposob odzywiania (przez co szkodzi mlodym dziewczyna (nastolatka) bo takie ja ogladaja)) to paple tym jezorem zanim pomysli co chce powiedziec itd. itp. Tutaj sie pisze o tym co sie widzi a nie slodzi sie jakiejs Krynie ze wsi ktora uwarza sie za wszysto wiedzaca gwiazde! A dzieci pokazuje sama, opowiada o ich chorobach i innych rzeczach, to dlaczego my nie mozemy sie do tego odniesc? I za to, ze teraz napisze ze Ignacy ma odstajace uszy i jest wyciszony a Lucja nie podoba mi sie jako dziecko ... napewno wytoczy mi proces! Prosze bardzo juz czekam (tylko po urlopie prosze) Od 18.08.19 jestem do dyspozycji prokuratury i innych organow scigania :) A i jeszcze jedno Karyna jest totalnym bezgusciem, co chodzi o dom i siebie sama :)

Gość gość
5 godzin temu, Gość Aga napisał:

A dla ciebie hejtem jest to, ze pisze sie o kims to co sie widzi ...? To, ze je z podlogi, to ze pierze szmaty od podlogi z posciela, to ze klamie i przekreca fakty, to ze wyglada o 6 rano jakby miala zaraz wyjsc na wybieg (do tego jej akurat bardzo daleko) a nie isc do garow i ogarniac dom, to ze kisi dzieci w domu , to ze nie poprawnie sie wyslawia, to ze wypowiada sie na tematy o ktorych zielonego pojecia nie ma, to ze propaguje nie zdrowy sposob odzywiania (przez co szkodzi mlodym dziewczyna (nastolatka) bo takie ja ogladaja)) to paple tym jezorem zanim pomysli co chce powiedziec itd. itp. Tutaj sie pisze o tym co sie widzi a nie slodzi sie jakiejs Krynie ze wsi ktora uwarza sie za wszysto wiedzaca gwiazde! A dzieci pokazuje sama, opowiada o ich chorobach i innych rzeczach, to dlaczego my nie mozemy sie do tego odniesc? I za to, ze teraz napisze ze Ignacy ma odstajace uszy i jest wyciszony a Lucja nie podoba mi sie jako dziecko ... napewno wytoczy mi proces! Prosze bardzo juz czekam (tylko po urlopie prosze) Od 18.08.19 jestem do dyspozycji prokuratury i innych organow scigania 🙂 A i jeszcze jedno Karyna jest totalnym bezgusciem, co chodzi o dom i siebie sama 🙂

Dla niektórych wszystko to "hejt". Czasem to, aż jest śmieszne. Ciekawi mnie czy te osoby co uważają, że nie powinno się komentować negatywnie np jakiejś youtuberki nikogo negatywnie nie komentują tzn. jakiejś partii, kogoś z pracy, kogoś z otoczenia. Czy nigdy im się nie zdarzyło w gronie rodziny "poplotkować" na czyjś temat? 

Gość gosc

A któraś tu wiecznie o brudnych garach, myciu podłóg 🙂 nie wiem czy ty udajesz, czy serio nie wiesz o które wpisy chodziło. Takie lajtowe rzeczy to nawet Karoliny nie interesują, więc skończ już się masturbować tymi tekstami.

Swoją drogą ta którą ludzie wyzywali od wariatek "bez powodu". nieprzypadkowo znalazła miejsce na tym wątku. Wreszcie może się wyżyć po tym czego się nasłuchała. I nieważne że było jej z tego powodu przykro, będzie czyniła drugiemu, co jej niemiłe. To nam świetnie pokazuje jakie świry przebywają na tym forum.

Gość gosc
6 godzin temu, Gość Ola napisał:

Powodzenia w ściąganiu IP;)

Sama byłam w podobnej sytuacji...tylko, że ja znałam osobę,  która mnie dreczyla!

Wiecie jak się skończyło?

Internet jest zarejestrowany na jednego domownika... A w domu mieszka kilka osób,  do tego Internet nie jest zabezpieczonych hasłem więc równie dobrze może z niego korzystać sąsiad albo znajomi odwiedzający dany dom....

No i policja rozkłada ręce,  jak mają dojść kto pisał?

Jasne że w wypadku np. morderstwa itp. Mają duże środki żeby do tego dojść... Ale w wypadku głupich uwag na forum...sorry nikt czasu nie ma... nie mówiąc o środkach.

Przypadek przypadkowi nierówny. Bo ja np. mogę ci przedstawić historię, gdzie ustalenie danych poprzez IP obyło się bez większych problemów.

Gość Ola

To ją nam przedstaw 😂🤣

Tylko z dokładnymi danymi...

Tu pisze grono osób  (Tak wiemy, że Karolina jest przekonana że max 2;))

Już widzę jak policja się za to zabiera.... 

Polecam nie kasowanie komentarzy, ja się z takiego powodu tu znalazlam.

Skasowala komentarz, który w żadnym stopniu nie był obraźliwy.

13 minut temu, Gość Ola napisał:

To ją nam przedstaw 😂🤣

Tylko z dokładnymi danymi...

Tu pisze grono osób  (Tak wiemy, że Karolina jest przekonana że max 2;))

Już widzę jak policja się za to zabiera.... 

Polecam nie kasowanie komentarzy, ja się z takiego powodu tu znalazlam.

Skasowala komentarz, który w żadnym stopniu nie był obraźliwy.

Był obraźliwy, bo nie wychwalałaś urody i intelektu gwiazdy oraz jej potomstwa. Nie podobają Ci się to skłam ale wychwalaj inaczej ban🤣

Gość Gosc
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

A któraś tu wiecznie o brudnych garach, myciu podłóg 🙂 nie wiem czy ty udajesz, czy serio nie wiesz o które wpisy chodziło. Takie lajtowe rzeczy to nawet Karoliny nie interesują, więc skończ już się masturbować tymi tekstami.

Swoją drogą ta którą ludzie wyzywali od wariatek "bez powodu". nieprzypadkowo znalazła miejsce na tym wątku. Wreszcie może się wyżyć po tym czego się nasłuchała. I nieważne że było jej z tego powodu przykro, będzie czyniła drugiemu, co jej niemiłe. To nam świetnie pokazuje jakie świry przebywają na tym forum.

10/10 

Gość Gość

Hahaha jaka Karolcia jest lasa na kase 😅 Dzisiaj patrze a u mnie sklepie tw bluzki ktora ona miala w 3 kolorach z dluzszym tylem sa po 32 zl a kobita musi przeciez jeszcze zarobic. Ona te ciuchy kupuje po 16 zl za sztuke a Karolcia sprzedaje 3 razy drozej plus koszt wysylki. Chytre to strasznie . Napisalam jej na insta. A glupie ktore kupuja znajda sie i tak 😊 chyba juz przestaje ogladac yr bo to wszystko jest strasznie zaklamane. Np ostatnio viva a viva mowi ze studiuje architekture a codziennie rozbija sie po iventach. 

Gość Gość
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Mnie wyzywali. Jezeli uwazasz ze to jest normalne ze ktos do kogos mowi ty wariatko to zapraszam do psychiatyka 😅 Chce Ci przypomniec ze tez tu siedzisz wiec tez jestes swirem.

Gość gosc

Ależ się tu uspokoiło, a tyle bluzgów co chwila swego czasu leciało, czyby już ktoś coś?🤔

Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahaha jaka Karolcia jest lasa na kase 😅 Dzisiaj patrze a u mnie sklepie tw bluzki ktora ona miala w 3 kolorach z dluzszym tylem sa po 32 zl a kobita musi przeciez jeszcze zarobic. Ona te ciuchy kupuje po 16 zl za sztuke a Karolcia sprzedaje 3 razy drozej plus koszt wysylki. Chytre to strasznie . Napisalam jej na insta. A glupie ktore kupuja znajda sie i tak 😊 chyba juz przestaje ogladac yr bo to wszystko jest strasznie zaklamane. Np ostatnio viva a viva mowi ze studiuje architekture a codziennie rozbija sie po iventach. 

Boli cię to że ktoś może wydać więcej na taką samą rzecz, bo PO PROSTU GO STAĆ 🙂 Nie wszyscy zarabiają marnie i liczą każdą złotówkę.

Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie wyzywali. Jezeli uwazasz ze to jest normalne ze ktos do kogos mowi ty wariatko to zapraszam do psychiatyka 😅 Chce Ci przypomniec ze tez tu siedzisz wiec tez jestes swirem.

Ty lepiej kieruj swoje kroki do psychologa, bo nie przepracowałaś jeszcze swoich problemów. Kafeteria cię z nich nie uleczy. Nakręcasz się na nienawiść w drugą stronę.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Boli cię to że ktoś może wydać więcej na taką samą rzecz, bo PO PROSTU GO STAĆ 🙂 Nie wszyscy zarabiają marnie i liczą każdą złotówkę.

Ciebie widac ... boli bo juz na kafe od rana warujesz 😅

Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Ty lepiej kieruj swoje kroki do psychologa, bo nie przepracowałaś jeszcze swoich problemów. Kafeteria cię z nich nie uleczy. Nakręcasz się na nienawiść w drugą stronę.

Ty idz powiedz ze mam bol dupska na kafe od kilku lat i nie mozesz normalnie funkcjonowac 😅

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ty idz powiedz ze mam bol dupska na kafe od kilku lat i nie mozesz normalnie funkcjonowac 😅

Ty masz 

Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj masz i to wielki w stosunku do Karoliny.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Oj ty masz . Powiedz jaka nedzarka musisz byc ze taka Karolina jest dla ciebie guru 😅 Plus to ze przesiadujesz tu cale dnie

Gość Gość

Skasowala moj komentaz o tym ze kupuje bluzki po 15 zl 😅 Karolcia klamczuszka we wszystkim zmysla 😅

Gość Gość

Uderzyla sie w nos skrzynia. Jak myslicie czyja to wina ? Moze Decatlonu ? 🤔😁

Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Skasowala moj komentaz o tym ze kupuje bluzki po 15 zl 😅 Karolcia klamczuszka we wszystkim zmysla 😅

Po co niby ma trzymać twój komentarz. Ona ma prawo kupić za 5zł i sprzedać za 100zł, gdybyś o tym nie wiedziała. Tak właśnie ludzie są bogacą, a ty cierpisz co najwyżej nie potrafiąc robić interesów.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Po co niby ma trzymać twój komentarz. Ona ma prawo kupić za 5zł i sprzedać za 100zł, gdybyś o tym nie wiedziała. Tak właśnie ludzie są bogacą, a ty cierpisz co najwyżej nie potrafiąc robić interesów.

Te co kupuja maja prawo wiedziec i tyle. Ty cierpisz widze bo az sie upienilas od jadu.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.