Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anna

Pegging

Polecane posty

Gość Anna

Mój mąż namówił mnie na Pegging. Bardzo mnie to podnieca. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anna

Jak bym wiedziała że da mi to tyle przyjemności to dawno bym go przeleciała

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

A co to jest ten pegging? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anna

Nie żartuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anna

Zakładasz sobie sztucznego penisa na uprzęży (ja mam akurat takiego który trzyma się w mojej cipce) i bierzesz go tak jak on zwykle ciebie. Zanim on dojdzie ja mam przynajmniej trzy orgazmy. Uwielbiam to robić. Biorę go od przodu z nogami na pagony. Lubię patrzeć na jego grymas twarzy. Polecam wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak używasz  moja żona nie nosi go z przepaską.  Czy tak by jej się bardziej podobało?  Zawsze mam na to ochotę, ale rzadko to akceptuje i muszę zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minutos atrás, Vitor escreveu:

como você usa? minha esposa não o usa com uma faixa na cabeça. Ela gostaria mais assim? Sempre sinto vontade, mas raramente aceito e tenho que pedir ... a esposa não usa com uma bandana. Ela gostaria mais assim? Sempre sinto vontade, mas problema aceito e tenho que perguntar ...

 

Edytowano przez Vitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Vitor napisał:

jak używasz?  moja żona nie nosi go z przepaską.  Czy tak by jej się bardziej podobało?  Zawsze mam na to ochotę, ale rzadko to akceptuje i muszę zapytać...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Vitor napisał:

como você usa, minha esposa não usa com uma bandana. Ela gostaria mais assim? Sempre sinto vontade, mas raramente aceito e tenho que perguntar ...

 

24 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Você é brasileiro ou português?

Brasileiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Vitor napisał:

 

Brasileiro

Si brasileiro copulando bunga bunga si si 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, acordeon napisał:

Nie ma to jak być dobrze wypegingowanym 😉

Polecasz z własnego doświadczenia? 😉 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Marcin40 napisał:

Polecasz z własnego doświadczenia? 😉 😄 

Zależy od partnetki ....ja wolę delikatne a nie stanowcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2021 o 19:59, Marcin40 napisał:

Polecasz z własnego doświadczenia? 😉 😄 

najważniejsze ..że się nie skarży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z peggingiem nie raz było tak, że ja na drugi dzień chodziłem w rozkroku, a dziewczyna, z którą się bawiłem wyprostowana niemal na baczność bo miała takie zakwasy na brzuchu, że każde pochylenie sprawiało jej ból. Tak, więc trzeba to mieć na uwadze, jeśli ktoś nie używa strpona zbyt często. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, submissive_boy napisał:

Z peggingiem nie raz było tak, że ja na drugi dzień chodziłem w rozkroku, a dziewczyna, z którą się bawiłem wyprostowana niemal na baczność bo miała takie zakwasy na brzuchu, że każde pochylenie sprawiało jej ból. Tak, więc trzeba to mieć na uwadze, jeśli ktoś nie używa strpona zbyt często. 🙂 

Haha.... To musiał być widok. Ty w rozkroku, a ona wyprostowana obok 😁 I co- poszliscie tak do restauracji? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcin40 napisał:

Haha.... To musiał być widok. Ty w rozkroku, a ona wyprostowana obok 😁 I co- poszliscie tak do restauracji? 😁

Niestety nie, ale to by było ciekawe. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ddt60 napisał:

taka pozycja do spokojnego peggingu wygodniejsza ...

A jakie widoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ddt60 napisał:

zabawa polega tak trochę na "zamianie ról" i czasami jest formą lżejszej lub mocniejszej kobiecej dominacji...

Osobiście nie postrzegam peggingu w ten sposób czy pene.tracji jako takiej. Najzwyczajniej w świecie mnie to kręci. Lubię po.śladki. Dla faceta to też przyjemne, bo prostata działa jak punkt G. No pegging ale może być formą dominacji i taki jest też zazwyczaj marketing straponów. Może to być dodatkowym atutem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, janette5757 napisał:

Osobiście nie postrzegam peggingu w ten sposób czy pene.tracji jako takiej. Najzwyczajniej w świecie mnie to kręci. Lubię po.śladki. Dla faceta to też przyjemne, bo prostata działa jak punkt G. No pegging ale może być formą dominacji i taki jest też zazwyczaj marketing straponów. Może to być dodatkowym atutem. 

Fajnie,że jesteś otwarta na takie rzeczy, bo nie każda kobieta byłaby na to gotowa. Są takie, które to wyśmieją i oczywiście napiszą,że facet, co tego próbuje to ukryty gej 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bi i się wcale z tym nie kryję. Czemu miałoby mi przeszkadzać, gdyby partner też był bi? Wręcz wolę mężczyzn bi, bo lepiej idzie się dogadać, jakoś tak bardziej "na tej samej stronie". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenie to jednak marzenie. Pragnienie to jednak pragnienie.

Minęło trochę już czasu od kiedy marzenie zamieniło się u mnie w pragnienie. Ochota na to by popieścić się z drugim mężczyzną. Poczuć to wszystko czym nie jest ciało kobiety. Sieć pełna jest takich poszukujących. Pełna jest także takich co szybko i zaraz by byli na to gotowi. Wiem ale tak nie umiem. Szukam kogoś kto jest w stałym związku hetero i kto marzy aby jedynie czasami otworzyć sobie tę furtkę MM. Kogoś kto jest miły, kulturalny i wyrozumiały. Kogoś kogo da się polubić i pozwoli sobie zaufać. Kogoś kto też może jeszcze nigdy tego nie robił bo nie odważył się ale byłby gotów spróbować w warunkach zapewniających mu wszelkie strefy komfortu.

Jeśli mniej więcej jesteś bliski tego opisu i odpowiada Ci mój wiek 45 lat – napisz. natimrselam@gmail.com
Odpiszę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 27.08.2021 o 14:49, janette5757 napisał:

Ja jestem bi i się wcale z tym nie kryję. Czemu miałoby mi przeszkadzać, gdyby partner też był bi? Wręcz wolę mężczyzn bi, bo lepiej idzie się dogadać, jakoś tak bardziej "na tej samej stronie". 

akurat pegging niekoniecznie jest dla biseksualnych mężczyzn i to, że facet lubi pegging nie świadczy, że jest biseksualny. Jest to także zabawa dla mężczyzn biseksualnych, ponieważ pegging z definicji jest to relacja z kobietą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×