Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciek B

Chestnut Kitchen 110

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, ZUZANNA napisał:

Zgadza sie. Znowu wszystko przez niedojde. Oczywiste , ze nie podoba jej sie jak odslaniam jej gierki i falsz. Stad spam. "Dziad" nie mial zadnego powodu aby tu cokolwiek teraz spamowac. Nie pisalam o nim.

Nie widzisz ze wszystkich denerwujesz swoimi wymyslonymi historyjkami idz do swojego tematu popisz sama ze soba, bo tutaj tylko psujesz innym nerwy i dobra zabawe!

1 minutę temu, ZUZANNA napisał:

Zgadza sie. Znowu wszystko przez niedojde. Oczywiste , ze nie podoba jej sie jak odslaniam jej gierki i falsz. Stad spam. "Dziad" nie mial zadnego powodu aby tu cokolwiek teraz spamowac. Nie pisalam o nim.

ma ja jestem tym powodem i ten temat i Maciek,dziad nie cierpi Macka ,tego tematu i tego ze ja tu pisze i szlag go na miejscu trafia

Gość gość
1 minutę temu, otulona_snem napisał:

nie zostanie dziadu, ja nie mam problemu ze zmiana forum, ty tu zgnijesz ze swoim zasranym tematem sledzac zycie innych bo nic juz innego cie nie czeka w zyciu niedolego zyciowa

Ale dopóki będziesz na kafe ta psychoza będzie zawsze z Tobą. Tylko jeszcze tego nie rozumiesz.

Zresztą Ty tu zostaniesz do śmierci babciu.

dziadzisku sie wydaje ze jak nie bedzie tego tematu i go rozwali to ja przyjde pisac do dziada,takiego wala jak ( dopisz sobie),nigdy nie wejde juz na jego temat, ma u nas blokade i jedynym sposobem dostania sie do mnie jest pisanie tu z goscia,dlatego bedzie to robil pajac dalej

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ale dopóki będziesz na kafe ta psychoza będzie zawsze z Tobą. Tylko jeszcze tego nie rozumiesz.

Zresztą Ty tu zostaniesz do śmierci babciu.

jak ja majac 40 jestem babcia to kim ty jestes 60 letni fiucie?

Gość Agniecha

jak ja majac 40 jestem babcia to kim ty jestes 60 letni fiucie?

Co cu daje hejtowanie innych? Na sile z zuzka chcecie autorowi rozwalic temat swoimi wymyslonymi zalami.

Gość Shatyn

Do końca twoich dni będą goście podsmiewajacy się z ciebie a ty będziesz widziała w nich Shatyna. Mega psychoza która zostanie ci do końca kafe kariery.

Ale porażka :D

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Zaczyna się od nowa opowieść jak ona z nim pisała w 2007 roku. Opowiada ta samą opowieść z horroru szósty raz w tym tygodniu. Bez cienia żenady 🙂

dokładnie 😄

Przed chwilą, Gość Agniecha napisał:

Co cu daje hejtowanie innych? Na sile z zuzka chcecie autorowi rozwalic temat swoimi wymyslonymi zalami.

dziadek przemienil sie w kobiete 😄 Zuza niczego nie rozwala,to ty tu przylazisz i mimo ze cie ludzie kijem gonia jak psa, pluja ci w morde to sie w ich rzygach taplasz z radoscia

Gość Shatyn

Jutro będziesz widziała Shatyna, za pół roku będziesz widziała Shatyna, Shatyn kopnie w kalendarz a ty nadal będziesz widziała Shatyna. Bo zawsze będą jacyś nabijajacy się goście na hejterskim forum.

Los cię pokarał za twoje hejtowanie ale trochę ci współczuję. Całymi dniami gadać o Shatynie :D

zero honoru, zero godnosci NIC wielkie nic kiedys dobrze siebie opisales dziadzisku jako AMOK, jestes wielkie NIC 😄 to jesyt dopiero porazka,ty jeszcze badania zrob,bo nie wiadomo czy ten niedo...y syneczek to twoje dzielo 😄

Gość Agniecha
Przed chwilą, otulona_snem napisał:

dziadek przemienil sie w kobiete 😄 Zuza niczego nie rozwala,to ty tu przylazisz i mimo ze cie ludzie kijem gonia jak psa, pluja ci w morde to sie w ich rzygach taplasz z radoscia

I to jest dowod na to, ze masz jakies omamy, jak ja kobieta moge sie przemienic w kobiete? Nie trafilas tym razem, ale kombinuj z innymi nikami, moze sie uda trafic jakiegos starszego pana skoro masz na takowych parcie? Czego ci zycze i ide bo nie mam przyjemnosci z psycholkami pisac.

Przed chwilą, Gość Agniecha napisał:

I to jest dowod na to, ze masz jakies omamy, jak ja kobieta moge sie przemienic w kobiete? Nie trafilas tym razem, ale kombinuj z innymi nikami, moze sie uda trafic jakiegos starszego pana skoro masz na takowych parcie? Czego ci zycze i ide bo nie mam przyjemnosci z psycholkami pisac.

plyn dziadzie 😄

Gość gość
Przed chwilą, otulona_snem napisał:

zero honoru, zero godnosci NIC wielkie nic kiedys dobrze siebie opisales dziadzisku jako AMOK, jestes wielkie NIC 😄 to jesyt dopiero porazka,ty jeszcze badania zrob,bo nie wiadomo czy ten niedo...y syneczek to twoje dzielo 😄

Co dwa dni piszesz to samo. Życie cię pokarało hejterko :)

Gość Gość

Ile jadu i pewnie cała masa kompleksów, by tak lekko ubliżać innym, by samą siebie dowartościować. I po przeczytaniu twoich poprzednich wpisow od razu dementuje twoje uposledzone pisanie - nie, nie jestem "dziadkiem" czy jak go tam nazywasz.

Gość gość

jak ja mu sie mam podobac jak on nie wie jak ja wygladam? on tylko wie ze jestem ladna bo pisali o tym ci co mnie na zdjeciach widzieli,

x

twoje zapyziale ego przebilo juz betonowy sufit 😄

Gość gość

Dziecko w przedszkolu by widziało że piszą przynajmniej 2 osoby. Ale nie Otulona. Ją los postanowił zniszczyć psychicznie :)

Gość buhahaha
2 minuty temu, otulona_snem napisał:

plyn dziadzie 😄

Laska jej napisała, że nie jest tym kim ona myśli, to i tak psychiczna musiała to w jedyny dla siebie zrozumiały sposób stwierdzić buhahaha normalnie jak Zuzka, ale ta chociaż zrozumiała, że autor tematu ma dość jej rewelacji zmyslonych i jedynie czyta i już się nie udziela i za to szacun.

Gość buhahaha
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dziecko w przedszkolu by widziało że piszą przynajmniej 2 osoby. Ale nie Otulona. Ją los postanowił zniszczyć psychicznie :)

Dokładnie! Ja tu nawet widzę więcej, ale ona skoro ma obsesję jakiegoś faceta tzn. że mocno musiała się w nim zabujać, a on dał pewnie jej kosza. Teraz cieżko jest jej to przełknąć a pewnie by wolała co innego przełykać ;p

Gość gość

Zresztą ta psychoza Odurzonej pogarsza się z miesiąca na miesiąc. Za rok będzie jeszcze gorzej.

Gość gość
1 minutę temu, Gość buhahaha napisał:

Dokładnie! Ja tu nawet widzę więcej, ale ona skoro ma obsesję jakiegoś faceta tzn. że mocno musiała się w nim zabujać, a on dał pewnie jej kosza. Teraz cieżko jest jej to przełknąć a pewnie by wolała co innego przełykać ;p

Mi też się wydaje że ona jest w nim zakochana. Nikt normalnie nie gadalby codziennie o kimś innym.

Gość gość

Kurczę jakby to wszystko miała pisać jedna osoba to chyba musiała by mieć 10 rąk 

Gość gosc

Zuzanna przestan do mnie te brednie na prywatnym wypisywac, nie zycze sobie tego. Kazdy dobrze wie ze ty jestes niedojda a robisz tylko dla atencji te swoje chore gierki!

a teraz dziadek dostal piany i do wieczora natrzaska tysiac wpisow 😄 ja toba gardze smieciu,gdybym mogla sprawic zebys raz na zawsze zniknal z tego forum to bym zaplacla nawet komus zeby cie zbanowal i wywalil stad na zbita cyganska morde,w koncu moze i racja trzeba napisac do wp zeby sie za ciebie wzieli pocwaro nowohucka

Gość gość

Tak się kończy kilkanaście lat hejtowania na forum. Chorobą psychiczną i ośmieszaniem samej siebie :p

Gość gosc
3 minuty temu, otulona_snem napisał:

a teraz dziadek dostal piany i do wieczora natrzaska tysiac wpisow 😄 ja toba gardze smieciu,gdybym mogla sprawic zebys raz na zawsze zniknal z tego forum to bym zaplacla nawet komus zeby cie zbanowal i wywalil stad na zbita cyganska morde,w koncu moze i racja trzeba napisac do wp zeby sie za ciebie wzieli pocwaro nowohucka

Mysle ze predzej ty wylecisz a przynajmniej dostaniesz bana za ten swoj hejt.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.