Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciek B

Chestnut Kitchen 110

Polecane posty

Przed chwilą, Gość pyta pytajnik napisał:

Też tak myślę. Dlaczego on za nią chodzi?

Nie wiem, zapytaj go.

Gość Marunia23

Zaraz Zuzka przestanie z gościa rozwalać temat i wejdzie zaprzeczyć, że to nie ona :)

Gość pyta pytajnik
Przed chwilą, Maciek B napisał:

Zuzanna mi nic nie niszczy, tylko niepotrzebnie mi się narzuca z jakas niedojda. Zaczyna mnie to od jakiegoś czasu irytować, bo nie lubie sluchac bredni.

Jak pisze u dziadka i pisze z dziadkiem prywatnie, to może dziadek kręci nią i wmawia niedojdę???

Gość pyta pytajnik
Przed chwilą, Maciek B napisał:

Nie wiem, zapytaj go.

Pytałem udaje durnia, że nie wie o co chodzi.

Gość gość
Przed chwilą, Gość pyta pytajnik napisał:

Pytałem udaje durnia, że nie wie o co chodzi.

zakochal sie

Gość gość

Jak facet lazi za baba to ta mu musi sie podobac innego wytlumaczenia nie ma.

Gość gość

Czyli obie dziewczynki wymyśliły sobie prześladowców, a zwłaszcza ta "ZUZANNA". Nieźle tutaj się dzieje.

2 minuty temu, Gość pyta pytajnik napisał:

Jak pisze u dziadka i pisze z dziadkiem prywatnie, to może dziadek kręci nią i wmawia niedojdę???

Nie, niedojda, to jej fiksacja. Dziadek jest za glupi, żeby komukolwiek cokolwiek wmowic. 

2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jest wiele wytlumaczen, może chce np. pozyczyc kase.

Przed chwilą, Gość gość napisał:

jak ja mu sie mam podobac jak on nie wie jak ja wygladam? on tylko wie ze jestem ladna bo pisali o tym ci co mnie na zdjeciach widzieli, tylko tyle wie nic wiecej,to z podobaniem sie nie ma nic do rzeczy, on za mna lazi bo ja go rozpracowalam,wiedzialam od razu ze klamie i ze jego zycie jest posrane zanim ktos wyciagnal, ze zanim zostal shatynem, pisal pod nickiem Amok na temacie Diabel pod moim lozkiem mieszka i ze tam jest cala prada o nim ze jest bezrobolem, zawodowkarzem na utrzymaniu starych i zony i ze zona go zdradza z cala wataha kochankow z teatru,ze nie ma pracy, chodzi na darmowe zupy do jadlodajni dla biednych i nie stac go nawet na piwo na rynku,ja o tym wiedzialam juz wczesniej i za to dziad mnie niennawidzi,bo wiem kim jest konkretnie niczym,nic nie osiagnal,niczego nie ma i nic juz miec nie bedzie i nikogo

Gość gość

No nieźle. Odurzona ma chorobę psychiczna i wszędzie widzi dziada a maciek nawet dziada nie widział na oczy ale podłączył się pod chorobę psychiczna na fali psychozy starszej baby.

Rondel gadałeś kiedyś w ogóle z Shatynem?

No nieźle. Odurzona ma chorobę psychiczna i wszędzie widzi dziada a maciek nawet dziada nie widział na oczy ale podłączył się pod chorobę psychiczna na fali psychozy starszej baby.

Rondel gadałeś kiedyś w ogóle z Shatynem?

Tak.

4 minuty temu, Maciek B napisał:

Nie, niedojda, to jej fiksacja. Dziadek jest za glupi, żeby komukolwiek cokolwiek wmowic. 

Dziad taki glupi nie jest, zmanipulowal tu kilka kobiet ,potrafi kity cisnac na temat siebie, ababy w wiekszosci to ...ki

Gość gosc
2 minuty temu, otulona_snem napisał:

on tylko wie ze jestem ladna bo pisali o tym ci co mnie na zdjeciach widzieli

klamali

Gość gość
2 minuty temu, otulona_snem napisał:

jak ja mu sie mam podobac jak on nie wie jak ja wygladam? on tylko wie ze jestem ladna bo pisali o tym ci co mnie na zdjeciach widzieli, tylko tyle wie nic wiecej,to z podobaniem sie nie ma nic do rzeczy, on za mna lazi bo ja go rozpracowalam,wiedzialam od razu ze klamie i ze jego zycie jest posrane zanim ktos wyciagnal, ze zanim zostal shatynem, pisal pod nickiem Amok na temacie Diabel pod moim lozkiem mieszka i ze tam jest cala prada o nim ze jest bezrobolem, zawodowkarzem na utrzymaniu starych i zony i ze zona go zdradza z cala wataha kochankow z teatru,ze nie ma pracy, chodzi na darmowe zupy do jadlodajni dla biednych i nie stac go nawet na piwo na rynku,ja o tym wiedzialam juz wczesniej i za to dziad mnie niennawidzi,bo wiem kim jest konkretnie niczym,nic nie osiagnal,niczego nie ma i nic juz miec nie bedzie i nikogo

Chora babo, przecież ty będziesz widziała dziada do końca swoich kafe dni. Zawsze przyjdzie jakiś gość pośmiać się z ciebie albo kasztana. A ty dziada widziałaś już w tylu różnych gosciach, że tylko kaftan pomoże.

I to jest pocieszające. Za bycie szczurzycą i hejterką karma wróciła i ta psychoza już Cię nie opuści :)

Gość gość
1 minutę temu, Maciek B napisał:

Tak.

Kiedy?

Gość gosc
1 minutę temu, otulona_snem napisał:

a jego jedyne zycie to te na kafe jak ludzi wpokurza i tematy poblokuje lub pousuwa

14 czy wiecej lat siedzisz na tym forum i twierdzisz ze ktos jedynie tutaj ma zycie?

dziadyga bierze kobiety na litosc,opowiada o swoich chorobach, o tym jak mu zle lub inne pierdy,a one to lykaja i chca go pocieszac,no i oczywiscie klamie na moj temat i przedstawia mnie w jak najgorszym swietle

niestety dziada sie z tematu nie pozbedziesz,iw sumie on przylazl za iftar,a ze iftar sie z tematu od Ciebie wykruszyla to zostal, dobrze sie czuje na gosciu i bedzie tu niestety zainstalowany, dopoki sie forma forum nie zmieni,albo dziada szlag nie trafi on stad niestety nie odejdzie, smutne ale niestety prawdziwe

Gość gość

Powiedz Odurzona, jak się czujesz ze swoją karmą, z tą psychozą która ci zostanie do końca kafe? 

Gość gość
1 minutę temu, Maciek B napisał:

Teraz.

Czyli z facetem nie gadałeś. Tak myślałem.

16 minut temu, Maciek B napisał:

To wszystko przez wymyslona "niedojdę" od Zuzanny.

Zgadza sie. Znowu wszystko przez niedojde. Oczywiste , ze nie podoba jej sie jak odslaniam jej gierki i falsz. Stad spam. "Dziad" nie mial zadnego powodu aby tu cokolwiek teraz spamowac. Nie pisalam o nim.

Powiedz Odurzona, jak się czujesz ze swoją karmą, z tą psychozą która ci zostanie do końca kafe? 

nie zostanie dziadu, ja nie mam problemu ze zmiana forum, ty tu zgnijesz ze swoim zasranym tematem sledzac zycie innych bo nic juz innego cie nie czeka w zyciu niedolego zyciowa

Gość gość
13 minut temu, Maciek B napisał:

Zuzanna mi nic nie niszczy, tylko niepotrzebnie mi się narzuca z jakas niedojda. Zaczyna mnie to od jakiegoś czasu irytować, bo nie lubie sluchac bredni.

Wielu osobom wciska że to nie ona sama siebie atakuje dla atencji. Mi ciągle to na priv wypisuje i masz rację jest strasznie irytująca.

A ja akurat myślę, że poprzedni topik chciał zablokować rondel. Tam sa 3 podejścia do zrobienia blokady. Rondel myślał, że mu się uda i dlatego założył nowy. A tu zonk. Ten też już ma 2 próby ale widac kogoś magiczna moc opuściła 😄😄😄

Gość Shatyn

Bardzo bawi mnie ta wizja że Odurzona już zawsze i wszędzie będzie widziała Shatyna w każdym krytycznym gosciu.

Sam będę często wpadał żeby uruchomić babę którą życie pokazało chorobą psychiczną i niezbyt rozgarniętym kolegą z Internetu :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.