Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Karolina M.

Polecane posty

Gość Gość

Mysliwcowa jest obecnie większą bajkopisarka niż Miszmaszowa. Ta druga dba o dzieci, rozmawia z nimi, nie strofuje na każdym kroku, sama ogarnie zakupy,lekarza. U tej pierwszej dzieci są przeszkodą do wszystkiego. 

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Też mam wrażenie, że kiedy opowiadała to jakby miała się rozplakac. 

to ze wzruszenia nad tym upojnym łykendem tak ją w gardle ścisnęło 🤣🤣

Gość gosc
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Mysliwcowa jest obecnie większą bajkopisarka niż Miszmaszowa. Ta druga dba o dzieci, rozmawia z nimi, nie strofuje na każdym kroku, sama ogarnie zakupy,lekarza. U tej pierwszej dzieci są przeszkodą do wszystkiego. 

Kurcze, ciężko się nie zgodzić. Coby o Miszy nie mówić, to śmiga autem, wozi dzieci do szkoły, przedszkola, na imprezki urodzinowe do bajkollandii, jadają w restauracjach nie tylko od wielkiego dzwonu,  zwiedzają, nawet bywają za granicą, zabiera dzieci na rowery, sanki, przebywają długo na powietrzu przed domem, wyjeżdżają pod namioty. Próżno widzieć coś takiego u Karoliny i to nie z uwagi na Łucję, tego nie było u niej nawet wtedy jak miała samego Ignacego. Misza daje radę z dwójką, a ona z jednym nie mogła.

Gość Gość
59 minut temu, Gość gosc napisał:

Kurcze, ciężko się nie zgodzić. Coby o Miszy nie mówić, to śmiga autem, wozi dzieci do szkoły, przedszkola, na imprezki urodzinowe do bajkollandii, jadają w restauracjach nie tylko od wielkiego dzwonu,  zwiedzają, nawet bywają za granicą, zabiera dzieci na rowery, sanki, przebywają długo na powietrzu przed domem, wyjeżdżają pod namioty. Próżno widzieć coś takiego u Karoliny i to nie z uwagi na Łucję, tego nie było u niej nawet wtedy jak miała samego Ignacego. Misza daje radę z dwójką, a ona z jednym nie mogła.

Ja ogólnie Miszy nie lubię i nie potrafię jej ogladac ale faktycznie w porownaniu z Karyna wychodzi na plus. Nawet w ostatnim filmie jak z tą Luska wchodziła pod górę i mała zaczela się niecierpliwic w tym nosidle to pamiętam jaki tonem coś odpowiedziała do niej, takim  że jak Luska wogole śmie się odezwać. Tam w domu to ona nieźle po wszystkich krzyczy, nawet na tego biednego męża, który praktycznie cały dzień jest poza domem a wieczorami to jak on wraca to ona leży w sypialni. A mimo to też jej przeszkadza. Jest bardzo agresywnym człowiekiem. 

Gość Gość gość

A pamiętacie filmik o zdradach jak powiedziała że jak Tede by ją zdradzal to nie wyobraża sobie że musiałaby się wyprowadzić i wrócić do rodziców. Dla mnie to chore dom jest ważniejszy niż spokój dzieci. A z rodziną ma podobno takie ekstra relacja przecudownych rodziców i wolałaby mieszkać z kochanką Tedego niż z przecudownymi rodzicami . Dla mnie to chore nie wiem jak dla was ?

Gość gość
21 minut temu, Gość Gość gość napisał:

A pamiętacie filmik o zdradach jak powiedziała że jak Tede by ją zdradzal to nie wyobraża sobie że musiałaby się wyprowadzić i wrócić do rodziców. Dla mnie to chore dom jest ważniejszy niż spokój dzieci. A z rodziną ma podobno takie ekstra relacja przecudownych rodziców i wolałaby mieszkać z kochanką Tedego niż z przecudownymi rodzicami . Dla mnie to chore nie wiem jak dla was ?

no błagam Cię, a z kim on ją miałby zdradzić, jak siedzi w budzie przed domem non-stop? jak wychodzi poza dom, to zawsze ją wozi na zakupy albo do gminy. a poza tym na tej wsi to ona pewnie i tak jest najładniejsza. zresztą z niego chyba nie jest jakiś wybitny ogier.

Gość gość

kiedyś mówiła, że dba o siebie i się stroi po domu, bo do męża przyjeżdżają przedstawicielki handlowe z firm tytoniowych, może to odbiera jako zagrożenie? że one mają prawo jazdy, są ładnie ubrane, pachnące, pewnie flirtują żeby faje wcisnąć, może jakieś prezenty dają. ale to by przeczyło teorii, że ma taką niesamowitą pewność siebie jak mówi.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

kiedyś mówiła, że dba o siebie i się stroi po domu, bo do męża przyjeżdżają przedstawicielki handlowe z firm tytoniowych, może to odbiera jako zagrożenie? że one mają prawo jazdy, są ładnie ubrane, pachnące, pewnie flirtują żeby faje wcisnąć, może jakieś prezenty dają. ale to by przeczyło teorii, że ma taką niesamowitą pewność siebie jak mówi.

Ma taka pewność siebie a sama powiedziała, że zanim zaczęła ćwiczyć wstydziła się swojego ciała przed mezem. Dla mnie to chore. Ona urodziła mu dziecko wiec w tym momencie wygląd jej ciała nie był najważniejszy. Powinien ją kochać jeszcze bardziej a nie patrzeć z obrzydzeniem bo parę kilo przybylo.  Widać, że na kompleksy i boi się, że mąż może polecieć do szczuplejszej, bardziej zadbanej kobiety. 

Gość gosc

Ja ogólnie Miszy nie lubię i nie potrafię jej ogladac ale faktycznie w porownaniu z Karyna wychodzi na plus. Nawet w ostatnim filmie jak z tą Luska wchodziła pod górę i mała zaczela się niecierpliwic w tym nosidle to pamiętam jaki tonem coś odpowiedziała do niej, takim  że jak Luska wogole śmie się odezwać. Tam w domu to ona nieźle po wszystkich krzyczy, nawet na tego biednego męża, który praktycznie cały dzień jest poza domem a wieczorami to jak on wraca to ona leży w sypialni. A mimo to też jej przeszkadza. Jest bardzo agresywnym człowiekiem. 

Ale ja mam dokładnie to samo, dla mnie to zupełnie inny świat, mentalność i w ogóle wszystko! Ale jak już właśnie porównujemy te dwie osoby, to coby nie mówić jednak na plus wychodzi tu Miszmaszowa.

Gość gość

Ku.r.w.a, weźcie przestańcie się licytować między jedną a drugą. To jest temat o Karynie z Radomierzyc.

Gość Sl0

To jednak nie kupiła tego nosidełka tula za 500 zł, o którym tak trabila? Wybór padł na 5 razy tańsze zdaje się i niezbyt dobre dla kręgosłupa dziecka. Po co gadać takie głupoty? 

Gość Gość
10 minut temu, Gość Sl0 napisał:

To jednak nie kupiła tego nosidełka tula za 500 zł, o którym tak trabila? Wybór padł na 5 razy tańsze zdaje się i niezbyt dobre dla kręgosłupa dziecka. Po co gadać takie głupoty? 

Ona zawsze dużo mówi i wszystko wyolbrzymia. Tak samo było z klimatyzacją w lecie ,że będą im zakładać w całym domu ,a w zimie będą tym grzać 🤣  Temat ucichł, aż do momentu kiedy powiedziała że Tede cały dzień koks przezucał. Wyjazd na jeden wieczór do hotelu na bzykanie z mężem też przeżywa jakby to było wydarzenie roku 🤯

Gość gość

Wyjazd na jeden wieczór do hotelu na bzykanie z mężem też przeżywa jakby to było wydarzenie roku 🤯

Bo jest!! 🙂 przecież boże narodzenie jest częściej niż jej wyjazdy z mężem bez małych smarków.

Gość Gość gość

O foteliku też trąbila w kwietniu że ogląda foteliku bo na wyjazd nad morze muszą kupić bo długa droga. Liczyła na darmoszke a tu zonk temat znikł bo się przeliczyla. Ciekawe co następne wymyśli. 

Gość Gosv

Jaknie pinda to "Mała pindrula". Ona nie zna innych określeń na dziecko??? Wyglada jak dobrze przechodzona 40 stka. Bez makijazu to juz wogole koszmar., a pod ostatnim zdjęciem jak jej siostra poslodziła, że wyglada jak 16tka to napisała, że tak oczywiscie, i jest jeszcze bardziej promienna niż na codzień. Co za narcyz obrzydliwy. Nie dziwie sie, że wogole znajomych nie mają. 

Gość Gość

Jak ona na potrzeby insta uśmiecha się do tej małej. Na kilometr czuć fałsz. Ona nawet ton głosu ma wredny więc ten udawany uśmiech nic nie da. Naczytala się tu jak dzieci traktuje, że nawet Miszmaszowa ze swoimi dziećmi rozmawia to ona dziś też nam chciała pokazać jak to wspaniałe się z Luska porozumiewa. Śmiech na sali. Do widzek "zabki" do dziecka "pinda, pundrula". Bardzo czule zwraca się do swoich dzieci. 

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak ona na potrzeby insta uśmiecha się do tej małej. Na kilometr czuć fałsz. Ona nawet ton głosu ma wredny więc ten udawany uśmiech nic nie da. Naczytala się tu jak dzieci traktuje, że nawet Miszmaszowa ze swoimi dziećmi rozmawia to ona dziś też nam chciała pokazać jak to wspaniałe się z Luska porozumiewa. Śmiech na sali. Do widzek "zabki" do dziecka "pinda, pundrula". Bardzo czule zwraca się do swoich dzieci. 

No żabki, kotki... mało tęczą nie sra.... 

Gość Abc

Jak ona ma spędzać ten czas z mężem,  grila zrobić, muzykę puszczać skoro chodzi spać o 17 a wstaje o 4 nad ranem? Nie dziwię się że aż musieli wyjechać żeby spędzić razem popołudnie i wieczór  😕 ona ma cały rozwalony system . Nie ma wieczorów z mężem bo śpi a wspólnych śniadań nie jadaja bo ta wstaje o chorej porze 😞

Gość Gość

W ogóle żałosne i śmieszne jest to, że te całe "Yuciuberki" od siedmiu boleści są wiecznie zmęczone. Ja się pytam od czego? Ja wstaję przed 5 bo na 6 do pracy. Tam na najwyższych obrotach do 14. Gdy wracam to robię obiad ( chyba, że mąż zrobi), dzieci, pranie, sprzątanie, lekcje... Chciałabym być tak zmęczona jak one...

Gość akuku
Dnia 30.09.2019 o 10:50, Gość no to ciach napisał:

A czy ktoś. ogląda jej koleżankę Ada Gada? Tamta chyba rozstała się z mężem... tak mi się wydaje. Wiecie coś? 

Ada Gada głupia babo hi hi... przyłapana na zdradzie.........zdradzała męża w łóżku  małżeńskim 😄....info 100%  

Gość akuku
Dnia 30.09.2019 o 10:50, Gość no to ciach napisał:

A czy ktoś. ogląda jej koleżankę Ada Gada? Tamta chyba rozstała się z mężem... tak mi się wydaje. Wiecie coś? 

Ada Gada głupia babo hi hi... przyłapana na zdradzie.........zdradzała męża w łóżku  małżeńskim 😄....info 100%  

Gość gosc
Dnia 5.11.2019 o 14:10, Gość akuku napisał:

Nie sądzę żeby była aż tak nieostrożna ale coś tam nie gra bo już od dawna nie ma go w filmach. Spotka się z Karoliną to jej się wyżali.

Gość gosc
Dnia 28.10.2019 o 21:44, Gość Gość napisał:

W ogóle żałosne i śmieszne jest to, że te całe "Yuciuberki" od siedmiu boleści są wiecznie zmęczone. Ja się pytam od czego? Ja wstaję przed 5 bo na 6 do pracy. Tam na najwyższych obrotach do 14. Gdy wracam to robię obiad ( chyba, że mąż zrobi), dzieci, pranie, sprzątanie, lekcje... Chciałabym być tak zmęczona jak one...

No to wysil się i tak żyj. Naprawdę można ułożyć sobie tak życie, żeby być własnym szefem i nie wstawac z kurami. Jak ktoś nie ma pomysłu na siebie, to żyje (tańczy) jak ktoś im zagra.

Gość znawco
Dnia 30.09.2019 o 11:50, Gość no to ciach napisał:

bo u ady gady najważniejsze jest zabawa a nie RODZINA, lubi imprezki i zmieniać partnerów...cóż życie)))

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.