Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamaktoraboisieodzieci

Mam wyższą wykształcenie 2 dzieci lat 30 i nie jestem za tęczowym , lgbt

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A jak zaczniesz źle mówić o czymkolwiek to spotkasz się z tolerancją? Zasada jest taka, że jak ma sie mówić źle to lepiej wcale. Można nie pochwalac, ale rzeczywistości nie zmienisz. Idź na plac zabaw i mow źle o matkach. Lub wejdź do tramwaju i powiedz cos na emerytki. Wejdź do CH i powiedz cos na blondynki na szpilkach. Wpuerdziel spuści ci każdy, bo go obrazasz. Masz prawo do swojej racji, ale nie musi być najpierwsiejsza

Jeśli ktoś obraża wszystkich to nie znaczy, że ma jaśnie prawo. Jest po prostu zwykłym chamem. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Taki sam widok jak robi to Janusz i Grażyna. Od publicznego mizdrzenia robi mi sie niedobrze w każdym wydaniu "

No własnie to po nam dokładać takich idów w postaci 2 Januszów ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

widoków 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

 

No własnie to po nam dokładać takich idów w postaci 2 Januszów ? 

 

Napisz najpierw po polsku, jak chcesz być taka narodowa patriotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"Taki sam widok jak robi to Janusz i Grażyna. Od publicznego mizdrzenia robi mi sie niedobrze w każdym wydaniu "

No własnie to po nam dokładać takich idów w postaci 2 Januszów ? 

 

Napisz najpierw po polsku, jak chcesz być taka narodowa patriotka. Uszanuj język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli ktoś obraża wszystkich to nie znaczy, że ma jaśnie prawo. Jest po prostu zwykłym chamem. I tyle.

niestety czesto odmienne zdanie jest okazywane obrazaniem :) nie mieszkam w Polsce, tutaj tez są parady homoseksualistow, sama mam znajomych gejow, ktorzy biora udział w tych obchodach,ale nikt niego nie traktuje jako wlazenie sobie z butami do domu.Taka sama impreza jak inne odpusty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

"Taki sam widok jak robi to Janusz i Grażyna. Od publicznego mizdrzenia robi mi sie niedobrze w każdym wydaniu "

No własnie to po nam dokładać takich idów w postaci 2 Januszów ? 

 

ale to nie jest tak,ze jak ktos ma partnera tej samej plci to zaczna sie ruchać na plazy :D rzadko widze homoseksualistow liżacych sie na ulicy.W sumie raz widziałam dwie lesbijki ktore sie całowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie też wiele rzeczy brzydzi. Np. strasznie obrzydzają mnie kobiety w ciąży czy matki karmiące piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko kobieta  w ciąży , matka kp jest czymś  naturalnym  zgodnym z naturą . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

widoków 🙂 

a wiesz, ze bardzo wiele osob jest homoseksualnych,a pozostaje w normalnych zwiazkach,ma rodziny,bo sie ukrywają? osobiscie znam 4 takie przypadki. 2 mezczyzn rozwiodlo sie i zostawiło rodziny ,bo wyznali,ze sa gejami, jeden ksiadz i jeden ktorego zona nakryła z kolegą :D teraz powiedz czy nasza akceptacja tego ma jakies znaczenie ? oraz co jest lepsze jawne przyznanie sie ,ze wole męzczyzny/kobiety, czy fikcyjna rodzina i pozniej wielkie dramaty? homoseksualisci sa wsrod nas, moze nawet ktos z twojego bliskiego otoczenia. W moim otoczeniu tez są osoby homoseksualne, niedawno chlopak przyznał sie swojej matce do tego,ze jest homoseksualny. Matka nauczycielka, pobozna, z tych co sie szanują na kazdym kroku. Przespala sie z tym i pogodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość 1256p napisał:

Homoseksualizm do 1990 roku był traktowany jako choroba i zaburzenie, które należy leczyć. Drogą głosowania został wykreślony z listy chorób.

Ciekawe kiedy pedofile zaczną dopominać się swoich praw? Też w końcu ktoś może uznać, że pedofil to żadne zaburzenie i że to też ludzie.

Jak dla mnie LGBT to chorzy ludzie.

O jej i co z tego że do 1990 roku było to traktowane w ten sposób? A o autyzm niegdyś obwinialo się matki, a za lobotomię jej twórca dostał Nobla swego czasu i się z tego wycofano i czy to znaczy, że mamy się cofać, bo kiedyś to było dopuszczalne? Co to za argument?

Oczywiście, że dla ciebie może być to choroba. Dla wielu ludzi Ziemia nadal jest płaska, co nie znaczy że mają rację... Tylko,  że co tam sobie jest DLA NICH to świat o to nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mnie też wiele rzeczy brzydzi. Np. strasznie obrzydzają mnie kobiety w ciąży czy matki karmiące piersią.

A Zakazac tego w cholere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

 Wpuerdziel spuści ci każdy, bo go obrazasz. Masz prawo do swojej racji, ale nie musi być najpierwsiejsza

Ale dlaczego racja LGTB musi byc najpierwsiejsza ? Oni tez mnie obrazaja. Nie chce ich nauk w szkołach , wyzywana jestem od homofobow, katoli itp.

Im wolno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ale dlaczego racja LGTB musi byc najpierwsiejsza ? Oni tez mnie obrazaja. Nie chce ich nauk w szkołach , wyzywana jestem od homofobow, katoli itp.

Im wolno ?

a w jaki sposob oni cie obrazaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

 wyzywana jestem od homofobow, katoli itp

i bardzo dobrze, bo homofobem katolem jesteś. Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale dlaczego racja LGTB musi byc najpierwsiejsza ? Oni tez mnie obrazaja. Nie chce ich nauk w szkołach , wyzywana jestem od homofobow, katoli itp.

Im wolno ?

Ty wyzywasz ich, a oni ciebie. Więc mamy równowagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"a wiesz, ze bardzo wiele osob jest homoseksualnych,a pozostaje w normalnych zwiazkach,ma rodziny,bo sie ukrywają? osobiscie znam 4 takie przypadki. 2 mezczyzn rozwiodlo sie i zostawiło rodziny ,bo wyznali,ze sa gejami, jeden ksiadz i jeden ktorego zona nakryła z kolegą :D teraz powiedz czy nasza akceptacja tego ma jakies znaczenie ?"

I myślisz ze jak związki homo będą legalne  to nagle nie będzie takich sytuacji ? Nie róbmy z gejow jakiś ... bez własnego zadania którzy  cale zycie trzymają sie spódnicy mamusi  . Sama miałam kolegę geja który wyjechał do Holandii . Facet mądry , odpowiedzialny i sam mowi ,ze jak ktoś wiedząc  o odmiennej  seksualności zakłada rodzinę  to jest zwykłym  ch.... i wcale  mu go nie żal  bo tak sie nie robi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

"a wiesz, ze bardzo wiele osob jest homoseksualnych,a pozostaje w normalnych zwiazkach,ma rodziny,bo sie ukrywają? osobiscie znam 4 takie przypadki. 2 mezczyzn rozwiodlo sie i zostawiło rodziny ,bo wyznali,ze sa gejami, jeden ksiadz i jeden ktorego zona nakryła z kolegą :D teraz powiedz czy nasza akceptacja tego ma jakies znaczenie ?"

I myślisz ze jak związki homo będą legalne  to nagle nie będzie takich sytuacji ? Nie róbmy z gejow jakiś ... bez własnego zadania którzy  cale zycie trzymają sie spódnicy mamusi  . Sama miałam kolegę geja który wyjechał do Holandii . Facet mądry , odpowiedzialny i sam mowi ,ze jak ktoś wiedząc  o odmiennej  seksualności zakłada rodzinę  to jest zwykłym  ch.... i wcale  mu go nie żal  bo tak sie nie robi . 

No i dlatego wyjechał do Holandii 😄

Myślę,ze beda sid zdarzać, ake rzadziej. Właśnie problem w tym ,że ludzie boją się własnego zdania. Ile młodych idzie do ołtarza i chrzci dzieci, bo WIE ,że wlasne zdanie doprowadzi do rozlamu rodziny? Większość robi to bo tradycja i tego sie oczekuje. O tym co działo się w klasztorach chyba wiesz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość gość napisał:

Tylko kobieta  w ciąży , matka kp jest czymś  naturalnym  zgodnym z naturą . 

 

homo też jest zgodne z naturą. Tak samodobra orienacja jak hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie bardziej draznia palacze, którzy zatruwaja powietrze i alkoholicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"homo też jest zgodne z naturą. "

nigdy nie było

nie jest i nie będzie 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelenia

autorko widocznie mieszkasz gdzieś w jakiejś pipidówie że masz takie zaściankowe i moherowe myślenie ,a to jakie będą twoje dzieci czy będą gejem,les. czy hetero to tak naprawdę nie masz na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"autorko widocznie mieszkasz gdzieś w jakiejś pipidówie że masz takie zaściankowe i moherowe myślenie ,a to jakie będą twoje dzieci czy będą gejem,les. czy hetero to tak naprawdę nie masz na to wpływu."

tak tak a świstak  siedzi i zawija  ....

Ja mieszkam w mieście , pracuje w duzej korpo i tak 90% moich koleżanek z pracy  mam identyczne poglądy jak autorka  tematu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

"homo też jest zgodne z naturą. "

nigdy nie było

nie jest i nie będzie 

 

 

Jest zgodnie z naturą. Było, jest i będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"autorko widocznie mieszkasz gdzieś w jakiejś pipidówie że masz takie zaściankowe i moherowe myślenie ,a to jakie będą twoje dzieci czy będą gejem,les. czy hetero to tak naprawdę nie masz na to wpływu."

tak tak a świstak  siedzi i zawija  ....

Ja mieszkam w mieście , pracuje w duzej korpo i tak 90% moich koleżanek z pracy  mam identyczne poglądy jak autorka  tematu . 

I uważasz, że masz wpływ na orientację seksualną swoich dzieci? Jak są / będą homo to co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

"autorko widocznie mieszkasz gdzieś w jakiejś pipidówie że masz takie zaściankowe i moherowe myślenie ,a to jakie będą twoje dzieci czy będą gejem,les. czy hetero to tak naprawdę nie masz na to wpływu."

tak tak a świstak  siedzi i zawija  ....

Ja mieszkam w mieście , pracuje w duzej korpo i tak 90% moich koleżanek z pracy  mam identyczne poglądy jak autorka  tematu . 

Ochrzci jeszcze raz ,:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

" uważasz, że masz wpływ na orientację seksualną swoich dzieci? Jak są / będą homo to co zrobisz?"

Przepraszam bardzo jak jestem matka to juz nie mogę mieć  własnego  zdania ?  Nic nie zrobię  ale to nadal nie zmienia faktu ,ze pary homo mnie brzydzą i jestem przeciwnikiem  legalizowania takich związków  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ochrzci jeszcze raz ,:D "

Po raz kolejny jestem osoba niewierząca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

"Ochrzci jeszcze raz ,:D "

Po raz kolejny jestem osoba niewierząca. 

A szczepisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

"autorko widocznie mieszkasz gdzieś w jakiejś pipidówie że masz takie zaściankowe i moherowe myślenie ,a to jakie będą twoje dzieci czy będą gejem,les. czy hetero to tak naprawdę nie masz na to wpływu."

tak tak a świstak  siedzi i zawija  ....

Ja mieszkam w mieście , pracuje w duzej korpo i tak 90% moich koleżanek z pracy  mam identyczne poglądy jak autorka  tematu . 

I większość  tych koleżanek ubrania tylki sobie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×