Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamaktoraboisieodzieci

Mam wyższą wykształcenie 2 dzieci lat 30 i nie jestem za tęczowym , lgbt

Polecane posty

Gość Mamaktoraboisieodzieci

Tak ogólnie to jestem trochę zdała od tego wszystkiego. Nie oglądam za dużo tv itp. Ale tak szczerze nie lubię publicznego zalenia się ani homoseksualistów ani hetwroseksualistow. Nie jestem za pozwoleniem na małżeństwo  homoseksualistów i adoptowanie dzieci. Nie jestem za edukacja seksualna naplywającą z zachodu. Nie chcę aby mój syn w przedszkolu uczył się ze masturbacja jest fajna i może się sam zaspajajac ucząc się tego na pluszowych organach(podstawa programowa edukacji seksualnej 4-6latkow wg WHO np w szwecji) nie jestem za osobami innych wyznań w Polsce, oni przecież mają swoje zasady, upodobania u nich wiele zachowań jest normalnych u nas nie do przyjęcia. Nie chce na ulicy oglądać uchodźców którzy zgwałcą polską dziewczynkę i powiedzą że u nich to normalne...pisu tez do końca nie lubię. Ale wolę jak dają na 500 plus niż na uchodźców. 

Czuje że nie mogę tego głośno powiedzieć bo teraz równość jest najważniejsza i tęczowi. 

A ile ludzi że środowiska lgbt to pedofile? To są fakty można zerknąć po nazwiskach.

Nie jestem rasistką nie tworzę nagonek na lesbijki gejów nie jestem uprzedzona nie demonizuje wszystkich bo nie wszyscy są zli ale wolałabym aby moje dzieci tego wszystkiego co się dzisiaj dzieje nie oglądały.

Martwię się o swoje dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi oni nie przeszkadzają, ludzie jak my. A co.kto w łóżku robi to ich sprawa. Mam znajomych gejów i są ekstra. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko ja mam tak samo . Wierz mi takich osób  jak ty i ja  jest bardzo duzo ...cale szczęście . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mamaktoraboisieodzieci napisał:

Tak ogólnie to jestem trochę zdała od tego wszystkiego. Nie oglądam za dużo tv itp. Ale tak szczerze nie lubię publicznego zalenia się ani homoseksualistów ani hetwroseksualistow. Nie jestem za pozwoleniem na małżeństwo  homoseksualistów i adoptowanie dzieci. Nie jestem za edukacja seksualna naplywającą z zachodu. Nie chcę aby mój syn w przedszkolu uczył się ze masturbacja jest fajna i może się sam zaspajajac ucząc się tego na pluszowych organach(podstawa programowa edukacji seksualnej 4-6latkow wg WHO np w szwecji) nie jestem za osobami innych wyznań w Polsce, oni przecież mają swoje zasady, upodobania u nich wiele zachowań jest normalnych u nas nie do przyjęcia. Nie chce na ulicy oglądać uchodźców którzy zgwałcą polską dziewczynkę i powiedzą że u nich to normalne...pisu tez do końca nie lubię. Ale wolę jak dają na 500 plus niż na uchodźców. 

Czuje że nie mogę tego głośno powiedzieć bo teraz równość jest najważniejsza i tęczowi. 

A ile ludzi że środowiska lgbt to pedofile? To są fakty można zerknąć po nazwiskach.

Nie jestem rasistką nie tworzę nagonek na lesbijki gejów nie jestem uprzedzona nie demonizuje wszystkich bo nie wszyscy są zli ale wolałabym aby moje dzieci tego wszystkiego co się dzisiaj dzieje nie oglądały.

Martwię się o swoje dzieci. 

Też się martwię o Twoje dzieci, bo wychowasz je na takich samych bandziorów jak tych w Białymstoku. Żal mi ich. Ciebie mi nie żal. A Twoje wykształcenie nie ma nic do tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żal mi autorki postu, że jej dzieci będą takimi samymi bandziorami jak ci z Białegostoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Żal mi autorki postu, że jej dzieci będą takimi samymi bandziorami jak ci z Białegostoku.

Bo pewnie pochodzi z jakiejś miejscowości gdzie wszystko co nowe jest traktowane kropidlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo pewnie pochodzi z jakiejś miejscowości gdzie wszystko co nowe jest traktowane kropidlem

Z pewnością. I co ksiądz powie to święte. No cóż. Żal tych biednych dzieci, że mają taką matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja autorkę rozumiem. Też mam dzieci i nie podoba mi się to co się dzieje. Jednocześnie nie mam nic do homoseksualistów i całej reszty, ale wszystko ma swoje granice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"nie jestem rasistką/homofobem/nazistą ALE..." 

typowe dla każdego kto zaprzecza, że kimś nie jest, a jest. Tak kochana jesteś rasistką i homofobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

"nie jestem rasistką/homofobem/nazistą ALE..." 

typowe dla każdego kto zaprzecza, że kimś nie jest, a jest. Tak kochana jesteś rasistką i homofobem.

rasistka ? 😄

Co wy macie z tymi fobiami ?

pedałów nikt sie nie boi, raczej brzydzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madka

A ja nie lubię kiedy osoby, które nie mają o czymś zielonego pojęcia czyli np. z definicji bezpłodni geje chcą uczyć jak mam wychowywać moje dzieci według jakiś standardów napisanych obsranym penisem na czyjejś dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes

A ja nie lubię kiedy osoby, które nie mają o czymś zielonego pojęcia czyli np. z definicji bezpłodni g e j e chcą uczyć jak mam wychowywać moje dzieci według jakiś standardów napisanych obsranym penisem na czyjejś dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja autorkę rozumiem. Też mam dzieci i nie podoba mi się to co się dzieje. Jednocześnie nie mam nic do homoseksualistów i całej reszty, ale wszystko ma swoje granice. 

To Twoje dzieci będą takimi samymi bandytami. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes2

A ja nie lubię kiedy osoby, które nie mają o czymś zielonego pojęcia czyli np. z definicji bezpłodni g e je chcą uczyć jak mam wychowywać moje dzieci według jakiś standardów napisanych ob s ra nym p en is em na czyjejś d up ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To Twoje dzieci będą takimi samymi bandytami. Szkoda...

Bandytami rodem ONR. No, ale jak sobie wychowasz tak będziesz miała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takataka
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

rasistka ? 😄

Co wy macie z tymi fobiami ?

pedałów nikt sie nie boi, raczej brzydzi 😉

No ja się brzydzę klechów i katolstwa i nie, nie jestem lesbijką. Mam męża i dwoje dzieci. Geje, transi i lesbijki w niczym mi nie wadzą. Za to katolstwo już tak, bo płacę na ten szajs podatki mimo, że do kościoła nie należę. Oplacam księżom składki ZUS i zdrowotne, płaceę za katechezę na którą moje dzieci nie uczęszczają i owszem to mi przeszkadza i będę sobie to nazywać szajsem, szambem i katolstwem, bo na to płacę wbrew swojej woli. Zacznę się o katolswie wypowiadać z szacunkiem kiedy przestanę na nie płacić. Póki płacę to wolno mi o tym mówić jak mi się podoba. Płacę za to w końcu. Na gejów nie płacę więc nie będę ich obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

rasistka ? 😄

Co wy macie z tymi fobiami ?

pedałów nikt sie nie boi, raczej brzydzi 😉

A Ty pewnie z Polski B lub C jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość takataka napisał:

No ja się brzydzę klechów i katolstwa i nie, nie jestem lesbijką. Mam męża i dwoje dzieci. Geje, transi i lesbijki w niczym mi nie wadzą. Za to katolstwo już tak, bo płacę na ten szajs podatki mimo, że do kościoła nie należę. Oplacam księżom składki ZUS i zdrowotne, płaceę za katechezę na którą moje dzieci nie uczęszczają i owszem to mi przeszkadza i będę sobie to nazywać szajsem, szambem i katolstwem, bo na to płacę wbrew swojej woli. Zacznę się o katolswie wypowiadać z szacunkiem kiedy przestanę na nie płacić. Póki płacę to wolno mi o tym mówić jak mi się podoba. Płacę za to w końcu. Na gejów nie płacę więc nie będę ich obrażać.

Brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes

Nikt ci nie każe mieszkać w tej katolskiej Polsce. Jedź sobie do tolerancyj Holandii albo Szwecji i czekaj cierpliwie na Jugednamt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość takataka napisał:

No ja się brzydzę klechów i katolstwa i nie, nie jestem lesbijką. Mam męża i dwoje dzieci. Geje, transi i lesbijki w niczym mi nie wadzą. Za to katolstwo już tak, bo płacę na ten szajs podatki mimo, że do kościoła nie należę. Oplacam księżom składki ZUS i zdrowotne, płaceę za katechezę na którą moje dzieci nie uczęszczają i owszem to mi przeszkadza i będę sobie to nazywać szajsem, szambem i katolstwem, bo na to płacę wbrew swojej woli. Zacznę się o katolswie wypowiadać z szacunkiem kiedy przestanę na nie płacić. Póki płacę to wolno mi o tym mówić jak mi się podoba. Płacę za to w końcu. Na gejów nie płacę więc nie będę ich obrażać.

A plac sobie na co chcesz i obrazaj kogo chcesz 🙂  Wisi mi to 😄

Kazdy ma prawo cos twierdzic 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezio
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja autorkę rozumiem. Też mam dzieci i nie podoba mi się to co się dzieje. Jednocześnie nie mam nic do homoseksualistów i całej reszty, ale wszystko ma swoje granice. 

Ale co się takiego strasznego dzieje ??!! Czy ktoś cie do czegoś zmusza albo twoje dzieci ? Ci ludzie chca tylko pokazać, że też istnieja i chca np. móc zawierać formalne zwiazki, dziedziczyć po sobie, mieć dostęp do informacji o stanie zdrowia partnera, czy np. adoptować dzieci (nie twoje, chyba nie ?!) i normalnie żyć. I wcale nie cudze dzieci z bidula, a swoje własne z poprzedniego zwiazku (hetero) - jest ogrom takich par będacych homo, a wychowujacych dzieci, chcieliby formalnie rodzinę stanowić - co w tym jest takiego strasznego ?!! 

Dajecie sobie wmawiać przez pisiorów, że ktoś nastaje na wasze prawa i wolności, a to guufno prawda. LGBT odpowiada za wszystkie plagi tego świata ? Dajecie sie zastraszać sprawami z tyłka, a o ekologii czy fatalnej opiece medycznej w tym chorym kraju ani słowa znowu nie będzie w tej przedwyborczej naparzance id iotów politykierów.

A co zrobisz jak okaże sie, że twój dzieciak jest homo ? Powiesz, że to fajnie że tylko dlatego nie będzie miał takich samych praw jak inni obywatele ?

Zacznijcie samodzielnie myśleć w końcu !

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A Ty pewnie z Polski B lub C jesteś?

A nie z Trojmiasta 😛

 

Ale teraz mieszkam poza PL 🙂 I jak z katolikami mam spokoj , to z LGTB juz nie. Wolalabym zeby ani jedni ani drudzy nie mowili mi kogo mam tolaerowac , co aprobowac i o czym uczyc wlasne dzieci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

A plac sobie na co chcesz i obrazaj kogo chcesz 🙂  Wisi mi to 😄

Kazdy ma prawo cos twierdzic 😉

Tak. Masz święte prawo pobierać kasę płaconą przez opluwanych przez ciebie ludzi na Twoje bombelki. Bo przecież pieniądze nie śmierdzą? Hajs musi się zgadzać? 😉 A że pochodzi z podatków płaconych też przez gejów to co cię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

A nie z Trojmiasta 😛

 

Ale teraz mieszkam poza PL 🙂 I jak z katolikami mam spokoj , to z LGTB juz nie. Wolalabym zeby ani jedni ani drudzy nie mowili mi kogo mam tolaerowac , co aprobowac i o czym uczyc wlasne dzieci 🙂

Nie mieszka w Polsce, a się minerzy. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Agnes2 napisał:

A ja nie lubię kiedy osoby, które nie mają o czymś zielonego pojęcia czyli np. z definicji bezpłodni g e je chcą uczyć jak mam wychowywać moje dzieci według jakiś standardów napisanych ob s ra nym p en is em na czyjejś d up ie

Zapomniałaś jeszcze hipokrytko o księżach. Oni też z definicji nie mogą mieć dzieci, a mają bardzo dużo do powiedzenia w kwestii wychowania, antykoncepcji i seksu mimo, że ich penisy są równie ob sr ane.... domagają się utrwalania swoich religijnych fanatyków w prawie i nawet im się to udaje. Mieliśmy dostępną pigułkę "po" bez recepty jak w cywilizowanych krajach ale wiadomo że PiS musiał się odwdzięczyć swoim politycznym agitatorom w koloratkach i te medykamentu wycofano znów na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie mieszka w Polsce, a się minerzy. Brawo.

Mundrzy*

To ciekawe, że najwięcej do powiedzenia w temacie Polski mają ludzie, którzy nawet tu nie mieszkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość prezio napisał:

Ale co się takiego strasznego dzieje ??!! Czy ktoś cie do czegoś zmusza albo twoje dzieci ? Ci ludzie chca tylko pokazać, że też istnieja i chca np. móc zawierać formalne zwiazki, dziedziczyć po sobie, mieć dostęp do informacji o stanie zdrowia partnera, czy np. adoptować dzieci (nie twoje, chyba nie ?!) i normalnie żyć. I wcale nie cudze dzieci z bidula, a swoje własne z poprzedniego zwiazku (hetero) - jest ogrom takich par będacych homo, a wychowujacych dzieci, chcieliby formalnie rodzinę stanowić - co w tym jest takiego strasznego ?!! 

Serio nie moga ? No wez nie mow ! W takiej samej sytuacji sa ludki w konkubinacie 😛 Moge isc do notariusza i tam zalatwic wszystkie prawne rzeczy.. Do tego nie trzeba zadnych specjalnych przywilei.

Cytat

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak. Masz święte prawo pobierać kasę płaconą przez opluwanych przez ciebie ludzi na Twoje bombelki. Bo przecież pieniądze nie śmierdzą? Hajs musi się zgadzać? 😉 A że pochodzi z podatków płaconych też przez gejów to co cię to.

Nie mieszkam w PL 😄

Zapominasz, ze tez place podatki 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

A plac sobie na co chcesz i obrazaj kogo chcesz 🙂  Wisi mi to 😄

Kazdy ma prawo cos twierdzic 😉

No właśnie dzbanico z podlasia każdy na to goowno kościelne płaci nawet jak nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezio
7 minut temu, Gość Agnes napisał:

Nikt ci nie każe mieszkać w tej katolskiej Polsce. Jedź sobie do tolerancyj Holandii albo Szwecji i czekaj cierpliwie na Jugednamt

A ty sobie wyjedź na białoruś jak lubisz kiedy cie pan za morde trzyma i mówi jak masz myśleć. Co to za argument z doopy ?!

To jest kraj nas wszystkich, wspólny. Wszyscy mamy prawo w nim żyć i mieszkać. I mamy obowiazek się szanować, wspierać, rozumieć i sobie pomagać, a nie wyganiać i ustawiać wedle swojego widzimisie. Rzady większości nie polegaja na tym, że reszta ma zamknac gębe i dać soba pomiatać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×