Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamaktoraboisieodzieci

Mam wyższą wykształcenie 2 dzieci lat 30 i nie jestem za tęczowym , lgbt

Polecane posty

Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mundrzy*

To ciekawe, że najwięcej do powiedzenia w temacie Polski mają ludzie, którzy nawet tu nie mieszkają

Tak wiem, jako narod wybrany tylko Polacy mieszkajacy w Polsce moga miec zdanie o sytuacji 😉

W i nnych panstwach nie ma katolikow i nie ma LGTB.. nieeee ta plaga jest tylko w PL 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmieszy mnie tekst "Mam dzieci i sie boje".. po porodzie wam odbiło? Z ostatnich wydarzeń wynika,że dzieciom najbardziej szkodzą najblizsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie dzbanico z podlasia każdy na to goowno kościelne płaci nawet jak nie chce

Czyzby Trojmiasto lezalo na Podlasiu ?

Wow 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość prezio napisał:

A ty sobie wyjedź na białoruś jak lubisz kiedy cie pan za morde trzyma i mówi jak masz myśleć. Co to za argument z doopy ?!

To jest kraj nas wszystkich, wspólny. Wszyscy mamy prawo w nim żyć i mieszkać. I mamy obowiazek się szanować, wspierać, rozumieć i sobie pomagać, a nie wyganiać i ustawiać wedle swojego widzimisie. Rzady większości nie polegaja na tym, że reszta ma zamknac gębe i dać soba pomiatać. 

I tu wlasnie sie mylisz 🙂 Wlasnie na tym polega rzad wiekszosci 🙂

Mniejszosci zostana mniejszosciami chocby nie wiem jak szczekaly i lobbowaly:)

W kupie sila i moc ! 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Agnes2 napisał:

A ja nie lubię kiedy osoby, które nie mają o czymś zielonego pojęcia czyli np. z definicji bezpłodni g e je chcą uczyć jak mam wychowywać moje dzieci według jakiś standardów napisanych ob s ra nym p en is em na czyjejś d up ie

Szkoda że o ksiezach nie wpomnialas bo oni właśnie zawsze mają najwięcej do powiedzenia w kwestii wychowania dzieci i w sprawach lozkowych mimo że ani jedno ani drugie ich niby nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezio
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Serio nie moga ? No wez nie mow ! W takiej samej sytuacji sa ludki w konkubinacie 😛 Moge isc do notariusza i tam zalatwic wszystkie prawne rzeczy.. Do tego nie trzeba zadnych specjalnych przywilei.

 

Ludki w konkubinacie też by chętnie chcieli prawnego usankcjonowania zwiazków partnerskich. Chociaż ich mam w nosie, bo to, że nie biora ślubu (a moga) to jest ich wybór. Para homo takiej możliwości nie ma.

A umowa sporzadzona przed notariuszem po pierwsze jest droższa niź ślub (a z jakiej racji maja płacić więcej tylko dlatego, że sie sa hetero), a poza tym jest bardziej skomplikowana. I jednak różni sie od małżeństwa, bo np. w przypadku dziedziczenia nie zwalnia od podatku - co daje małżeństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

I tu wlasnie sie mylisz 🙂 Wlasnie na tym polega rzad wiekszosci 🙂

Mniejszosci zostana mniejszosciami chocby nie wiem jak szczekaly i lobbowaly:)

W kupie sila i moc ! 😛

No widać że cała twoja moc i siłą jest właśnie w kupie... zalatujesz nią na kilometr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezio
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

I tu wlasnie sie mylisz 🙂 Wlasnie na tym polega rzad wiekszosci 🙂

Mniejszosci zostana mniejszosciami chocby nie wiem jak szczekaly i lobbowaly:)

W kupie sila i moc ! 😛

To jest właśnie ten polski prymitywizm i guuwniane pojecie o demokracji i rzadzie większości. To by mnie na miejscu autorki najbardziej martwiło, a nie jakieś tam lgbt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
3 minuty temu, Gość prezio napisał:

Ludki w konkubinacie też by chętnie chcieli prawnego usankcjonowania zwiazków partnerskich. Chociaż ich mam w nosie, bo to, że nie biora ślubu (a moga) to jest ich wybór. Para homo takiej możliwości nie ma.

A umowa sporzadzona przed notariuszem po pierwsze jest droższa niź ślub (a z jakiej racji maja płacić więcej tylko dlatego, że sie sa hetero), a poza tym jest bardziej skomplikowana. I jednak różni sie od małżeństwa, bo np. w przypadku dziedziczenia nie zwalnia od podatku - co daje małżeństwo. 

Nie tłumacz dzbanicy, jej siłą jest kupsko z pampersa jak sama napisała to wiesz :D

nie ważne że danie gejom możliwości sformalizowania związku w niczym jej nie zaszkodzi a tym ludziom ułatwi funkcjonowanie ale ona ma uciechę, że właśnie im jest gorzej bo są w mniejszości a ona w większości i huraaaa mniejszości są mniejszosciami choćby nie wiem co i dlatego można je traktować gorzej - to jest taki tok myślenia; prosta baba z magla 100 lat temu - to ten sam poziom właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ej, nie karmcie tego trolla. Żadna matka nie napisała tego postu. To prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Mamaktoraboisieodzieci napisał:

 

Czuje że nie mogę tego głośno powiedzieć bo teraz równość jest najważniejsza i tęczowi. 

 

nie tylko czujesz, tak właśnie jest. za nazywanie rzeczy po imieniu można iść do p'i'er't'la, na zachodzie to ubrana jak stoisz, a w Polsce no cóż, co spotkało panią Godek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

nie tylko czujesz, tak właśnie jest. za nazywanie rzeczy po imieniu można iść do p'i'er't'la, na zachodzie to ubrana jak stoisz, a w Polsce no cóż, co spotkało panią Godek

już przylazłaś trollico bez szkoły? ktoś kto wyzywa inne kobiety na innych tematach od ku/rew tylko dlatego że mają inne zdanie nie jest wart żeby na niego wpłynąć. Wielka obrończyni wartości się znalazła, a na ludzi bluzga jakby w rynsztok się wychowała. 

To są właśnie te obronczynie tradycji i wartości - wulgarne prostaczki jak autorka i broken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee

ale rząd daje po 800 zł na ukrainca. a polaków na studiach i etatach nie wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1256p

Homoseksualizm do 1990 roku był traktowany jako choroba i zaburzenie, które należy leczyć. Drogą głosowania został wykreślony z listy chorób.

Ciekawe kiedy pedofile zaczną dopominać się swoich praw? Też w końcu ktoś może uznać, że pedofil to żadne zaburzenie i że to też ludzie.

Jak dla mnie LGBT to chorzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie brzydzą pary homoseksualne . Dla mnie to niezgodne z natura i mam prawo mieć swoje zdanie . Jestem osobą  niewierzącą  ale cenie sobie tradycyjne wartości rodzinne . Jestem tez przeciwnikiem   in vitro i aborcji na życzenie , Jedno i drugie to dla mnie brak szacunku do życia . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdjddj
13 minut temu, Gość eee napisał:

ale rząd daje po 800 zł na ukrainca. a polaków na studiach i etatach nie wspiera.

Polaków na studiach nie wspiera? Rząd Polakom studia opłaca! Już widzę jęczenie jakbyście mięli płacić po 100 tysięcy za semestr tak jak niektórzy. Weź już się nie osmieszaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy może mieć własne zdanie w tym temacie, ale wg mnie to zdanie nie decyduje o życiu innych. Homoseksualiści byli , sa i beda, a teraz po prostu przestali się z tym ukrywać. Szacun za odwagę, bo wiele z nas żyje w zaklamaniu udając szczęście, a boi sie powiedzieć czego chce. To że ludzie reagują agresja i brakiem tolerancji jest spowodowane jedynie strachem inności. A jaka to inność? Serio.kogos obchodzi z kim sąsiad sypia? Mnie w najmniejszym stopniu to nie obchodzi. 

Poza tym zdziwiłbym się gdyby Polacy raptem cos zaakceptowali i dali lajka. Przecież my nienawidzimy wszystkiego: matek, dzieci, emerytów, wegan, ludzi bogatych , ludzi biednych, rowerzystów, kiedy somsiad ma lepsze auto, teściowej, szwagierki, pis, po, psow bo sraja, rowerzystów, sklepów, kolejek, kasjerek,ludzi z pierwszenstwem, Brajankow.... ktoś coś dopisze? 😄 napewno nie wymieniłam wszystkiego, więc na dobrą sprawę homoseksualiści mogą czuć się tu jak u siebie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Każdy może mieć własne zdanie w tym temacie, ale wg mnie to zdanie nie decyduje o życiu innych. Homoseksualiści byli , sa i beda, a teraz po prostu przestali się z tym ukrywać. Szacun za odwagę, bo wiele z nas żyje w zaklamaniu udając szczęście, a boi sie powiedzieć czego chce. To że ludzie reagują agresja i brakiem tolerancji jest spowodowane jedynie strachem inności. A jaka to inność? Serio.kogos obchodzi z kim sąsiad sypia? Mnie w najmniejszym stopniu to nie obchodzi. 

Poza tym zdziwiłbym się gdyby Polacy raptem cos zaakceptowali i dali lajka. Przecież my nienawidzimy wszystkiego: matek, dzieci, emerytów, wegan, ludzi bogatych , ludzi biednych, rowerzystów, kiedy somsiad ma lepsze auto, teściowej, szwagierki, pis, po, psow bo sraja, rowerzystów, sklepów, kolejek, kasjerek,ludzi z pierwszenstwem, Brajankow.... ktoś coś dopisze? 😄 napewno nie wymieniłam wszystkiego, więc na dobrą sprawę homoseksualiści mogą czuć się tu jak u siebie 😁

Dobre :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Każdy może mieć własne zdanie w tym temacie, ale wg mnie to zdanie nie decyduje o życiu innych. Homoseksualiści byli , sa i beda, a teraz po prostu przestali się z tym ukrywać."

Ale to nadal nie zmienia faktu, ze brzydzi mnie taki związek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Mnie brzydzą pary homoseksualne . Dla mnie to niezgodne z natura i mam prawo mieć swoje zdanie . Jestem osobą  niewierzącą  ale cenie sobie tradycyjne wartości rodzinne . Jestem tez przeciwnikiem   in vitro i aborcji na życzenie , Jedno i drugie to dla mnie brak szacunku do życia . 

 

Życzę Ci z całego serca, żeby twoje dziecko nie mogło mieć dzieci i nie mogło naturalnie począć dziecka. Wtedy zobaczymy czy będziesz przeciwny. No chyba, że jesteś z tych, którzy nie odzywają się potem latami do własnych dzieci, bo skorzystali z in vitro. Wtedy szkoda tych Twoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

"Każdy może mieć własne zdanie w tym temacie, ale wg mnie to zdanie nie decyduje o życiu innych. Homoseksualiści byli , sa i beda, a teraz po prostu przestali się z tym ukrywać."

Ale to nadal nie zmienia faktu, ze brzydzi mnie taki związek . 

moze cie brzydzic. Mnie tez niektóre rzeczy brzydza. Pierwsza myśl? Nadmorski Janusz z brzuchem jak w 12 msc ciąży ,siedzący w kąpielowkach pod parasolka i popijający Tyskie. Ciacho Grażyny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

moze cie brzydzic. Mnie tez niektóre rzeczy brzydza. Pierwsza myśl? Nadmorski Janusz z brzuchem jak w 12 msc ciąży ,siedzący w kąpielowkach pod parasolka i popijający Tyskie. Ciacho Grażyny 😄

Mnie też to brzydzi. Obrzydliwe stare capy, co myślą, że się komuś mogą podobać. Bleee. Fuuuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Życzę Ci z całego serca, żeby twoje dziecko nie mogło mieć dzieci i nie mogło naturalnie począć dziecka. Wtedy zobaczymy czy będziesz przeciwny. No chyba, że jesteś z tych, którzy nie odzywają się potem latami do własnych dzieci, bo skorzystali z in vitro. Wtedy szkoda tych Twoic"

To nadal  nie zmienia faktu, ze jestem przeciwniczka par homo , in vitro i  aborcji na życzenie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"moze cie brzydzic. Mnie tez niektóre rzeczy brzydza. Pierwsza myśl? Nadmorski Janusz z brzuchem jak w 12 msc ciąży ,siedzący w kąpielowkach pod parasolka i popijający Tyskie. Ciacho Grażyny "

To teraz wyobraź  sobie 2 Januszów z wielkimi brzuchalami którzy  smarują się olejkiem  do opalania . Jeden drugiego klepie w tyłek  a później całują sie z języczkiem  FAJNY WIDOK ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

"Życzę Ci z całego serca, żeby twoje dziecko nie mogło mieć dzieci i nie mogło naturalnie począć dziecka. Wtedy zobaczymy czy będziesz przeciwny. No chyba, że jesteś z tych, którzy nie odzywają się potem latami do własnych dzieci, bo skorzystali z in vitro. Wtedy szkoda tych Twoic"

To nadal  nie zmienia faktu, ze jestem przeciwniczka par homo , in vitro i  aborcji na życzenie . 

Co do tych dwóch ostatnich tez mam mieszane uczucia, bo mimo iż nauka to potęga nie sądzę by decydowanie o życiu lub smierci należało do ludzi,a to wyżej to nic innego jak tworzenie i zabijanie, bo można. Zawsze byli bezdzietna, dzieci można adoptować lub oddać do adopcji, a tymczasem coraz mocniejsze jest płacenie innym za zrobienie dziecka. Ciemniejsze strona tego są eksperymenty genetyczne na płodach, ostatnio urodziły się małpy z ludzkimi genami, dziecko 3 rodzicow itd. Szacun za dokonanie, ale wg mnie do niczego dobrego to nie prowadzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja tez sie czuje dyskryminowana, bo nie mam prawa zle mowic o LGTB. Mam ich akceptowac i koniec ! Moje niezadowolenie czy watpliwosci to mowa nienawisci..

Absolutnie mine nie interesuja dopuki nie zaczynaja wymuszac jakis rownosci, manifestowac swoje przekonania na paradach ( pikny czarny PR ) czy wtracac ( dokładnie tak jak ksieża ) do wychowania MOICH dzieci..

LGTB jest gorsze niz czarny rasista, zawsze to bedzie twoja wina..

A juz do porzygu jest pilnowanie by w kazdej filmowej produkcji byl odpowiedni parytet- homo i hetero, i kolorowych, bo inaczej wrzask o dyskryminacji..

I tym sposobem mamy np. czarnoskorego aktora grajacego postac wzorowana na Clintcie Eastwoodzie.. 

Najbardziej smieszyła mnie w Sense 8 postac Michaela/Nomi- Kobitak uwieziona w ciel faceta, ktorej został pociag do kobiet.. Transeksualna lesbijka 😄 Coz to bracia.. tfu !! siostry Wachowskie nie wymysla 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

"moze cie brzydzic. Mnie tez niektóre rzeczy brzydza. Pierwsza myśl? Nadmorski Janusz z brzuchem jak w 12 msc ciąży ,siedzący w kąpielowkach pod parasolka i popijający Tyskie. Ciacho Grażyny "

To teraz wyobraź  sobie 2 Januszów z wielkimi brzuchalami którzy  smarują się olejkiem  do opalania . Jeden drugiego klepie w tyłek  a później całują sie z języczkiem  FAJNY WIDOK ? 

Taki sam widok jak robi to Janusz i Grażyna. Od publicznego mizdrzenia robi mi sie niedobrze w każdym wydaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Mamaktoraboisieodzieci napisał:

Tak ogólnie to jestem trochę zdała od tego wszystkiego. Nie oglądam za dużo tv itp. Ale tak szczerze nie lubię publicznego zalenia się ani homoseksualistów ani hetwroseksualistow. Nie jestem za pozwoleniem na małżeństwo  homoseksualistów i adoptowanie dzieci. Nie jestem za edukacja seksualna naplywającą z zachodu. Nie chcę aby mój syn w przedszkolu uczył się ze masturbacja jest fajna i może się sam zaspajajac ucząc się tego na pluszowych organach(podstawa programowa edukacji seksualnej 4-6latkow wg WHO np w szwecji) nie jestem za osobami innych wyznań w Polsce, oni przecież mają swoje zasady, upodobania u nich wiele zachowań jest normalnych u nas nie do przyjęcia. Nie chce na ulicy oglądać uchodźców którzy zgwałcą polską dziewczynkę i powiedzą że u nich to normalne...pisu tez do końca nie lubię. Ale wolę jak dają na 500 plus niż na uchodźców. 

Czuje że nie mogę tego głośno powiedzieć bo teraz równość jest najważniejsza i tęczowi. 

A ile ludzi że środowiska lgbt to pedofile? To są fakty można zerknąć po nazwiskach.

Nie jestem rasistką nie tworzę nagonek na lesbijki gejów nie jestem uprzedzona nie demonizuje wszystkich bo nie wszyscy są zli ale wolałabym aby moje dzieci tego wszystkiego co się dzisiaj dzieje nie oglądały.

Martwię się o swoje dzieci. 

Spoko. Moze twoje dzieci również będą / są LGBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja tez sie czuje dyskryminowana, bo nie mam prawa zle mowic o LGTB. Mam ich akceptowac i koniec ! Moje niezadowolenie czy watpliwosci to mowa nienawisci..

Absolutnie mine nie interesuja dopuki nie zaczynaja wymuszac jakis rownosci, manifestowac swoje przekonania na paradach ( pikny czarny PR ) czy wtracac ( dokładnie tak jak ksieża ) do wychowania MOICH dzieci..

LGTB jest gorsze niz czarny rasista, zawsze to bedzie twoja wina..

A juz do porzygu jest pilnowanie by w kazdej filmowej produkcji byl odpowiedni parytet- homo i hetero, i kolorowych, bo inaczej wrzask o dyskryminacji..

I tym sposobem mamy np. czarnoskorego aktora grajacego postac wzorowana na Clintcie Eastwoodzie.. 

Najbardziej smieszyła mnie w Sense 8 postac Michaela/Nomi- Kobitak uwieziona w ciel faceta, ktorej został pociag do kobiet.. Transeksualna lesbijka 😄 Coz to bracia.. tfu !! siostry Wachowskie nie wymysla 😛

 

A jak zaczniesz źle mówić o czymkolwiek to spotkasz się z tolerancją? Zasada jest taka, że jak ma sie mówić źle to lepiej wcale. Można nie pochwalac, ale rzeczywistości nie zmienisz. Idź na plac zabaw i mow źle o matkach. Lub wejdź do tramwaju i powiedz cos na emerytki. Wejdź do CH i powiedz cos na blondynki na szpilkach. Wpuerdziel spuści ci każdy, bo go obrazasz. Masz prawo do swojej racji, ale nie musi być najpierwsiejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

"Życzę Ci z całego serca, żeby twoje dziecko nie mogło mieć dzieci i nie mogło naturalnie począć dziecka. Wtedy zobaczymy czy będziesz przeciwny. No chyba, że jesteś z tych, którzy nie odzywają się potem latami do własnych dzieci, bo skorzystali z in vitro. Wtedy szkoda tych Twoic"

To nadal  nie zmienia faktu, ze jestem przeciwniczka par homo , in vitro i  aborcji na życzenie . 

Współczuję twoim dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×