Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Shatyn

Kaczka na taczkę.

Polecane posty

Mazurek:
"Prezydent siedzi. Dlatego przejdzie do historii."
x
x
Opozycja? Jaka opozycja? Jak nas wkurzą to za chwilę nie będzie żadnej opozycji
- Joachim Brudziński -
x
x
O to mam największe pretensje do Kaczyńskiego, że z cynicznych powodów dał nieoświecionemu plebsowi poczucie dostępu do władzy— mówi prof. Wojciech Sadurski, prawnik i politolog.
x
x
Janusz Głowacki: 
Minister Antoni zwrócił się do NATO, prosząc o broń nuklearną, uspokajając, że to tylko na użytek wewnętrzny
x
x
Suski: "widziałem na nagraniu, jak uczestnicy manifestacji KOD napadli na jednego z kontrdemonstrantów, który chciał im wyrwać flagę. "
x
x
Pan Błaszczak to Chodzący Deficyt Intelektualny - Dorn.
x
x
Roman Giertych nie zostawił suchej nitki na nocnych wydarzeniach w Sejmie. Dostało się też prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu. 
"Wszystko to, aby zaspokoić zemstę jednego świra" - stwierdził mecenas.
x
x
Nigdy by Polakom broń ich nieprzyjaciół straszną nie była, gdyby sami go między sobą zgodni znali swą siłę całej tej siły użyć umieli, nigdy by, mówię, orężem Polaków pokonać nie można, gdyby chytry nieprzyjaciel przewrotnością, zdradą i podstępami nie niszczył chęci, i sposobu odporu.
x
....chytrość moskiewskich intryg, mocniejsza niż broń, gubiła zawsze Polaków samymi Polakami.
x
x
- Na początku dwulecia rządów PiS z ust Antoniego Macierewicza padło zdanie że Polska jest bezbronna. Okazało się, że to nie opis stanu faktycznego, tylko obietnica wyborcza - powiedział Cezary Tomczyk 
x
x
Nie jest prawdą, że w ciągu ostatnich 28 lat nikt nie potrafił dokonać zmian w sądownictwie, które nadal jest jakby PRL-owskie. To kłamstwo. Sądownictwo zostało w sposób zasadniczy i ideowo jednoznaczny przekształcone na podstawie tych ustaw, które Sejm uchwalił już w grudniu 1989 r. Wcześniej częściowo dyspozycyjne, pod naciskiem prezesów, sposobu nominacji, awansowania i nagradzania stało się odrębną, niezależną władzą sądowniczą, którą dopiero teraz, po 28 latach, pragnie się z powrotem zamienić na taką, którą będzie można się posłużyć, gdy zajdzie taka potrzeba, w celach politycznych.
x
Nie ma instytucji w Polsce, która byłaby tak oczyszczona po 1989 roku - prof. Adam Strzembosz o Sądzie Najwyższym
x
x
Zadaję sobie pytanie, po co to wszystko, do czego ta władza zmierza, jaką wizję państwa mają? Chrześcijański, narodowy, zamknięty kraj, żyjący w izolacji od świata? Z Matką Boską na sztandarach i brutalnym terrorem bojówek narodowych? To jest cel? Upaństwowienie na nowo wszystkiego i w związku z tym kontrola wszystkiego, od naszych łóżek po nasze myśli? Boimy się, że tak jak kiedyś był "homo sovieticus", teraz będzie "homo PiS", wychowany w nowej szkole, z nowym programem. A my chcemy być wolnymi ludźmi. Tylko tyle i aż tyle – mówi w wywiadzie dla Magazynu TVN24 aktorka Krystyna Janda. (http://www.tvn24.pl )
x
x
x
Jest tak jak przewidziałem. Żeby rozładowac swoją frustrację, z powodu niemozności merytorycznej, intelektualnej dyskusji na argumenty, obszczymurek skasował/zablokował po raz kolejny mój topik, prawdopodobnie doznając orgazmu... 😄
I oczywiście nic to nie dało, bo topik znowu jest. 
😄

Gość gość

BRAWO PIS I GAZETA POLSKA

Poland is proudly embracing the dark ages. People distryst science and claim sexual orientation is an ideology. So much for love and tolerance of the majorly catholic society.

Polska z dumą obejmuje ciemne wieki. Ludzie dystrystują naukę i twierdzą, że orientacja seksualna jest ideologią. To tyle, jeśli chodzi o miłość i tolerancję większości katolickiego społeczeństwa.

bbc.co.uk/news/uk-england-london-12526820

Gość gość

parafia w białymstoku dzisiaj chwaliła kiboli i chuliganów, dziękowali że obrzucali młodych ludzi lgbt cegłami oraz za pobicia  prawdziwy kościół chrystusowy  nie ma co

Gość Brawo Shatyn !!!

„Panie prezesie, proszę się nie bać. Jeżeli zostaną ogłoszone wybory, a wierzę, że będzie to wkrótce, jestem gotowy do przeprowadzenia debaty i porozmawiamy także o wiarygodności, finansach, o wszystkim. Nawet o sporcie. Jestem otwarty” – mówił w w czasie spotkania z wyborcami w Tarnowie Grzegorz Schetyna. Jak widać szef PO doprasza się debaty z prezesem PiS. Poseł PiS Marcin Horała mówi: „nie spodziewałbym się debaty Kaczyńskiego ze Schetyną.”

Gość Gość

Wybory parlamentarne coraz bliżej, a tu taki cios w Zjednoczoną Prawicę. Nie dalej jak tydzień temu ojciec Tadeusz Rydzyk w mocnych słowach zwracał się do polityków władzy: -  Jaka ta to dobra zmiana? Dobrze, że jest 500 plus i inne rzeczy, ale ważny jest duch narodu - podkreślił duchowny na Jasnej Górze, podczas pielgrzymki rodziny Radia Maryja. A teraz w najnowszych Rozmowach Niedokończonych, dyrektor radia znów powiedział, co o tym wszystkim myśli. Rydzyk zadzwonił do studia, w którym gościli m.in. Bartosz Kownacki i nie przebierał w słowach. Rzucał grzmoty w Zjednoczoną Prawicę. Na temat "ideologii gender" wypowiedział się w kontekście Gdańska, zaczął tak: – Mówi się, że w Polsce nie ma jeszcze społecznej akceptacji na wprowadzanie ideologii gender, w Irlandii czy w Niemczech też tego na początku nie było, ale przeciwnicy pracują. Tylko cały, silny i mądry naród da radę. Cały czas idzie to do nas, idzie to „sączenie”, szokowanie nas najgorszymi bluźnierstwami. W takim Gdańsku promował to zamordowany były prezydent Adamowicz. Nie bójmy się mówić prawdy! (...) Ciekaw jestem jak posłowie Prawa i Sprawiedliwości w tej sprawie się zachowują, w Gdańsku . Czy nie są też tak stojący z boku, żeby być poprawnym politycznie, by tak Panu Bogu ogarek i diabłu świeczkę. Nie wiem, czy nie jesteśmy tacy. Warto się temu przypatrywać - mówił. 

Gość Z pozdrowieniami od Otulon

a teraz dziadek dostal piany i do wieczora natrzaska tysiac wpisow  ja toba gardze smieciu,gdybym mogla sprawic zebys raz na zawsze zniknal z tego forum to bym zaplacla nawet komus zeby cie zbanowal i wywalil stad na zbita cyganska morde,w koncu moze i racja trzeba napisac do wp zeby sie za ciebie wzieli pocwaro nowohucka

Gość gość
2 minuty temu, Gość Z pozdrowieniami od Otulon napisał:

a teraz dziadek dostal piany i do wieczora natrzaska tysiac wpisow  ja toba gardze smieciu,gdybym mogla sprawic zebys raz na zawsze zniknal z tego forum to bym zaplacla nawet komus zeby cie zbanowal i wywalil stad na zbita cyganska morde,w koncu moze i racja trzeba napisac do wp zeby sie za ciebie wzieli pocwaro nowohucka

o fajny poziom rynsztoku tak jak twoja ulubiona partia.

Gość gość
38 minut temu, Gość gość napisał:

parafia w białymstoku dzisiaj chwaliła kiboli i chuliganów, dziękowali że obrzucali młodych ludzi lgbt cegłami oraz za pobicia  prawdziwy kościół chrystusowy  nie ma co

pobożny polski kościółek. trzeba przekazać papieżowi franciszkowi.

Gość Zuza

o jak się biedni pederaści oburzają że im jakąś paradę zboczeńców obrzucono 😁

wyszczekajcie się na forum, tyle waszego bo nic więcej nie możecie zbóki 😄

Gość gość
3 minuty temu, Gość Zuza napisał:

o jak się biedni pederaści oburzają że im jakąś paradę zboczeńców obrzucono 😁

wyszczekajcie się na forum, tyle waszego bo nic więcej nie możecie zbóki 😄

skoro  teraz za rządów pisu    na pier da lanie     cegłami jest legane to oczekuj cegły także na swojej głowie

Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

skoro  teraz za rządów pisu    na pier da lanie     cegłami jest legane to oczekuj cegły także na swojej głowie

super polski kościół katolicki już pochwalił na pier da lanie cegłami to będziemy na pier da lać w to i owo.

Gość Zuza
4 minuty temu, Gość gość napisał:

na szczęście ja nie jestem żadnym pederastą i napierrdalanie we mnie nie jest legalne

Gość gość
Przed chwilą, Gość Zuza napisał:

na szczęście ja nie jestem żadnym pederastą i napierrdalanie we mnie nie jest legalne

jak to jak można nappierdallax w jednych to i ty dostaniesz

Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

za ojczyzne dostaniesz ZUZA

Gość Zuza
Przed chwilą, Gość gość napisał:

no to dawaj, czekam

Gość gość

no to dawaj, czekam

super to się doczekasz, tylko sie nie chowaj za bardzo

Gość Zuza
2 minuty temu, Gość gość napisał:

za ojczyzne dostaniesz ZUZA

od twojego chłopaka ? 🙂

Gość gość
1 minutę temu, Gość Zuza napisał:

od twojego chłopaka ? 🙂

ta od mojego chłopaka kibola niezle ...la cegłami

Gość Zuza
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ta od mojego chłopaka kibola niezle ...la cegłami

ale chyba tylko w zboczeńców, więc uważaj na niego

Gość gość

ale chyba tylko w zboczeńców, więc uważaj na niego

szczególnie tych w koloratkach

Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

BRAWO PIS I GAZETA POLSKA

Poland is proudly embracing the dark ages. People distryst science and claim sexual orientation is an ideology. So much for love and tolerance of the majorly catholic society.

Polska z dumą obejmuje ciemne wieki. Ludzie dystrystują naukę i twierdzą, że orientacja seksualna jest ideologią. To tyle, jeśli chodzi o miłość i tolerancję większości katolickiego społeczeństwa.

bbc.co.uk/news/uk-england-london-12526820

PISS śnijcie sobie teraz o posadach w Parlamencie Europesjkim może to nastąpi za kilkadziesiąt lat 😄

Gość juni

smutne, że taki mamy kościół nie chodzę już od kilkunastu lat i każdego dnia utwierdzam się coraz mocniej, że to jedyna możliwa decyzja

Gość 789

daj jakieś nagranie tego bo póki co to tylko puste słowa bez żadnego poparcia że tak naprawdę było

Gość gorszy sort
5 minut temu, Gość juni napisał:

smutne, że taki mamy kościół nie chodzę już od kilkunastu lat i każdego dnia utwierdzam się coraz mocniej, że to jedyna możliwa decyzja

Mi też do kościoła nigdy nie było po drodze w zasadzie to ostatni raz to jak chrzciłam syna i oczywiście nie  obyło się bez kłótni z księdzem.

Gość gostek
10 minut temu, Gość juni napisał:

skoro w Polsce rzucanie w dzieci cegłami jest na legalu to może, ja zacznę nosić ze sobą cegły dla samoobrony, w razie czego jak ktoś zacznie we mnie rzucać.

56 minut temu, Gość Z pozdrowieniami od Otulon napisał:

No cóż... Zawsze wiedziałem że otulona w coś tam jest we mnie zakochana. Ale że az tak to nie wiedziałem... 😄

3 minuty temu, Gość gostek napisał:

skoro w Polsce rzucanie w dzieci cegłami jest na legalu to może, ja zacznę nosić ze sobą cegły dla samoobrony, w razie czego jak ktoś zacznie we mnie rzucać.

Jak jestes kibolem to ok. Ale jak nie jestes to mogą Cie za to zatrzymać...

Gość gość

chyba warto się zainteresować pozwoleniem na broń w tym kraju, bo sobie spokojnie idziesz a tutaj grupy kiboli i patriotów rzucą się na ciebie  z cegłami i pięściami nawet jak jesteś kobietą czy dzieckiem.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować