Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamaktoraboisieodzieci

Mam wyższą wykształcenie 2 dzieci lat 30 i nie jestem za tęczowym , lgbt

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 21.07.2019 o 16:27, Gość Gość napisał:

Żal mi autorki postu, że jej dzieci będą takimi samymi bandziorami jak ci z Białegostoku.

Jesteś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A od kiedy to mniejszość rządzi większością! Skąd w ogóle ten pomysł, żeby mniejszość miała dyktować warunki. Za kogo wy się w ogóle uważacie. Co za bezczelność! Najbardziej odrażający ten tupet i ta agresja. Autorka mówiła kulturalnie, spokojnie nie obrażając nikogo, a ci z gębą wyskoczyli, z agresją. Obrażają i uważają, że oni mogą. Podwójne standardy. Jesteście jak muzułmanie!

Wymagacie bezwzględnej już nawet nie tolerancji tylko wręcz przyklaskiwania wymagacie. Ten kto nie przyklaskuje jest wrogiem i się go obraża i wyzywa. Ten kto nie jest w żaden sposób agresywny ani obrażający, kto po prostu na spokojnie przyznał, że tego nie popiera jest wyzywany, obrażany, atakowany. Żeby wymagać tolerancji trzeba wpierw samemu umieć się nią wykazać, a wy nie potraficie. Wy dajecie sobie prawo do poniżania innych i jeszcze uważacie, że to jest właściwe. Straszna, straszna obłuda najgorszego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A od kiedy to mniejszość rządzi większością! Skąd w ogóle ten pomysł, żeby mniejszość miała dyktować warunki. Za kogo wy się w ogóle uważacie. Co za bezczelność! Najbardziej odrażający ten tupet i ta agresja. Autorka mówiła kulturalnie, spokojnie nie obrażając nikogo, a ci z gębą wyskoczyli, z agresją. Obrażają i uważają, że oni mogą. Podwójne standardy. Jesteście jak muzułmanie!

Wymagacie bezwzględnej już nawet nie tolerancji tylko wręcz przyklaskiwania wymagacie. Ten kto nie przyklaskuje jest wrogiem i się go obraża i wyzywa. Ten kto nie jest w żaden sposób agresywny ani obrażający, kto po prostu na spokojnie przyznał, że tego nie popiera jest wyzywany, obrażany, atakowany. Żeby wymagać tolerancji trzeba wpierw samemu umieć się nią wykazać, a wy nie potraficie. Wy dajecie sobie prawo do poniżania innych i jeszcze uważacie, że to jest właściwe. Straszna, straszna obłuda najgorszego gatunku.

Mniej więcej od tego momentu, kiedy ustalono liczbę posłów i nie, nie są reprezentacją żadnej większości, bo na wybory chodzi ledwo połowa uprawnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbsbs
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A od kiedy to mniejszość rządzi większością! Skąd w ogóle ten pomysł, żeby mniejszość miała dyktować warunki. Za kogo wy się w ogóle uważacie. Co za bezczelność! Najbardziej odrażający ten tupet i ta agresja. Autorka mówiła kulturalnie, spokojnie nie obrażając nikogo, a ci z gębą wyskoczyli, z agresją. Obrażają i uważają, że oni mogą. Podwójne standardy. Jesteście jak muzułmanie!

Wymagacie bezwzględnej już nawet nie tolerancji tylko wręcz przyklaskiwania wymagacie. Ten kto nie przyklaskuje jest wrogiem i się go obraża i wyzywa. Ten kto nie jest w żaden sposób agresywny ani obrażający, kto po prostu na spokojnie przyznał, że tego nie popiera jest wyzywany, obrażany, atakowany. Żeby wymagać tolerancji trzeba wpierw samemu umieć się nią wykazać, a wy nie potraficie. Wy dajecie sobie prawo do poniżania innych i jeszcze uważacie, że to jest właściwe. Straszna, straszna obłuda najgorszego gatunku.

Mówisz dokładnie o tym co sama robisz. Plujesz się Że inni maja podwójne r standardy a właśnie obraziłas cała wielomilionowa społeczność muzułmanów z powodu ich wiary. To ty jesteś dokładnie ta z podwójnymi standardami o której piszesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 22.07.2019 o 20:12, Gość gosc napisał:

No i co z tego, że się ich brzydzi? Ja np. brzydzę się kobiet w ciąży i matek karmiacych. I co? Mam chodzić i mówić, że powinno się im odebrać jakies prawa, zabronić chodzić po ulicach itd?

 

Przeciez to sie dzieje 😛 Jest nagonka na kobiety w ciazy i dzieciate. A jakie oburzenie wywyoluje karmienie dziecka piersia !

Homoseksualistom sie nie odbiera zadnych praw..

Chcieliby miec takie same przywileje jak wiekszosc.. Tylko nie spelniaja warunkow by te przywileje uzyskac 🙂

I krzycza o jakiejsc wydumanej dykryminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 22.07.2019 o 19:43, Gość Gość napisał:

Obrzydzenie to też fobią nieuku. Jak ktos sie boi lub brzydzi pająków to arachnofobia itp itd. Teraz to was w tych szkolach ucza chyba tylko jak bez opieki do kibla trafic

Serio ?

Skoro wiec nie jem zupy z flakow , bo sie brzydze, to mam flakofobie ? 😛

Boje sie falkow, tak ? 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Serio ?

Skoro wiec nie jem zupy z flakow , bo sie brzydze, to mam flakofobie ? 😛

Boje sie falkow, tak ? 😄

 

Jeśli na flaki reagujesz przesadnie, to wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.07.2019 o 03:20, Gość gosc napisał:

Bardzo prosze o podanie zrodla w ktorym homoseksualizm w swiecie zwierzat jest udowodniona pomylka.

Sam sobie znajdz, to nic trudnego 🙂

Jesli ktokolwiek wogole zajal sie udowadnianiem oczywistosci .

Z punktu widzenia biologii, natury, ma ona jeden cel- rozprzestrzenianie genow, przedluzanie gatunku.

ma rolnik 2konie, klacz i ogiera. Cieszy sie na przyszle zrebaki. A tu zonk, ogier jest homo i nie chce zaplodnic klaczy.

Po co rolnikowi taki kon ? Jest bezuzyteczny z punktu widzenia biologii 🙂 Zrebakow nie bedzie, co najwyzej muly 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo

Dla mnie brak zgody na malzenstwa homo to kompletny brak logiki.Ci sami protestujacy przeciw temu  ludzie uwazają,ze geje maja dziesiatki partnerow, Aids itd- a jak chca sie na stale zwiazac malzenstwem  z jedna osoba - to zle? Nie mowie o slubie koscielnym, bo to inna bajka ( wlasnie bajka- bo wiekszość hetero  bioracych go i tak grzeszy ciezko wspolzyjac pzred slubem,stosujac antykoncepję, rozwodzac się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja uważam że każdy ma prawo żyć jak chce i nie powinno być tak że jak ktoś myśli inaczej to wolno na niego napadac, bić, obrażać.... Więcej tolerancji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

UWAGA LINK polscy kibole patrioci bija nastolatka i powalaja dziewczyne DRASTYCZNE

 

wizerunek jednego z napastnikow byl udosteniany przez policje przez pewien czas

twitter.com/RobertBiedron/status/1152666819263705088

video.twimg.com/ext_tw_video/1152606262460387328/pu/vid/320x576/0TiNT75HuxDgzQ_9.mp4?tag=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.07.2019 o 07:23, Gość gośc mimi napisał:

Ja też sobie cenię takie wartości, ale jednocześnie jestem na tyle otwarta, aby nie przeszkadzało mi, że 2 panie albo 2 panowie wezmą ślub, bo się kochają i chcą być razem. Ich związek nijak nie zagraża mojej rodzinie. Wytłumacz mi, jak jedno przeszkadza drugiemu.

 

A mnie zastanawia te parcie do slubu homoseksualistow, skoro coraz wiecej par hetero zyje w konkubinacie 😄

Skoro hetero moge i maja sie dobrze, to i homo moga 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Mniej więcej od tego momentu, kiedy ustalono liczbę posłów i nie, nie są reprezentacją żadnej większości, bo na wybory chodzi ledwo połowa uprawnionych.

To czemu dup.py nie ruszyles ? A teraz biadolisz.

Rodzinke za fraki i na wybory ! 

A tak poza tym to jest wlasnie demokracja 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Bsbsbs napisał:

 Plujesz się Że inni maja podwójne r standardy a właśnie obraziłas cała wielomilionowa społeczność muzułmanów z powodu ich wiary. 

Nie obrazila tylko podala jako przyklad podwojnych standartow 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

 

UWAGA LINK polscy kibole patrioci bija nastolatka i powalaja dziewczyne DRASTYCZNE

 

wizerunek jednego z napastnikow byl udosteniany przez policje przez pewien czas

twitter.com/RobertBiedron/status/1152666819263705088

video.twimg.com/ext_tw_video/1152606262460387328/pu/vid/320x576/0TiNT75HuxDgzQ_9.mp4?tag=10

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Od ponad 30 lat mam przyjaciela homo. Razem z nim jako dzieci definiowałam jego seksualność - wspierałam gdy sam nie rozumiał co się z nim dzieje i nie opuściłam gdy zaczął wyjeżdżać do największych miast Polski i Europy by prowadzić zwariowany hulaszczy tryb życia młodego przystojnego geja. I on, właśnie on powiedział mi tak- nie wyobrażam sobie i nie opieram małżeństw wśród homo. Jest to niepotrzebne , możemy realizować się i żyć ze sobą w związkach niezalegalizowanych. A adoptowanie dzieci przez pary takie jak nasze jest Tirana abstrakcja i nigdy nie powinno mieć miejsca. Uwierzcie mi to jego nikt widzenia. Powiedział jeszcze - czy ty myślisz ze nie chciałbym być normalnym heterykiem ? Pewnie ze tak ale jestem kim jestem i muszę nauczyć się z tym żyć i cieszyć z życia. Jednak ma on bardzo wyraźny pogląd kto w społeczeństwie uchodzi za normalna rodzine, gdzie powinny pojawić się dzieci i jak powinny być wychowywane. On żyje z boku, nie krzyczy ze jest gejem, nie wola o prawa. Bardzo mi się podoba jego światopogląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

A mnie zastanawia te parcie do slubu homoseksualistow, skoro coraz wiecej par hetero zyje w konkubinacie 😄

Skoro hetero moge i maja sie dobrze, to i homo moga 🙂

A sama masz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta30

Ja mam przyjaciela geja,ale  on nie uznaje seksu analnego, jest w stałym związku z mężczyzną i ten związek opiera się tylko na seksie oralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

A mnie zastanawia te parcie do slubu homoseksualistow, skoro coraz wiecej par hetero zyje w konkubinacie 😄

Skoro hetero moge i maja sie dobrze, to i homo moga 🙂

Moc a musiesz to dwie rozne sprawy. Ja moge zyc w konkubinacie lub moge wziac slub, para homoseksualna musi zyc w zwiazku nieformalnym bo slubu wziac nie moze. Taka drobna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×